ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

رشته مدیریت مالی بدون کنکور ۱۴۰۳

رشته مدیریت مالی بدون کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

رشته مدیریت مالی یکی  از رشته هایی است که در دانشگاه های مختلف کشور  ارائه می شود. در طی چند سال اخیر حتی شاهد ارائه رشته مدیریت مالی بدون کنکور ۱۴۰۳ در مراکز مختلف دانشگاهی هستیم.در این روش هر فرد متقاضی می تواند با توجه به شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام اقدامات لازم را برای ثبت نام مدیریت مالی بدون کنکور انجام دهد.

زمان ثبت نام رشته مدیریت مالی بدون آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت های مربوطه منتشر می شود. در صورتی که شما تمایل به ثبت نام در رشته مدیریت مالی بر اساس سوابق تحصیلی دارید قبل از هر کاری باید با دانشگاه های دارنده رشته مدیریت مالی، نحوه، زمان و در نهایت شرایط آن آشنایی لازم را پیدا کنید. به همین دلیل در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم در مورد رشته مدیریت مالی بدون آزمون صحبت کنیم و همه جوانب آن را برای شما مشخص کنیم.

 

 

 

رشته مدیریت مالی بدون کنکور

 

 

زمان ثبت نام رشته مدیریت مالی بدون کنکور

حتما می دانید که در حال حاضر اکثر رشته های دانشگاهی به صورت بدون کنکور دانشجو جذب می کنند. رشته مدیریت مالی بدون آزمون به عنوان رشته ای محبوب و شناخته شده یکی از رشته های دانشگاهی است که در هر سال تحصیلی دانشجو جذب می کند. ثبت نام مدیریت مالی بدون کنکور در دو مرحله متفاوت یعنی مهر ماه و بهمن  ماه برای افراد علاقه مند تحصیل در این رشته انجام می گیرد. تمامی داوطلبان و متقاضیان باید در زمان مشخص شده و مندرج در سامانه کلیه اقدامات لازم را برای ثبت نام مدیریت مالی بدون کنکور انجام دهند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری کلیک کنید.

 

زمان ثبت نام و انتخاب این رشته دانشگاهی در سال آینده از بیستم اسفند ماه شروع و تا آخرین روزهای شهریور سال بعد ادامه دارد. اما در مورد تاریخ ثبت نام پذیرش بهمن مدیریت مالی سراسری نمی توان اظهار نظر کرد. زیرا زمان دقیق آن هر ساله توسط سازمان سنجش انجام می گیرد. بنابراین شما تا زمانی که سایت سنجش تاریخ دقیق آن را اعلام کند، منتظر بمانید. مشاوران ایران تحصیل در صورتی که تاریخ دقیق آن مشخص شد آن را اعلام خواهند کرد.در حال حاضر این داوطلبان برای نوبت مهرماه ۱۴۰۳ از ۱۸ مرداد ماه تا ۶ شهریور ماه ۱۴۰۳ مهلت دارند تا با ورود به سایت سنجش در آن ثبت نام کنند.

ثبت نام رشته مدیریت مالی بدون کنکور

شرایط ثبت نام در رشته مدیریت مالی بدون کنکور

برای ثبت نام و ادامه تحصیل در رشته مدیریت مالی بدون کنکور باید شرایط اختصاصی و عمومی در نظر گرفته شده آن را دارا باشید. معمولا این شرایط در دفترچه راهنما انتخاب رشته بدون کنکور سراسری وجود دارد که شما با مشاهده آن می توانید توضیحات مفصلی را در مورد این شرایط به دست بیاورید. در صورت نیاز به اطلاع از شرایط ثبت نام مدیریت مالی بدون کنکور می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

 

 

قبولی مدیریت مالی بدون کنکور

 

 

 

نحوه ثبت نام رشته مدیریت مالی بدون آزمون سراسری

در ابتدای شروع این بخش باید این موضوع مهم را عرض کنیم که دفترچه بدون کنکور دانشگاه سراسری برای پذیرش در سال جاری از روز ۱۸ مرداد ماه تا ۶ شهریور ماه ۱۴۰۳ در سایت سنجش قابل دانلود و مطالعه است. با در نظر گرفتن این مسئله تمامی متقاضیان تحصیل در رشته مدیریت مالی بدون آزمون سراسری به آسانی و از طریق آنلاین می توانند جهت ثبت نام اقدام کنند. فقط تهیه مدارک را نباید فراموش کرد. اگر مایل به اطلاع از نحوه دقیق ثبت نام رشته مدیریت مالی بدون آزمون سراسری هستید می توانید تنها با یک تلفن از طریق مشاوران ایران تحصیل از این موضوع مطلع شوید.

 

جهت اطلاع از رشته های جدید پیام نور بدون کنکور کلیک نمایید.

 

دانشگاه های دارنده رشته مدیریت مالی سراسری

آیا اطلاعی از دانشگاه های دارنده رشته مدیریت مالی سراسری دارید؟ برای کسب اطلاع دقیق از اسامی دانشگاه های دارنده رشته مدیریت مالی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید. در زیر اسامی شماری از دانشگاه های دارنده رشته مدیریت مالی را خدمت شما ذکر می کنیم.

دانشگاه های دارنده رشته مدیریت مالی سراسری
اصفهان- مؤسسه غیرانتفاعی هشت بهشت اصفهان پویا- اصفهان
اصفهان- مؤسسه غیرانتفاعی عقیق- شاهین شهر اصفهان
آذربایجان غربی-مؤسسه غیرانتفاعی آذربادگان-ارومیه
اصفهان-مؤسسه غیرانتفاعی علوم و فناوری سپاهان- اصفهان
اصفهان-دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی- اصفهان
آذربایجان شرقی-مؤسسه غیرانتفاعی سراج- تبریز

دانشگاه های دارنده رشته مدیریت مالی

ظرفیت پذیرش رشته مدیریت مالی با سوابق تحصیلی

آیا اطلاعاتی در مورد ظرفیت پذیرش انواع دانشگاه های ارائه دهنده مدیریت مالی بدون کنکور دارید؟ بیشترین و کمترین ظرفیت مربوط به کدام دانشگاه است؟

خوب است بدانید که در حال حاضر سالانه بیش از هزار نفر در رشته مدیریت مالی بدون آزمون در دانشگاه های مختلف کشور دانشجو می پذیرد. از این رقم حدود ۱۶۷ نفر در دانشگاه های سراسری، ۱۶ نفر در دانشگاه های شبانه و ۸۸۸ نفر در دانشگاه های غیر انتفاعی مشغول به تحصیل خواهند بود. 

 

 

 

 

ثبت نام مدیریت مالی

 

 

برای اطلاع از پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

تحصیل در رشته های بدون کنکور یکی از روش هایی جدیدی است که در سال های اخیر در دانشگاه ها ارائه می شود. در این روش تنها سوابق تحصیلی دانشجو را در نظر می گیرند تا بتواند در رشته مورد نظر خود قبول شود. رشته مدیریت مالی بدون کنکور نیز یکی از این رشته ها است که شما می توانید در دانشگاه های سراسری، شبانه و غیر انتفاعی قبول شوید. برای ثبت نام در این رشته باید در تاریخ خاصی دفترچه آن را دانلود کرده و مراحل بعدی آن را طبق شرایط مندرج در دفترچه انجام دهید.

برای آشنایی بیشتر کاربران در بالا کلیه مراحل آن را به  همراه تاریخ ثبت نام رشته مدیریت مالی را مشخص کردیم. حال اگر شما با مطالعه مقاله بالا به جواب سوالات خود پیرامون رشته مدیریت مالی بدون آزمون نرسیدید می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

جهت دانلود پی دی اف این مقاله کلیک کنید.

3.6/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا امکان ثبت نام و تحصیل در رشته مدیریت مالی بدون کنکور در دانشگاه سراسری وجود دارد؟ 

بله. شما می توانید در زمان مقرر نسبت به ثبت نام در دانشگاه های دارنده مدیریت مالی سراسری اقدام کنید.

زمان ثبت نام ترم مهر مدیریت مالی بدون آزمون چه زمانی است؟ 

زمان ثبت نام برای جذب دانشجوی مدیریت مالی در این دوره از  ۱۸ مرداد ماه آغاز و تا ۶ شهریور ماه ۱۴۰۳ ادامه دارد. اما هنوز اطلاعات دقیقی در مورد نوبت بهمن ماه آن وجود ندارد.

آیا ثبت نام رشته مدیریت مالی بدون کنکور تحت شرایطی انجام می شود؟ 

بله، جهت اطلاع از این شرایط عمومی و اختصاصی می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

72 دیدگاه دربارهٔ «رشته مدیریت مالی بدون کنکور ۱۴۰۳»

 1. Avatar photo پوریا گفت:

  سلام وقت بخیر من میخاستم کارشناسی ارشد مدیریت مالی بدونه کنکور و بدونه ایتعداد درخشان بخونم ..مبتونم پیام نور بدونه ازمون ثبت نام کنم؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما تنها در شرایط این امکان را دارید ارشد بدون کنکور ادامه دهید که جزو استعداد درخشان باشید در غیر این صورت به صورت فراگیر پیام نور میتوانید ثبت نام کنید جهت اطلاع از ضوابط پذیش به صورت فراگیر پیام نور این امکان را دارید با شماره 9099075307 تماس بگیرید و با کارشناس مربوطه خانم مرادیان صحبت بفرمایید

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور