ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه

تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه

تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

همه افراد پذیرفته شده در مرحله اول کنکور سراسری و کسانی که هنوز کارنامه ای برایشان صادر شده است امکان انجام تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه را دارند. این کار با توجه به رشته و دانشگاهی که داوطلبان در سال های قبل در آن قبول شده اند صورت می گیرد. البته دقت داشته باشید که تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه را می توان به وسیله مشاوران تحصیلی و یا نرم افزار انتخاب رشته انجام داد. نرم افزاری که کار تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه را به بهترین شکل ممکن برای شما دوست عزیز داوطلب انجام می دهد.

 

در تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه هر فرد داوطلب می تواند از این موضوع که براساس رتبه خود در کدام رشته تحصیلی و دانشگاه پذیرفته می شود اطلاعاتی را بدست آورد. با توجه به اهمیت اطلاع از نحوه تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه و این که هر فرد داوطلب باید براساس رتبه کسب شده خود و با توجه به قبولی های سال های گذشته رشته و دانشگاهی را که در آن قبول می شود را تخمین بزند بهتر است در این رابطه از کمک مشاوری خبره و کاردان کمک گرفته شود. اگر به دنبال تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه به صورت حرفه ای هستید می توانید با مرکز مشاوره کنکور در این رابطه تماس حاصل فرمایید تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

 

 

جهت اطلاع از نحوه تخمین رتبه بر طبق رشته های تحصیلی و دانشگاه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

با انجام تخمین رتبه براساس رشته و همین طور دانشگاه های پذیرنده می توانید خیال خود را از قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر راحت کنید

 

 

سامانه آنلاین تخمین رتبه

 

 

اهمیت تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه چیست؟

شاید این سؤال به ذهن شما دوستان عزیز نیز برسد که اصلاً چرا باید تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه صورت بگیرد و اصلاً انجام این کار چه فایده ای می تواند داشته باشد؟

در جواب به شما دوستان باید عرض کنیم که تخمین رتبه آن هم بر طبق رشته و دانشگاه های پذیرنده می تواند به شما دوست عزیز داوطلب کمک کند که بدانید با توجه به رتبه کسب شده امکان پذیرش در کدام رشته تحصیلی و همین طور دانشگاه را دارید.

البته این کار باید با توجه به قبولی های سال گذشته کنکور انجام می شود. هر چند باز هم نمی توان صددرصد روی تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه حساب باز کرد اما تا حدودی می توانید به نتیجه بدست آمده اعتماد کنید.

این موضوع از آنروست که امکان تغییر ظرفیت رشته ها و دانشگاه ها در سال جاری وجود دارد و شاید با رتبه ای که شما کسب کرده اید امکان ورود به رشته و یا دانشگاهی که فرد داوطلبی در سال گذشته با رتبه شما وارد شده را به هیچ وجه نداشته باشید.

البته عکس این قضیه هم می تواند درست باشد. یعنی به علت بالاتر رفتن ظرفیت پذیرش در رشته و یا دانشگاهی خاص درست برعکس سال قبل فردی با رتبه شما می تواند به آن رشته تحصیلی و یا دانشگاه مورد نظر راه پیدا کند.

با انجام تخمین رتبه بر طبق دانشگاه و رشته تحصیلی می توانید خیال خود را تا حدی از قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر راحت کنید و دیگر نگرانی بابت این قضیه نداشته باشید.

 

 

جهت کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه انجام تخمین رتبه کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

چگونه می توانم بهترین تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه را انجام دهم؟

حتماً این سؤال برای شما دوست عزیز داوطلب نیز مطرح شده است که چگونه می توانم بهترین تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه را داشته باشم؟

در واقع بهترین راهکار برای تخمین رتبه براساس رشته تحصیلی و مراکز دانشگاهی پذیرنده چیست؟

در پاسخ باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که بهترین راهکاری که می توانیم برای داشتن تخمین رتبه براساس خدمت شما دوستان عزیز ارائه کنیم کمک گرفتن از مشاوری خبره و آگاه است.

مشاوری که اطلاعات بالایی برای انجام تخمین رتبه براساس رشته دانشگاهی و مرکز آموزش عالی پذیرنده داشته باشد و از طرفی با جان و دل کار مشاوره را برای شما دوست عزیز داوطلب انجام دهد.

در واقع، این فرد مشاور باید بتواند اطلاعات خوبی در رابطه با دانشگاه ها و رشته هایی که داوطلبان براساس رتبه خود در سال های قبل در آن پذیرفته شده اند داشته باشد.

 

 

جهت اطلاع از نحوه تخمین رشته قبولی با رتبه بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

نرم افزار انتخاب رشته برای تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه

به جز کمک گرفتن از مشاوری خبره راه حل دیگری هم برای تخمین رتبه برای شما دوست عزیز داوطلب وجود دارد و آن هم استفاده از نرم افزار انتخاب رشته براساس رشته و دانشگاه است.

البته برای این کار باید از بهترین نرم افزارهای موجود مثلاً نرم افزار تخمین رتبه سازمان سنجش آموزش کشور استفاده کرد.

نرم افزاری که به وسیله آن می توانید بهترین تخمین رتبه را داشته باشید.

 از آن جایی که سازمان سنجش به اطلاعات قبولی داوطلبان در سال گذشته دسترسی دارد در نتیجه استفاده از نرم افزار تخمین رتبه سازمان سنجش می تواند کمک مؤثری به شما دوستان عزیز داوطلب برای تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه کند.

البته دوستان عزیز دقت داشته باشید که در این زمان بحث علاقه شما هم بسیار مهم است و نباید از آن غافل شوید.

ممکن است با درصدهایی که در دروس مختلف عمومی و اختصاصی به دست آورده اید امکان قبولی و پذیرش در دانشگاه ها و رشته های مختلفی را داشته باشید اما به شرطی آن ها را انتخاب کنید که به آن ها علاقه داشته باشید.

در غیراینصورت در صورت قبولی در رشته ای که به آن هیچ علاقه ای ندارید به مشکل برمی خورید و حتی ممکن است مجبور به انصراف از دانشگاه آن هم با یک سال زحمت و سختی درس خواندن شوید.

اینجاست که ضربه روحی بدی به شما وارد می شود که حتی شاید هیچ وقت قابل جبران نباشد.

شاید در زمان تخمین رتبه براساس رشته های تحصیلی و دانشگاه به این موضوع پی ببرید که براساس درصدهایی که در کنکور سراسری ریاصی فیزیک بدست آورده اید امکان انتخاب رشته مهندسی کامپیوتر را در دانشگاه شهید بهشتی دارید.

اما تنها در صورتی این رشته را انتخاب کنید که به آن علاقه داشته باشید و البته از استعداد لازم برای ورود به این رشته تحصیلی دانشگاهی نیز برخوردار باشید.

 

 

برای اطلاع از نحوه تخمین رتبه کنکور سراسری زبان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

بهترین تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه را از ما بخواهید

بحث اطلاع از این که با رتبه کسب شده در کدام دانشگاه و رشته دانشگاهی می توانید قبول شوید بحثی است که از سال های گذشته در بین داوطلبان و متقاضیان کنکور سراسری رواج داشته و همه به دنبال یافتن پاسخی قانع کننده و دقیق برای آن بوده اند.

همان گونه که بالاتر خدمت شما عرض کردیم کمک گرفتن از مشاوری کاردان برای تخمین رتبه بر طبق رشته تحصیلی و مراکز دانشگاهی پذیرنده می تواند یکی از بهترین راه حل ها باشد.

مشاوران ایران تحصیل همان بهترین ها هستند که با تجربه بالای خود در زمینه انتخاب رشته می توانند در کنار شما باشند و کار تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه را به بهترین شکل ممکن برای شما دوست عزیز داوطلب انجام دهند.

مشاورانی که به طور دقیق می دانند که در سال گذشته داوطلبان با چه رتبه ای و در کدام رشته و دانشگاه قبول شده اند و این اطلاعات موثق و درست را در اختیار شما دوستان عزیز داوطلب نیز قرار می دهند.

 

 

تخمین رتبه کنکور

 

 

چکار کنم تا بهترین درصدها و رتبه را در کنکور بدست آورم؟

کسب بهترین رتبه و درصدها در کنکور سراسری از آرزوهای هر داوطلب شرکت کننده در آزمون ورودی دانشگاه هاست.

 آن هم رتبه و درصدهایی که با توجه به آن می توانید به یکی از بهترین دانشگاه های کشور مثلاً‌ دانشگاه تهران، شهید بهشتی و یا امیرکبیر راه پیدا کنید.

کنکور سراسری نزدیک است و شما داوطلبان عزیز مسلماً زیاد به رتبه و درصدهایی که قرار است در کنکور سراسری بدست آورید فکر می کنید.

اما این که چگونه می توانید بهترین باشید رمز و رازی دارد و باید اصولی را رعایت کنید.

اصول و رمز و راز داشتن بهترین درصدها در کنکور و کسب رتبه بالا کمک گرفتن از مشاوری خبره و کاردان در این زمینه و همین طور مطالعه زیاد است.

مطالعه ای که با برنامه ریزی دقیق و اصولی همراه است و می تواند شما را به سمت کسب درصدها و به دنبال آن رتبه ای عالی سوق دهد.

 

 

برای اطلاع از نحوه انجام تخمین رتبه براساس درصد در کنکور سراسری وارد لینک مربوطه شوید

 

 

چه عواملی در انتخاب رشته موثر هستند؟

شاید بپرسید که خب چه عواملی را می توان در انتخاب رشته های دانشگاهی مؤثر دانست.

در پاسخ به شما دوستان عزیز باید این موضوع مهم را عرض کنیم که عوامل زیادی همچون علاقه، استعداد و توانایی های لازم، رتبه ای که در آزمون سراسری به دست آوریده اید، ظرفیت دانشگاه های و رشته های تحصیلی پذیرنده، بازار کار و وضع درآمد حاصل از فعالیت در رشته مورد نظر و حتی مسافتی که باید تا دانشگاه طی کنید همگی از عوامل مهمی هستند که نقشی اساسی در انتخاب رشته دارند.

اگر انتخاب رشته بدون توجه به این موارد ذکر شده در بالا انجام شود نتیجه ای به جز پشیمانی را در پی نخواهد داشت.

از میان همه این عوامل علاقه و استعداد را می توان از بقیه مهم تر دانست و باید توجه خاص و ویژه ای به آن ها کرد.

انتخاب رشته ای که تنها چیزی که در آن اهمیت نداشته علاقه بوده است به قول معروف به درد لای جرز دیوار می خورد و تنها زندگی و آینده تحصیلی و کاری شما را به نابودی می کشاند.

پس اجازه ندهید زندگی و آینده شما با انتخاب رشته ای که بدون داشتن علاقه به آن و فقط از سر این که دختر خاله تان آن را انتخاب کرده سوخت شود.

خودتان باید فکری به حال خود بکنید و نگذارید با ندانم کاری زندگی تان آن طور که باید جلو نرود.

 درست است که بحث درآمد و داشتن زندگی مرفه در زمان انتخاب رشته از اهمیت بالایی برخوردار است اما با این حال باز هم نباید از بحث علاقه به رشته تحصیلی در زمان انتخاب رشته ها غافل شد و آن را نادیده گرفت.

 

 

برای انجام تخمین رتبه بر طبق دانشگاه و رشته تحصیلی از طریق مشاورانی خبره و کاردان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

بهترین رشته های آینده ایران

پرکارترین رشته های دانشگاهی

رشته های جدید دانشگاهی

رشته مددکاری اجتماعی

تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه

1/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه می توان برای تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه اقدام کرد؟ 

برای تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه می توان از طریق نرم افزار اقدام کرد.

چگونه می توان کار تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه را به بهترین شکل ممکن انجام داد؟ 

برای انجام تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مزیت انجام تخمین رتبه براساس رشته و دانشگاه چیست؟ 

با انجام این کار می توانید از قبولی خود در رشته و دانشگاه مورد نظر مطمئن شوید.

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور