ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 1402-1403

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور مشخص شده است. ما در این مطلب قصد داریم به بررسی زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور در دو نوبت مهر و بهمن بپردازیم. در صورتی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد به صورت بدون آزمون را دارید و از از زمان ثبت نام و دیگر اطلاعات مفید این موضوع اطلاعات لازم و کافی را بدست نیاورده اید، در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم. در این خصوص باید به شما بگوییم که پذیرش به صورت بدون کنکور دانشگاه آزاد از جمله روش های پذیرش بسیار پرطرفدار است و افراد متقاضی می توانند در دوره های کاردانی و کارشناسی برای این روش پذیرش درخواست خود را ثبت نمایند.

 

اطلاعیه :

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۱۴۰۲ همزمان با ثبت نام پذیرش بدون آزمون دانشگاه های سراسری و پس از انتشار نتایج کنکور سال جاری در بازه زمانی مرداد ماه آغاز خواهد شد.

 

 زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 

افرادی که قصد ثبت نام در دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد را دارند، لازم است بدانند که ثبت نام در این دوره ها برای دو مقطع کاردانی و کارشناسی امکان پذیر بوده و همچنین به دو صورت پیوسته و ناپیوسته امکان پذیر است.شرکت در کنکور سراسری برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور آزاد ۱۴۰۲ این مقاطع الزامی نخواهد بود؛ به علاوه زمان نام نویسی نیز برای دوره های مهر ماه و بهمن ماه متفاوت می باشد. در حال حاضر هنوز زمان دقیقی اعلام نشده است اما به محض اطلاع رسانی این مقاله به روز رسانی می شود. به علاوه برای اطلاعات بیشتر نیز می توانید به سامانه AZMOON.ORG مراجعه نمایید.

 

برای اطلاع از زمان برگزاری کنکور روی لینک کنید.

ثبت نام دانشگاه آزاد به صورت بدون آزمون

ثبت نام دانشگاه آزاد به صورت بدون آزمون

 

برای کسب اطلاع از مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

 زمان ثبت نام نیمسال اول (مهر ماه)

افرادی که قصد ثبت نام در دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور دارند و در مهر ماه می خواهند اقدام کنند، نیاز است در تاریخ های اعلام شده برای ثبت نام اقدام نمایند. البته توجه داشته باشید که برای سال جاری هنوز تاریخ خاصی اعلام نشده است و طبق اطلاعیه زده شده در سامانه مربوطه طی روزهای آتی اطلاع رسانی خواهد شد؛ اما ما در ادامه قصد داریم جدول زمان بندی ثبت نام برای سال های گذشته را در اختیار شما قرار دهیم.

 

اطلاعیه:

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ هنوز مشخص نشده است.

 

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ماه 1400
مقطع زمان ثبت نام تمدید مهلت
کارشناسی ناپیوسته 9 الی 22 تیر ماه تا 8 مرداد ماه

و

تا 30 مرداد

کاردانی پیوسته 26 تیر الی 8 مرداد ماه
کارشناسی پیوسته 14 الی 30 مرداد ماه تا 5 شهریور ماه

و

تا 15 شهریور ماه

 

زمان ثبت نام نیمسال دوم (بهمن ماه)

معمولا ثبت نام بدون کنکور مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته بهمن ماه این دانشگاه در آذر ماه انجام خواهد شد. برای اطلاع از این موضوع نیاز است داوطلبان به سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مراجعه نموده و وضعیت خود را از نظر دارا بودن شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  مطالعه کنند. در صورتی که واجد شرایط بودند می توانند

 

 

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون

 

 

آخرین مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

طبق مواردی که در قسمت های فوق بررسی کردیم برای اطلاع از آخرین مهلت برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیاز است که به سامانه معرفی شده توسط این مرکز مراجعه نمایید و هنوز برای سال جاری آخرین مهلت ثبت نام مشخص نشده است. برای اطلاع از آخرین مهلت ثبت نام می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. پس اگر خارج از مهلت ثبت نام قصد اقدام کردن داشته باشید، این امکان برای شما وجود نخواهد داشت و تمامی افراد ملزم هستند در تاریخ هایی که اعلام شود مدارک خود را ارائه نمایند.

 

 

اطلاعیه :

مهلت ثبت نام  ۱۴۰۲ هنوز مشخص نشده است.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

اگرچه برای ثبت نام دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد نیازی به شرکت در کنکور نخواهید داشت؛ اما یک سری شرایط تعیین شده است که لازم است داوطلبان واجد این شرایط باشند تا اجازه ثبت نام به آن ها داده شود. در ادامه ما این شرایط را برای دوره های کاردانی و کارشناسی و به تفکیک دوره های پیوسته و ناپیوسته بررسی خواهیم کرد. به علاوه شرایط عمومی نیز بررسی خواهد شد.

 

شرایط عمومی

 • اعتقاد به دین اسلام یا سایر ادیان رسمی
 • عدم دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر
 • برخورداری از توانایی جسمی متناسب با رشته انتخابی
 • نداشتن فساد اخلاقی
 • عدم ممنوعیت از شروع و ادامه تحصیل از لحاظ قوانین و مقررات کشور
 • نداشتن مشکل نظام وظیفه برای آقایان

 

شرایط اختصاصی ثبت نام دوره کاردانی پیوسته

ابتدایی ترین مورد ارائه گواهی نامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نظام جدید 3 – 3 – 6 (شاخه های نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش) یا فارغ التحصیلی در یکی از رشته های مذکور تا پایان شهریور ۱۴۰۲، دیپلم فنی و حرفه ای دوره چهارساله (نظام قدیم) می باشد.

به علاوه داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم نظام قدیم یکی از رشته های فنی و حرفه ای، کاردانش و هنرستان نظام قدیم هستند در یکی از رشته های مرتبط با دیپلم شان امکان انتخاب رشته وجود خواهد داشت.

برای ثبت نام در رشته تربیت بدنی نیازی به احراز شرط تناسب مدرک دیپلم با رشته های دوره کاردانی نخواهد بود.

 

ثبت نام دوره کاردانی ناپیوسته

ارائه گواهی نامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نظام جدید 3 – 3 – 6 یا گواهی نامه دوره پیش دانشگاهی (نظام سالی / واحدی یا ترمی / واحدی با اخذ حداکثر تا تاریخ 31 شهریور ماه ۱۴۰۲) برای ثبت نام در این کاردانی به صورت ناپیوسته ضروری اعلام شده استو

متقاضیانی که دارای مدرک دیپلم فنی و حرفه ای یا کاردانش نظام قدیم هنرستان هستند، در صورتی که فاقد مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی باشند، نمی توانند ثبت نام کنند.

داوطلبانی که دارای مدرک کاردانی پیوسته یا ناپیوسته هستند، چنانچه از لحاظ وضعیت نظام وظیفه مشکلی نداشته باشند، می توانند دوباره ثبت نام خود را انجام دهند.

داوطلبانی که فارغ التحصیل دوره های کاردانی یکی از گروه های پزشکی هستند، در صورت پایان طرح تعهد خدمت خود می توانند ثبت نام انجام دهند.

متقاضیان رشته های هنرهای نمایشی – بازیگری و هنرهای نمایشی – کارگردانی، می بایست از نظر دارا بودن وضعیت سلامت جسمانی، نداشتن بیماری های قلبی و تنفسی باید واجد شرایط باشند.

 

شرایط اختصاصی ثبت نام دوره کارشناسی پیوسته

ارائه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نظام قدیم متوسطه یا مدرک دیپلم نظام جدید (3 – 3 – 6) ضروری است.

آن دسته از داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش نظام قدیم هنرستان هستند، مجاز به ثبت نام در این دوره تحصیلی نخواهند بود.

متقاضیانی که دارای مدرک کاردانی پیوسته یا ناپیوسته هستند، در صورت نداشتن مشکلی از نظر وضعیت نظام وظیفه، می توانند برای ثبت نام این مقطع تحصیلی شروع به اقدام کنند.

فارغ التحصیلان مقطع کاردانی رشته های گروه پزشکی، در صورتی اجازه ثبت نام دارند که که تعهد خدمت خود را به پایان رسانده باشند. لازم به ذکر است که این دسته از داوطلبان بایستی در زمان ثبت نام حضوری، گواهی پایان طرح تعهد خدمت خود را به دانشگاه محل پذیرش ارائه نمایند.

مشمولانی که در گذشته در یکی از دانشگاه ها در حال تحصیل بوده اند ولی از رشته تحصیلی خود منصرف یا اخراج شده اند، نمی توانند ثبت نام کنند مگر اینکه کارت پایان خدمت یا معافیت ارائه دهند.

افرادی که علاقه مند به انتخاب رشته مهندسی دریا _ دریانوردی هستند، باید سلامت جسمانی کامل داشته باشند.

داوطلبانی که دارای مدرک حوزوی هستند، مدرک آن ها معادل دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه تلقی شده و به شرط عدم تحصیل همزمان در حوزه و داشتن کارت معافیت یا نظام وظیفه می توانند ثبت نام کنند.

 

ثبت نام دوره کارشناسی ناپیوسته

ارائه مدرک کاردانی پیوسته یا ناپیوسته و کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی مورد تائید وزارت علوم، اجباری است.

داشتن گواهی نامه کاردانی رشته های مورد تایید وزارت علوم، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد و همچنین مراکز ضمن خدمت آموزش و پرورش الزامی است.

آن دسته از داوطلبانی که در گذشته در مقطع کارشناسی پیوسته مشغول به تحصیل بوده اند ولی بنا به دلایلی ادامه تحصیل نداده اند و دارای مدرک کاردانی می باشند، در صورت ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت می توانند ثبت نام کنند.

دانش آموختگان رشته های گروه پزشکی مقطع کاردانی در صورتی که طرح تعهد خدمت خود را به پایان رسانده باشند، اجازه ثبت نام دارند. لازم به ذکر است این دسته از داوطلبان باید مدرک پایان طرح تعهد خدمت خود را در زمان ثبت نام حضوری به دانشگاه ارائه نمایند.

متقاضیان باید توجه کنند که در صورت پذیرفته شدن، باید جهت فارغ التحصیلی باید حداقل معدل تعیین شده را که 12 می باشد، داشته باشند.

فرایند انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

با توجه به حساسیت انتخاب رشته برای داوطلبان، توصیه ما داشتن مشاور خوب در این زمینه است. فرایند  انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد آینده و زندگی شما را مشخص می کند و با توجه به این حساسیت، شما ملزم به انتخاب رشته درست هستید.

ابتدا قبل از انتخاب رشته و اقدام برای وارد نمودن کد رشته محل‌ها، داوطلبان لازم است به چند مورد در این زمینه توجه نمایند. اولین مورد این که، دفترچه راهنمای انتخاب رشته را به خوبی و به صورت کامل مطالعه نمایید.

اطلاع از میزان شهریه با توجه به اخذ شهریه در انتخاب واحد و همچنین به دلیل عدم رایگان بودن تحصیل در دانشگاه آزاد امری ضروری است.

همچنین در هنگام انتخاب رشته حتماً بر اساس علایق و استعدادهای خود رشته های مورد نظر را ثبت نمایید. ضمناً داوطلبان توجه داشته باشند که به دلیل حساس و تخصصی بودن فرآیند انتخاب رشته و با توجه به شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور در ورود به  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد حتماً باید از مشاوره خوب در این زمینه استفاده کنند.

این گونه مسلماً می توانند انتخاب رشته درست و منطقی داشته باشند. مشاورین ایران تحصیل آماده ارائه خدمات به داوطلبان محترم در رشته های مختلف هستند.

 

مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

 

 

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

اگر قصد ثبت نام در دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد را دارید، نیاز است که حتماً دفترچه های مربوط به این دوره ها را نیز مطالعه کرده باشید. زیرا لیست رشته ها و اینکه در هر واحد امکان انتخاب و ادامه تحصیل کدام رشته ها وجود دارد، در دفترچه اطلاع رسانی خواهد شد. پس مطالعه دفترچه بسیار مهم است و باید در دستور کار شما قرار بگیرد.

از آنجایی که هنوز دفترچه ای برای سال جاری منتشر نشده است به منظور آشنایی با نکات و ضوابط پذیرش بدون کنکور این دانشگاه، دفترچه های نام نویسی سال گذشته، در مقاله قرار داده شده است.

 

 

جدول دفترچه 
دفترچه های  سال 1400 دفترچه های سال ۱۴۰۲
دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دوره کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 1400 (مهر ماه) 

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دوره کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1400 (مهر ماه)

 

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دوره کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 1400 (مهر ماه)

 

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1400 (مهر ماه)

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید.)

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دوره کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دوره کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲
دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دوره کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

(لینک فوق به محض انتشار فعال می گردد)

 

 

اخبار مرتبط 

31 خرداد ۱۴۰۲

امروز، پایان مهلت ارسال مدارک دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد اعلام شده است.

23 بهمن 1400

آخرین مهلت ثبت‌نام بدون کنکور ارشد در 23 خرداد بوده است.

27 دی 1400

نتایج تکمیل ظرفیت بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته اعلام شد.

25 دی 1400

ثبت‌نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه آزاد آغاز شد.

24 دی 1400

آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد از 24 دی بوده است.

 

 

برای دانلود PDF مطلب کلیک کنید.

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به بررسی موضوع ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه آزاد بپردازیم. از آنجایی که دانشگاه آزاد این روزها مخاطبان بسیاری دارد و به علاوه روش پذیرش بدون آزمون نیز در این مرکز طرفداران خاص خود را دارد، سعی کردیم تمامی نکات مهم را در اختیار شما قرار دهیم. از آنجایی که هنوز زمان ثبت نام دقیق اعلام نشده است ما تاریخ های مربوط به سال گذشته را بررسی کردیم. توجه داشته باشید که برای اطلاع از زمان دقیق می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید در غیر این صورت نیاز است وبسایت AZMOON.ORG را مرتب بررسی کنید تا اطلاعات لازم در اختیار شما قرار داده شود.

4.5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور برای هر یک از دو ترم مهر و بهمن متفاوت است؟ 

بله این دو زمان با یکدیگر متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور برای دو دوره مهر و بهمن در کجا منتشر می شود؟ 

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون برای این دوره در سایت دانشگاه آزاد اسلامی انتشار پیدا می کند.

آیا تمامی متقاضبان در تمامی مقاطع می توانند در زمان ثبت نام ترم مهر و بهمن دانشگاه آزاد برای ثبت نام اقدام کنند؟ 

داوطلبان در صورت داشتن شرایط منعی از بابت ثبت نام ندارند.

نظرات

 1. فاطی
  ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۸

  سلام وقت بخیر.
  ثبت نام ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد کی شروع میشه؟

  • مشاور محمدی
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۶

   سلام وقت به خیر
   به احتمال زیاد بعد از اعلام نتایج کنکور ارشد لینک ثبت نام فعال می شود.در صورت انتشار ذفترچه انتخاب رشته در همین مقاله اطلاع رسانی می شود.

 2. رحمانی
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۸

  سلام شرایط ثبت نام استعدادهای درخشان برای مقطع دکتری را میفرمایید لطفا

  • tahmasebi
   ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۱

   سلام دوست عزیز سوال شما نیاز به مشاوره ی تخصصی دارد لطفا با شماره مجموعه در تماس باشید.

 3. نیک مند
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۹

  درود . من قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاه آزاد کرج ، بدون کنکور در مهرماه 1402 را دارم ، لطفا راهنمایی بفرمایید . سپاسگزارم .

  • tahmasebi
   ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام دوست عزیز برای پذیرش در مقطع دکترا دو راه وجود دارد یا جزو استعداهای درخشان باشید و یا از طریق کنکور وارد ادامه تحصیل بدهید.

 4. alireza
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۵

  سلام ببخشید من تا قبل از تابستون میتونم برم دانشگاه ثبت نام کنم

  • tahmasebi
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۲

   سلام دوست عزیز زمان فراخوان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دی ماه اعلام خواهد شد.

 5. سلام پاسخ پذیرش دانشگاه ازاد چرا هنو نیومده
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

  سلام پاسخ پذیرش دانشگاه ازاد چرا هنو نیومده

  • bahraii
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام وقت بخیر هفته اخر شهریور اعلام میشه

 6. SamaValipour
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۸

  سلام خسته نباشيد من امسال ديپلم گرفتم و ميخوام براي رشته زبان ثبت نام كنم تو دانشگاه آزاد ولي انتخاب رشته نكردم يعني مهلتش تموم شد و الانم نميدونم چجوري بايد ثبت نام كنم واسه اينكه از مهرماه برم يعني بايد صبر كنم واسه بهمن ؟؟مهلتش تموم شد؟!

  • maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • obeidavi obeidavi
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام وقت بخیر تا تاریخ 28 ام مرداد ماه مهلت انتخاب رشته با سوابق تحصیلی را دارید.

 7. حسام رضایی
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۱

  سلام من میخوام ثبت نام کنم ولی هیچ لینکی وجود نداره

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

   سلام روزتون بخیر برای چه دانشگاهی ثبت نام کردید

 8. علیرضا
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۷

  سلام خسته نباشید
  بنده به کمکتون احتیاج دارم
  معدل کتبیم شده ۷.۷۵ و ۴ درسو برای شهریور میرم امتحان میدم
  خواستم بدونم با این وضعیت چجوری میتونم مهندسی کامپیوتر دانشگاه ازاد کرج بیارم
  ایا راسته ک میگن فقط پول براشون مهمه و معدل رو اصلا نگاه نمیکنن؟ و اینکه منی که کارنامم شهریور اماده میشه بهم مهلت برای ارایه مدارک میدن ؟ ممنون میشم دوتا سوالم رو جواب بدید .

  • alizadeh
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸

   سلام روزبخیر
   معمولا معدل یالای 10 رو قبول میکنن.

 9. ارمان
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۷

  با سلام.من امسال دیپلم انسانی گرفتم و می‌خوام مهندسی کامپیوتر بخونم در دانشگاه آزاد و از اونجایی که دیپلم انسانی با مهندسی کامپیوتر تجانس ندارد فقط می‌توانم در کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته ثبت نام کنم درسته؟ یا در کاردانی پیوسته هم می‌توانم ثبت نام کنم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام وقت بخیر رشته هاید بدون کنکور با سوابق تحصیلی میتواند انتخاب کنید.

 10. Niloo
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

  سلام وقت بخیر ببخشید میشه همزمان هم برای کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد انتخاب رشته کرد و هم برای کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد؟ مشکلی پیش نمیاد؟ممنونم

  • fathollahi
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۹

   سلام خیر شما میتونید هردو رو انتخاب رشته کنید ولی موقع ثبت نام فقط یکی را میتوانید دانشجو باشید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور