تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
شهریه دکتری غیرانتفاعی

شهریه دکتری غیرانتفاعی 1400

شهریه دکتری غیرانتفاعی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

بحث شهریه دکتری غیرانتفاعی 1400 از جمله اولین موارد و مباحثی است که بعد از اعلام نتایج اولیه دوره دکتری و در زمان در نظر گرفته شده برای انتخاب رشته اهمیت پیدا می کند. به این ترتیب که هر یک از داوطلبان در پی اطلاع از میزان شهریه دانشگاه غیرانتفاعی دکتری در رشته مورد علاقه خود هستند.

 

آیا شما هم به عنوان فرد مایل به تحصیل در دکتری غیرانتفاعی به دنبال اطلاع از هزینه دوره دکتری غیرانتفاعی هستید و بحث شهریه دانشگاه غیرانتفاعی مقطع دکتری برایتان مهم است؟ مطالعه مقاله حاضر در این رابطه می تواند کمک بزرگی به شما دوستان عزیز داوطلب تحصیل در دکتری دانشگاه غیرانتفاعی باشد.

 

 

جهت اطلاع از شهریه رشته های مختلف تحصیلی در دانشگاه غیرانتفاعی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

میزان شهریه دانشگاه غیرانتفاعی دکتری

 

 

 

اهمیت اطلاع از مبلغ شهریه دکتری غیرانتفاعی

خدمتتان بگوییم که دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی هر ساله از طریق برگزاری آزمون دکتری دانشجویانی را در این دانشگاه جذب و پذیرش می کنند.

 دیگر این که، ادامه تحصیل در مقطع دکتری مؤسسات غیرانتفاعی ملزم به پرداخت هزینه دوره دکتری غیرانتفاعی است.

از سال تحصیلی 1392 تا حال حاضر مسئولیت تعیین شهریه دانشگاه غیرانتفاعی مقطع دکتری را هیأت امنای این دانشگاه عهده دار است.

میزان شهریه دانشگاه غیرانتفاعی در این مقطع با توجه به مواردی همچون اساتید هر یک از دروس و رشته ها، کیفیت دانشگاه و همین طور رتبه علمی آن ها تعیین می شود.

با در نظر گرفتن این موارد مهم است که شهریه دکتری این دانشگاه تعیین می شود و مبلغ شهریه دانشگاه غیرانتفاعی مقطع دکتری طی اطلاعیه ای منتشر و در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

دوستان عزیز توجه داشته باشید که اطلاع از حدود هزینه دوره دکتری غیرانتفاعی عاملی بسیار مهم و اساسی در شیوه الویت بندی رشته محل های مورد نظر داوطلب است.

در نتیجه، حتماً پیش از هر گونه اقدامی جهت ثبت رشته محل های دانشگاه غیرانتفاعی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور از مبلغ شهریه دکتری این دانشگاه اطلاع پیدا کنید.

 

 

حتماً قبل از ثبت نام در دانشگاه های غیرانتفاعی و دیگر دانشگاه ها در مقطع دکتری با مبلغ شهریه پرداختی برای تحصیل در هر ترم تحصیلی آن ها آشنا شوید

 

 

شهریه دکتری غیرانتفاعی چه مواردی را شامل می شود؟

شهریه دکتری این دانشگاه از دو بخش ثابت و متغیر تشکیل می شود. شهریه متغیر با توجه به نوع درس مورد انتخابی شما در مقطع دکتری و همین طور دانشگاهی که قصد تحصیل در آن را دارید متفاوت است.

اما در رابطه با شهریه ثابت دانشگاه غیرانتفاعی باید نکته مهمی را خدمتتان عرض کنم و آن هم این که بسته به این که کدام دانشگاه غیرانتفاعی را برای تحصیل برگزیده اید و در کدام دانشگاه قبول شده اید مبلغ شهریه ثابت پرداختی شما متفاوت بوده و ممکن است کمتر یا بیشتر باشد.

 

 

جدول شهریه دانشگاه غیرانتفاعی مقطع دکتری

باید عرض کنیم که هزینه دوره دکتری غیرانتفاعی هر ساله به میزان مشخصی یعنی ده الی پانزده درصد افزایش پیدا می کند.

در این بخش، به ذکر شهریه دانشگاه غیرانتفاعی برای شما داوطلبان ادامه تحصیل در این دانشگاه می پردازیم.

مبلغ شهریه دکتری در دو دانشگاه غیرانتفاعی کشور برایتان ذکر می شوند. این موضوع از آنروست که هزینه دوره دکتری این دانشگاه در هر یک از مراکز دانشگاهی با توجه به تفاوت در مبلغ شهریه ثابت از دانشگاهی تا دانشگاه دیگر فرق دارد.

 

 

شهریه دانشگاه غیرانتفاعی مقطع دکتری دانشگاه مفید

شهریه هر واحد رساله دانشجو

51.270000

مبلغ شهریه متغیر به ازاء هر واحد درسی تخصصی

11.382000

مبلغ شهریه ثابت برای هر ترم

18.227450

 

میزان شهریه دانشگاه غیرانتفاعی دکتیر دانشگاه ادیان و مذاهب اسلامی

مبلغ شهریه برای هر واحد رساله

17.4000

مبلغ شهریه برای هر واحد تخصصی

10.80000

میزان شهریه ثابت برای هر ترم

51270000

 

 

نکته قابل ذکر و مورد توجه این که مبلغ شهریه دکتری ذکر شده در این بخش براساس ریال نوشته شده است و مبالغ حدودی قید شده با توجه به شهریه دانشگاه غیرانتفاعی مقطع دکتری در سال گذشته نوشته شده است.

 

 

هزینه دوره دکتری غیرانتفاعی

 

 

آیا امکان دریافت وام دانشجویی برای دکتری غیرانتفاعی وجود دارد؟

از جمله تسهیلاتی که معمولاً در هر دانشگاهی برای دانشجویان در نظر گرفته شده امکان دریافت وام دانشجویی جهت پرداخت شهریه است.

سؤالی که در اینجا مطرح می شود این است که آیا امکان دریافت وام دانشجویی برای پرداخت هزینه دوره دکتری غیرانتفاعی وجود دارد یا خیر؟

در صورت وجود این تسهیلات وام در چه مبلغ یا مبالغی پرداخت می شود؟ برای اطلاع از اختصاص یا عدم اختصاص وام دانشجویی به دانشجویان دکتری دانشگاه های غیرانتفاعی با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

آیا شهریه دوره بدون آزمون دکتری غیرانتفاعی با دوره بدون آزمون متفاوت است؟

آیا مبلغ شهریه دکتری این مؤسسات آموزش عالی در دوره با آزمون و بدون آزمون (استعدادهای درخشان) با یکدیگر متفاوت هستند؟

آیا هزینه دوره بدون آزمون از دوره با آزمون بیشتر است؟ اگر شما هم متقاضی تحصیل در دوره دکتری بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی هستید جهت یافتن پاسخ این سؤالات از کمک مشاوری خبره در این زمینه بهره بگیرید.

 

 

جهت شناخت انواع رشته های مورد تدریس در دانشگاه های غیرانتفاعی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

رشته های ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی

دانشگاه های غیرانتفاعی بدون آزمون

نتایج انتخاب رشته دکتری

رشته های دانشگاه غیرانتفاعی شیراز 

رتبه قبولی دانشگاه علم و فرهنگ

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 1400 چقدر است؟

دفترچه دانشگاه غیرانتفاعی 

استعداد تحصیلی دکتری

رشته های ارشد دانشگاه غیرانتفاعی

شهریه دانشگاه مجازی

رشته های مجازی ویژه شاغلین کارشناسی ارشد

شهریه دکتری غیرانتفاعی

به این پست امتیاز دهید

آیا شهریه دکتری دانشگاه غیرانتفاعی همواره ثابت است؟

خیر. میزان شهریه دانشگاه غیرانتفاعی دکتری هر ساله به میزان ده الی پانزده درصد افزایش پیدا می کند.

هزینه دوره دکتری غیرانتفاعی شامل چه مواردی می شود؟ 

شهریه دانشگاه غیرانتفاعی مقطع دکتری دو مورد شهریه ثابت و متغیر را شامل می شود.

چگونه می توانم از شهریه دکتری دانشگاه غیرانتفاعی برای داوطلبان سال آینده مطلع شوم؟ 

از طریق تماس با مشاوران ایران تحصیل می توانید از مبلغ این شهریه مطلع شوید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. محسن
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

  رشته گردشگری چه جوررشته ایست

  • moshaverarshad
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۸

   گردشگری یکی از بزرگترین بازارهای کار و اشتغال را در سطح جهان دارد. بر اساس آخرین آمار سازمان جهانی گردشگری از هر 10 فرصت شغلی که در جهان شکل می‌گیرد، یک فرصت به گردشگری اختصاص دارد. با این حال گردشگری جزو آن دسته از صنایعی است که متغیرهای زیادی در مسیر توسعه کسب‌ و کارهای آن تاثیرگذار است.

   نوسانات اقتصادی، چالش‌های سیاسی و شیوع بیماری‌های واگیر و مسائلی از این دست می‌تواند بر روی بازار کار گردشگری در سطح داخلی و خارجی تاثیرگذار باشد. با این حال به دلیل اهمیت روزافزون صنعت گردشگری در سطح جهان و درک این اهمیت از سوی کشورها، هر ساله ابعاد توسعه این صنعت فزونی می‌یابد و افراد بیشتری فرصت اشتغال در آن را کسب می‌کنند. نکته مهم در مبحث اشتغال صنعت گردشگری استفاده از فرصت‌های کارآفرینی و تاکید بر تمایز در چارچوب‌های کسب و کار است.

ایران تحصیل
تماس با مشاور