تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد 98 - 97
تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد 98 – 97

تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد 98 – 97 چه زمانی اعلام می‌شود؟ شرایط انتخاب رشته تکمیل ظرفیت چگونه خواهد بود؟ چرا باید در تکمیل ظرفیت انتخاب رشته نماییم؟ چه رشته‌هایی در تکمیل ظرفیت اعلام می‌شوند؟ این سؤالات از مجموعه سوا لاتی هستند که از مشاورین ایران تحصیل پرسیده می‌شوند. بسیاری از داوطلبان کنکور هنوز پاسخی برای این سؤالات نیافته‌اند تا در زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی مهر 97 انتخاب رشته نمایند. مشاورین ما همه روزه حتی ایام تعطیل و در هر ساعت از شبانه‌روز که مایل باشید، آماده پاسخگویی به سؤالات شما می‌باشند. ما برای خدمت‌رسانی به شما داوطلبین محدویت ساعت قرار نداده‌ایم تا با خیال راحت بتوانید سؤالات خود را در رابطه با تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد 98 – 97 و  انتخاب رشته از ما بپرسید و بتوانیم برای شما راهنمای مناسبی باشیم.با ما همراه باشید تا به سؤالات مطرح شده پاسخ گوییم.

برای کسب اطلاع بیشتر از تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد 98 – 97 در تمامی رشته ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.  

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) 

پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

شرایط تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد 98 – 97

امسال نیز مانند سال‌های قبل در هنگام انتشار دفترچه انتخاب رشته، در زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی مهر 97 قوانین مربوط به شرایط تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد 98 – 97  اعلام می‌شوند. این قوانین و شرایط هم شامل قوانین ثبت‌نام و انتخاب رشته می‌باشد و هم شامل شرایط پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت. در هر دو صورت دانستن و آگاهی کامل در این مورد امری ضروری به نظر می رشد. اما متاسفانه داوطلبین ممکن است در خواندن دقیق دفترچه کاهلی نمایند. اگر شما نیز حوصله خواندن دفترچه را ندارید ما راه میانبر را به شما معرفی می‌کنیم. با متخصصین ما در تماس باشید تا به شما کمک کنند از این شرایط و قوانین اطلاع یابید. عده‌ای دیگر از داوطلبین نیز ممکن است متوجه مفاهیم و ضوابط دفترچه نباشند. در این صورت نیز ما همراه شما خواهیم بود تا تمامی سؤالات شما را پاسخگو باشیم و به شما در کسب اطلاعات دقیق کمک کننده و راهنما باشیم.

علت ثبت‌نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد 98 – 97

زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی مهر 97 که فرا می‌رسد. ممکن است برخی از داوطلبین بدون اینکه در مورد علت این ثبت‌نام آگاهی داشته باشند و یا به دنبال علت واقعی و احساس نیاز در این زمینه باشند، صرفا برای امتحان شانس و … اقدام به ثبت‌نام و انتخاب رشته نمایند. توجه داشته باشید اگر شما از رشته‌ای که در آن پذیرفته شده‌اید و یا دانشگاه مورد پذیرش خود رضایت دارید، نیازی به ثبت‌نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد 98 – 97 نخواهید داشت. یکی از قوانینی که در بالا خدمتتان عرض کردیم این است که اگر شما در رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد  پذیرفته شوید رشته قبلی خود را از دست خواهید داد. پس بهتر است بی گدار به آب نزنید و در این زمینه حتما و لزوماً با مشاورین مجرب ما تماس حاصل نمایید تا شما را در جریان اطلاع دقیق در این مورد قرار دهند.

 

برای دانلود و مشاهده  دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد 97 روی عبارت کلیک کنید .

 

رشته‌های تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد 98 – 97

زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی مهر 97  کد رشته‌ها به همراه دانشگاه‌های مورد پذیرش در سامانه azmoon.org ) اعلام می‌شوند. این کد رشته‌ها بنا به شرایط هرساله ممکن است متفاوت باشد وشاید در تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد 98 – 97 کمی تفاوت را ملاحظه نمایید. و همچنین دانشگاه‌ها در سال‌های مختلف اعلام نیازهای متفاوتی خواهند داشت و نمی‌توان همیشه و در هر مورد یک لیست از پیش تعیین شده در این مورد را اعلام نمود. اما می‌توان تعدادی رشته ثابت را که هرساله پذیرش‌هایی در هنگام تکمیل ظرفیت دارند، اعلام نمود و به آن‌ها اشاره کرد. دانستن و آگاهی از این کد رشته نیازمند تخصص و تجربه است. همان چیزی که مشاورین ایران تحصیل از آن برخوردار خواهند بود. با مشاورین ما در تماس باشید تا قبل از اینکه انتخاب رشته اصلی خود را انجام دهید به اطمینان در این مورد و رشته ورد انتخاب خود دست یابید. زیرا بازگشت از این راه ممکن است برای شما ضررهای و هزینه‌هایی به همراه داشته باشد. از جمله هزینه و ضررهای مالی و زمانی. مشاورین ما در هر ساعت از شبانه‌روز و حتی در ایام تعطیل آماده خدمت‌رسانی به شما داوطلبین محترم می‌باشند تا با تمام دانش و تجربه خود به شما در پیشبرد اهدافتان کمک کنند. فقط کافی است با آن‌ها تماس حاصل نمایید تا در مورد تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد 98 – 97 و زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی مهر 97 و مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد اطلاعات لازم و کافی را ارائه دهند.

 

برای کسب اطلاع بیشتر از تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد 98 – 97 در تمامی رشته ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.  

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) 

پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

کانال اطلاع رسانی تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد 98 - 97
کانال اطلاع رسانی تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد 98 – 97

مطالب مرتبط : 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

 اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

شهریه دانشگاه آزاد 98 – 97

 نقل و انتقال دانشگاه ازاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *