تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
زمان-ثبت-نام-دانشگاه-آزاد-بدون-کنکور-98-97

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 1400-1401

زمان-ثبت-نام-دانشگاه-آزاد-بدون-کنکور-98-97
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 1400-1401 بنا بر جدول زمان بندی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام گردید. دانشگاه آزاد اسلامی به اطلاع کلیه داوطلبان می‌رساند که زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 1400-1401 با توجه اینکه این دانشگاه در هر سال دو بار اقدام به جذب دانشجو در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد می‌نماید.

 

بنابراین زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور برای دو دوره مهر و بهمن متفاوت خواهد بود. زمان ثبت نام ترم مهر و بهمن دانشگاه آزاد متعاقباً از طریق سایت ایران تحصیل اعلام گردیده است. دانشگاه آزاد اسلامی به دو صورت دانشجویان متقاضی ورود به این دانشگاه را جذب می‌نماید.

 

 

جهت انتخاب رشته و اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 1400-1401 از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

آیا از زمان انتخاب رشته بدون کنکور آزاد اطلاعی دارید؟ 

 طبق اطلاعیه‌ای که در زمان ثبت نام ترم مهر و بهمن دانشگاه صادر می‌گردد داوطلبان تنها با احراز شرایط می‌توانند در ثبت نام شرکت نمایند.

با توجه به تغییرات به وجود آمده در سیستم آموزشی دانش آموزان و سیاست‌های وزارت علوم برای بالاتر بردن سطح سواد فارغ التحصیلان دانشگاه، این تبصره و ماده‌ها در هر سال با تغییراتی همراه است.

 

 

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور (مقطع کاردانی)

به اطلاع کلیه داوطلبانی که در زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 1400-1401  قصد ثبت نام در مقطع کاردانی را دارند می‌رسانیم که این زمان برای متقاضیان دوره‌های ترم مهر یا همان نیمسال اول با نیمسال دوم یا همان ترم بهمن متفاوت است.

این زمان برای داوطلبان ترم مهر یا نیمسال اول در سال 1400 تا شهریور ماه ادامه داشت. اما ثبت نام بهمن برای مقطع کادانی ناپیوسته و پیوسته هنوز به اتمام نرسیده است و تا سی دی 1400 ادامه دارد. 

متقاضیان توجه داشته باشند که گزینش داوطلبان تنها بر اساس معدل کتبی و سوابق تحصیلی آن‌ها صورت می گیرد.

شایان ذکر است که داوطلبان مقطع کاردانی تنها می‌توانند تعداد 20 رشته محل را انتخاب نمایند و تفاوت مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته با یکدیگر در تعداد رشته‌های ارائه شده در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد است.

ثبت نام تنها از طریق سایت دانشگاه آزاد صورت می‌پذیرد و ثبت نام در هر سایت دیگری مورد تائید نیست. داوطلبان پس از مراجعه به سایت دانشگاه آزاد و اتمام ثبت نام و انتخاب رشته باید منتظر اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد باشند.

 

 

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97

شرایط ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور

از شرایط شرکت در رشته‌های دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ناپیوسته، دارا بودن مدرک کاردانی است. همچنین داوطلبان توجه داشته باشند که تفاوت بین کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته، در نوع مدرک ارائه شده  است.

 زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 1400 برای داوطلبان ورود به مقطع کارشناسی ناپیوسته و پیوسته نیمسال اول ترم مهر در ماه شهریور به اتمام رسید. اما ثبت نام برای ترم بهمن در سامانه  azmoon.org هنوز ادامه دارد و داوطلبان می توانند تا پایان دی ماه برای ثبت نام اقدام کنند. 

طبق اطلاعیه دانشگاه آزاد داوطلبان ملزم هستند که دفترچه راهنمای ثبت نام که در زمان ثبت نام ترم مهر و بهمن دانشگاه آزاد منتشر می‌گردد را به دقت مطالعه کنند.

چنانچه در زمان ثبت نام داوطلبان در وارد نمودن اطلاعات خود مشکلی داشته باشند، اطلاعات را به طور صحیح وارد نکنند و یا هرگونه مغایرتی در رابطه با اطلاعات وارد شده در هنگام ثبت نام با اصل مدارک ثبت نام وجود داشته باشد، داوطلبان به عنوان داوطلب متخلف شناخته خواهد شد. 

در نتیجه، برابر با ضوابط و قوانین دانشگاه آزاد اسلامی در هر مرحله‌ای که این تخلف محرز گردد، حتی در هنگام فارغ التحصیلی، با دانشجوی متخلف برخورد خواهد شد.

اگر جزء آن دسته از داوطلبینی هستید که اطلاعات ثبت نامی خود را نادرست وارد نموده‌اید، حتماً جهت رفع آن با شماره‌های  9099075307 و در صورت شلوغی خطوط با شماره 9099075307 ( استان تهران) تماس حاصل نمایید.

فرایند انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

با توجه به حساسیت انتخاب رشته برای داوطلبان، توصیه ما داشتن مشاور خوب در این زمینه است. فرایند  انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد آینده و زندگی شما را مشخص می کند و با توجه به این حساسیت، شما ملزم به انتخاب رشته درست هستید.

ابتدا قبل از انتخاب رشته و اقدام برای وارد نمودن کد رشته محل‌ها، داوطلبان لازم است به چند مورد در این زمینه توجه نمایند. اولین مورد این که، دفترچه راهنمای انتخاب رشته را به خوبی و به صورت کامل مطالعه نمایید.

اطلاع از میزان شهریه با توجه به اخذ شهریه در انتخاب واحد و همچنین به دلیل عدم رایگان بودن تحصیل در دانشگاه آزاد امری ضروری است.

همچنین در هنگام انتخاب رشته حتماً بر اساس علایق و استعدادهای خود رشته های مورد نظر را ثبت نمایید. ضمناً داوطلبان توجه داشته باشند که به دلیل حساس و تخصصی بودن فرآیند انتخاب رشته و با توجه به شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور در ورود به  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد حتماً باید از مشاوره خوب در این زمینه استفاده کنند.

این گونه مسلماً می توانند انتخاب رشته درست و منطقی داشته باشند. مشاورین ایران تحصیل آماده ارائه خدمات به داوطلبان محترم در رشته های مختلف هستند.

 

 

جهت شناخت رشته های بدون کنکور آزاد و زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 1400-1401 از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

"کانال

مطالب مرتبط:

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

نتایج دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی

ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 1400-1401  برای هر یک از دو ترم مهر و بهمن متفاوت است؟ 

بله این دو زمان با یکدیگر متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور برای دو دوره مهر و بهمن در کجا منتشر می شود؟ 

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون برای این دوره در سایت دانشگاه آزاد اسلامی انتشار پیدا می کند.

آیا تمامی متقاضبان در تمامی مقاطع می توانند در زمان ثبت نام ترم مهر و بهمن دانشگاه آزاد برای ثبت نام اقدام کنند؟ 

داوطلبان در صورت داشتن شرایط منعی از بابت ثبت نام ندارند.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور