ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای 99

انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای 1401

انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای 99
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

راهنمایی و مشاوره انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای

جهت مشاوره انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای و اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه فنی و حرفه ای از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید :

9099075307 و در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی همه روزه از 9 صبح الی 1 شب

 

انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای 

انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای همواره از بزرگترین مشغله های فکری داوطلبان کنکور کاردانی بوده و هست و این حساسیت بی دلیل هم نیست در واقع تمامی آینده یک داوطلب به انتخاب رشته صحیح اصولی و بر اساس برخی نکات روانشناسی و توانایی سنجی در داوطلبان بستگی خواهد داشت. به جرات می توان گفت نیمی از موفقیت شما در آزمون یا معدل دیپلم شما و نیمی دیگر از آن وابسته به انتخاب رشته صحیح شما خواهد بود.

انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای مهم ترین موضوع برای داوطلبانی که ثبت نام کنکور فنی حرفه ای را تکمیل کرده اند دغدغه انتخاب رشته است و کلیه داوطلبان می بایست دقت کافی را در این مساله داشته باشند ، با توجه به متعدد بودن رشته های فنی حرفه ای و عدم آشنایی برخی داوطلبان با این رشته ها توصیه می کنیم حتما جهت انتخاب رشته کنکور کاردانی نظام جدید با مرکز مشاوره کنکور فنی حرفه ای ایران تحصیل تماس بگیرید تا با رتبه های برتر کنکور در مورد انتخاب رشته تان مشاوره داشته باشید و از تمامی رشته های کنکور فنی حرفه ای و آینده کاری و حدنصاب قبولی این رشته ها مطلع شوید.

 

انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای بر خلاف دوره های قبلی به صورت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دیپلم خواهد بود

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای 

انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای برای داوطلبان کنکور بسیار مهم و حیاتی است ، شاید یک انتخاب صحیح بتواند کل زندگی شما را بسازد و یا جلوی پیشرفت شما را بگیرد انتخاب رشته صحیح مهم ترین عامل در این بازه زمانی برای شما داوطلبان گرامی است و توصیه ما به شما این است که به هیچ وجه بدون ارزیابی خودتان و توانایی های فردی و روحیتان اقدام به انتخاب رشته نکنید و یا حتی انتخاب رشته خود را به برخی افراد که دارای صلاحیت علمی شناختی جهت انتخاب رشته نیستند نسپارید.

با توجه به اهمیت موضوع انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای که در بند قبل توضیح دادیم این مژده را به شما می دهیم که شما می توانید جهت مشاوره انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای با رتبه های برتر سال های گذشته و برخی اساتید علمی دانشگاهی مشاوره انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای را به صورت تلفنی انجام دهید ، مشاوران ما تمامی سوالات شما در مورد رشته های کنکور کاردانی – آینده شغلی رشته ها و تخمین قبولی در رشته محل های موجود را برای شما انجام خواهند داد .

  • بهترین رشته ها در دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی و انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای کدامند؟
  • انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای باید با رشته دیپلم متناسب باشد؟
  • بهترین دانشگاه های کشور برای انتخاب رشته فنی حرفه ای کدامند؟
  • کدام رشته های دانشگاهی فنی حرفه ای آینده شغلی و مالی بهتری دارند؟
  • شهریه رشته های دانشگاهی فنی حرفه ای دانشگاه آزاد چقدر است؟

مراحل مشاوره انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای 

مشاوره کنکور فنی حرفه ای و معرفی رشته های کنکور فنی حرفه ای از جمله مواردی است که داوطلبان عزیز می توانند با تماس با مرکز از آن مطلع شوند،چند مرحله مهم از مزاحل مشاوره انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای که در مرکز ایران تحصیل انجام می شود را شرح می دهیم :

بررسی سوابق تحصیلی دانش آموزان جهت انتخاب رشته

اولین مرحله از مراحل انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای بررسی سوابق تحصیلی شما دوطلبان گرامی است مشاوران ما در ابتدا جهت شناخت بیشتر و آشنایی با داوطلب سوابق تحصیلی شما را تحت بررسی قرار می دهند تا بر اساس آن مراحل بعدی انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای را برای شما تکمیل کنند.

شناخت ویژگی های اخلاقی و روانشناختی داوطلبان

با توجه به اهمیت بالای انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای و تاثیر مستقیم آن بر آینده شما داوطلبان محترم مشاوران مرکز با پرسیدن چند سوال می توانند ویژگی های اخلاقی و روانشناسی شما را تحلیل کنند و بررسی کنند کدام یک از رشته های کنکور فنی حرفه ای با خلقیات شما سازگارتر خواهد بود و موفقیت شما در کدام مسیر راحتتر خواهد بود

معرفی رشته های دانشگاهی فنی حرفه ای یا رشته های کنکور فنی حرفه ای 

پس از دو مرحله بالا مشاوران مرکز تمامی رشته هایی که متناسب با رشته تحصیلی دیپلم شما باشد را به شما معرفی خواهند کرد و شما نیز به همراه آنان به تحلیل و بررسی رشته های دانشگاهی کنکور فنی حرفه ای ، نیاز های جسمانی هر رشته و آینده شغلی رشته و همچنین سطح درآمدی هر رشته خواهید پرداخت.

انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای 

پس از تکمیل مراحل بالا و توجیح شدن داوطلب در مورد هر یک از رشته های کنکور فنی حرفه ای ، مرحله انتخاب رشته کنکور فنی خواهد بود و مشاوران مرکز می توانند با توجه به رشته های پیش روی شما بهترین حالت را برای تعیین اولویت انتخاب رشته شما انتخاب نمایند و به تمام نگرانی های شما پایان دهند و بهترین اولویت انتخاب رشته را برای شما انتخاب کنند.

کانال انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای 99

کانال انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای 

مطالب مرتبط :

اعلام نتایج کنکور فنی حرفه ای 

ثبت نام کنکور سراسری

مشاوره کنکور فنی حرفه ای

حذف کنکور فنی حرفه ای

ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

ثبت نام کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی

انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای 

 

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور