انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97 و آزاد چند سالی است که با یکدیگر ادغام شده یا بهتر است بگوییم کنکور دانشگاه های آزاد و سراسری چند سالی است که با هم ادغام شده اند و این موضوع شانس دیگری به داوطلبان کنکور سراسری میدهد تا بتوانند دوباره برای رشته مورد علاقه خود شانس خود را امتحان کنند.

انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97 با توجه به این که دانشگاه آزاد در اکثر رشته های خود در بیشتر واحدها اقدام به جذب بدون کنکور دانشجو می کند هنوز هم جذابیت زیادی برای داوطبان دارد.بیشتر جذابیت انتخاب رشته کنکور سراسری 97 نیز برای آن دسته از داوطلبان رشته های تجربی است که رشته های مورد علاقه شان جزو رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیست.

انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97 به طور جدا از دانشگاه های آزاد انجام می شود و به داوطلبان توصیه می شود که حتما با در نظر گرفتن جوانب و رتبه های قبولی سال های گذشته اقدام به انتخاب رشته کنند و بهتر است که قبل از آن با یک مشاور خوب مشورت کنند برای این منظور داوطلبان میتوانند با مشاوران انتخاب رشته مرکز ایران تحصیل که از بین برترین اساتید دانشگاهی کشور و رتبه های برتر سال های گذشته می باشند مشورت گیرند.

انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97
انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97

 

جهت مشاوره و راهنمایی انتخاب رشته دانشگاه سراسری 97 با توجه به رتبه های قبولی گذشته – استعداد یابی داوطلبان – معرفی رشته های تحصیلی و بازار کار رشته ها –شرایط اخذ مهمان دانشگاه سراسری – آزاد و اطلاع از پذیرش بدون کنکور رشته های پیراپزشکی در دانشگاه ها با مشاوران برتر مرکز مشاوره دانشگاه آزاد ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن : 9099072952و در صورت 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب.

نحوه صحیح انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97

طبق سنوات گذشته هر داوطلب در انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97 حق انتخاب 20 رشته را دارد تا در فرم انتخاب رشته اش وارد کند با توجه به این نکته به حساسیت این انتخاب ها پی می بریم.پس با توجه به حساسیت انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97 باید به این نکته مهم توجه کنیم که حتما رشته هایی را انتخاب کنیم که هم هدف ما باشد و هم این که با رتبه و تراز ما سنخیت داشته باشد.

انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97 را هوشمندانه مدیریت کنید:

ابتدا رشته هایی که هدفتان است را انتخاب کنید مثلا هوشبری دانشگاه پزشکی تهران یا دندانپزشکی دانشگاه بروجرد یا مهندسی عمران مشهد اما به این نکته دقت کنید که صرفا رشته هایی را انتخاب کنید که برای تحصیل در آن رشته رفت و آمدتان مشکلی نداشته باشد مثلا اگر دانشگاهی در خارج از شهر محل زندگی شماست و خوابگاه هم ندارد زیاد انتخاب عاقلانه ای به نظر نمی آید پس رشته محل هایی را انتخاب کنید که هم از لحاظ رفت و آمد مشکلی نداشته باشید و هم رشته مورد علاقه تان باشد سپس با توجه به تراز قبولی خود رشته های انتخابیتان را به سه دسته : خوش بینانه – بد بینانه و منطقی تقسیم کنید.

داوطلبانی که با تراز قبولی آشنایی ندارند میتوانند مقاله تراز قبولی دانشگاه سراسری 97 را مطالعه کنند.

برای انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97 از رتبه قبولیتان نیز میتوانید استفاده کنید اما استفاده از تراز انتخاب شما را هوشمندانه تر میکند و به واقعیت نزدیکتر است. برای همین منظور داوطلبین می توانند از انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش 98 استفاده نمایند .

انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97 در مرکز مشاوره تخصصی ایران تحصیل زیر نظر برترین اساتید و دانشجویان رتبه های تک رقمی بصورت مشاوره تلفنی انتخاب رشته و همچنین مشاوره حضوری انتخاب رشته و مشاوره رایگان کنکور  انجام می شود که به شما توصیه می کنیم برای موفقیت در این انتخاب مهم حتما با یک مشاور متخصص مشورت کنید.

 

برای انجام انتخاب رشته دانشگاه سراسری 97 با توجه به رتبه های قبولی گذشته – استعداد یابی داوطلبان – معرفی رشته های تحصیلی و بازار کار رشته ها – آگاهی از اعتبار مدرک دانشگاه سراسری و اطلاع از پذیرش بدون کنکور رشته های پیراپزشکی در دانشگاه ها با مشاوران برتر مرکز مشاوره دانشگاه سراسری ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب.

 

تصورات اشتباه در انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97

با توجه به تجربه مشاوران و اساتید پی بردیم که دلیل ناتوانی برخی داوطلبان در انتخاب رشته مورد علاقه شان تصورات غلطی است که درباره این موضوع دارند و تصمیم گرفتیم با مشاوره ای دقیق و هوشمندانه این تصورات غلط را از بین ببریم و شما را دقیقا به رشته ای که هدفتان است برسانیم پس توصیه می کنیم برای انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97 حتما بصورت حضوری یا تلفنی از مشاوران مرکز ایران تحصیل کمک بگیرید.

یکی از تصورات اشتباهی که ممکن است شما را از هدفتان دور سازد این است که بعضی داوطلبان گمان میکنند شانس قبولی در انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97 با انتخاب اول است و اگر داوطلبی در انتخاب اول موفق نشود در بقیه انتخاب ها نیز مردود است باید بگوییم خیر درست است شانس قبولی شما بیشتر با انتخاب اولتان است اما اگر در انتخاب اولتان موفق به قبولی نشدید میتوانید از انتخاب های دوم تا بیستم تان استفاده کنید.

برای انتخابی صحیح و عاقلانه توصیه می کنیم حتما مقالات زیر را مطالعه کنید :

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

انتخاب رشته دانشگاه سراسری 97

راهنمای انتخاب رشته کنکور 97

مشاوره انتخاب رشته کنکور 97

 

برای انجام انتخاب رشته دانشگاه سراسری 97 با توجه به رتبه های قبولی گذشته – استعداد یابی داوطلبان – معرفی رشته های تحصیلی و بازار کار رشته ها – آگاهی از اعتبار مدرک دانشگاه سراسری – آزاد و اطلاع از پذیرش بدون کنکور رشته های پیراپزشکی در دانشگاه ها با مشاوران برتر مرکز مشاوره دانشگاه سراسری ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن : 9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب

 

مطالب مرتبط انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97 :

بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری تهران

انتخاب رشته تجربی 97

انتخاب رشته ریاضی 97

انتخاب رشته انسانی 97

انتخاب رشته کنکور هنر 97

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور

لیست رشته های کاردانی علمی کاربردی

مامایی بدون کنکور ۹۷ – ثبت نام و شرایط

ثبت نام کنکور سراسری 98

تکنیک های تست زنی کنکور 97

انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97

ثبت نام انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97

اطلاع از زمان و نحوه انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97

جزئیات انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97

اطلاع از رتبه قبولی رشته ها

اطلاع از تراز قبولی رشته ها – سنجش

ثبت نام بدون کنکور رشته های دانشگاه آزاد و لیست رشته ها

ثبت نام بدون کنکور رشته های دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته ها

ثبت نام بدون کنکور رشته های دانشگاه پیام نور و لیست رشته ها

نحوه انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97

و هر سوالی که در مورد انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 دارید با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

17 نظر برای «انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97 – انتخاب رشته صحیح»

 • سلام وقت بخیر انتخاب رشته کنکور سراسری هر ساله در نیمه دوم مرداد ماه انجام می شود برای اطلاع دقیق می توانید عضو کانال تلگرام ایران تحصیل عضو شوید .

 • سلام به ايرانتحصيل
  اقا براي انتخاب رشته صحيح كنكور سراسري ٩٧ چ راهكارهايي براي من ميتونين پيشنهاد بدين من خيلي سردرگمم ممنون ميشم جوابمو بدين

 • سلام برای انتخاب رشته صحیح و دقیق کنکور سراسری باید با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا با آنالیز کارنامه کنکور بتوانند بهترین عملگرد را داشته باشید

 • سلام زمان انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه سراسری 97 نیمه دوم مرداد ماه جهت انتخاب رشته صیح و رایگان با مشاوران ما در تماس باشیند

 • سلام احسان جان زمان دقیق انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه سراسری 97 همه سال متفاوت جهت اطلاع رسانی دقیق وبموقع عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل شوید

 • سلام ممنون علی جان
  زمان دقیق انتخاب رشته کنکورر سراسری 97 مشخص نیست شما می توانید جهت اطلاع دقیق از زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97 عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل شوید

 • سلام . من سال اول دبیرستان رو تو شهر محل تولدم که الانم توش ساکن هستم گذروندم. سال دوم و سوم رو رفتم یه منطقه دیگه. پیش دانشگاهی رو هم تو یه منطقه دیگه بودم. یعنی تو سه منطقه (آموزش پرورش) بودم. من از نظر اموزش پرورش بومی کجا حساب میشم برا انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان. چون میگن بخش نامه جدیدی به تاریخ 97/4/17 اومده که عوض شده شرایط بومی گزینیش.

 • سلام.شما جهت انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97 سه سال اخر دبیرستان هرکجا بودین اونو باید انتخاب کنید و اینک بخوایین یک انتخاب رشته صحیح داشته باشین با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 • سلام
  انتخاب رشته کنکور دانشگاه ازاد 97
  مهلت انتخاب رشته دانشگاه ازاد تمام شده شما می توتنید رشته های بدون ازمون دانشگاه ازاد ثبت نام کیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.