لیست شهرهای مامایی بدون کنکور

خوشبختانه در سال های اخیر، امکان ورود و پذیرش بدون کنکور رشته مامایی برای تمامی داوطلبان به وجود آمده است و به همین دلیل در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا در رابطه با لیست شهرهای مامایی بدون کنکور ، پاسخ به سوال مامایی بدون آزمون در چه دانشگاه هایی ارائه می گردد؟ و در کل محاسن و مزایایی مامایی بدون کنکور اطلاعات مفیدی را به علاقه مندان این رشته ارائه نماییم.

 

لیست شهرهای مامایی بدون کنکور شامل چه دانشگاه هایی می باشد؟

مزایا و محاسن مامایی بدون کنکور چیست؟

شرایط تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور در ایران چیست؟

مامایی بدون کنکور در چه دانشگاه هایی ارائه می شود؟

 

جهت دریافت لیست شهرهای مامایی بدون کنکور و دریافت پاسخ سوال مامایی بدون آزمون در چه دانشگاه هایی ارائه می گردد؟ با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

لیست شهرهای مامایی بدون کنکور

 

رشته مامایی از جمله رشته های پیراپزشکی پرطرفدار می باشد که برای داوطلبان علوم تجربی رقابت تنگاتنگی را در کنکور سال های اخیر به وجود آورده است.متاسفانه برخی از داوطلبان، به دلیل شرایط سخت پذیرش در این رشته، برای دانشگاه های با آزمون و همچنین نیاز به کسب رتبه های بالا برای قبولی در آن نمی توانند در این رشته پذیرفته شوند. پیراپزشکی بدون کنکور خوشبختانه امکان ورود داوطلبان به هر یک از رشته ها را فراهم نموده است.

ثبت نام مامایی بدون كنكور در شهرهای مختلفی امکان پذیر می باشد. هر یک از این شهر ها تنها در برخی از دانشگاه ها و با ظرفیت محدود داوطلبان را پذیرش خواهند نمود. در رابطه با لیست شهرهای مامایی بدون کنکور می توان به شهرهای اهواز، تبریز، اصفهان، همدان اشاره نمود. در برخی از واحدهای دانشگاهی این شهرها متقاضیان را پذیرش خواهند نمود.

در ادامه در رابطه با شرایط پذیرش در رشته مامایی بدون کنکور اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود. اما برای اطلاع از اینکه مامایی بدون آزمون در چه دانشگاه هایی ارائه می گردد؟ و همچنین کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

لیست شهرهای مامایی بدون کنکور در سال های اخیر در حال افزایش می باشد زیرا هر ساله بر تعداد رشته های بدون کنکور افزوده می گردد.

 

 

 

 

مزایا و محاسن مامایی بدون کنکور

 

مزایا و محاسن مامایی بدون کنکور
مزایا و محاسن مامایی بدون کنکور

 

یکی از سوالاتی که برخی از داوطلبان در رابطه با مامایی بدون کنکور دارند این است پذیرش در رشته مامایی بدون کنکور چه محاسن و معایبی می تواند داشته باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم یکی از مهم ترین محاسن مامایی بدون کنکور ، عدم نیاز به مطالعه فراوان برای گذر از مرحله کنکور و همچنین کسب رتبه مناسب می باشد .

حسن دیگری که می توان برای پذیرش لیست شهرهای مامایی بدون کنکور دانست این است که شما می توانید انرژی بیشتری را برای تحصیل خود در دانشگاه بگذارید و کمتر به مسائل حاشیه ای در این رابطه دست بزنید. اما معایب آن برای برخی از داوطلبانی که از تمکن مالی کافی برخوردار نمی باشند می تواند این مورد باشد که شهریه این دانشگاه ها بالا می باشد. البته رشته مامایی دانشگاه پیام نور نسبت به سایر دانشگاه ها از میزان شهریه پایین تری برخوردار می باشد.

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان نسبت به سایر دانشگاه ها بسیار بالاتر می باشد. به همین دلیل امکان ادامه تحصیل داوطلبان را بسیار کاهش می دهد. در رابطه با مدرک تحصیلی و همچنین کیفیت آموزش در دانشگاه های بدون کنکور مامایی هیچ گونه تفاوتی با دانشگاه های با آزمون وجود نخواهند داشت. بنابراین جای هیچگونه نگرانی در این رابطه وجود ندارد.

 

جهت اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه سوره تهران روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

شرایط تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور

 

 رشته های بدون کنکور در لیست شهرهای مامایی بدون کنکور تنها در مقطع کاردانی امکان پذیر خواهدبود. لذا پذیرفته شدگان برای دریافت مدرک کارشناسی لازم است دوباره نسبت به ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی ، اقدام به ثبت نام نمایند.

متقاضیان شرکت کننده ثبت نام رشته پزشکی بدون کنکور در هر یک از شهرها و دانشگاه های مورد نظر باید بومی همان شهر باشند. در واقع بومی بودن یکی از شرایط اصلی برای پذیرش محسوب می گردد. منظور از بومی بودن 3 سال تحصیلی در اآخر دیپلم می باشد. همچنین در سال های اخیر محل اخذ دیپلم نیز، از جمله شرایط پذیرش محسوب می گردد.

 

 

برای اطلاع از درصد قبولی ارشد مامایی کلیک کنید.

 

 

آن دسته از فارغ التحصیلان کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای که مایل به ادامه تحصیل در لیست شهرهای مامایی بدون کنکور می باشند، در صورتی خواهند توانست نسبت به ثبت نام اقدام نمایند که شهریه مامایی بدون کنکور دانشگاه های مربوطه را پرداخت نمایند. در غیر این صورت امکان ادامه تحصیل را نخواهند داشت.

پذیرش نهایی زمانی صورت خواهد پذیرفت که داوطلبان در مصاحبه و گزینش نیز پذیرفته شوند. بنابراین قبل از شرکت در مصاحبه آمادگی لازم برای انجام مصاحبه ضروری و لازم به نظر می رسد.

متقاضیان باید از شرایط سنی لازم برای ثبت نام برخوردار باشند. حداقل شرایط سنی درنظر گرفته شده برای خانم ها ، 25 سال تمام و برای آقایان 27 سال می باشد. (شرایط سنی برای آقایان با احتساب خدمت سربازی محسوب می شود).

تعهد خدمت داوطلبان پذیرفته شده به مدت 3 سال می باشد. لذا پس از پایان دوره خدمت، امکان ادامه تحصیل را خواهند داشت.

متقاضیان ثبت نام لیست شهرهای مامایی بدون کنکور باید از شرایط جسمانی و همچنین روانی لازم برای قبولی در این آزمون برخوردار باشند.

 

 

برای اطلاع از ظرفیت پذیرش ارشد مامایی کلیک کنید

 

مامایی بدون آزمون در چه دانشگاه هایی ارائه می گردد؟

 

مامایی بدون آزمون در چه دانشگاه هایی ارائه می گردد؟
مامایی بدون آزمون در چه دانشگاه هایی ارائه می گردد؟

 

در این مطلب به ارائه اطلاعات در رابطه با لیست شهرهای مامایی بدون کنکور پرداختیم. ولی یکی از سوالاتی که داوطلبان همواره متقاضیان از متخصصین ایران تحصیل دارند این است که مامایی بدون آزمون در چه دانشگاه هایی ارائه می گردد؟ در این رابطه باید بگوییم آنچه ما در این مقاله ارائه نمودیم مربوط به آخرین اخبار تا به اکنون می باشد و ممکن است تغییراتی در پذیرش و ثبت نام در سال های آینده شاهد باشیم.

اگر بخواهیم به سوال مامایی بدون آزمون در چه دانشگاه هایی ارائه می گردد؟ به صورت کامل و به درستی پاسخ دهیم باید بگوییم که این موضوع تا حدود زیادی بستگی به مصوبات جدید خواهد داشت. در سال های اخیر بر لیست شهرهای بدون کنکور هر ساله افزوده می شود و به همین دلیل قبولی در این رشته را با سهولت بیشتری همراه می نمایند. همچنین نسبت به محل سکونت شما پذیرش در این رشته می تواند متفاوت باشد.

برای کسب اطلاع بیشتر در رابطه با اینکه مامایی بدون آزمون در چه دانشگاه هایی ارائه می گردد؟ و همچنین اطلاع دقیق از لیست شهرهای مامایی بدون کنکور می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های موجود تماس حاصل نمایید.

 

جهت ثبت نام پزشکی بدون کنکور کلیک کنید.

آیا به لیست شهرهای مامایی بدون کنکور در سال های اخیر افزوده خواهد شد؟

با توجه به سیاست دانشگاه های مختلف، هر ساله بر تعداد رشته های بدون آزمون و همچنین دانشگاه های دارای رشته های مختلف پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور افزوده می گردد. به همین دلیل احتمال اینکه در سال جدید شاهد افزایش دانشگاه های دارای رشته مامایی بدون کنکور باشیم ، بسیار زیاد خواهد بود.

 

آیا چارت درسی رشته مامایی بدون کنکور در دانشگاه های مختلف متفاوت می باشد؟

چارت هر رشته ابتدا توسط وزرات علوم و یا وزارت بهداشت تعیین می گردد. اما برخی از دانشگاه ها نیز ممکن است با تائید وزارت علوم و یا وزارت بهداشت ، مجوز تغییر چارت درسی مطابق با نیازها و صلاحدید خود را طراحی نمایند. به همین دلیل بعضی از دانشگاه ها ممکن است چارت درسی متفاوتی با سایر دانشگاه های دیگر داشته باشند.

شهریه رشته مامایی چقدر است؟

تعداد واحدهای عملی و نظری رشته مامایی چه تعداد می باشد؟

ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور آیا امکان پذیر است ؟

آینده شغلی رشته مامایی بدون کنکور چگونه است؟

آیا مدرک لیست شهرهای مامایی بدون کنکور 98 معتبر است؟

امکانات کدام یک از دانشگاه های بدون کنکور رشته مامایی بهتر است؟

چگونه می توانم به لیست شهرهای مامایی بدون کنکور در تمامی شهرها دسترسی یابم؟

 

برای کسب اطلاع در رابطه با لیست شهرهای مامایی بدون کنکور سوالات مطرح شده با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط :

شهریه پزشکی بدون کنکور

فیزیوتراپی بدون کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.