ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام امریه مصلی تهران 1403 + شرایط و رشته ها | ورود musalla.ir

  • دسته بندی:
  • دیدگاه ها: ۰
  • تاریخ بروزرسانی: ۷ اسفند ۱۴۰۲
ثبت نام امریه مصلی تهران
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مصلی تهران نیز مانند سایر سازمان ها و ارگان‌ های اداری و دولتی در سال ۱۴۰۳ نیروی امریه جذب می‌ کند. بنابر اعلام سازمان نظام وظیفه، پذیرش و ثبت نام امریه مصلی تهران با هدف تامین نیروی انسانی متخصص و عادی از میان افرادی که در رشته های مورد نیاز امریه مصلی تهران تحصیل کرده باشند صورت می‌ گیرد و افرادی که دارای شرایط امریه مصلای تهران باشند می‌ توانند در آن نام نویسی نمایند. توجه داشته باشید افراد متقاضی برای این کار می‌ بایست حداقل سه ماه قبل از تاریخ اعزام در سایت امریه مصلی تهران درخواست خود را به ثبت برسانند. در صورتی که برای ثبت درخواست امریه مصلی امام خمینی نیازمند دریافت مشاوره و راهنمایی هستید و یا اگر در هنگام انجام این کار با مشکل مواجه شدید می ‌توانید همه روزه حتی در روزهای تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب از تلفن ثابت با شماره 9099075307 (بدون شماره گیری کد استانی) تماس بگیرید.

امریه مصلی امام خمینی چیست؟

مصلی تهران یا مصلی امام خمینی مجموعه‌ ای است که دارای فضاهای لازم برای برگزاری مراسم عبادی، فرهنگی و اجتماعی شهر تهران مانند نماز جمعه می ‌باشد.
این مجموعه نیز به صورت امریه افراد مشمول را جذب می‌ نماید. البته لازم است برای ثبت نام امریه مصلی تهران افراد حتماً شرایط مشخص شده در سایت امریه مصلی تهران را داشته باشند و در یکی از رشته‌ های مورد نیاز امریه مصلی تهران تحصیل کرده باشند.

در ادامه در مورد شرایط امریه مصلای تهران، نحوه ثبت نام در این امریه و همچنین مدارک و رشته های مورد نیاز آن صحبت خواهیم کرد. پیشنهاد می ‌کنیم این مقاله را تا انتها با دقت مطالعه نمایید و در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید.

امریه مصلی امام خمینی چسیت؟ و رشته های مورد نیاز امریه مصلی تهران کدامند؟

برای اطلاع از نحوه ثبت نام امریه دانشگاه تهران بر لینک آبی رنگ کلیک کنید.

شرایط امریه مصلی تهران

در این بخش از مقاله می خواهیم شما را با شرایط امریه مصلی تهران آشنا سازیم. توجه داشته باشید برای اینکه بتوانید در این امریه ثبت نام کنید حتما باید همه شرایط آن را  داشته باشید زیرا در غیر اینصورت مجاز به نام نویسی در این امریه نخواهید بود و در صورت نام نویسی، مدارک ارسالی شما در سایت امریه مصلی تهران مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

لازم به ذکر است شرایط امریه مصلی تهران به دو بخش شرایط عمومی و اختصاصی تقسیم می شود که داشتن همه آن ها الزامی می باشد.

شرایط عمومی:

✅ ایمان و اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور

✅ التزام به نظام جمهوری اسلامی ایران، ولایت فقیه و قانون اساسی

✅ نداشتن هیچ گونه فساد اخلاقی

✅ نداشتن سابقه محکومیت کیفری و سوء سابقه ارتکاب جرم 

✅ عدم اعتیاد به مواد مخدر و روان گردان 

✅ نداشتن غیبت سربازی یا کسر خدمت 

✅ نداشتن سابقه خدمت قبلی 

✅ عدم معاف از رزم بودن فرد مشمول 

✅ نداشتن عضویت یا وابستگی به ارگان ها، سازمان ها و گروه های غیر قانونی 

✅ داشتن حداقل 18 سال سن 

شرایط اختصاصی:

✅ تحصیل در یکی از رشته های مورد نیاز امریه مصلی تهران

✅ ساکن شهر تهران بودن 

✅ داشتن مدرک تحصیلی متناسب با نیاز امریه مصلی امام خمینی 

✅ داشتن سابقه فعالیت در بسیج ( مشمولان دارای سابقه عضویت عادی و فعال بسیج دارای اولویت پذیرش هستند.) 

✅ داشتن حداقل معدل ۱۴ برای فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی و ۱۶ برای فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد و غیر انتفاعی 

برای آشنایی با امریه وزارت دفاع روی لینک بزنید.

معرفی سایت امریه مصلی تهران و نحوه ثبت نام در آن

برای اینکه بتوانید در امریه مصلی امام خمینی پذیرش شوید باید بعد از دانستن شرایط آن، مدارک خواسته شده را در سایت امریه مصلی تهران بارگذاری نمایید.

برای این کار لازم است ابتدا به نشانی اینترنتی musalla.ir یا سایت امریه مصلی تهران وارد شوید و سپس بر تصویر فراخوان جذب نیروی وظیفه که در سمت چپ صفحه اصلی این سایت قرار دارد کلیک کنید.

سپس بر گزینه تکمیل فرم کلیک کرده و اطلاعات شخصی خود را در این فرم وارد کنید. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، دین، محل صدور شناسنامه، مذهب، وضعیت تاهل، تعداد فرزندان، شغل پدر، کد پستی، نشانی محل سکونت، تلفن همراه، تلفن منزل و نشانی پست الکترونیکی هستند. 

پس از آن باید در فرم ثبت نام اینترنتی فرم سایت امریه مصلی تهران، وضعیت جسمانی خود را که شامل قد، وزن و گروه خونی است مشخص نمایید.

در قسمت وضعیت تحصیلی نیز لازم است میزان تحصیلات، رشته تحصیلی، گرایش، محل تحصیل دیپلم و نام دانشگاه خود را در قسمت‌ های خواسته شده بنویسید.

سپس لازم است در این فرم میزان آشنایی با زبان‌ های خارجی و سوابق شغلی و توانمندی های خود را به همراه وضعیت نظام وظیفه تان اعلام نمایید.

اطلاع از رشته های مورد نیاز امریه مصلی تهران در سایت امریه مصلی تهران

برای اطلاع از ثبت نام امریه وزرات اقتصاد بر لینک آبی رنگ کلیک کنید.

مدارک لازم برای ثبت نام در سایت امریه مصلی تهران

به علت محدودیت در پذیرش امریه مصلی امام خمینی، اولویت پذیرش با افرادی است که علاوه بر داشتن شرایط امریه مصلی تهران، مدارک آن ها دارای هیچ نقصی نباشد و افرادی که مدارک آن ها کامل نباشد از مراحل پذیرش کنار گذاشته خواهند شد. به همین علت در این قسمت مدارکی را که لازم است برای پذیرش در این امریه ارائه دهید جهت اطلاع شما عزیزان ذکر کرده‌ ایم.
مدارک لازم برای امریه مصلی امام خمینی شامل موارد زیر می‌ باشند:

✔ فایل اسکن شده تمامی صفحات اصل شناسنامه

✔ فایل اسکن شده پشت و رو کارت ملی

✔ فایل اسکن شده گواهی عدم وجود سوء پیشینه کیفری

✔ فایل اسکن شده برگه اعزام به خدمت بدون درج کسر خدمت و غیبت

✔ فایل اسکن شده آخرین مدرک تحصیلی

✔ فایل اسکن شده یک قطعه عکس سه در چهار جدید با زمینه سفید به صورت واضح

✔ فایل اسکن شده نامه فراغت از تحصیل

✔ تکمیل فرم مشخصات فردی و افراد تحت تکفل فرد مشمول

✔ فایل اسکن شده فرم معرفی نامه بنیاد شهید ویژه مشمولان خانواده شهید و جانباز

✔ فایل اسکن شده فرم معرفی ‌نامه سازمان بهزیستی ویژه مشمولان تحت پوشش کمیته امداد

✔ رزومه تحصیلی فرد مشمول که شامل مهارت ‌های وی باشد.

✔ کارت عضویت بسیج فعال یا عادی در صورت سابقه فعالیت در بسیج

رشته های مورد نیاز امریه مصلی تهران

برای پذیرش در هر امریه ای لازم است افراد مشمول در رشته های مورد نیاز آن امریه تحصیل کرده باشند و مدرک مرتبط داشته باشند. در خصوص امریه مصلی تهران نیز لازم است افراد حتما در رشته های مورد نیاز این مجموعه درس خوانده باشند و دارای یکی از مدارک کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکتری باشند.

بنا بر اطلاع سازمان امریه، رشته های مورد نیاز امریه مصلی تهران در جدول زیر آمده است:

رشته های مورد نیاز امریه مصلی تهران
حقوق قضایی مکانیک سیالات روان‌ شناسی ارتباطات و روابط ‌عمومی مدیریت
کامپیوتر (نرم افزار) الهیات علوم قرآنی صنایع نقشه ‌برداری
الکترونیک برق پزشک عمومی حسابداری گرافیک
عمران معماری راه و ساختمان مدیریت ساخت شهرسازی
مهندسی زلزله خبرنگاری مهندسی کشاورزی عکاسی

 

برای اطلاع از امریه جهاد دانشگاهی بر لینک آبی رنگ کلیک کنید.

زمان اعزام به خدمت امریه مصلی تهران

اعزام به خدمت امریه مصلی تهران در چند دوره انجام می شود و معمولا فارغ التحصیلان در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد اول ماه های تیر، شهریور، دی و اسفند به خدمت اعزام می گردند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید.

زمان اعزام به خدمت امریه مصلی تهران

نکات مهمی که لازم است در مورد امریه مصلی امام خمینی بدانید

حال که در مورد نحوه امریه شدن در مصلی بزرگ امام خمینی اطلاع پیدا کردید می خواهیم نکات مهمی را که لازم است قبل از ثبت نام آن ها را بدانید به اطلاعتان برسانیم.

✔ افرادی که شرایط اعلام شده امریه مصلی امام خمینی را دارند باید برای ثبت درخواست خود، حداکثر ۵۰ روز قبل از تاریخ اعزام مندرج در برگه اعزامشان فرم پذیرش را پر کرده و با همراه داشتن مدارک ذکر شده در مقاله و اصل برگه اعزام به خدمت به آدرس خیابان شهید بهشتی، نرسیده به خیابان شهید مفتح، مجموعه چهل سرا، یگان حفاظت مصلی مراجعه کنند.

✔ افرادی که واجد شرایط این امریه باشند پس از بررسی مدارک برای انجام مصاحبه اولیه دعوت می شوند.

✔ به دلیل ظرفیت کم و تعداد زیاد متقاضیان، ثبت درخواست برای این امریه به منزله پذیرش قطعی فرد مشمول نمی باشد و تنها پذیرفتگان نهایی امریه می شوند.

✔ افراد متاهل و دارای فرزند، اعضای بسیج، نخبگان، رتبه های برتر المپیاد ها و خانواده های محترم شهدا و جانبازان در اولویت پذیرش قرار دارند.

✔ مدت خدمت و حقوق و مزایای پرداختی امریه مصلی امام خمینی بر اساس دستورالعمل‌ های صادر شده از سوی ستاد کل نیروهای مسلح تعیین می‌ باشد.

✔ در طول دوره خدمت، نیروهای پذیرش شده اجازه ندارند تقاضای جابجایی محل خدمت خود را داشته باشند و موظف هستند تمام طول خدمتشان را در محل تعیین شده از سوی یگان خدمتی بگذارنند.

 

برای اطلاع از ثبت نام امریه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر لینک آبی رنگ کلیک کنید.

اخبار پیرامون امریه سربازی

 پذیرش نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ‌ التحصیلان دانشگاهی به عنوان نیرو‌های امریه (کارکنان وظیفه) به منظور ارائه خدمات اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ ها و مناطق محروم و کمتر توسعه‌ یافته کشور استفاده کند.

از این رو اداره کل توسعه منابع انسانی این وزارتخانه با همکاری ادارات‌ کل اجرایی در استان‌ ها برای سال جاری اقدام به جذب و به‌ کارگیری تعدادی نیروی متخصص، نخبه و متعهد با مدرک تحصیلی دکتری، فوق‌ لیسانس و لیسانس جهت اعزام ۱۴۰۳/۱۲/۰۱ نموده است.

قابل ذکر است متقاضیان دریافت این امریه نهایتا تا تاریخ ۱۴۰۳/۱۰/۱۶ می بایست برای ثبت نام به نشانی اینترنتی taavonyar.mcls.gov.ir مراجعه کنند. 

 پذیرش نیروی امریه پاره وقت در جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

به اطلاع متقاضیان دریافت امریه می رسانیم مرکز خدمات تخصصی توسعه تکنولوژی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف به صورت پاره وقت در رشته های مهندسی مکانیک گرایش حرارت و سیالات، مهندسی شیمی گرایش طراحی فرایند، مهندسی برق گرایش کنترل، مهندسی صنایع، مدیریت اجرایی، مدیریت تکنولوژی و مدیریت مهندسی (مسلط به کنترل پروژه) امریه پاره وقت پذیرش می کند.

از جمله شرایط مهم برای جذب پاره وقت امریه جهاد دانشگاهی صنعتی شریف داشتن حداقل مدرک کارشناسی ارشد در رشته های ذکر شده است. البته تنها داشتن مدرک کافی نیست و متقاضیان باید حتما در کار با نرم افزارهای تخصصی رشته خود نیز تسلط کافی داشته باشند.

افزون بر دو شرط فوق توانایی انجام کار گروهی و امکان اعزام به ماموریت هم از شروط دیگر این امریه هستند.

اخبار پیرامون امریه سربازی

خلاصه مطلب

در این مقاله به بررسی ثبت نام امریه مصلی تهران پرداختیم و گفتیم برای پذیرش در این امریه داشتن شرایط امریه مصلای تهران لازم و ضروری می‌ باشد و این شرایط به صورت عمومی و اختصاصی هستند.

علاوه بر این در مورد مدارک لازم برای ثبت نام در سایت امریه مصلی تهران صحبت کردیم و گفتیم نحوه انجام این کار به چه صورت است.

پس از موارد فوق، به بررسی رشته‌ های مورد نیاز امریه مصلی تهران پرداختیم و زمان اعزام به خدمت این امریه را نیز بیان کردیم.

امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما سودمند بوده باشد و ما توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم.

شما همراهان گرامی در صورتی که در خصوص پذیرش امریه مصلی امام خمینی و یا پذیرش در امریه هر یک از ارگان‌ ها و سازمان‌ های دولتی و خصوصی سوالی داشتید می ‌توانید آن را از طریق برقراری تماس تلفنی با مشاوران ایران تحصیل مطرح نمایید.

در کنار برقراری تماس تلفنی شما عزیزان می ‌توانید سوالات و ابهامات خود را در خصوص شرایط دریافت امریه مصلی امام خمینی به صورت کامنت در انتهای این مطلب و در قسمت  نظرات برای ما بنویسید تا کارشناسان ایران تحصیل در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما پاسخ دهند.

 

 

برای دانلود فایل پی دی اف مقاله ثبت نام امریه مصلی تهران بر لینک آبی رنگ کلیک کنید.

 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا برای دریافت امریه مصلی امام خمینی لازم است حتما متاهل باشیم؟

خیر داشتن همسر و فرزند تنها امتیاز مثبت برای پذیرش در امریه مصلی امام خمینی به حساب می آید و لزومی به این کار نیست.

آیا افراد دارای کسر خدمت، معاف از رزم یا غیبت می توانند در امریه مصلی تهران ثبت نام کنند؟

خیر افرادی که برگه اعزام به خدمت آن ها دارای کسر خدمت یا غیبت باشد و همچنین افراد معاف از رزم شرایط لازم برای ثبت نام در این امریه را ندارند.

آیا برای پذیرش در امریه مصلی امام خمینی لازم به شرکت در مصاحبه حضوری است؟

بله افراد متقاضی پس از بررسی مدارک و تأیید شرایط لازم برای انجام مصاحبه اولیه دعوت می شوند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور