ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تمدید ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1403 + تاریخ آخرین فرصت

تمدید ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

تمدید ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای در سال 1402، از تاریخ 31 مرداد تا 3 شهریور در مقطع کاردانی برای جذب دانشجو در نظر گرفته شده بود. زمان ثبت نام مجدد کنکور فنی حرفه ای در سال 1403 هنوز به طور دقیق مشخص نشده است، اما انتظار می‌رود در سال 1403 نیز همچین بازه زمانی داشته باشد. داوطلبان واجد شرایط می‌توانند در این بازه زمانی نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

زمان ثبت نام مجدد کنکور فنی حرفه ای در سال 1403 هنوز اعلام نشده است و محض اعلام در این مقاله اطلاع رسانی می‌شود.

زمان ثبت نام مجدد کنکور فنی حرفه ای

سازمان سنجش آموزش کشور هر ساله برای داوطلبان کنکور کاردانی فنی و حرفه‌ ای امکان تمدید مهلت ثبت نام را فراهم می‌کند. این اقدام به منظور آسودگی بیشتر داوطلبان و جلوگیری از جا ماندن آن‌ها از این فرصت مهم انجام می‌شود. طبق اعلام سازمان سنجش، تمدید مهلت ثبت نام برای کنکور کاردانی فنی و حرفه‌ای 1402 از تاریخ 31 مرداد تا 3 شهریور 1402 در سایت رسمی سازمان سنجش انجام شده بود.

در حال حاضر، اطلاعات دقیقی درباره مهلت مجدد ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی و حرفه‌ای ۱۴۰۳ در دسترس نیست. با این حال، در این مقاله به محض مشخص شدن تاریخ دقیق مهلت مجدد، اطلاع‌رسانی‌های لازم را انجام خواهیم داد.

 

زمان ثبت‌نام مجدد کنکور فنی‌حرفه‌ای

آیا کنکور فنی تمدید می‌ شود؟

سازمان سنجش آموزش کشور هر ساله برای داوطلبان کنکور کاردانی امکان تمدید ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای را فراهم می‌کند. این اقدام به منظور فراهم آوردن فرصت بیشتر برای داوطلبانی است که به هر دلیلی نتوانسته‌اند در مهلت اولیه ثبت نام کنند. معمولاً تمدید ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای پس از پایان مهلت ثبت نام اولیه اعلام می‌شود و داوطلبان می‌توانند از این فرصت بهره‌مند شوند تا ثبت نام خود را تکمیل کنند.

هنوز تاریخ دقیق مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه‌ای ۱۴۰۳ اعلام نشده است؛ اما به محض اعلام این اطلاعات از طریق همین مقاله به داوطلبان اطلاع‌رسانی خواهد شد. این مهلت مجدد معمولاً چند روز پس از پایان مهلت اولیه اعلام می‌شود و به داوطلبانی که به هر دلیل موفق به ثبت نام در مهلت اولیه نشده‌اند، فرصتی دوباره داده می‌شود.

تمدید ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای به داوطلبان این امکان را می‌دهد که با آرامش و بدون استرس، تمامی مراحل ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی خود را به درستی انجام دهند. همچنین، داوطلبان می‌توانند با مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته، اطلاعات لازم را کسب کرده و با آمادگی بیشتری در آزمون شرکت کنند.

آیا کنکور فنی تمدید می‌شود؟

آخرین تمدید ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای

آخرین مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه‌ای ۱۴۰۳، طبق اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور، از تاریخ ۱۷ تیر ماه آغاز شده و تا ۲۴ تیر ماه ادامه خواهد داشت. داوطلبان باید در این بازه زمانی نسبت به ثبت نام و تکمیل اطلاعات خود در سایت سازمان سنجش اقدام کنند.

با این حال، همان‌طور که در سال‌های گذشته نیز مرسوم بوده است، سازمان سنجش به احتمال زیاد مهلت ثبت نام را تمدید خواهد کرد. این تمدید مهلت به منظور فراهم آوردن فرصت بیشتر برای داوطلبانی است که به دلایل مختلف نتوانسته‌اند در مهلت اولیه ثبت نام کنند.

تاریخ دقیق تمدید ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای هنوز مشخص نشده است؛ اما معمولاً چند روز پس از پایان مهلت اولیه اعلام می‌شود.

در سال گذشته، مهلت ثبت‌نام مجدد، از روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد آغاز شد و متقاضیان تا روز جمعه ۳ شهریور فرصت داشتند تا با مراجعه به وب‌سایت سازمان سنجش و پس از مطالعه دقیق راهنما و اصلاحیات مندرج در اطلاعیه ۲۵ تیر ۱۴۰۲ که در وب‌سایت سازمان سنجش قابل دسترس است، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در پذیرش این رشته‌ها اقدام کنند.

آخرین تمدید ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای

ثبت نام جاماندگان کنکور فنی حرفه‌ ای یا کاردانش

داوطلبانی که مایل به ثبت نام در کنکور کاردانی فنی و حرفه‌ای هستند، باید ابتدا شرایط و ضوابط ثبت نام را به دقت مطالعه کنند. این شرایط شامل مدارک مورد نیاز، پیش‌نیازهای تحصیلی و سایر اطلاعات مهمی است که در دفترچه راهنمای ثبت نام ذکر شده است. پس از اطمینان از احراز تمامی شرایط، داوطلبان جامانده باید ثبت نام خود را هر چه سریع‌تر انجام دهند و این کار را به ساعات پایانی موکول نکنند. این اقدام به جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی در ثبت نام کمک می‌کند.

انتخاب رشته نیز یکی از مراحل حساس و مهم در فرآیند ثبت نام است. داوطلبان باید با دقت و با توجه به رشته تحصیلی در مقطع دیپلم خود، رشته‌های مورد نظر را از میان رشته های دانشگاه علمی کاربردی انتخاب کنند. این کار نیازمند مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته و بررسی دقیق رشته‌ها و دانشگاه‌های مختلف است. همچنین، در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهام، داوطلبان می‌توانند از مشاوران تحصیلی کمک بگیرند.

در صورت اعلام مهلت مجدد برای ثبت نام، داوطلبان جامانده می‌توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود نیز اقدام کنند. این فرصت به آن‌ها اجازه می‌دهد تا در صورت وجود هر گونه نقص یا اشتباه در اطلاعات وارد شده، آن را اصلاح کنند و مدارک ناقص را تکمیل نمایند. این اقدام می‌تواند تاثیر زیادی در بهبود فرآیند ثبت نام و اطمینان از درستی اطلاعات وارد شده داشته باشد.

برای دانلود فایل PDF تمدید ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چه مدارکی برای ثبت نام در کنکور کاردانی فنی و حرفه‌ای لازم است؟

- مدارک مورد نیاز شامل اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، گواهی پیش‌دانشگاهی یا دیپلم، عکس پرسنلی، و مدارک مربوط به سوابق تحصیلی است.

چگونه می‌توانیم انتخاب رشته خود را به درستی انجام دهیم؟

- برای انتخاب رشته باید دفترچه راهنمای انتخاب رشته را با دقت مطالعه کنید و رشته‌ها را بر اساس علاقه و پیش‌زمینه تحصیلی خود انتخاب کنید. مشاوران تحصیلی می‌توانند در این زمینه کمک کنند.

آیا امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام وجود دارد؟

- بله، در صورت اعلام مهلت مجدد برای ثبت نام، داوطلبان می‌توانند اطلاعات خود را ویرایش کنند و مدارک ناقص را تکمیل نمایند.

نظرات

4 دیدگاه دربارهٔ «تمدید ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1403 + تاریخ آخرین فرصت»

 1. Avatar photo سیمین گفت:

  ثبت نام کنکور کاردانی و فنی حرفه ای باز هم تمدید داره یا نه ؟؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر برای ثبت نام در کنکور کاردانی فنی حرفه مهلت تمدیدی در نظر نمیگیرند اما شما امکان این را دارید به سازمان سنجش درخحواست دهید جهت اطلاع از نحوه درخواست شما به سازمان سنجی به منظور برسی تخصصی تر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد در این بخش خانم همامی داخلی 102 در ساعات 11 الی20 روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند.

   1. Avatar photo فاطی گفت:

    سلام ببخشید کنکور فنی حرفه ای تمدید دارد

    1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

     سلام وقت بخیر
     29 تیر اخرین مهلت ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای می باشد برای انجام امور ثبت نام و بررسی مدارک و انتخاب رشته دقیق با کارشناس ارشد انتخاب رشته خانم مرادیان داخلی 112 از ساعت 8/30 صبح الی 17/30 از طریق شماره 9099075307 بدون گرفتن کد با تلفن ثابت از سراسر کشور ارتباط برقرار کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور