تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
رشته سینما بدون کنکور

رشته سینما بدون کنکور 1401

رشته سینما بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

رشته سینما بدون کنکور، یکی از پرطرفدارترین رشته‌های گروه هنری است. این رشته متقاضیان زیادی دارد و داوطلبان زیادی تلاش می‌کنند وارد این رشته شوند. اما افراد زیادی تاکنون موفق نشدند در این رشته مشغول به تحصیل شوند. به طوری که در حال حاضر یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های آن‌ها به شمار می‌آید. برای برطرف کردن این مشکل در سال‌های اخیر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در اکثر رشته‌های خود به صورت بدون کنکور و بر اساس توافق تحصیلی دانشجو قبول می‌کنند. بنابراین اگر شما نیز یکی از طرفداران رشته سینما بدون کنکور هستید و قصد دارید در سال 1401 وارد این رشته شوید می‌توانید در ادامه مقاله اطلاعات جامعی را در مورد این رشته، شرایط قبولی و شهریه رشته سینما بدون کنکور در سال 1401 به دست بیاورید.

 

برای دریافت رشته های کنکور هنر 1401 روی لینک کلیک کنید.

 

جهت اطلاع از شرایط پذیرش سینما بدون کنکور، شهریه سینما بدون کنکور، گرایش‌های سینما بدون کنکور، مدارک لازم برای ثبت‌نام در رشته سینما بدون کنکور در دانشگاه‌های معتبر کشور می‌توانید با شماره های ایران تحصیل تماس بگیرید. شماره‌های تماس با ما به شکل زیر هستند.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

فهرست محتوا

معرفی رشته سینما بدون کنکور داوطلبان هنر

رشته سینما یکی از رشته‌های زیرمجموعه هنر است و دانشگاه‌های دارای رشته سینما در نوبت‌های روزانه، شبانه، غیرانتفاعی و آزاد اسلامی دانشجو می‌پذیرند. شما برای قبولی در این رشته باید مطابق با دفترچه راهنما آن انتخاب رشته کنید.

این رشته، هنری است که در آن تصاویر، حوادث و ترکیبات خاص را با هم ترکیب می‌کنند. به طوری که با صداگذاری و آهنگ‌سازی بیانی ویژه را به آن می‌افزایند تا یک هنر تجسمی زیبا تولید کنند. رشته سینما با رشته‌های دیگر هنر ارتباط دارد. در آن نیاز دارید با انواع علوم انسانی، علوم ارتباطات، ادبیات و غیره در ارتباط باشید تا بتوانید از مباحث فیزیک صوت، شیمی، مکانیک و الکترونیک بهره ببرید.

رشته کارشناسی سینما یکی از دوره‌های آموزش عالی است که هدف آن تامین افراد متعهد و متخصص در این حوزه می‌باشد تا از این طریق بتواند نیاز روز افزون جامعه در زمینه‌های مختلف سینما را تامین کند. خوب است بدانید که رشته سینما در چهار گرایش مختلف در دانشگاه‌ها تدریس می‌شود؛ تدوین، فیلم‌نامه‌نویسی، کارگردانی و فیلم‌برداری این گرایش‌ها هستند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رشته‌های دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور مهر ۱۴۰۰ لینک را کلیک کنید.

 

شرایط رشته سینما بدون آزمون

شرایط رشته سینما بدون آزمون

 

گرایش‌های رشته سینما بدون آزمون در کشور کدام هستند؟

رشته سینما بدون کنکور در کشور ما در چهار گرایش مختلف دانشجو می‌پذیرد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 تدوین

تدوین، به آخرین مرحله تولید فیلم می‌گویند که در آن شکل نهایی فیلم به دست می‌آید. در گذشته تدوین تنها مرتب کردن و حذف برخی سکانس‌های فیلم بود، اما در حال حاضر به معنای ایجاد ساختار مفهومی در فیلم می‌باشد. معمولاً در تدوین، سکانس‌ها و صحنه‌ها را مرتب کرده و با صدا تنظیم می‌کنند. به طوری که کاملا با تصویر هماهنگ باشند. شخصی که این کار را انجام می‌دهد به آن تدوینگر می‌گویند.

فیلم‌نامه‌نویس

فیلم‌نامه‌نویس کسی است که اولین مراحل شکل‌گیری فیلم را انجام می‌دهد. فیلم‌نامه در واقع داستانی است که در آن تمام صحنه‌های ساخت فیلم را توضیح می‌دهند. در فیلم‌نامه شخصیت‌ها، صحنه‌ها، موسیقی، مکان و غیره کاملاً مشخص هستند و به دو نوع فیلم‌نامه داستانی و مستند تقسیم می‌شوند.

کارگردانی

کارگردانی را می‌توان مهم‌ترین بخش تولید فیلم دانست. او مسئول اصلی ساخت فیلم است مهم‌ترین کاری که انجام می‌دهد، حفظ موضوع اصلی فیلم در طول مراحل پیش ‌تولید، تولید و پس از تولید است. در واقع کارگردان برنامه‌ریزی می‌کند چگونه فیلم بسازد و آن را نظارت کند. همچنین او دستورالعمل‌های لازم را به کلیه بازیگران، دست‌اندرکاران فنی تولید و ارائه‌دهندگان تصویری هنری ارائه می‌دهند. کارگردان از ابتدا تا انتهای فرایند تولید فیلم با همه عوامل فیلم از جمله فیلم‌نامه‌نویس، تهیه‌کننده، بازیگران، تدوینگر صداگذار و غیره ارتباط نزدیکی دارد.

فیلم‌برداری

فیلم را معمولاً فیلم‌بردار ثبت و ضبط می‌کند و در آن تمام صحنه‌های فیلم مشخص می‌شوند. البته در مرحله فیلم‌برداری کارهای دیگری مانند صدابرداری، نورپردازی، کارگردانی و بازیگری نیز انجام می‌گیرد. در واقع فیلمبردار کسی است که سکانس‌ها را ثبت می‌کند. معمولا در طول فیلم مدیریت فیلم‌برداری بر عده یک نفر است که دستورات لازم را آن‌ها می‌دهد. در حال حاضر در بسیاری از پروژه‌های فیلمسازی بزرگ از این روش استفاده می‌کنند.

 

رشته سینما بدون آزمون

رشته سینما بدون آزمون

برای اطلاع از رتبه لازم برای قبولی در رشته بازیگری 1401 روی لینک کلیک کنید.

 

ظرفیت رشته سینما در انتخاب رشته داوطلبان

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که برای داوطلبان رشته سینما بدون آزمون پیش می‌آید این است که ظرفیت داوطلبان آن در دانشگاه‌های سراسری، غیرانتفاعی و آزاد در سال 1401 چقدر است. خوب است بدانید که در حال حاضر در کشور ما رشته سینما بدون کنکور در دانشگاه‌های سراسری دانشجو قبول نمی‌کند. لذا شما برای ورود به رشته سینما بدون کنکور 1401 باید در دانشگاه‌های آزاد، غیرانتفاعی، پیام نور و علمی کاربردی ثبت‌نام کنید. اما ظرفیت قبولی دانشجوها به صورت کلی در دانشگاه‌های اعلام شده مشخص نیست. زیرا هر کدام از آن‌ها با توجه به شرایط تحصیلی خود در هر سال جدید اقدام به پذیرش دانشجو می‌کنند. بنابراین اگر شما قصد دارید در مورد ظرفیت و شرایط رشته سینما بدون آزمون 1401 اطلاعاتی را به دست بیاورید می‌توانید با مشاوران تحصیلی سایت ایران تحصیل در ارتباط باشید.

 

شرایط قبولی در رشته بدون کنکور سینما

خوب است بدانید که به صورت کلی شرایط رشته سینمای بدون آزمون برای همه یکسان است. بنابراین شما در این رشته می‌توانید بدون شرکت در آزمون کنکور قبول شوید. البته باید در آن معدل و مدرک دیپلم نظام قدیم یا جدید را داشته باشید. همچنین باید نوع سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و شرایط عمومی آن با توجه به تشخیص مراجع ذیصلاح داشته باشید.

 

هم‌چنین علاوه بر شرایط بالا باید علاقه و استعداد ذاتی در این حوزه هنری داشته باشید. به طوری که اطلاعات عمومی هنر، آشنایی با عکاسی، روحیه اجتماعی قوی، داشتن قدرت بیان خوب، خلاقیت ذهنی بالا و تسلط کافی بر زبان و ادبیات فارسی می‌توانند چند مورد از شرایط رشته سینما بدون آزمون باشند. حال با توجه به این که برخی از دانشگاه‌ها شرایط رشته سینما بدون آزمون 1401 خود را اعلام کرده‌اند شما برای آگاهی در این مورد می‌توانید با مشاوران سایت ایران تحصیل در  بخش پذیرش بدون کنکور ارتباط باشید.

 

شرایط رشته سینما بدون آزمون

شرایط رشته سینما بدون آزمون

برای کسب اطلاعات بیشتر برای مشاوره کنکور هنر 1401 روی لینک کلیک کنید.

 

شهریه رشته سینما بدون کنکور در سال 1401 چقدر است؟

یکی از مهم‌ترین مشکلات داوطلبان رشته سینما بدون کنکور میزان شهریه آن است. زیرا این رقم تاثیر مستقیمی در انتخاب نهایی داوطلبان دارد. حال شما با توجه به اینکه قصد دارید در کدام دانشگاه به تحصیل رشته سینما بدون کنکور ادامه دهید باید شهریه متفاوتی بپردازید. مثلاً شهریه رشته سینما بدون کنکور در دانشگاه پیام نور نسبت به دانشگاه پردیس خودگردان ارزانتر است.

البته شما در این رشته با دروس کارگاهی و واحدهای علمی برخوردار خواهید شد. بنابراین ممکن است این کلاس‌ها هزینه‌های جانبی برای شما داشته باشند. بنابراین بر همین اساس شهریه رشته سینما را به دو نوع شهریه ثابت و شهریه متغیر تعیین می‌کنند. شهریه ثابت بر اساس سال ورودی داوطلب به دانشگاه تعیین می‌شود. به طوری که سالانه 10 الی 15 درصد به آن اضافه می‌شود. اما شهریه متغیر رشته سینما بدون آزمون بر اساس واحدهای ترمی، دروس عمومی، اختصاصی، تئوری و علمی تعیین می‌شود. حال شما برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید با مشاوران سایت ایران تحصیل در ارتباط باشید. همچنین با مراجعه به بخش پذیرش بدون کنکور می‌توانید در کمترین زمان ممکن به اطلاعات جامع در این خصوص برسید.

 

شهریه رشته سینما بدون کنکور

شهریه رشته سینما بدون کنکور

 

مدارک لازم برای ثبت‌نام در رشته سینما

در حال حاضر رشته سینمای بدون کنکور در دوره‌های کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته دانشجو قبول می‌کند. بنابراین ممکن است مدارک ثبت‌نام بر اساس سوابق تحصیلی در آن‌ها متغیر باشد. اما مدارک زیر معمولا در همه آن‌ها لازم هستند.

 

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم برای متقاضیان کاردانی
 • مدرک کاردانی برای متقاضیان کارشناسانی ناپیوسته
 • کسانی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آن‌ها فاقد معدل است، باید گواهی معدل داشته باشند.
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل هستند.
 • آخرین فیش حقوقی متقاضیان شاغل
 • اصل و 2 برگ کپی کامل شناسنامه و کارت ملی
 • شش قطعه عكس 4×3 تهیه شده در سال جاری
 • مدرک نظام وظیفه برای برادران مشمول
 • تائیدیه تحصیلی
 • تعهدنامه برای ثبت‌نام نهایی

 

شما برای این که متوجه شوید مدارک ثبت‌نام در دانشگاه مدنظر شما کدام هستند می‌توانید بعد از تصمیم‌گیری نهایی به سایت ثبت‌نام آن دانشگاه مراجعه کنید. البته مشاوران سایت ایران تحصیل نیز می‌توانند در این خصوص به شما اطلاعات جدیدی را در مورد شرایط رشته سینما بدون آزمون سال 1401 بدهند.

 

شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه ثبت نام با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد مهر و بهمن1401 لینک را کلیک کنید.

 

دانشگاه‌های دارای رشته سینما بدون کنکور کدام هستند؟

با توجه به اینکه رشته سینما داوطلبان کمتری را در سراسر کشور می‌گیرد. اما در حال حاضر در دانشگاه‌های معتبری این رشته را تدریس می‌کنند. به همین دلیل در زیر قصد داریم به چند مورد از دانشگاه‌های دارای رشته سینما اشاره ‌کنیم.

 • پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران
 • دانشگاه هنر تهران
 • دانشگاه سوره
 • دانشگاه صدا و سیما
 • دانشگاه تربیت مدرس
 • دانشگاه پارس تهران
 • موسسه غیرانتفاعی هنر شیراز
 • موسسه غیرانتفاعی کمال‌الملک نوشهر – استان مازندران
 • موسسه غیرانتفاعی نیما – محمودآباد
 • موسسه غیرانتفاعی سپهر – اصفهان
 • موسسه غیرانتفاعی ادیبان – گرمسار
 • موسسه غیرانتفاعی ادیب مازندران – ساری
 • موسسه غیرانتفاعی روزبهان – ساری

 

دانشگاه‌های دارای رشته سینما

دانشگاه‌های دارای رشته سینما

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رشته‌های بدون کنکور دانشگاه هنر تهران و رشته‌های بدون کنکور دانشگاه سوره روی لینک کلیک کنید.

 

بازار کار رشته سینما در کشور چگونه است؟

تمام فارغ‌التحصیلان رشته سینما بعد از گذراندن دوره‌های آموزشی خود می‌توانند به عنوان کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس، فیلمبردار و تدوینگر در سینمای کشور فعالیت کنند. همچنین آن‌ها می‌توانند در مراکز هنرهای آموزشی جذب شوند و به عنوان گروهی از هنرمندان در مفاهیم فرهنگی هنری و اجتماعی جامعه حضور داشته باشند. آن‌ها می‌توانند در انتقال مفاهیم مختلف فرهنگی، هنری و اجتماعی به عموم مردم نقش داشته باشند. البته شغل‌های زیر هم برای آن‌ها مناسب هستند.

 • ساخت فیلم با عوامل غیرحرفه‌ای و حرفه‌ای
 • دستیار فیلم‌بردار
 • کارگردان سینما
 • دستیار تدوین و نورپردازی
 • دستیار کارگردان
 • طراحی و نقاشی صحنه
 • طراحی گریم و ماسک
 • تولید برنامه‌های سینما
 • نویسنده فیلم‌نامه

 

 

درآمد و حقوق فارغ‌التحصیلان رشته سینما چقدر است؟

یکی از مهم‌ترین شرایط رشته سینمای بدون آزمون برای داوطلبان، آینده آن می‌باشد. در همین راستا باید افزود که درآمد فارغ تحصیلان رشته سینما بدون آزمون متفاوت است. زیرا آن‌ها می‌توانند در کارهای مختلفی مشغول به کار شوند. بنابراین میزان دریافتی آن‌ها کاملاً با هم فرق دارد. مثلاً کسی که به عنوان فیلمبردار کار می‌کند با توجه به نوع کار و قراردادهای خود درآمد متغیری دارد. اما اگر به صورت مستقل در آتلیه‌ای کار کند، آنگاه درآمد دیگری خواهد داشت. بنابراین نوع درآمد فارغ‌التحصیلان رشته سینما فرق دارد. هم‌چنین کسانی که شغلشان بازیگری است و نقش اول را بازی می‌کنند میزان حقوق بیشتری خواهند گرفت. در حالی که بازیگران نقش‌های مکمل و بعدی حقوق‌های کمتری می‌گیرند.

 

 

زمان آغاز ثبت‌نام رشته سینما بدون کنکور سال 1401

زمان آغاز ثبت‌نام بدون کنکور رشته سینما برای نیمه اول سال 1401 از اواسط مردادماه تا اواخر آن ادامه دارد. در این روش معمولا ثبت‌نام به صورت غیرحضوری با مراجعه به سایت سنجش انجام می‌گیرد. برای نیمه دوم سال 1401 نیز از اواخر آذر ماه شروع شده و تا دی ماه ادامه دارد. در این روش شما برای ثبت‌نام در رشته سینما بدون کنکور باید به صورت حضوری به دانشگاه مراجعه کنید. معمولا تاریخ دقیق این ثبت‌نام‌ها را سازمان سنجش کشور اعلام می‌کند. اما بهتر است شما برای ثبت‌نام در رشته هنر سینما قبل از آن به سایت دانشگاه خود مراجعه کرده و زمان دقیق آن را مطالعه کنید. البته در این  خصوص مشاوران سایت ایران تحصیل می‌توانند به شما کمک کنند.

 

زمان آغاز ثبت‌نام رشته سینما بدون کنکور

زمان آغاز ثبت‌نام رشته سینما بدون کنکور

 

دروس تخصصی و عمومی رشته سینما بدون کنکور و گرایش‌های آن

شما بعد از قبولی در رشته سینما بدون کنکور باید درس‌های زیر را ‌پشت سر بگذارید که در ادامه به دروس عمومی و دروس تخصصی هر گرایش اشاره می‌کنیم:

 

دروس مشترک در گرایش‌های مختلف رشته سینما

فرهنگ عامه

آشنایی با هنرهای تجسمی

تاریخ فلسفه

آشنایی با هنر در تاریخ

آشنایی با ادبیات کهن ایران و جهان

آشنایی با ادبیات معاصر ایران و جهان

جامعه‌شناسی

موسیقی

طراحی مقدماتی

تمثیل شناسی

روانشناسی

اصول و مبانی ارتباطات

تاریخ اجتماعی ایران

تاریخ اجتماعی جهان

شناخت رنگ

ریتم‌ در هنرها

تاریخ سینما

عکاسی

گزارش‌نویسی

معماری

مبانی هنرهای نمایشی

اصول فیلمنامه‌نویسی

اصول فیلم‌برداری

مبانی تدوین

اصول کارگردانی

 

دروس تخصصی گرایش تدوین

صدا

لابراتوار فیلم

آشنایی با نقاشی متحرک

مستندسازی

تئوری‌های تدوین

ترکیب‌بندی تصویر

شناخت تحلیلی تدوین

ولید برنامه‌های تلویزیونی

آشنایی با سبک‌های سینمایی

موسیقی فیلم

تدوین

موسیقی

پروژه نهایی

 

دروس تخصصی گرایش فیلمنامه‌نویسی

آشنایی با متون نمایشی فیلم

فیلم

سبک‌های ادبی جهان

شخصیت‌شناسی

تاریخ ادبیات نمایشی

تحلیل فیلم‌نامه

داستان‌نویسی

فیلم‌نامه‌نویسی

آشنایی با شعر در ایران و جهان

قصه در ادیان

آشنایی با ادبیات کودکان

نمایشنامه‌نویسی

تصویرنامه نویسی

پروژه نهایی

 

دروس تخصصی گرایش کارگردانی

صدا

لابراتوار فیلم

آشنایی با نقاشی متحرک

آشنایی با متون نمایشی

اصول بازیگری

کارگردانی

مستندسازی

تحلیل فیلم

تولید برنامه‌های تلویزیونی

آشنایی‌ با سبک‌های سینمایی

موسیقی فیلم

جلوه‌های خاص

شیوه‌های رهبری بازیگر

مدیریت تولید

پروژه نهایی

 

دروس تخصصی گرایش فیلم‌برداری

صدا

لابراتوار فیلم

تحلیل فیلم

جلوه‌های خاص

فیزیک نور و عدسی

شناخت ابزار فیلم‌برداری

فیلم‌برداری

شناخت مواد خام

پرسپکتیو رنگ و نور

نورپردازی

ترکیب‌بندی تصویر

گریم

تصویربرداری

فیلم‌برداری در نقاشی متحرک

پروژه نهایی

 

دروس رشته سینما بدون آزمون

دروس رشته سینما بدون آزمون

 

جهت دریافت پاسخ سوالات خود در زمینه شرایط قبولی بدون آزمون رشته سینما، ظرفیت دانشگاه‌های رشته بدون کنکور سینما، مدارک لازم جهت ثبت نام در رشته سینما بدون آزمون، زمان شروع ثبت‌نام رشته سینما بدون کنکور٬ شهریه دانشگاه‌های رشته سینما بدون کنکور و گرایش‌های آن می‌توانید با مشاوران مجرب سایت ایران تحصیل در سراسر کشور تماس بگیرید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

آیا امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر از کارشناسی در رشته سینما وجود دارد؟

شما می‌توانید در رشته سینما در مقاطع بالاتر ادامه تحصیل دهید. به طوری که تمام فارغ‌التحصیلان این رشته بعد از مقطع کارشناسی با اصول طراحی و مبانی هنرهای تجسمی، موسیقی، عکاسی، تحولات سینمای ایران و جهان، تاریخ هنر ایران و جهان، نقد و تحلیل فیلم، نوشتن فیلم‌نامه و مراحل ساخت و تولید فیلم، کار در کارگاه مبانی زیباشناسی و درک تصویر، کار در کارگاه نگارش، کار در کارگاه فنی سینما، آشنا می‌شوند. لذا می‌توانند در مقاطع بالاتر در این حوزه‌ها تلاش کنند. البته شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن با کارشناسان ایران تحصیل در ارتباط باشید.

 

مطالب مرتبط:

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه امام رضا 1401

رشته های جدید پیام نور بدون کنکور 1401

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401-1401

رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان 1401-1401

ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور 1401

رشته سینما بدون کنکور 1401

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا در رشته سینما بدون کنکور می‌توان بدون داشتن مدرک نظام وظیفه تحصیل کرد؟

بله، تمام برادرانی که بدون موجه از دبیرستان به دانشگاه برای ادامه تحصیل مراجعه کنند می‌توانند بدون داشتن مدرک نظام وظیفه در دانشگاه‌های دارای رشته سینما تحصیل کنند.

 شهریه رشته سینما بدون کنکور هر حال چند درصد اضافه می‌شود؟

این رقم معمولا در دانشگاه‌های مختلف هر ساله بین 10 الی 15 درصد نسبت به سال گذشته افزایش می‌یابد. در حالی که شهریه متغیر می‌تواند متفاوت باشد.

آیا شرایط رشته سینما بدون آزمون برای همه یکسان است؟

بله، شرایط رشته سینما بدون آزمون برای همه یکسان است. به طوری که شما با داشتن موارد ذکر شده در بالا می‌توانید در دانشگاه مدنظر خود ثبت‌نام کنید. حال ممکن است این دانشگاه‌ها علاوه بر شرایط ذکر شده عمومی، شرایط خاص خود را نیز داشته باشند که شما باید قبل از ثبت‌نام در مورد آن‌ها آگهی داشته باشید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. امیر
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۴

  سلام… آیا تحصیل در رشته های سینما در دانشگاه پیام نور حضور در کلاسهای درسی بصورت اجباری است یا بطور خودخوان هم می توان تحصیل کرد؟ لطفأ راهنمایی کنید…باتشکر

  • fathollahi
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

   سلام معمولا برای رشته های هنری مثل سینما دروس عملی وجود داره که حضوری باید تشکیل بشه

 2. محمد مهدی
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۹

  سلام آیا لیست دانشگاه های بدن کنکور رشته هنر رو دارید

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام وقت بخیر
   بله میتونید تماس بگیرید .

 3. مریم
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸

  سلام.من مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی دارم.اگر بخوام از دیپلم دوباره یک گرایش از رشته سینما رو بخونم،دروس عمومی رو هم باید مجددا بگذرونم یا حذف میشن و دوره کوتاهتر میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۶

   سلام دوره کوتاه ترمیشود

 4. فاطمه
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۸

  این رشته بستگی به سن هم دارد؟
  هر شخص می‌تونه تو هر سن و شرایطی بخونه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۷

   سلام وقت بخیر.برای تحصیل در رشته سینما بدون کنکور محدودیت سنی وجود ندارد.

ایران تحصیل
تماس با مشاور