ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

رشته مهمانداری هواپیما دانشگاه سراسری

رشته مهمانداری هواپیما دانشگاه سراسری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

پذیرش در رشته مهمانداری به چند طریق امکان پذیر است. امکان ثبت نام در رشته مهمانداری هواپیما دانشگاه سراسری برای تمامی دیپلمه ها وجود دارد. نحوه پذیرش مهمانداری هواپیما دانشگاه دولتی در مرحله اول به رتبه کسب شده شما مربوط می شود و در درجه دوم، شرایط تعیین شده را باید برای این رشته داشته باشید. داوطلبان و علاقه مندان عزیز توجه داشته باشید که رشته مهمانداری دانشگاه علمی کاربردی در ایران در مقطع کاردانی امکان پذیر است.

 

 

برای دریافت مشاوره در رابطه با نحوه انتخاب رشته مهمانداری هواپیما دانشگاه سراسری – ظرفیت تعیین شده برای پذیرش در این رشته و همچنین مشاوره قبولی با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

شرایط نانوشته پذیرش مهمانداری هواپیما دانشگاه دولتی

 

شرایط نانوشته پذیرش مهمانداری هواپیما دانشگاه دولتی

شرایط نانوشته پذیرش مهمانداری هواپیما دانشگاه دولتی

 

شرایط پذیرش در رشته مهمانداری برای موسسات آزاد و دولتی متفاوت می باشد. نکته مهمی که قبل از شرایط تعیین شده برای رشته مهمانداری باید مورد توجه قرار دهید این است که به چه میزان آمادگی پذیرش در این رشته را دارید؟ شغل شما در آینده به صورتی است که نباید مشکلات خانوادگی خود را بروز دهید. آیا توانایی این کار را دارید؟ متاسفانه بسیاری از وب سایت ها تنها به شرایط موجود در دفترچه اکتفا می نمایند و هرگز به آمادگی و نوع شخصیت مناسب افراد اشاره ای نمی کنند.

قطعا در دوره مهارت آموزی پس از پذیرش در دانشگاه در رشته مهمانداری هواپیما دانشگاه سراسری آمادگی بیشتری را کسب خواهید نمود و می توانید راحت تر با مسائل و مشکلات این کار کنار بیایید. اما باز هم توان و شاید به قول آمیانه خودمان “مایه کار” را لازم است داشته باشید. به عنوان مثال شما ساعت کاری مشخصی در برخی از موارد نخواهید داشت. در واقع در این حالت شما نه مشغول به کار هستید و نه می توانید در اختیار خودتان باشید. تواناییی اینکه بتوانید خونسردی خود را حفظ نمایید از نکات بسیار مهمی است که باید از ان برخوردار شوید.

مسئله مهم دیگری که باید مد نظر قرار دهید، پرواز هایی است که در هر ساعت از شبانه روز می تواند صورت بگیرد. در صورتی که متاهل هستید، آیا درصورت انجام این کار، مشکلی برایتان پیش نمی آید؟  آیا می توانید به راحتی به انجام کار بپردازید؟ تفاوتی ندارد در هر دانشگاهی که تحصیل کنید و یا در رشته مهمانداری هواپیما دانشگاه علمی کاربردی نیز که پذیرفته شوید، باز هم لازم است تمامی نکات ارائه شده را رعایت نمایید. بنابراین توجه به ویژگی های مورد نیاز از مهم ترین موارد خواهد بود.

 

 

نحوه پذیرش مهمانداری هواپیما دانشگاه دولتی

همانطور که ذکر گردید، پذیرش رشته مهمانداری هواپیما دانشگاه سراسری ، منوط به قبولی در آزمون سراسری خواهد بود . بنابراین در صورت کسب رتبه مجاز در کنکور، می توانید برای انتخاب رشته کنکور اقدام نمایید. لازم به ذکر است که رشته مذکور تنها در برخی از دانشگاه ها ارائه می گردد و پذیرش در این رشته با ظرفیت محدود امکان پذیر است.

 • حداقل سن محاز برای انجام ثبت نام، 18 سال تمام می باشد.
 • گذارندن واحدهای عملی برای کلیه داوطلبان الزامی می باشد
 • امکان پذیرش کلیه داوطلبان با دیپلم های مختلف وجود دارد
 • تائیدیه صحت و سلامتی داوطلبان پذیرفته شده با توجه به پزشک معتمد سازمان هواپیمایی
 • داشتن شرایط جسمانی تعیین شده برای انجام ثبت نام
 • پذیرش در مراحل مصاحبه و گزینش
 • سپردن تعهد خدمت به سازمان مربوطه

 

نحوه استخدام مهماندار هواپیما

 

نحوه استخدام مهماندار هواپیما

نحوه استخدام مهماندار هواپیما

 

برای استخدام در رشته مهمانداری هواپیما شما می توانید به دو صورت اقدام نمایید. یک روش آن همانطور که ذکر گردید، رشته مهمانداری هواپیما دانشگاه سراسری می باشد و همچنین ثبت نام رشته مهمانداری بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 می باشد. تا به اینجا ما تلاش کردیم تا در رابطه با رشته مهمانداری  اطلاعاتی ارائه نماییم اما لازم است این نکته را یادآور شویم که نحوه استخدام مهماندار هواپیما در هر یک از آژانس های هواپیمایی متفاوت می باشد.ما در زیر در رابطه با شرایط استخدام مهمانداری هما اطلاعاتی را ارائه خواهیم نمود.

 • متقاضیانی که در دوره های گذشته در مراحل پزشکی استخدامی شرکت هواپیمایی هما پذیرفته نشده اند، امکان ثبت نام در این دوره را نخواهند داشت.
 • دارندگان مدرک (تعمیر هواپیما نظیر A&P یا E&E) و خلبانی (از قبیل PPL یا CPL) و همچنین دیسپچری امکان ثبت نام در این دوره را نخواهند داشت و حتی به هیچ عنوان امکان پذیرش آن وجود نخواهد داشت.
 • آن دسته از متقاضیانی که در تهران سکونت دارند و واجد شرایط تعیین شده می باشند و همچنین ثبت نام خود را از 20 آبان سال 94 تا به امروز ثبت نام نموده اند، نیازی به ارسال مجدد درخواست وجود نخواهد داشت و نیازی به ثبت نام ندارند.
 • اطلاعات مربوط به هر یک از داوطلبان باید به صورت فارسی درج شود. در صورتی که متقاضی اطلاعات خود را به زبان دیگری غیر از فارسی وارد نموده باشد، اطلاعات وی به صورت خودکار از سیستم حذف خواهد گردید.
 • نیازی به ارسال رزومه و یا الصاق آن در این مرحله نخواهد بود. بنابراین به درخواست های مبنی بر این مورد ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • کلیه درخواست ها برای ثبت نام رشته مهمانداری هواپیما دانشگاه سراسری به صورت الکترونیک مورد بررسی قرار خواهند گرفت  لذا از تمامی متقاضیان خواهشمندیم که اطلاعات خود را به صورت کاملا محرمانه، در وب سایت http://jobs.mahan.aero بارگذاری نمایند.
 • تمامی مراحل ثبت نام و همچنین پذیرش داوطلبان به صورت رایگان می باشد و هیچ وجهی مبنی بر ثبت نام و آزمون و مصاحبه از داوطلبان اخذ نخواهد گردید.
 • به منظور سهولت کار و همچنین افزایش سرعت استخدام متفاضیان، به تمامی مراجعات حضوری و همچنین تلفنی پاسخی داده نخواهد شد و در صورت ارتباط زیاد مراجعین با مرکز مورد نظر، امتیاز منفی برای داوطلبان در نظر گرفته خواهد شد.

مورد دوم نیازی به انتخاب رشته کنکور نخواهد بود و از طریق موسسه های آزادی است که اقدام به آموزش داوطلبان می نمایند. این موسسه ها آموزش سریع تر و راحت تری دارند و همچنین هزینه بیشتری را نیز برای آموزش داوطلبان اخذ می نمایند.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با رشته مهمانداری هواپیما دانشگاه سراسری اطلاعاتی را ارائه نماییم. در صورتی که سوالی در رابطه با شرایط پذیرش مهمانداری هواپیما دانشگاه دولتی دارید و یا مایل به کسب اطلاعات بیشتری در این رابطه می باشید، می توانید با مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، تماس حاصل نمایید. اطلاع دقیق از زمان ثبت نام رشته مهمانداری، برای تمامی داوطلبان پس از برقراری ارتباط با مشاوران ما امکان پذیر است.

 

 

مطالب مرتبط

2.3/5 - (7 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا امکان ثبت نام در رشته مهمانداری هواپیما دانشگاه سراسری برای تمامی داوطلبان وجود دارد؟

امکان ثبت نام برای تمامی آن دسته از متقاضیانی که واجد شرایط تعیین شده می باشند، وجود خواهد داشت.

 

 

نحوه پذیرش مهمانداری هواپیما دانشگاه دولتی چه تفاوتی با سایر دانشگاه های دیگر دارد؟

در رابطه با شرایط مورد نظر می توان گفت تفاوتی وجود ندارد اما تنها تفاوت در نظر گرفته شده، مربوط به رتبه مورد نیاز خواهد بود.

 

 

شهریه پذیرفته شدگان رشته مهمانداری هواپیما دانشگاه سراسری برای هر ترم چقدر است؟

برای اطلاع از شهریه تعیین شده برای هر ترم می توانید با مشاوران ما به شماره های 9099075307 ( از سراسر کشور) و 9099075307 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید.

 

نظرات

 1. Setaysh
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۳۰

  سلام وقتتون بخیر
  خواستم بپرسم برای ورود به رشته ی مهمانداری از طریق دانشگاه اقدام کنیم بهتره یا از طریق دوره های ازاد؟ مدرک کدوم معتبر تره؟ و اینکه هر کدوم چقدر طول میکشند؟
  ممنونم

  • مشاور ملکی
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۲

   سلام دوست عزیز
   دوره های ازاد بهتر هست و مدرک دوره ازاد مورد تایید سازمان هواپیمایی کشوری هست.
   جه کسب اطلاعات بیشتر درمورد رشته مهمانداری با داخلی 109 در تماس باشید.

   • Elnaz
    ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۸

    سلام ببخشید میخواستم بدونم این طرح در کدام یک از شهر های ایران وجود دارد یعنی در تبریز هم وجود دارد که بشه توی دانشگاه این رشته رو ادامه داد

    • مشاور ملکی
     ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۷

     سلام ذوست عزیز
     معتبرترین مرکز که مورد تاییدسازمان هواپیمایی کشوری هست موسسه معراج می باشد.

 2. زهرا
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۳

  دانشگاه علمی کاربردی آزاد هستش یا دولتی؟

  • tahmasebi
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام دوست عزیز این دانشگاه جزو دانشگا های شهریه پرداز میباشد و نه آزاد است و نه سراسری.

  • rahdar
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقت به خیر
   غیر دولتی هستش مشمول شهریه می باشد.

 3. زهرا
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۴

  سلام وقتتون بخیر
  برای ثبت نام کنکور مهماندار هواپیما باید چه موقع اقدام کنیم و باید چه رشته ای را کنکور دهیم ؟

  • tahmasebi
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام دوست عزیز این رشته در دانشگاه های سراسری ارائه نمیشود و شما باید از طریق دانشگاه علمی کاربردی و یا آموزشگاههای آزاد اقدام کنید.

   • زهرا
    ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۰

    در دانشگاه علمی کاربردی چگونه باید ثبت نام کنیم ؟

    • tahmasebi
     ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۹

     به دو طریق امکان ثبت نام وجود دارد، 1 از راه کنکور سراسری و در زمان انتخاب رشته این دانشگاه و این رشته رو انتخاب کنید و 2 از طریق ثبت نام به شیو هی پذیرش با سوابق.

     • زهرا
      ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۴۴

      از طریق کنکور سراسری باید از چه رشته ای ثبت نام کنیم که اون رتبه رو برای قبولی بیاریم؟

     • مشاور ملکی
      ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۰

      سلام وقت بخیر
      اگر رشته مهمانداری را در نظر دارید هم می توانید در دانشگاه علمی کاربردی بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام کنید و هم درکلاس های ازاد مهمانداری ثبت نام کنید.

 4. بهاره
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۳

  سلام و وقت بخیر خدمت همگی یه سوال دارم اینکه آیا رشته مهمانداری هواپیما در مقطع کارشناسی هم ارائه میشه ممنون از سایت خوبتون 💗

  • tahmasebi
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۶

   سلام دوست عزیز بله اما باید بعد از مدرک کاردانی برای ادامه تحصیل اقدام کنید.

 5. امیررضا
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۴

  سلام برای قبولی در رشته مهمانداری چه رتبه و ترازی مورد قبول است ؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۶

   سلام وقت بخیر
   رشته ی مهمانداری فقط در مقطع کاردانی ارایه می شود همچنین هیچکدام از دانشگاه های سراسری این رشته را ارایه نمی دهند . دیپلم در رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، هنرستان (مهمانداری) و مدرک کاردانی مهمانداری برای ورود به شغل مهمانداری می توانید اقدام کنید .

 6. Mohadese
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

  سلام من با موسسه تماس میگیرم ولی اصلا نمیگیره

  • haghipor
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام وقت بخیر
   با تلفن ثابت میتوانید با شماره 9099075307 تماس گرفته یا از قسمت شارژینگ آنلاین بسته مشاوره ایی تهیه کنید

  • obeidavi obeidavi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام وقت بخیر لطفا با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید

   • Said mostafa mosaviiiii
    ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۳

    سلام در آزمایش چشم باید دید چشم چند درصد باشد امکان تی کردن آزمایش چشم چند فیصد است

    • tahmasebi
     ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۵

     سلام دوست عزیز این مورد جزو قانون نوشته شده ای ندارد اما برای دید چشم هر دو چشم شما باید 10 از 10 باشد.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور