ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 98

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 1400-1401 آغاز شد. کلیه داوطلبان و متقاضیان می توانند در زمان مقرر با مراجعه به سامانه ثبت نام فراگیر پیام نور بدون کنکور اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام دهند. البته دقت داشته باشید که افراد متقاضی پذیرش فراگیر پیام نور فوق لیسانس لزوماً باید قبل از ثبت نام در سایت ثبت نام فراگیر پیام نور بدون آزمون از داشتن شرایط لازم برای نام نویسی اطمینان حاصل کنند. تاریخ ثبت نام فراگیر پیام نور معمولاً‌ از طرف سامانه ثبت نام فراگیر پیام نور بدون کنکور خدمت داوطلبان اعلام می شود. در صورت داشتن شرایط و ضوابط ضروری امکان ثبت نام در مهلت تعیین شده برای هر فرد میسر است.

 

در این اطلاعیه، با ارائه اطلاعات لازم در رابطه با ثبت نام ارشد فراگیر در خدمت شما دوستان عزیز داوطلب هستیم. هر آنچه که در رابطه با زمان، نحوه، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام ارشد فراگیر نیاز دارید را می توانید در این مقاله پیدا کنید. پس با ما همراه باشید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در رابطه با ثبت نام ارشد فراگیر را در متن روبرو پیدا کنید.

 

 

جهت اطلاع از شیوه ثبت نام در کارشناسی ارشد فراگیر – دریافت بهترین منابع آزمون فراگیر پیام نور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور

 

 

فهرست محتوا

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور در چه زمانی انجام می شود؟

به طور معمول، کسانی که متأسفانه نتوانسته اند در کنکور کارشناسی ارشد قبول شوند و به مؤفقیت برسند امکان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور را در زمان ثبت نام فراگیر پیام نور دارند.

اما در رابطه با زمان ثبت نام فراگیر پیام نور باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که تاریخ ثبت نام فراگیر پیام نور معمولاً در مهر ماه است.

به عبارت دیگر، در طول سال های گذشته شاهد ثبت نام ارشد فراگیر در سامانه ثبت نام فراگیر پیام نور بدون کنکور در مهر ماه بودیم.

البته در رابطه با زمان ثبت نام فراگیر پیام نور در سال جاری فعلاً‌ نمی توانیم به طور قطع بگوییم که این تاریخ ثبت نام فراگیر پیام نور در مهر ماه است.

این موضوع از آنروست که در طی چند ماه اخیر تمامی ثبت نام های آزمون های مختلف ورودی دانشگاه ها و حتی کنکورهای مختلف به علت شیوع ویروس کرونا به حالت تعلیق درآمده است.

در رابطه با ثبت نام ارشد فراگیر هم با توجه به احتمال برگشت دوباره ویروس کرونا و تشدید بیماری در فصل پاییز فعلاً نمی توان نظری در رابطه با تاریخ ثبت نام فراگیر پیام نور داد و همچنان باید منتظر تصمیم سامانه ثبت نام فراگیر پیام نور بدون کنکور در این رابطه بمانیم.

 

 

جهت دریافت نمونه سوالات آزمون ارشد فراگیر پیام نور روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

آیا زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور تمدید هم می شود؟

به طور معمول و بعد از پایان یافتن زمان ثبت نام فراگیر پیام نور زمانی دوباره هم برای داوطلبان و متقاضیانی که به هر دلیلی مؤفق به ثبت نام ارشد فراگیر در تاریخ ثبت نام فراگیر پیام نور نشده اند در نظر گرفته می شود.

داوطلبان در این مهلت مجدد می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام فراگیر پیام نور بدون کنکور و با پرداخت هزینه درخواستی ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور خود را انجام دهند.

البته، داوطلبانی که قبلاً و در مهلت تعیین شده اقدام به ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور کرده اند در حال حاضر می توانند فرم ثبت نام خود را بررسی کرده و در صورت داشتن مشکل یا بروز خطایی آن را اصلاح کنند.

 

 

ثبت نام در سامانه ثبت نام فراگیر پیام نور بدون کنکور چگونه انجام می شود؟

آیا از نحوه ثبت نام ارشد پیام نور در زمان ثبت نام فراگیر پیام نور مطلع هستید؟ آیا می دانید این ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور در سامانه ثبت نام فراگیر پیام نور بدون کنکور چگونه انجام می شود؟

باید عرض کنیم که ثبت نام ارشد پیام نور در سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می گیرد.

سایتی که به عنوان تنها سامانه ثبت نام فراگیر پیام نور بدون کنکور شناخته می شود.

هر فرد داوطلب بعد از وارد شدن به سامانه ثبت نام فراگیر پیام نور بدون کنکور در تاریخ ثبت نام فراگیر پیام نور می تواند اقدامات لازم برای ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور را با طی مراحلی انجام دهد.

در واقع، هر متقاضی ثبت نام ارشد پیام نور باید در زمان ثبت نام فراگیر پیام نور و با مراجعه به سایت ثبت نام فراگیر پیام نور در ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته ارشد فراگیر را از سامانه دانلود کند.

پس از دانلود این دفترچه نوبت به مطالعه کامل مندرجات آن و بررسی لیست رشته های گنجانده شده در دفترچه می رسد.

لازم به ذکر است که در دفترچه راهنمای انتخاب رشته ارشد فراگیر پیام نور می توان توضیحاتی در رابطه با مواردی از جمله نحوه ثبت نام، شرایط و ضوابط و همین طور منابع مورد نیاز برای آزمون را پیدا کرد.

پس از بررسی لیست رشته های ارائه شده در دفترچه راهنمای ثبت نام فراگیر نوبت به انتخاب رشته مورد نظر و بعد شروع عملیات ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور در سایت ثبت نام فراگیر پیام نور بدون آزمون می رسد.

البته دقت داشته باشید که شروع فعالیت ثبت نام در سایت ثبت نام فراگیر پیام نور بدون آزمون جهت پذیرش فراگیر پیام نور فوق لیسانس نیاز به پرداخت هزینه ثبت نام دارد.

هزینه ای که می توانید آن را در سایت ثبت نام فراگیر پیام نوربدون آزمون و به صورت اینترنتی آن را پرداخت کنید.

اگر مایل به کسب اطلاعات دقیق تری در رابطه با ثبت نام ارشد فراگیر در سایت ثبت نام فراگیر پیام نور بدون آزمون در زمان ثبت نام فراگیر پیام نور هستید می توانید از طریق تماس با مشاوران ایران تحصیل به این اطلاعات مهم و ضروری دست پیدا کنید.

 

 

برای پذیرش فراگیر پیام نور فوق لیسانس به چه مدارکی نیاز دارم؟

از جمله سؤالاتی که شاید برای شما هم به عنوان یکی از افراد متقاضی ثبت نام ارشد فراگیر مطرح شده باشد این است که برای پذیرش فراگیر پیام نور فوق لیسانس به چه مدارکی نیاز دارم؟

در این بخش، با ذکر مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در زمان ثبت نام فراگیر پیام نور در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

دقت داشته باشید که پذیرش فراگیر پیام نور فوق لیسانس بدون تهیه مدارک اعلام شده به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

پس لزوماً باید در زمان ثبت نام فراگیر پیام نور برای پذیرش فراگیر پیام نور فوق لیسانس جهت تهیه مدارک لازم اقدام کنید.

 

 

سامانه ثبت نام فراگیر پیام نور بدون کنکور

 

 

کلیه مدارک نشان دهنده فارغ التحصیلی داوطلب

. مدرک کارشناسی جهت متقاضیان دو مقطع کارشناسی ناپیوسته و پیوسته

. مدرک کاردانی جهت دانش آموختگان دوره کارشناسی ناپیوسته

 

 

کارت ملی و شناسنامه

برای درج اطلاعات درخواستی (اطلاعات شناسایی و فردی) داوطلب در دسترس بودن شناسنامه و کارت ملی در زمان ثبت نام فراگیر پیام نور ضروری است.

این گونه درصد خطای احتمالی در درج موارد درخواستی هم کاهش پیدا می کند.

 

 

عکس اسکن شده داوطلب

کلیه داوطلبان و متقاضیان باید پیش از وارد شدن به سامانه ثبت نام فراگیر پیام نور بدون کنکور و انجام مراحل پذیرش فراگیر فوق لیسانس عکس پرسنلی خود را به صورت اسکن شده در سایت ثبت نام فراگیر پیام نور بدون آزمون بارگذاری کنند.

 

 

سریال ثبت نام آزمون ارشد فراگیر

کلیه داوطلبان و متقاضیان ثبت نام و پذیرش فراگیر پیام نور فوق لیسانس باید در مهلت و تاریخ ثبت نام فراگیر پیام نور جهت دریافت شماره سریال ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اقدامات لازم را انجام دهند.

حتماً می پرسید که چگونه می توانم شماره سریال ثبت نام را در زمان ثبت نام فراگیر پیام نور دریافت کنم؟

در پاسخ باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که بعد از پرداخت هزینه درخواستی ثبت نام ارشد فراگیر به وسیله کارت های بانکی در زمان ثبت نام فراگیر پیام نور می توانید شماره سریال ثبت نام را دریافت کنید.

 

 

ارائه فرم معدل جهت دانشجویان آخرین سال کارشناسی

گروهی از دانشجویانی که مشغول به تحصیل در آخرین سال از دوره کارشناسی خود هستند و تمایل به پذیرش فراگیر پیام نور فوق لیسانس و ثبت نام ارشد پیام نور در سامانه ثبت نام فراگیر پیام نور بدون کنکور دارند باید میانگین کلیه واحدهای پاس شده را تا آخرین روز شهریور سال جاری در فرم مختص معدل وارد کنند و بعد از تأیید مرکز دانشگاهی محل تحصیل برگه را در نزد خود حفظ کنند.

 

 

دریافت تأییدیه متقاضیان دارای معلولیت از بهزیستی

در صورت معلول بودن داوطلب متقاضی ثبت نام ارشد پیام نور وی باید جهت تشکیل پرونده به سازمان بهزیستی مراجعه کند تا بند مرتبط با معلولیت برایش اعمال گردد.

 

 

اخذ تأییدیه مختص استفاده از دو سهمیه ایثارگران و رزمندگان

تمامی افراد داوطلبان مشمول دو سهمیه ایثارگران و رزمندگان لزوماً باید براساس موارد مندرج در دفترچه ارشد فراگیر پیام نور جهت اخذ تأییدیه سهمیه و یا دریافت کد پیگیری خود اقدامات لازم را از طریق ارگان های مربوطه انجام دهند.

 

 

قبل از انجام ثبت نام در دوره های فراگیر ارشداز لیست کامل رشته های ارائه شده، ظرفیت رشته ها و همین طور شرایط لازم برای انتخاب رشته مطلع شوید

 

 

شرایط ثبت نام جهت پذیرش فراگیر پیام نور فوق لیسانس

ثبت نام فراگیر در گرو داشتن شرایط لازم برای پذیرش فراگیر پیام نور فوق لیسانس است.

در واقع، کلیه داوطلبان باید در مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام با دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته از شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام مطلع شوند.

اگر مایل به ثبت نام ارشد فراگیر هستید برای اطلاع از شرایط پذیرش فراگیر پیام نور فوق لیسانس در زمان ثبت نام فراگیر پیام نور با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

شیوه پذیرش فراگیر پیام نور فوق لیسانس چگونه است؟

آیا می دانید نحوه پذیرش فراگیر پیام نور فوق لیسانس چگونه است؟

ما اینجاییم تا پاسخ این سؤال مهم را به شما دوستان و داوطلبان عزیز مایل به ثبت نام ارشد فراگیر بدهیم.

ببینید دوستان عزیز در زمان پذیرش فراگیر پیام نور فوق لیسانس برای قبولی شما بیست درصد معدل دوره کارشناسی و هشتاد درصد هم نمره آزمون در نظر گرفته می شود.

مورد دیگر این که، در صورتی که فرد دانش آموخته دوره کارشناسی پیوسته باشد معیار و ملاک معدل کارشناسی و کاردانی وی است.

درج میانگین نمره های اخذ شده داوطلبان سال آخر مقطع کارشناسی تا آخرین روز شهریور سال جاری در فرم ثبت نام نیز ملاک دیگری برای پذیرش داوطلبان به شمار می رود.

 

 

آیا اطلاعی از لیست رشته های ارشد فراگیر دارید؟

برای انجام ثبت نام ارشد فراگیر باید در مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام و قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در سایت ثبت نام فراگیر پیام نور بدون آزمون نسبت به شناخت لیست رشته های ارشد فراگیر اقدام کنید.

با توجه به ارائه این لیست رشته ها در انواع گروه های آزمایشی در زمان ثبت نام فراگیر پیام نور پیشنهاد می کنیم جهت شناخت دقیق آن ها از کمک مشاوران تحصیلی ایران تحصیل در این زمینه استفاده کنید.

 

 

برای تحصیل ارشد فراگیر پیام نور چه مقدار شهریه باید پرداخت کنم؟

آیا می دانید جهت ادامه تحصیل در رشته های ارشد فراگیر پیام نور چه مبلغی را باید پرداخت کنید؟

آیا از لیست شهریه های پرداختی برای هر کدام از رشته های تحصیلی ارشد فراگیر پیام نور اطلاعی دارید؟

به هر حال از جمله مواردی که هر فرد داوطلب قبل از ثبت نام جهت تحصیل در دانشگاه ها از جمله دانشگاه پیام نور آن هم در دوره ارشد فراگیر مایل به اطلاع از آن است بحث شهریه پرداختی است.

جهت اطلاع دقیق از مبلغ شهریه پرداختی (ثابت و متغیر) برای تحصیل در هر ترم تحصیلی ارشد فراگیر پیام نور از کمک مشاورانی خبره در حوزه تحصیلی استفاده کنید.

 

 

آیا امکان گذراندن دوره های آمادگی آزمون ارشد فراگیر پیام نور برای من وجود دارد؟

یکی از سؤالاتی که معمولاً‌ داوطلبان مایل به شرکت و ثبت نام ارشد فراگیر از ما می پرسند این است که آیا قبل از برگزاری آزمون ارشد فراگیر امکان شرکت در کلاس های مختلف برای آمادگی بیشتر را دارم یا خیر؟

در پاسخ باید عرض کنیم که بله این امکان برای شما دوستان عزیز وجود دارد که می توانید نهایت بهره را از آن ها ببرید.

کلاس هایی که می توانید با حضور در آن ها با سؤالات آزمون ارشد فراگیر پیام نور آشنایی لازم را پیدا کنید و با فوت و فن پاسخگویی به سؤالات نیز آشنا شوید.

جهت شناخت بهترین مراکز آموزشی برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون ارشد فراگیر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

برای دریافت مشاوره پذیرش و قبولی در آزمون فراگیر ارشداز سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

کانال ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99

 

مطالب مرتبط

شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

زمان آزمون فراگیر پیام نور

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر

قبولی در آزمون فراگیر پیام نور

زمان برگزاری آزمون ارشد فراگیر پیام نور

آیا امکان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور برای کلیه افراد متقاضی وجود دارد؟

امکان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور تنها برای افرادی امکان پذیر است که شرایط لازم برای ثبت نام را داشته باشند.

سامانه ثبت نام فراگیر پیام نور بدون کنکور چیست؟

سایت ثبت نام فراگیر پیام نور بدون آزمون سایت سازمان سنجش است.

زمان ثبت نام فراگیر پیام نور چه زمانی است؟

تاریخ ثبت نام فراگیر پیام نور معمولاً در مهر ماه هر سال است و داوطلبان می توانند در این مهلت تعیین شده برای ثبت نام اقدام کنند.

پذیرش فراگیر پیام نور فوق لیسانس پچه مزایایی دارد؟

از جمله مهم ترین مزایای پذیرش فراگیر پیام نور فوق لیسانس عدم شرکت در کنکور سراسری ورودی دانشگاه هاست.

7 نظر برای «ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 1400-1401»

 • با سلام . من دانشجوی رشته ی علوم تربیتی دانشگاه پیام نور هستم . دی ماه سال ۹۹ فارغ التحصیل میشوم .‌ آیا من میتونم در آزمون فراگیر پیام نور کارشناسی ارشد۹۹ شرکت کنم یا نه ؟ متشکرم

 • سلام روز بخیر
  با توجه به اینکه هنوز دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99منتشر نشده منابع آزمون را از کجا بدانیم .آیا منابع همان منابع سال های قبل هست ؟ چون فاصله بین ثبت نام وبرگزاری آزمون کم هست اگه منابع از قبل مشخص باشد زمان بیشتری برای آمادگی هست

  سوال 2 اگه کسی بیش از بیست و پنج و شش سال از اخذ مدرک کارشناسی اش گذشته باشه و مدرکش رو هم از دانشگاه دریافت نکرده باشه میتواند در آزمون شرکت کند؟

 • سلام و وقت بخیر ابتدا در جواب سوال دومتون که بله میتونید
  در جواب سوال اولتون جهت اطلاع از منابعی که در ازمون فراگیر پیام نور میاد با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام..من کارشناسی ارشد روزانه دانشگاه لرستان دارم..الان میتونم واسه ارشد پیام نور ثبت‌نام کنم؟ من رشته کارشناسی مهندسی کشاورزی هست اما میخام واسه ارشد فراگیر علوم تربیتی ثبت‌نام کنم آیا بعد از فارغ‌التحصیلی میتونم واسه آزمون استخدامی آموزش پرورش با مدرک ارشد فراگیر ثبت‌نام کنم؟

 • سلام وقتتون بخیر میخواستم ببینم امسال آزمون فراگیر پیام نور در مقطع ارشد برگزار میشه یا نه چون پارسال اعلام کردن آخرین ساله ولی امسال تو مجلس مطرح شده و رای اکثریت آورده برای برگزاری خواستم ببینم صحت داره یا نه و اینکه تاریخ حدودی برگزاری آزمون.ممنون میشم سوالمو پاسخگو باشین سپاسگذارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *