تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری

جهت اطلاع از ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری و زمان نقل و انتقالات دانشگاه سراسری مهر و بهمن 98 از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری برای دانشجویان متقاضی نقل و انتقال سوالتی را به همراه دارد. داوطلبان دانشگاه‌های سراسری معمولاً سؤالات متعددی در این زمینه دارند. متأسفانه و یا خوشبختانه، دانشگاه سراسری، نسبت به دانشگاه‌های آزاد، از شرایط سخت‌تری برای پذیرش درخواست‌های نقل و انتقال قائل می‌شوند. ظرفیت انتقال و مهمانی در دانشگاه‌های سراسری محدود می‌باشد. به همین دلیل دانشجویان برای ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری با مشکلاتی مواجه هستند. ما در این مقاله قصد داریم در رابطه با ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری و همچنین زمان نقل و انتقالات دانشگاه سراسری مهر و بهمن 98 به صورت کانل برای شما توضیح دهیم .

 

زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری

دانشجویانی که قصد ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری را دارند، ابتدا بایستی در مورد دارا بودن شرایط جهت نقل و انتقال، اطمینان لازم را داشته باشند. زیرا ثبت نام منحصراً از دانشجویان متقاضی که شرایط انتقالی از دانشگاه دولتی به دولتی را دارند، صورت می‌پذیرد. برخی از دانشجویان ممکن است به دنبال مکان مورد نظر جهت ثبت درخواست خود باشند. باید خدمت این دسته از دانشجویان متقاضی عرض نماییم که، ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری تنها از طریق سامانه سجا به آدرس  https://portal.saorg.ir مراجعه نمایند. برای ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری به هیچ عنوان شما نیازمند درخواست و مراجعه حضوری نمی‌باشید. مراحل ثبت نام تنها به صورت الکترونیکی انجام می گردد. در مورد زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری باید بگوییم که ثبت نام از اوایل اردیبهشت آغاز می گردد و تا پایان اردیبهشت ماه ادامه می‌یابد. ثبت درخواست مهمانی و انتقالی دانشگاه‌های سراسری به علت ظرفیت محدودی که دارند، می‌طلبند که ثبت نام خود را در همان روزهای ابتدایی انجام دهید در واقع، اگر بخواهیم یک تکنیک برای موافقت با درخواست انتقالی شما آموزش دهیم، همین تکنیک ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری در روزهای ابتدائی می‌باشد.

شاید برخی از دانشجویان تصور کنند که مانند انتخاب رشته، فرقی نمی‌کند که ما در چه زمانی ثبت نام نماییم. در واقع در اینجا می‌توان گفت کاملاً عکس قضیه صادق است. فرض کنید در یک مکانی مانند کلاس که تنها چند صندلی خالی دارد و متقاضیان فراوانی در پشت در، منتظر نشستن بر روی این صندلی‌ها می‌باشند. در بین این متقاضیان، اولویت با دانشجویانی خواهد بود که زودتر از دیگران وارد کلاس خواهند شد. حتی اگر شما به لحاظ معدل و شرایط، در اولویت باشید، اما نسبت به ثبت درخواست خود دیرتر اقدام نمایند، شانس انتقال و یا مهمانی را از دست خواهید داد. در مورد زمان دقیق ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری و شرایط اخذ مهمان دانشگاه سراسری با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا به صورت دقیق اطلاع یابید تا در همان روزهای ابتدایی بتوانید درخواست خود را در سامانه ثبت نماید و این فرصت را از دست ندهید. زیرا همان‌طور که می‌دانید، این سامانه هر ساله تنها یک‌بار برای دانشجویان متقاضی باز می‌باشد و ممکن است سال آینده دانشگاه مورد نظر شما هیچ دانشجویی را به صورت مهمان و یا انتقالی نپذیرد. بنابراین در زمان نقل و انتقالات دانشگاه سراسری مهر و بهمن 98 در همان روزهای ابتدایی درخواست خود را ثبت نمایید.

 

پیگیری درخواست نقل و انتقالات دانشجویان

دانشجویان متقاضی پس از ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری منتظر اعلام نتایج درخواست خود می‌باشند. متقاضیان ممکن است به ادارات مختلف جهت پیگیری مراجعه نمایند و یا در سایت‌های مختلفی به دنبال این پیگیری باشند. یکی از مهم‌ترین مراحل شما انجام ثبت نام به صورت درست است. برخی از دانشجویان به علت بی‌دقتی و یا سهل‌انگاری، اطلاعات خود را ممکن است اشتباهاً وارد کنند و یا اینکه مدارک لازم و کافی را جهت ارسال آماده ننمایند و همین مسئله باعث می‌شود که با درخواست آن‌ها موافقت نشود. نقل و انتقال و یا مهمانی برای بسیاری از دانشجویان ضروری و حیاتی می‌باشد. برخی از دانشجویان با مشکلاتی در رابطه با محل پذیرش خود همراه‌اند، که همین مسئله موجب می‌شود بجای آنکه تمرکز آن‌ها بر روی درس و ادامه تحصیل خود باشد، به مشکلاتی که دارند فکر کنند و همین مسئله موجب می‌شود که از اهداف خود فاصله بگیرند و از رقیبان و همکلاسی‌های خود عقب بمانند. داوطلبانی که درخواست خود را در سامانه نقل و انتقال نهایی نموده‌اند، می‌توانند منتظر بررسی دانشگاه مبدأ باشند. دانشگاه‌های مبدأ تا 15 تیر ماه فرصت بررسی اطلاعات دانشجو و همچنین اعلام رای دارند. پس از اینکه دانشگاه مبدأ درخواست دانشجویان را ثبت نمود و همچنین با این درخواست موافقت کرد، دانشگاه مقصد تا پایان مرداد ماه فرصت دارد که نتیجه موافقت و یا عدم موافقت خود را اعلام نماید.

به این نکته دقت لازم را داشته باشید که حتماً در مورد شرایط درخواست باید اطلاعات لازم و کافی را داشته باشید. مثلاً برخی از داوطلبان ممکن است از این قضیه آگاهی و اطلاع لازم را نداشته باشند که چنانچه با درخواست مهمانی آن‌ها موافقت شود، ملزم به پرداخت شهریه در دانشگاه مقصد می‌باشند و یا اینکه بدون اطلاع از شرایط خوابگاه، انتخاب واحد، و معدل در ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری شرکت می‌نمایند و پس از موافقت با درخواست آن‌ها حتی مشکلاتی به مراتب بیشتر از زمان قبل از نقل و انتقالات را دارند. بنابراین حتماً در موزد شرایط معدل، خوابگاه، میزان شهریه، صدور مردک، اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید و پس از آن، نسبت به ثبت نام اقدام نمایید تا در آینده دچار مشکل نشوید. تمامی اطلاعاتی که شما در مورد ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری و شرایط و مواردی که خدمت شما عرض نمودیم باید بدایند را مشاورین ما با صبر و حوصله به تمامی سؤالات شما پاسخ مناسب را خواهند داد. همچنین به شما کمک خواهند نمود که با شرایطی که حتماً می‌توانید با دارا بودن آن‌ها از انتقال خود اطمینان لازم را یابید و یا مدارک لازمی که برای ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری نیازمند آن می‌باشید، بدهند. فقط کافی است که با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا به بهترین وجه راهنمایی‌های لازم را درباره ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری و زمان نقل و انتقالات دانشگاه سراسری مهر و بهمن 98 کسب نماید.

 

جهت اطلاع از ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری و زمان نقل و انتقالات دانشگاه سراسری مهر و بهمن 98 از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

کانال اطلاع رسانی ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری

کانال اطلاع رسانی ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری

مطالب مرتبط :

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 

ثبت نام ارشد بدون كنكور دانشگاه آزاد

ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

portal.saorg.ir

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

نتایج نقل و انتقالات دانشگاه دولتی 98

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن

ثبت نام ارشد بدون كنكور دانشگاه آزاد 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد 

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه سراسری

زمان نقل و انتقالات دانشگاه سراسری مهر و بهمن 98

 

 

به این پست امتیاز دهید

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور