شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98-99
شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98-99

شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98-99 چقدر است؟ برای ثبت‌نام در دانشگاه آزاد در مقطع دکتری چه زمانی باید اقدام نمود؟ هزینه مقطع دکتری در دانشگاه آزاد چه میزانی است؟ این‌ها سوالاتی است که در ذهن داوطلبینی که قصد شرکت در مقطع دکتری دارند نقش می بنند.در سایت ایران تحصیل ما آماده پاسخگویی به این سوالات شما داوطلبین عزیز می‌باشیم. با ما همراه باشید تا در ادامه به پاسخ مناسبی برای پرسش‌های خود دست‌یابید. ضمن اینکه مشاورین ما در جهت پاسخگویی به سوالات شما آماده می‌باشند. مشاورین ما در هر ساعت از شبانه‌روز حتی ایام تعطیل آماده خدمت‌رسانی به شما خواهند بود. کافیست با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید. در این مقاله قصد داریم در مورد شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98 – 97 ، هزینه مقطع دکتری در دانشگاه آزاد و میزان شهریه دانشگاه آزاد برای شما سخن بگوییم .

برای کسب اطلاع بیشتر از شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98-99 در تمامی رشته ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

زمان ثبت‌نام آزمون دکتری آزاد

چند سالی است که سازمان سنجش و دانشگاه آزاد طبق توافقی که صورت گرفته بین این دو سازمان به‌صورت مشترک ثبت‌نام را انجام می‌دهند. به این معنا که اگر شما قصد ثبت نام در آزمون دانشگاه آزاد را دارید، نیازی به ثبت‌نام جداگانه برای این آزمون وجود ندارد. هنگام شرکت در کنکور سراسری مقطع دکتری، در دانشگاه آزاد نیز ثبت‌نام انجام‌شده است. اما آیا شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98 – 97 در زمان ثبت‌نام درج می‌شود؟ و داوطلبین می‌توانند در هنگام ثبت‌نام از هزینه مقطع دکتری در دانشگاه آزاد اطلاع یابند؟ زمان ثبت‌نام مقطع دکتری ، 1 آذرماه تا 7 آذر زمان ثبت‌نام خواهد بود. داوطلبینی که قصد شرکت در این آزمون را دارند می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش ، اقدام به ثبت‌نام نمایند. در صورت بروز هرگونه مشکل در هنگام ثبت‌نام، و یا سوالات مربوط به شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98-99 می‌توانید با مشاورین ما در تماس باشید تا به شما در جهت رفع مشکلاتتان کمک نمایند .

شرایط ثبت‌نام در مقطع دکتری

همان‌طور که اطلاع دارید آزمون دکتری در دو مرحله انجام می‌شود. مرحله کتبی و مرحله مصاحبه. داوطلبینی که در شهریور سال 97 فارغ‌التحصیل شوند می‌توانند در این آزمون شرکت نمایند. همانند ثبت‌نام در کنکور کارشناسی ارشد، تنها داوطلبینی که در در مقطع کارشناسی ارشد فارغ‌التحصیل شده باشند می‌توانند اقدام به ثبت‌نام نمایند. غیر از این شرایط برای داوطلبینی که قصد شرکت در آزمون مقطع دکتری دارند، می‌توانند برای اطلاع کامل از شرایط ثبت‌نام ، با تلفن مشاورین ما تماس حاصل نمایند تا به‌صورت کامل از این شرایط آگاهی کامل یابند. مشاورین ما در هر مرحله با شما همراه خواهند بود تا بتوانید پاسخ مناسبی برای سوالات خود بیابید. فقط کافیست که با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل نمایید. و هرگونه سوالی در مورد شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98-99 برایتان پیش‌آمده از مشاورین ما پاسخ مناسب را دریافت نمایید. همچنین مشاورین ما به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید عملکرد بهتری در مصاحبه دکتری داشته باشید و با سوالاتی که در هنگام مصاحبه از شما پرسیده می شود، آشنا شوید.

میزان شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98-99

شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98-99 نسبت به سال‌های قبل تغییراتی در جهت افزایش خواهد داشت. هرساله مقدار هزینه مقطع دکتری در دانشگاه آزاد افزوده می‌شود. معمولاً در هر سال حدود 10 درصد به این مبلغ افزوده می‌شود. اما این مبلغ و شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98-99 در دو حالت شهریه ثابت و شهریه متغییر می‌باشد. و همچنین شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98-99 به میزان زیادی به رشته موردنظر شما مربوط می‌شود. رشته‌های مختلف ، هزینه‌های متفاوتی برای دریافت شهریه دارند. این هزینه‌ها در شهریه ثابت همان هزینه‌های انتخاب واحد می‌باشند. معمولاً در رشته‌های فنی و مهندسی و علوم پایه شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98-99 بالاتر از رشته‌های علوم انسانی می‌باشند. و همچنین شهریه رشته‌هایی که واحدهای عملی بیشتری را دارا می‌باشند، بالاتر از شهریه دانشگاه آزاد 98-99 در رشته‌های بدون واحد عملی است . اما برای این موضوع باید شما اطلاع دقیقی از شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98-99 و همچنین به‌صورت کلی هزینه مقطع دکتری در دانشگاه آزاد داشته باشید .

برای کسب اطلاع بیشتر از شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98-99 در تمامی رشته ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید . تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

کانال اطلاع رسانی شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98 - 97
کانال اطلاع رسانی شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98 – 97

 

مطالب مرتبط :

در این مقاله در مورد شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98 – 99 و همچنین هزینه مقطع دکتری در دانشگاه آزاد بحث و تحلیل کردیم و هزینه دکتری دانشگاه آزاد را تحلیل و بررسی کردیم در صورت وجود هر گونه ابهام و سوال و یا اگر قصد ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد را دارید می توانید با مشاوران مرکز ایران تحصیل از طریق شماره تماس های بالا در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *