ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 98

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99 آغاز شد. پیرو این اطلاعیه ، کلیه داوطلبان می توانند پس از دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته ارشد فراگیر نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته ، اقدام نمایند. داوطلبان گرامی برای ثبت نام در این دانشگاه و انتخاب رشته محل های خاص خود ، همانند هرساله می توانند در اواخر مهر ماه و یا اوایل آذرماه با استفاده از سامانه سایت ایران تحصیل نسبت به ثبت نام ، اقدام نمایند.

یکی از نکات مهمی که متقاضیان به هنگام ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور لازم است رعایت نمایند،در رابطه با نحوه و چگونگی این ثبت نام است. با توجه به تفاوت هایی که در این نوع ثبت نام وجود دارد، کسب اطلاعات کافی در این زمینه را امری لازم و ضروری می نماید. چنانچه داوطلبان در زمان ثبت نام ارشد پیام نور ، اقدامات لازم را انجام ندهند، جزو جا ماندگان از ثبت نام محسوب گردند.

شایان ذکر است کهدر سال های اخیر در زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99 برخی از داوطلبان امر ثبت نام را به کافی نت ها سپرده اند که با توجه به شلوغی کار آن‌ها در هنگام فراخوان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99 احتمال بروز اشتباه بسیار محتمل‌تر گردیده است و همین مسئله موجب تغییر مسیر داوطلبان فراگیر پیام نور شده است و اهداف داوطلبان را به‌طور جدی دچار چالش نموده است.

 

جهت کسب اطلاعات کامل در رابطه با ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99 و همچنین زمان ثبت نام ارشد پیام نور ، کسب اطلاع از آخرین تغییرات و شرایط این دانشگاه با شماره‌های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب.

 

زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور

همانطور که ذکر گردید، زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور در مهر ماه می باشد. لذا متقاضیان کلیه گروه های آزمایشی که واجد شرایط می باشند می توانند با دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته ارشد فراگیر پیام نور ثبت نام و انتخاب رشته نمایند. مفادی که در این دفترچه ذکر شده است لازم الاجرا می باشد و تخطی از آن ، تخلف محسوب می گردد.

با توجه به زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور که تنها یک بار در سال امکان پذیر می باشد و همچنین با در نظر داشتن شهریه ای که دانشگاه از دانشجویان اخذ می نماید ، بنابراین لازم است نهایت دقت عمل را به هنگام ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99 داشته باشید. لازم به ذکر است که در صورت پذیرفته شدن و درخواست انصراف ، دانشجویان موظف به پرداخت شهریه می باشند.

با توجه به موارد مذکور ف کلیه متقاضیان محترم می توانند با استفاده از سامانه ایران تحصیل ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99 اقدامات لازم را انجام دهند. داوطلبان لازم است با استفاده از شماره های 9099072952 و 9092305587 ( استان تهران) و تماس حاصل نمودن با این شماره ها در زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور ، ثبت نام و انتخاب رشته خود را به مشاورین و متخخصین ما بسپارند.

 

رشته های ارشد فراگیر پیام نور 99

 • آسيب شناسي ورزشي و حركات اصلاحي حركات اصلاحي
 • حقوق جزا و جرم شناسي
 • آموزش زبان فارسي به غير فارسي زبانان
 • روان شناسي اسلامي گرايش روان شناسي مثب تگرا
 • زبان شناسي همگاني
 • الهيات و معارف اسلامي فقه و مباني حقوق اسلامي
 • زبان و ادبيات فارسي گرايش ادبيات عامه
 • تاريخ گرايش تاريخ اسلام
 • علم سنجي
 • جغرافيا و برنامه ريزي شهري گرايش برنامه ريزي مسكن
 • جغرافيا و برنامه ريزي شهري گرايش بهسازي و نوسازي شهري
 • گرايش رفتار سازماني و منابع انساني (MBA) مديريت كسب و كار
 • مديريت دولتي گرايش مديريت تحول
 • رياضي محض گرايش هندسه
 • زيست شناسي علوم گياهي گرايش زيست شناسي تكويني
 • زمين شناسي زلزله شناسي
 • فيزيك گرايش اتمي مولكولي
 • زيست شناسي بيوفيزيك
 • زيست شناسي ژنتيك
 • مهندسي شيمي گرايش مد لسازي، شبيه سازي و كنترل
 • مهندسي مكانيك تبديل انرژي
 • مهندسي صنايع مهندسي سيستم هاي سلامت
 • مهندسي مكانيزاسيون كشاورزي گرايش انرژي
 • مهندسي كشاورزي بيوتكنولوژي كشاورزي

 

نحوه پذیرش ارشد فراگیر پیام نور

نحوه پذیرش ارشد فراگیر پیام نور
نحوه پذیرش ارشد فراگیر پیام نور

داوطلبان پس از اتمام زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99 و صدور کارت وارد فاز بعدی شده که در این مرحله هم با مطالعه دقیق منابع آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و همچنین شرکت در آزمون، مراحل بعدی را طبق روال خاص این دانشگاه ، طی می کنند. از جمله این مراحل ، کسب حد نصاب در عین رقابت با سایر داوطلبان می باشد. درصورت طی کردن موفقیت آمیز مراحل فوق با موفقیت داوطلبان می توانند به ادامه تحصیل در این دانشگاه بپردازند.

یکی دیگر از تفاوت های ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99 با سایر ثبت نام ها در الزام به شرکت در کلاس درس می باشد. که نسبت به سایر ثبت نامی ها دست دانشجو باز تر و منعطف تر خواهد بود.

ضمنا جامعیت در انتخاب واحد مخصوصا در رشته هایی مثل فناوری اطلاعات و نرم افزار و علوم کامپیوتر در ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99 نسبت به بسیاری از دانشگاه ها خاص تر و جالب تر می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99 می توانید با کسب مشاوره اطلاعات خود را کامل نمایید.

 

میزان شهریه فراگیر ارشد پیام نور

شهریه مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور هر ساله 10 الی 15 درصد به میزان آن افزوده می شود. لذا در هنگام محاسبه شهریه تمام شده ، لازم است به این میزان ما به التفاوت دقت نمایید.

ضمنا با توجه به آنچه که در دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 99به هنگام ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99 اعلام می شود شهریه متغیر دروس بر اساس نوع واحدی که دانشجو انتخاب می کند ( عملی و نظری) متفاوت می باشد.

لازم به ذکر است که تفاوتی بین شهریه رشته های مختلف در گروه های مختلف از قبیل فنی و مهندسی با رشته های علوم انسانی در زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99 وجود ندارد و شهریه در این نوع پذیرش نسبت به انواع دیگر پذیرش این دانشگاه که از طریق کنکور سراسری، فراگیر و بدون آزمون صورت می پذیرد ف تفاوتی وجود نخواهد داشت.

 

جهت کسب اطلاعات کامل در رابطه با ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99 و همچنین زمان ثبت نام ارشد پیام نور ، کسب اطلاع از آخرین تغییرات و شرایط این دانشگاه با شماره‌های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب.

 

کانال ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99
کانال ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99

 

مطالب مرتبط:

شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور 99

زمان آزمون فراگیر پیام نور 97

ثبت نام ارشد علمی کاربردی 97-99

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر 97

انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

قبولی در آزمون فراگیر پیام نور

زمان برگزاری آزمون ارشد فراگیر پیام نور

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99

زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.