زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96 – uast.ac.ir – اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 96-97

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

جهت اطلاع از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه  علمی کاربردی – پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی  – پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی  – اطلاع از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی و … با شماه زیر تماس بگیرید :

9099072952 تماس فقط از تلفن ثابت و پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل .

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت برای دریافت کد تخفیف کلیک کنید .

 

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 96  از اوایل بهمن ماه آغاز شده و تا اواخر اسفند ماه سال جاری ادامه خواهد داشت ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم بهمن آغاز می شود در این راستا کلیه داوطلبین می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای ثبت نام اقدام نمایند. با این حال تیم مشاوره ایران تحصیل برای سهولت در کارهای شما شرایطی را فراهم آورده که شما همین حالا برای پیش ثبت نام در سایت ایران تحصیل اقدام نمایید تیم مشاوره ایران تحصیل به محض شروع شدن زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم بهمن ، این کار را برای شما انجام داده و اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار می دهد.

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 96  – لیست رشته ها

لیست تمامی رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی در چهار گروه آموزشی صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر وجود دارد که بسیار هم متنوع می باشد. در این میان داوطلبین برای انتخاب رشته های غیر مرتبط با رشته تحصیلی شان هیچ محدودیتی ندارند و قادر هستند در صورت داشتن شرایط کافی با توجه به تخصص و علاقه خود در هر یک از رشته های این دانشگاه ثبت نام نمایند. ضمنا ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی برای کلیه داوطلبین امکان پذیر خواهد بود. برای آگاهی هرچه بیشتر از لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی با شماره 9099072952 تماس بگیرید.

 

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی پودمانی ترم بهمن  – شرایط مندرج در دفترچه

هر سال دانشگاه جامع علمی کاربردی در راستای پذیرش دانشجو برای ورودی بهمن ماه به صورت بدون کنکور اقدام می کند. امسال نیز همچون سال های گذشته می توانید هنگام زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کارشناسی و کاردانی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش عملیات ثبت نام را انجام دهید. با این تفاوت که دانشگاه جامع علمی کاربردی گاها سابقه ثبت نام به صورت حضوری را هم داشته است.

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم بهمن در اوایل دی انجام خواهد می گیرد. این ثبت نام به صورت اینترنتی بوده داوطلبین باید فرم ثبت نام را تکمیل نموده رشته و دانشگاه های مورد نظر خود را انتخاب نمایند. در ادامه توضیحاتی که حین ثبت نام با آنها مواجه می شوید به اختصار آورده می شود.

داوطلبین شاغل: به شخص یا اشخاصی می گویند که در رشته انتخابی خود اشتغال به کار داشته و دارای سابقه کار مرتبط با رشته انتخابی خود باشد. حداقل میزان سابقه کار مرتبط برای متقاضیان سهمیه مشاغل مراکز آموزشی یکسال می باشد. داوطلبین شاغل فقط مجاز به انتخاب، رشته هایی هستند که با زمینه شغلی مربوط به خود مرتبط باشند.

داوطلبین آزاد: به شخص یا اشخاصی می گویند که در حین ثبت نام به کاری اشتغال نداشته باشد و یا شغل آنها با مندرجات جدول دفترچه دانشگاه علمی کاربردی مطابقت نداشته باشد.

داوطلبین بومی: به شخص یا اشخاصی می گویند که در استان یا شهرستان مورد نظر مرکز آموزشی برگزار کننده رشته تحصیلی ساکن باشد.

 

برای اطلاع از  زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم بهمن  – نحوه ثبت نام و انجام پیش ثبت نام با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس فقط از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072952 پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم 96-97 – شرایط ثبت نام

شرایط زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم بهمن در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به صورت زیر است:

برخورداری از قدرت جسمی لازم متناسب با رشته های انتخابی

دارا بودن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلبان آقا 

دارا بودن دیپلم نظام جدید و یا نظام قدیم برای مقطع کاردانی و مدرک فوق دیپلم برای مقطع کارشناسی ناپیوسته

دارا بودن سایر شرایط اختصاصی اعلام شده توسط هریک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه علمی کاربردی

همچنین قابل توجه است که داوطلبین باید گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه برای مدرک کاردانی و یا گواهینامه تحصیلی کاردانی برای مقطع کارشناسی ناپیوسته خود را به مرکز آموزشی در حین ثبت نام تحویل دهند، در غیر این صورت قبولی فرآیند پذیرش برای آنها انجام نمی گیرد.

داوطلبین گرامی جهت آگاهی یافتن از لیست رشته محلهای اعلام شده در دفترچه و زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

9099072952

مطالب مرتبط : 

لیست رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی را از اینجا ببینید

آیا مدارک دانشگاه علمی کاربردی معتبر است

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

ثبت نام ارشد بدون كنكور دانشگاه آزاد 96

مشاوره تحصیلی تلفنی

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی

azmoon.medu.ir

ثبت نام مدارس تیزهوشان

رشته های دانشگاه پیام نور کارشناسی

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

کانال اطلاع رسانی زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم بهمن
کانال اطلاع رسانی زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم بهمن

برای اطلاع از  زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم بهمن با مشاوران مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی –  ایران تحصیل تماس بگیرید. تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952 زمان پاسخگویی همه روزه  8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل .