سامانه سخا نظام وظیفه

سامانه سخا نظام وظیفه برای تمامی سربازان و مشمولان خدمت نظام وظیفه فعال شد. حتماً این سؤال در ذهنتان به وجود آمده است که کد سخا چیست ؟ در پاسخ به این پرسش مهم یعنی کد سخا چیست ؟ باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که کد سخا کدی است که هر فرد مشمول خدمت نظام وظیفه و در آستانه اعزام به پادگان ها جهت شروع دوران سربازی باید آن را دریافت کند. شاید بپرسید که چگونه می توان برای اطلاع از سامانه سخا سربازی اقدام کرد و یا این که کد سخا را از کجا بگیریم ؟ به هر حال استعلام دریافت کد سخا برای تمامی افراد مشمول می تواند بسیار مهم تلقی شود. دوستان آیا تا به حال آدرس سامانه خدمات اینترنتی مرکز خدمات حوزه های علمیه به نشانی cris.ir به گوشتان خورده است؟ در این نوشته قصد ارائه اطلاعاتی در رابطه با این سامانه را نیز برای شما عزیزان داریم.

 

در این نوشته جامع و کامل، با شما در رابطه با سامانه سخا نظام وظیفه صحبت می کنیم و نحوه ورود و استفاده از سامانه سخا سربازی را خدمت شما عزیزان شرح می دهیم. پس با ما همراه باشید تا پاسخ این سؤال خود یعنی کد سخا را از کجا بگیریم ؟ را پیدا کنید. بعلاوه، با ارائه پاسخی برای این سؤال یعنی کد سخا چیست ؟ نیز در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم. پس ما را همراهی کنید تا جواب این سؤال خود یعنی کد سخا چیست ؟ را پیدا کنید.

 

 

جهت اطلاع از نحوه دریافت کد سخا خدمت سربازی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

کد سخا چیست؟

 

 

آیا برای دریافت کد سخا باید به سامانه سخا نظام وظیفه مراجعه کرد؟

همان گونه که بالاتر نیز اشاره کردیم دریافت کد پنج رقمی سخا برای تمامی مشمولان و سربازان در شرف خدمت در نظام وظیفه کاملاً مهم و ضروری به نظر می رسد و کاربردی است.

اما آیا به طور دقیق می دانید که کد سخا چیست ؟ در صورت عدم اطلاع از این سؤال مهم که کد سخا چیست ؟ با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا پاسخ این سؤال یعنی کد سخا چیست ؟ را به شما بدهیم.

باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که در حقیقت کد سخا کدی است در پنج رقم که دریافت این کد جهت انجام تمامی امور و کارهای مرتبط با اعزام سربازان و مشمولان خدمت نظام وظیفه و همین طور اطلاع از وضعیت نظام وظیفه، ‌امریه و تعویض کارت آن ها کاملاً ضروری به نظر می رسد و اهمیت زیادی دارد.

اما در اینجا با این پرسش مهم و اساسی روبرو می شویم که اصلاً نحوه استعلام دریافت کد سخا چگونه است؟

 آیا کد سخا را باید از طریق ورود به سامانه سخا نظام وظیفه دریافت کرد یا نه راه دیگری هم جهت دریافت کد سخا جهت مشمولان وجود دارد؟

به طور مثال، دریافت کد سخا فقط به شکل آنلاین و اینترنتی میسر است یا این که نه هر فرد مشمول باید به صورت حضوری برای این امر مهم اقدامات لازم را انجام داد؟

در ادامه سعی در پاسخگویی به این پرسش مهم را برای شما دوستان و عزیزان داریم که کد سخا را از کجا بگیریم ؟

با اطلاع از پاسخ این سؤال یعنی کد سخا را از کجا بگیریم ؟ دیگر نگرانی بابت این موضوع ندارید و می توانید به آسانی برای دریافت آن اقدامات ضروری را انجام دهید.

 

 

دریافت کد سخا می تواند کاربردهای بسیاری برای فرد داوطلب داشته باشد و برای موارد مهمی همچون اطلاع از وضعبت نظام وظیفه کاربرد داشته باشد

 

 

دریافت کد سخا از طریق سامانه سخا نظام وظیفه راست یا دروغ؟

در اینجا باید خدمت شما دوستان عزیز مشمول خدمت نظام وظیفه عرض کنیم که برای کلیه سربازان حال چه افرادی که قصد دریافت معافیت و یا امریه را دارند و یا حتی به دنبال استعلام وضعیت استعلام خود به پادگان های نظام وظیفه هستند کاملاً مهم و ضروری به نظر می رسد.

اما در این جا این سؤال مهم مطرح می شود که آیا استعلام دریافت کد سخا به شکل آنلاین و از طریق سامانه سخا نظام وظیفه میسر است و یا نه نمی توان به صورت اینترنتی برای استعلام دریافت کد سخا آن اقدام کرد؟

یعنی اگر امکان استعلام دریافت کد سخا از طریق سامانه سخا نظام وظیفه وجود نداشته باشد به صورت حضوری و با مراجعه به سازمان مربوطه برای انجام این مهم اقدامات لازم را انجام داد؟

حتماً‌ شما دوست عزیز هم در زمان اعزام به خدمت و یا حتی معافیت از سربازی مدام به دنبال اطلاع از این موضوع مهم یعنی کد سخا را از کجا بگیریم ؟ هستید و می خواهید پاسخی دقیق و درست برای این سؤالی یعنی کد سخا را از کجا بگیریم ؟ پیدا کنید.

در این بخش، به طور دقیق این موضوع را به عرض شما دوستان و مشمولان می رسانیم که آیا استعلام دریافت کد سخا به وسیله سامانه سخا نظام وظیفه میسر است یا خیر؟

دوستان عزیز خوب توجه کنید. ببینید چیزی به نام سامانه سخا نظام وظیفه نداریم. یعنی اگر ساعت ها هم در اینترنت سرچ بزنید و یا مدام از این و آن بپرسید که سامانه سخا سربازی چیست به نتیجه ای نمی رسید.

در نتیجه و با عدم وجود سامانه سخا سربازی دریافت کد سخا هم از سامانه سخا نظام وظیفه کاملاً‌ منتفی است.

بنابراین، دیگر حتی به وجود سامانه سخا سربازی و استعلام دریافت کد سخا از طریق سامانه سخا نظام وظیفه هم فکر نکنید.

زیرا چیزی به نام سامانه سخا سربازی نداریم و امکان استعلام دریافت کد سخا از طریق سامانه سخا سربازی وجود ندارد.

 پس کد سخا را از کجا بگیریم ؟ در ادامه به این پرسش مهم برای شما دوستان و عزیزان پاسخ می دهیم که کد سخا را از کجا بگیریم ؟ پاسخ می دهیم.

 

 

در نهایت کد سخا را از کجا بگیریم ؟

با توجه به توضیحات ارائه شده در بخش های بالا حتماً این سؤال به ذهن شما می رسد که در نهایت کد سخا را از کجا بگیریم ؟

دیگر حتماً‌ به این موضوع مهم پی برده اید که چیزی تحت عنوان سامانه سخا نظام وظیفه وجود خارجی ندارد و در مجموع به هیچ وجه نمی توان برای استعلام دریافت کد سخا به صورت اینترنتی اقدام کرد.

پس چگونه می توان برای دریافت کد سخا اقدام کرد؟ کد سخا را از کجا بگیریم‌ ؟ در قدم اول برای دریافت کد سخا باید به دفاتر پلیس+ 10  بروید.

البته دقت داشته باشید که این دفاتر تحت عنوان دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی نیز شناخته می شود.

بعد از درج اطلاعات مورد نیاز در سیستم نوبت به دادن برگه سبز سربازی به شخص مشمول خدمت نظام وظیفه می رسد.

در این برگه می توانید زمان دقیق اعزام به خدمت نظام وظیفه خود را مشاهده بفرمایید.

جهت اطلاع از کد سخا می توانید از پرسنل دفاتر پلیس+ 10 کمک بگیرید. آن ها کد سخا مخصوص شما را خدمتتان می گویند.

پس ملاحظه کردید که چیزی به نام سامانه سخا نظام وظیفه برای دریافت کد سخا وجود ندارد و تنها راه دریافت کد سخا به صورت حضوری و از طریق مراجعه به دفاتر پلیس + 10 است.

اما شاید چیزهایی هم تحت عنوان دریافت کد سخا از طریق پیامک و یا حتی کد ملی هم به گوشتان خورده باشد.

آیا اطلاعی از این موارد دارید. آیا به جز روش حضوری می توان برای دریافت کد سخا از طریق این موارد هم اقدام کرد؟ 

برای کسب اطلاعاتی دقیق تر و موثق در رابطه امکان یا عدم امکان دریافت کد سخا از طریق کد ملی و یا پیامک با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا پاسخ سؤالات خود را در این رابطه بدست آورید. 

 

 

کد سخا چه کاربردهایی دارد؟

همگی در جریان هستید که تقریباً همه مشمولان نظام وظیفه به هر طریقی که شده به دنبال دریافت معافیت از خدمت سربازی حال به هر طریقی هستند.

حتی اگر در گرفتن معافیت هم به بن بست بخورند به دنبال راهی برای دریافت امریه سربازی در انواع و اقسام ارگان های نظامی هستند و مرتب در مورد آن پیگیری می کنند.

در این بین کسانی هم به دنبال تمدید مهلت سربازی و یا هر چه زودتر به پایان رسیدن این دوران سخت و جان فرسا هستند.

ولی برای انجام کلیه این اقدامات تنها در گرو ثبت درخواست در سایت نظام وظیفه عمومی است.

اما دقت داشته باشید که برای انجام تمامی این کارها به داشتن کد سخا و دریافت آن نیاز مبرمی دارید.

به عبارت دیگر، با درج کد سخا و همین طور کد ملی در فیلدهای مربوطه در سایت services-police.ir می توانید از کلیه خدمات ارائه شده در سایت استفاده کنید.

در نتیجه، این موضوع کاملاً مشخص و مبرهن شد که شما با دریافت کد سخا نه از طریق سامانه سخا نظام وظیفه که حتی وجود خارجی هم ندارد بلکه به وسیله مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی می توانید برای انجام کارهای مختلفی به سایت services-police.ir مراجعه بفرمایید.

از میان خدماتی که می توانید با دریافت کد سخا در سایت مذکور انجام دهید می توان از اطلاع هر سرباز از پادگانی که باید در آن خدمت کند، ارائه درخواست برای خارج شدن از ایران و ارسال درخواستی مبنی بر به تعویق افتادن دوره خدمت نظام وظیفه اشاره کرد.

 

 

استعلام دریافت کد سخا

 

 

آیا اطلاعی از نحوه ورود به سامانه service-police.ir دارید؟

آیا می دانید چگونه می توان به سایت service-police.ir مراجعه کرد؟ آيا در جریان نحوه ورود به این سامانه و ورود به هر یک بخش های مختلف آن هستید.

اگر به دنبال اطلاع دقیق از نحوه ورود به این سامانه شناخته شده و حتی نحوه کار با آن هستید با مشاوران ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل کنید.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند اطلاعاتی جامع را در رابطه با نحوه ورود به این سامانه جامع در اختیار شما دوستان و عزیزان گرامی قرار دهند.

اطلاعاتی که مسلمآً در زمان ورود به سامانه service-police.ir به کار شما عزیزان می آید و می تواند مفید فایده واقع شود.

 

 

در مورد سامانه cris.ir چه می دانید؟

سامانه cris.ir همان سامانه خدمات اینترنتی مرکز خدمات حوزه های علمیه است. سایتی که به نام سامانه سخا هم شناخته می شود و کاربرد آن برای طلاب و افراد مشغول به تحصیل در حوزه های علمیه است.

در واقع، کلیه طلاب حوزه های علمیه می توانند برای انجام خدمات الکترونیک می توانند از این سامانه استفاده کنند.

اما دقت داشته باشید که ایجاد یک حساب کاربری قبل از هر کاری در این سامانه الزامی و مهم به نظر می رسد و شما طلبه عزیز باید به وسیله این حساب کاربری وارد سامانه شده و کارهای خود را انجام دهید.

 

 

موارد کاربرد سامانه cris.ir چیست؟

آیا می دانید طلاب حوزه های علمیه برای چه منظوری از سایت cris.ir استفاه می کنند و موراد کاربرد این سامانه چیست؟

در پاسخ به این سؤال باید عرض کنیم که سایت cris.ir مورد استفاده طلاب مشغول به تحصیل در حوزه های علمیه برای پرداخت کردن قسط ها، بهره گیری از تسهیلات بیمه و همین طور دریافت انواع وام است.

 

 

آیا از نحوه ورود به سامانه cris.ir اطلاعی دارید؟

آیا می دانید چگونه می توان برای ورود به سامانه cris.ir اقدام کرد؟ در واقع، با کلیه مراحل ورود به سامانه cris.ir آشنایی دارید؟

در صورت نیاز به اطلاع از نحوه ورود به سامانه cris.ir می توانید با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران مجموعه ما می توانند شما را از نحوه ورود به این سامانه و همین طور بخش ها و مندرجات آن مطلع کنند.

به طور مثال، بخشی در سامانه cris.ir به نام صندوق قرض الحسنه تعبیه شده است که طلاب می توانند از آن برای واریز اقساط، دریافت انواع وام، کاردکس وام و غیره استفاده کنند.

حتی می توانید فایل راهنمای دریافت وام را نیز در این بخش ملاحظه بفرمایید و قبل از اقدام برای دریافت انواع وام ها آن ها را با دقت بالا مورد مطالعه قرار دهید.

 

 

برای آشنایی با مراحل دریافت کد سخا به صورت حضوری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

شرایط معافیت پزشکی دندان

ساده ترین راه معافیت سربازی 

معافیت تک پسری

سامانه سخا نظام وظیفه

آیا امکان دریافت کد سخا از طریق سامانه سخا نظام وظیفه میسر است؟ 

خیر. برای دریافت کد سخا نظام وظیفه باید به دفاتر خدمات الکترونیک نیروی انتظامی مراجعه کنید. در واقع، چیزی تحت عنوان سامانه سخا سربازی برای استعلام دریافت کد سخا وجود ندارد.

کد سخا چیست و کد سخا را از کجا بگیریم؟ 

کد سخا کدی پنح رقمی است که جهت اطلاع سربازان خدمت نظام وظیفه از شرایط و وضعیتشان ایجاد شده است. برای دریافت کد سخا می توانید به دفاتر خدمات الکترونیک نیروی انتظامی مراجعه کنید.

در مورد سایت cris.ir چه می دانید؟ 

این سایت سامانه ای است که به طلاب حوزه های علمیه جهت پیگیری اموری همچون دریافت وام، بیمه و غیره اختصاص دارد.