ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

تحقیقات محلی ناجا برای استخدام

تحقیقات محلی ناجا برای استخدام + زمان و مراحل تحقیق | ایران تحصیل

تحقیقات محلی ناجا برای استخدام
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای استخدام شدن در نیروی انتظامی افراد داوطلب مورد گزینش قرار می گیرند. این گزینش ها انواع مختلفی دارند و یکی از این مراحل تحقیقات محلی ناجا برای استخدام می باشد که با حاضر شدن در محل سکونت فرد که در گزینش های قبلی ثبت شده است؛ با استعلام گرفتن از کسانی که داوطلب به عنوان آشنا و یا بستگان ذکر کرده اند از استخدام شما مطمئن باشند.
ما سوالات پرسیده شده در تحقیقات محلی ناجا برای استخدام را همراه با نحوه انجام آن در این مقاله ارائه کردیم و شما با خواندن مقاله می توانید به سوالات ایجاد شده خود در رابطه با این موضوع پاسخ بدهید.

 

توجه

اطلاعیه: لازم به ذکر است که تحقیقات محلی نیروی انتظامی برای استخدام بعد از قبولی فرد متقاضی در آزمون استخدامی انجام خواهد شد و تاثیر گذار ترین افراد در تایید و یا عدم تایید فرد افرادی هستند که شخص به عنوان دوست از آن ها در فرم استخدام و یا مصاحبه های شخصی یاد کرده است.

 

تحقیقات محلی ناجا برای استخدام

داوطلبانی که قصد استخدام در ناجا را دارند و اقدام به استخدام می کنند باید در گزینش های مختلفی شرکت کرده باشند. با داشتن مدارک لازم استخدام نیروی انتظامی شما می توانید برای استخدام اقدام نمایید و در گزینش های آن شرکت کنید؛ یکی از گزینش های آن تحقیقات محلی ناجا برای استخدام می‌باشد که بعد از تایید شدن پرونده داوطلب و پس از بررسی آن با داشتن شرایط فرد این گزینش انجام می شود. شاید برای برای شما سوال شده است که دقیقا تحقیقات محلی لازم است ؟ ناجا برای مطمئن شدن از پاسخ های شما در گزینش و مصاحبه هایی که با شما برای استخدام داشته اند می باشد.
داوطلبین پس از مصاحبه و داشتن شرایط استخدام در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی باید اطلاعات فردی خود را ثبت کنند که این اطلاعات شامل محل سکونت و دوستان و آشنایان می باشد.

 

 

تحقیقات محلی ناجا برای استخدام

تحقیقات محلی ناجا برای استخدام

 

 

ناجا با در نظر گرفتن تمامی پاسخ های شما در مصاحبه و تایید کردن آن ها ماموران و یا کارشناس های خود را به محل سکونت شما که در هنگام گزینش ثبت کرده اید می‌فرستند که در مورد شما اطلاعات کسب کنند و در نظر داشته باشید که از لیست کسانی که به عنوان افرادی که با شما آشناییت دارند این سوال های مطرح می شوند.

 

برای کسب اطلاع از شرایط و طریقه شرکت در استخدام نیروی انتظامی با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

 

زمان تحقیقات محلی برای استخدام در نیروی انتظامی

استخدام در نیروی انتظامی فرآیند به خصوصی دارد و از مراحل مختلفی مانند مصاحبه، تحقیقات محلی، تحقیقات عقیدتی، تحقیقات مجازی، آزمون های شخصیتی و … تشکیل می شود، زمان تحقیقات محلی برای استخدام در ناجا بعد از ثبت درخواست فرد متقاضی به استخدام و موفقیت او در مصاحبه اولیه خواهد بود، البته لازم به ذکر است که ممکن است این زمان برای برخی از افراد متفاوت باشد.

اصلی ترین مراجعی که مامورین استخدام ناجا در زمان مراجعه برای تحقیقات محلی به سراغ آن می روند افرادی هستند که فرد در زمان مصاحبه های اولیه به عنوان دوست و آشنا معرفی کرده است.

 

موارد حائز اهمیت در تحقیقات محلی ناجا برای استخدام

اصلی ترین موردی که افراد برای رد کردن و قبولی در تحقیقات محلی ناجا باید از آن اطلاع داشته باشند موارد و سوالاتی است که مامورین استخدام نیروی انتظامی در زمان مراجعه برای تحقیقات محلی مطرح می کنند.

 • سوال و ایجاد پرسش در مورد نوع و شکل پوشش شما در سطح محل و جامعه
 • نحوه آشنایی فردی که ازش سوال پرسیده شده با داوطلب 
 • در مورد خانواده و اصول اعتقادی حاکم در آن
 • درمورد میزان تحصیلات افراد خانواده
 • عضو بودن در بسیج و شرکت کردن در نماز های جماعت و راهپیمایی ها
 • شرکت داشتن در گروه های سیاسی و ضد جمهوری اسلامی
 • در رابطه  با ویژگی های اخلاقی و رفتاری
 • کسب اطلاع به صورت دقیق در مورد سلامتی و بیماری هایی که فرد به آن مبتلا می باشد.
 • ایجاد و طرح سوال و پرسش در مورد نحوه صحبت و سطح ادب فرد متقاضی به استخدام در ناجا
 • نظر فرد و خانواده در مورد ولایت فقیه و نظام
 • ایجاد و طرح سوال در مورد ارتباط و نحوه برقراری برخورد فرد و افراد نامحرم و جنس مخالف در سطح جامعه

 

برای کسب اطلاع از مراحل گزینش درجه داری ناجا 1401 روی لینک مربوطه کلیک کنید و با ما همراه باشید.

 

در تحقیقات محلی ناجا برای استخدام از چه کسانی سوال پرسیده می‌شود؟

داوطلبین برای استخدام در ناجا پس از تکمیل مدارک لازم استخدام نیروی انتظامی و با بررسی شدن دقیق مدارک و تایید شدن می توانند در گزینش های ناجا حضور داشته باشند که یکی از آن گزینش ها تحقیقات محلی ناجا برای استخدام می باشد.
فرد داوطلب پس از ثبت اطلاعات خود در سایت gozinesh.police.ir و بررسی آن وارد قسمت تحقیقات محلی ناجا می شوند.
فرد داوطلب در گزینش هایی که توسط ناجا می‌شود قسمتی وجود دارد که فرد داوطلب چند نفر را  باید به عنوان آشنا و یا بستگان معرفی کند. سوالات در تحقیقات محلی از کسانی که شما اسم آن ها را به عنوان کسانی که از شما شناخت دارند و یا حتی ممکن است از همسایه ها و کسانی که در محل سکونتتان زندگی می کنند پرسیده.

 

تحقیقات محلی ناجا برای استخدام

تحقیقات محلی ناجا برای استخدام

 

زمان تحقیقات ناجا برای استخدام

برای استخدام در ناجا کسانی که اقدام می کنند با داشتن شرایط عمومی و تخصصی و تایید شدن آن ها داوطلبین پس از مصاحبه و اتمام همه ی گزینش ها وارد مرحله ای می شوند به نام تحقیقات محلی ناجا که زمان مشخصیی ندارد و در اولین فرصت در محل سکونت شما حاضر می شوند که در مورد شما از آشناهای شما و افرادی که در آن محل زندگی شما سکونت دارند مصاحبه می شود.

 

مراحل دقیق تحقیقات ناجا برای استخدام

در تحقیقات محلی ناجا برای استخدام مراحلی وجود دارد از جمله:
قبل از واقع شدن در محل سکونتتان برای تحقیق باید تمام شرایط شما تایید شود.
گزینش هایی قبل از تحقیقات محلی وجود دارد که شما باید در آن قبول شوید.
و در آخر برای اطمینان کامل از داوطلبین که برای استخدام در ناجا اقدام می کنند یک تحقیقات محلی ناجا برای استخدام انجام می شود.

 

برای مطالعه سوالات استخدام نیروی انتظامی با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

 

میزان تاثیر تحقیقات محلی در استخدام نیروی انتظامی

سازمان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و یا به اختصار ناجا برای استخدام نیرو سختگیری های به شدت زیادی دارد و صرفا افرادی را تایید خواهد کرد که تمامی موارد را برای استخدام از تمامی جهات بهره مند باشند، بنا بر تجربه افرادی که در حال حاضر استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی هستند یک تاثیر منفی در تحقیقات محلی نیروی انتظامی بسته به نظر مامور اعزام شده می تواند منجر به منتفی شده استخدام شخص مورد نظر در استخدام شود.

 

تحقیقات محلی ناجا برای استخدام

 

برای تایید در تحقیقات محلی ناجا برای استخدام چه باید کرد؟

از جایی که افرادی که برای استخدام شدن در نیروی انتظامی اقدام کرده اند برای قبولی اضطراب زیادی دارند عمدتا این موضوع که برای تایید در تحقیقات محلی برای استخدام ناجا چه باید کرد سوال بسیاری از آن ها خواهد بود، در ادامه برخی از تجربیاتی که افرادی که این مرحله را با موفقیت پشت سر گذاشته اند را برای شما شرح خواهیم داد:

 • اولین دسته افرادی که مامورین استخدام ناجا برای تحقیقات محلی به سراغ آن ها خواهند رفت افرادی است که فرد به عنوان دوست خود معرفی می کند، از همین جهت به شما توصیه می کنیم تا افرادی را معرفی کنید که خود از لحاظ ظاهری، عقیدتی و رفتاری موجه هستند.
 • دومین دسته از افرادی که تاثیر به سزایی در تحقیقات محلی نیروی انتظامی دارند اهالی محل هستند، از همین بهتر است تا قبل از مراجعه برای تحقیقات محلی نسبت به همدلی اهالی محل و خوشبین بودن آن ها نسبت به خود اطلاع کسب کنید.
 • توجه داشته باشید که اهالی خانواده و موارد مربوط به آن ها مانند پوشش، رفتار، عقیده و … در این تحقیقات اهمیت بسیار زیادی خواهند داشت.

 

آخرین اخبار پیرامون استخدام نیروی انتظامی

 • ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

طبق اعلام هادی علی پور رییس هسته گزینش ناجا شرایط استخدام نیروی انتظامی در سال ۱۴۰۰ اعلام شد

 • 25 اسفند ۱۳۹۹

طبق اعلام رییس پلیس استان لرستان این نهاد در ایناستان آماده جذب ۴۰۰۰ هزار نیرو خواهد بود که افراد برای گزینش می توانند از طریق سامانه gozinesh.epolice اقدام نمایند.

 

کاربران گرامی، برای دانلود مطالب این صفحه به صورت پی دی اف کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

تحقیقات محلی ناجا برای استخدام قسمتی از گزینش هایی است که برای داوطلبین  وجود دارد که آن ها برای استخدام در ناجا اقدام می کنند. در مقاله بالا به نحوه تحقیقات و زمان و حتی سوالات مطرح شده در تحقیقات محلی برای شما مراجعین پرداخته ایم.

این تحقیقات در محل برای استخدام در اصل برای مطمئن شدن از جواب های شما در زمان گزینش های آن می باشد که ماموری را برای این کار به محل زندگی شما که سکونت دارید فرستاده تا در مورد شما سوال هایی بپرسد. در تحقیقات محلی سوال های ثابت وجود ندارد و در بالا چند عنوان سوال که پرسیده شده را برای شما مثال  زده ایم و شما می توانید با خواندن مقاله بالا به سوالاتی که در مورد تحقیقات محلی ناجا برایتان ایجاد شده پاسخ دهید.

3.3/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

تحقیقات محلی ناجا برای استخدام چه زمانی انجام می شود؟

در اغلب مواقع بعد از موفقیت فرد در آزمون استخدامی و مصاحبه شخصی تحقیقات محلی نیروی انتظامی برای استخدام صورت می گیرد.

میزان تاثیر تحقیقات محلی برای استخدام در ناجا چقدر است؟

تحقیقات محلی برای استخدام در ناجا از اصلی ترین مراحل گزینش است و عدم تایید در  آن می تواند موجب منتفی شدن فرآیند استخدام فرد گردد.

در تحقیقات محلی ناجا از چه افرادی سوال پرسیده خواهد شد؟

از دوستانی که فرد معرفی خواهد کرد، از اهالی محل و آشنایان و همچنین خانواده فرد.

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور