تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مشاوره تلفنی خانواده

مشاوره تلفنی خانواده + مشاوره فوری 24 ساعت شبانه روز

مشاوره تلفنی خانواده
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

با توجه به روند زندگی امروزی در خانواده ها و فراگیر شدن فضای مجازی بین افراد خانواده که به تضعیف روابط عاطفی و عدم توجه افراد به یکدیگر نیز شده است ممکن است برخی مشکلات کوچک و بزرگ در بنیان خانواده بوجود بیاید که اگر بتوانیم هر چه سریع تر اقدام به پیشگیری و درمان اینگونه مشکلات و سوء تفاهم ها نماییم دیگر شاهد بروز مشکلاتی بزرگتر نخواهیم بود که بنیان خانواده را تهدید کند. هدف اصلی ما از راه اندازی مشاوره تلفنی خانواده در دسترس بودن کارشناسان و متخصصان روانشناسی و خانواده برای عموم خانواده هاست.

برخی خانواده ها ممکن است با مشکلاتی مواجه باشند که حل این مشکل با مشاوره و راهنمایی یک متخصص، بسیار ساده و راحت است، اما به دلایلی مانند عدم دسترسی به یک مشاور یا مشغله های روز افزون خانواده ها و یا مشکلات مالی و هزینه بالای مشاوره خانواده در برخی مراکز این مشکلات ریشه یابی و حل نمی شود که خسارات جبران ناپذیری به خانواده و تبع آن به جامعه ما تحمیل می کند.

مشاوره خانواده تلفنی تنها منحصر به یکی از اعضای خانواده نمی‌باشد. تمام اعضای خانواده در مشکل به وجود آمده سهیم می‌باشند.

مشاوره تلفنی خانواده از جمله خدماتی است که نه تنها خانواده‌هایی که دچار مشکل هستند، بلکه خانواده‌هایی که مایلند روابط بهتر و صمیمانه‌تری با یکدیگر داشته باشند نیز، می‌توانند از این خدمات استفاده نمایند.

 

جهت دریافت مشاوره تلفنی خانواده می توانید از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مشاوره خانواده خدمتی است که تلاش آن در جهت بهبود و بالا بردن سطح سلامت روان افراد می‌باشد. مشاورین و متخصصین ما با کمک به خانواده‌ها جهت حل مشکلات و بهبود روابط آنها تلاش می کنند.

در رویکردهای جدید به خانواده به عنوان یک سیستم نگاه می‌شود و به صورت سیستمی در پی حل تعارضات می‌باشند.

مشاوره تلفنی خانواده این فرصت را در اختیار تمامی افرادی که امکان مراجعه به مراکز مشاوره را ندارند و پرداخت هزینه برای آنها سنگین است را می‌دهد.

 

مشاوره آنلاین خانواده به صورت رایگان

 

با توجه به اینکه جلسات درمان، منحصر به یک جلسه نمی‌باشند ممکن است که هزینه های درمان کمی سنگین باشد.

مشاوره رایگان خانواده، در اختیار کلیه خانواده‌هایی است که مایل به حل مشکلات خود می‌باشند و به دنبال بهترین زندگی برای خود و اعضای خانواده می‌باشند.

مشاوره تلفنی خانواده تنها با شماره تلفن‌های مندرج در جداول امکان‌پذیر است. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، می‌توانید با برقراری ارتباط با این شماره‌ها، برای حل مشکلات خود تلاش نمایید.

 

فهرست محتوا

خدمات مشاوره تلفنی خانواده

یکی از مشکلات اکثر خانواده‌ها به نحوه برخورد با نوجوانان خود برمی گردد، با توجه به تغییراتی که کودکان پس از ورود به مرحله نوجوانی خواهند داشت، سوالات و مشکلات بسیاری برای والدین مطرح می‌گردد به همین دلیل نیازمند خدمات مشاوره رایگان خانواده می‌باشند.

برخی از خانواده‌ها نیز ممکن است جو بسیار صمیمی و آرامی با یکدیگر داشته باشند و برای حل مشکلات یکدیگر تلاش نمایند.

اما در برهه زمانی دچار مشکلاتی باشند که به تنهایی از عهده حل آن برنیایند و به همین دلیل به کمک یک مشاور نیازمند باشند. مشاوره تلفنی خانواده این امکان را به وجود می‌آورد تا در یک فضای آرام، هر شخصی مشکل خود را مطرح نماید.

از دیگر خدماتی که در مشاوره رایگان خانواده صورت می‌پذیرد مربوط به خانواده‌هایی می باشد که ممکن است با از دست دادن فرزند، همسر و یا پدر و مادر خود، دچار مشکلاتی شده باشند و این تغییراتی ناگهانی، موجب تغییراتی در نحوه زندگی آن‌ها شود.

یک مشاور کمک می‌کند تا با سوگواری درست با غم از دست دادن عزیز، کنار آمده و همچنین به زندگی عادی خود بازگردند.

 

نحوه استفاده از مشاوره رایگان خانواده

 

مشاوره رایگان

 

برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان خانواده شما هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت، بنابراین می توانید با خیال آسوده از این خدمات استفاده نمایید تا به بهترین وجه در جهت حل مشکلات خود تلاش نمایید.

مشاوره تلفنی خانواده در اختیار تمامی خانواده ها می باشد و در این مورد هیچگونه تبعیضی بین شهر و یا حل مسائل مطرح شده برای خانواده ها وجود نخواهد داشت.

اصول اخلاقی که یک مشاور بدان پایبند می باشد، منحصر به تلفن، چت یا حضوری نمی باشد. هر مشاوری اولین اصلی که لازم است رعایت نماید، رازداری می باشد.

بنابراین در رابطه با مشکلات مطرح شده و یا افشای آن، جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت و با خیال آسوده می توانید مشکلات خود را مطرح نمایید.

مشاوره تلفنی خانواده همانند مشاوره حضوری، چنانچه با تشخیص مشاور برای حل مشکلی نیازمند کمک سایر اعضای خانواده باشد، باید با سایر اعضای خانواده او نیز، همین مشاوره صورت گیرد.

این امر تنها با اجازه خود فرد امکان پذیر می باشد. و مشاور حق ابراز مشکل مطرح شده را به سایر اعضای خانوداه، حتی در صورت اجازه فرد، به صورت کامل نخواهد داشت.

 

مشاوره تلفنی خانواده ایران تحصیل

ایران تحصیل، تنها یک وب سایت تحصیلی نمی باشد و شما در رابطه با انتخاب مشاوره رایگان خانواده ایران تحصیل اشتباه نکرده اید. تیم بزرگ ایران تحصیل را مشاورین و متخصصینی تشکلیل می دهد که در زمینه های مختلف صاحب تخصص و فن می باشند و می توانند به شما کمک نمایند.

تلاش ما در سایت ایران تحصیل، مشاوره خدمات متنوع و متفاوتی است که تمامی افراد بدان نیازمند می باشند. به همین دلیل شما با ورود به سایت، متوجه بخش ها و خدمات متفاوت آن می شوید. خدماتی همچون مشاوره تلفنی خانواده، به تمامی اعضای خانواده ها برای داشتن یک زندگی بهتر کمک خواهد نمود.

مشاوره تلفنی خانواده ایران تحصیل به تمامی اعضای خانوده ها کمک خواهد نمود تا بدون مشغله های مالی و صرفا با تمرکز بر روی حل مشکل خود، جهت رفع آن بکوشند و بهترین نتیجه ها را به دست آورند.

برای استفاده از مشاوره تلفنی خانواده کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. همه روزه ودر هر ساعت از شبانه روز، مشاورین ما آماده ارائه خدمات می باشند.

 

خانواده یکی از مهم ترین ارکان می باشد که در صورت بروز مشکلی برای یکی از اعضای آن، تمام خانواده درگیر خواهند شد. به همین جهت مشاوره خانواده تلفنی یکی از ضروری ترین مسائل و ابزارها برای مشاوره می باشد. بسیاری از افراد ممکن است به تلفن ثابت دسترسی نداشته باشند به همین دلیل ارتباط آنلاین با برترین مشاوران خانواده ایران تحصیل می‌تواند به آنها کمک کند.

 

خدمات مشاوره خانواده تلفنی

سوال مهم قبل از مراجعه به مشاوره خانواده این است که این نوع مشاوره شامل چه خدماتی می‌شود و به کدام حیطه ها مربوط می‌شود؟ که ما به صورت مختصر هر یک از این موارد را برای شما توضیح می دهیم.

 

زوج درمانی

گاهی زوجین و ارتباط بین آنها دچار مشکل شده است و این مشکلات می تواند به خانواده نیز نفوذ پیدا کند بنابراین یکی از مواردی که در مشاوره خانواده به آن پرداخته می شود ارتباط زوجین و مشکلات بین آن ها و کمک به حل مشکلات آنها می باشد.

مشکلات زناشویی و ارتباطی در بین زوجینی که به تازگی با یکدیگر زندگی می‌کنند بسیار به چشم می‌خورد که یک مشاور، با استفاده از ابزارهایی همچون آزمون می‌توانند در وهله اول به مشکل زوج پی ببرند و راهکارهای لازم را ارائه نماید.

 

مشاوره طلاق

همیشه افرادی که برای مشاوره مراجعه می نمایند شامل کسانی نیستند که می خواهند با یکدیگر زندگی خود را ادامه دهند بلکه گاهی اوقات برای مشاوره طلاق به مشاور مراجعه می نمایند.

در این موارد مشاور با توجه به اطلاعاتی که زوجین به او می‌دهند می‌تواند به آنها بگوید که برای بهبود ارتباط خود چه اقداماتی باید انجام دهند؟ آیا طلاق تنها راه حل آنها می باشد یا خیر؟

 

حل مشکلات ارتباطی

گاهی مشکلات ارتباطی بین زوجین و یا اعضای خانواده، موجب ایجاد مشکلات بسیار بزرگی می شود. به عنوان مثال خانواده‌هایی که دارای فرزند نوجوان می‌باشند و یا فرزندان با سن پایین می باشند، نحوه رفتار با آنها را نمی دانند و یا نمی تواند ارتباط درست با یکدیگر داشته باشند.

در این موارد، مشاور علاوه بر حل مشکلات، کمک بزرگی به آموزش درست آنها و نحوه ارتباط گرفتن با آن ها می نمایید.

 

آموزش سبک فرزند پروری

یکی از مشکلاتی که پدر و مادر با فرزندان خود را دارند، عدم اطاعت و حرف شنوی آنها می باشد. بسیاری از والدینی که دچار این مشکلات هستند به دلیل سبک فرزندپروری نادرست آنان است که مشاوره های لازم را می‌توانند دریافت نمایند.

 

انواع مشاوره خانواده تلفنی

 

مشاوره خانواده

 

مشاوره خانواده به سبک بوون یان

بسیاری از افراد مایل به مراجعه نزد روانشناس می باشند ولی ممکن است محدودیت هایی برای مراجعه داشته باشند.

در این موارد یکی از بهترین سبک های مشاور یک خانواده، سبک مشاوره‌ای بوون یان است. در این سبک مشاوره، سومین فرد به مشاور مراجعه می نماید و می‌تواند مشکلات آنها را مطرح کند و برای حل آن راه حل های لازم را دریافت نمایند.

یکی از مشکلاتی که این نوع مشاوره دارد این است که اطلاعات به صورت درست به مراجع و مشاور ارائه نمی گردد. همچنین شناخت دقیقی از مراجع نمی تواند به دست آید. بنابراین در این روش، مشاوره کمی سخت خواهد بود.

 

مشاوره خانواده تلفنی ساختارمند

گاهی مشکلات ایجاد شده به دلیل جابه جایی‌ نقش ها می باشد. بنابراین یکی از وظایف مشاور در این موارد، کمک به پیدا کردن جایگاه قدرت در خانواده و همچنین آموزش درست ایفای نقش می باشد.

 

مشاوره خانواده سیستماتیک

در این نوع سبک، مشاور علاوه بر بررسی ارتباط ها و با آموزش درست و نمونه واقعی به مراجعین، در جهت حل و رفع مشکلات به وجود آمده تلاش می نماید.

همچنین در این نوع مشاوره به خانواده به عنوان یک سیستم نگاه می شود که رفتار یکی از اعضای آن، بر دیگری تاثیر گذار است و برای رفع مشکلات خانواده، همه اعضای آن باید در جلسه مشاوره حضور داشته باشند.

 

مشاوره خانواده تلفنی استراتژیک

راهبردها در این نوع، مورد بررسی قرار می گیرد و مشاوره تصمیم می‌گیرد برای جلوگیری از مشکلات به وجود آمده در آینده، راه حل های کوتاه مدت را ارائه نماید تا از بروز مشکلات آتی جلوگیری نماید.

 

مزایای مشاوره خانواده تلفنی

ما برای انجام کارهای خود، ابتدا می‌خواهیم بدانیم که معایب و مزایای کاری که می خواهیم انجام دهیم چیست؟ بر اساس همین موارد تصمیم می گیریم که آیا انجام دادن این کار درست است یا خیر؟ ما در زیر، تمامی مواردی که برای مشاوره خانواده تلفنی وجود دارد را ذکر خواهیم نمود تا شما با مزایای این کار آشنا شوید.

 

دیگه نیازی نیست بیرون بروید

در گذشته شاید اگر ما عنوان مشاوره تلفنی خانواده را مطرح می کردیم، بسیاری از افراد، علاقه ای به این موضوع نشان نمی دادند و حضور در مراکز مشاوره را ترجیح می دادند. یکی از بزرگترین محاسنی که می‌توان برای مشاوره تلفنی به شمار آورد، عدم نیاز به خروج از منزل می باشد.

ما در مراکز مشاوره خود همه مشاوران را جمع آوری نموده ایم تا به صورت تلفنی خدمات لازم را به خانواده ها ارائه نماید بنابراین با اینکار دیگر نیازی نیست که شما در این مراکز حضور داشته باشید.

 

در هر زمانی که بخواید در دسترس هستند

یکی از مشکلاتی که در مشاوره حضوری وجود دارد این است که شما در زمان تعیین شده و وقت قبلی نزد مشاور حضور داشته باشید در حالی که در مشاوره تلفنی می توانید در هر زمانی که مایل باشید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

همچنین روزهای تعطیل مراکز مشاوره خدمات ارائه نمی‌دهند که این مورد در مرکز مشاوره ما وجود ندارد و شما حتی روزهای تعطیل می توانید به مشاوران ما دسترسی داشته باشید.

 

در مشاوره خانواده تلفنی حرف خود را راحت تر بزنید

در کشور ما به دلیل وجود شرم و حیا بسیاری از مشکلات مطرح نمی‌شود و گاهی افراد از اینکه در مراکز مشاوره شناخته شوند واهمه دارند.

به همین دلیل ترجیح می‌دهند که برای رفع مشکل خود اقدام به حضور در نزد مشاور نمایند. در مشاوره تلفنی شما می توانید راحت تر همه مسائل خود را مطرح نمایید.

 

کیفیت مشاوره خانواده تلفنی تفاوتی با مشاوره حضوری نخواهد داشت

 

مشاوره تلفنی

 

مطابق با قوانین تعیین شده از سوی سازمان نظام مشاوره، توصیه شده که مشکلات خانواده ها به صورت حضوری مطرح و حل شود اما امروز حتی آموزش مدارس نیز به صورت مجازی می باشند. بنابراین بستری فراهم شده است که همه افراد نیازمند در هر حیطه و هر مشکلی بتوانند مسائل خود را به راحتی حل نمایند.

امکاناتی که برای مشاوره خانواده تلفنی وجود دارد مشاور آن را برای ارائه خدمات بهتر یاری می نماید و این مسئله می‌تواند موجب شود که کیفیت یک مشاوره خانواده حضوری با تلفنی هیچگونه تفاوتی نداشته باشد.

در واقع مشاوران نیز خود را با این شرایط وفق داده‌اند و به همین دلیل تمام اصول اخلاقی مشاوره کاملاً در این نوع رعایت می شود.

از رویکردهای درمانی، دادن تمرین‌هایی به مراجعین است و بر اساس این تمرین‌ها و تعداد جلسات تعیین شده به مشاور مراجعه مشکل آنها حل شده است یا خیر؟ و این موارد در مراکز مشاوره تلفنی نیز وجود دارد و مراجعه می‌تواند برای بعضی از مشکلات خود به راحتی مسائل را مطرح نمایند.

 

علاوه بر حل مشکلات، آموزش نیز خواهید دید

مشاوره ما تنها منحصر به این موضوع نمی‌شود که مشکلات را حل کنیم. گاهی لازم است که خانواده‌ها آموزش‌های لازم را ببینند تا بتوانند در ادامه نیز از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری نمایند.

آموزش می‌تواند به صورت تلفنی نیز صورت بگیرد و همچنین ما فایل های آموزشی را در اختیار خانواده‌ها به صورت آنلاین و غیره انجام خواهیم داد.

 

هزینه های دیگر را در بر نمیگیرد

هنگامی که شما برای مشاوره حضوری مراجعه می نمایید نمی توانید از آنها چشم‌پوشی کنید. به عنوان مثال ممکن است ما در شهری باشیم که به مشاوره خانواده خوب دسترسی نداشته باشیم به همین دلیل باید به استان دیگر و یا شهر دیگر مراجعه و برای حل مشکل خود اقدام نماییم.

در این حالت لازم است هزینه‌های مربوط به رفت و آمد و همچنین سایر هزینه‌های خود را متقبل شوید اما این مورد در مشاوره تلفنی وجود ندارد و شاید به همین دلیل بتوان گفت مشاوره تلفنی به میزان زیادی در هزینه های شما صرفه جویی می نماید.

 

انجام تست های روانشناسی مرتبط با مشکلات خانواده

آزمون ها از ابزارهای کار مشاوران می باشند، گاهی ما نمی‌توانیم به شناختی در مورد مراجعین دست پیدا کنیم.

انجام این تست ها در مشاوره تلفنی خانواده در سایت هایی که برای این منظور قرار داده شده است و یا ربات های تلگرامی آزمونهای مربوط به خود را تکمیل نمایند و تفسیر آن و ترسیم نیمرخ روانی آن را مشاور به صورت کاملاً تخصصی انجام می‌دهد.

 

تماس گروهی در مشاوره خانواده تلفنی

همانطور که ذکر شد، در مشاوره خانواده تاکید بر این است که همه اعضا حضور داشته باشند به همین ما در مشاوره تلفنی خانواده این امکان را به وجود آورده ایم که مراجعین بتوانند به صورت گروهی و خانوادگی با مشاور ما در ارتباط باشند تا در موارد ضروری همه اعضای خانواده مشکل خود را رفع نمایند تا از بروز مشکلات دیگر جلوگیری به عمل آید.

 

معایب مشاوره خانواده تلفنی

 

مشاوره تلفنی خانواده رایگان

 

شاید سوالی که برای شما خواننده محترم به وجود آید این باشد که آیا مشاوره تلفنی خانواده معایبی هم دارد؟

قطعا مشاوره به ارتباط رو در رو نیاز دارد و این موضوع موجب شناخت بهتر و بیشتر مراجع و مشاور از یکدیگر می شود. شاید یکی از معایب همین مشاوره تلفنی را بتوان عدم ارتباط رو در رو نامید.

از دیگر معایبی که می توان برای مشاوره تلفنی نام برد، عدم مشاهده مشاوره در مورد نظر شما است که برای حل این مشکل شاید ما بتوانیم به شما کمک نماییم بدین معنا که امکان ارتباط تصویری را با مراجعین خود برقرار نماییم تا معایب مشاوره تلفنی را به حداقل برسانیم.

معایب ذکر شده در مقابل مشاوره حضوری می باشد که ما در این شرایط مشاوره حضوری بسیار کمرنگی را می‌توانیم در سراسر کشور داشته باشیم بنابراین زمانی مبنای مقایسه می تواند درست باشد که ما امکان مشاوره غیرحضوری را داشته باشیم.

در صورتی که در شرایط موجود این امکان برای ما وجود ندارد بنابراین شاید در مجموع اگر بخواهیم با توجه به شرایط موجود جمع بندی نماییم، بتوانیم بگوییم مشاوره تلفنی بسیار موثرتر از مشاوره حضوری خواهد بود.

 

ارتباط آنلاین با برترین مشاوران خانواده ایران

برخی از افراد ممکن است این موضوع را عنوان نمایند که ما به تلفن ثابت دسترسی نداریم و یا نمی‌توانیم به صورت تلفنی با مشاور در ارتباط باشیم به همین دلیل، ارتباط آنلاین را ترجیح می‌دهند.

مشاوره آنلاین همانند تلفن، معایب خود را خواهد داشت با توجه به هدف و نوع مشکل، شما می توانید از هر یک استفاده نمایید.

 

محاسن ارتباط آنلاین با برترین مشاوران خانواده ایران

یکی از شاخه‌های مشاوره خانواده و یکی از مسائلی که ممکن است زوجین با آن دست به گریبان باشند، مسائل جنسی است.

مطرح کردن این مسائل در مشاوره های حضوری و تلفنی ممکن است برای برخی از مراجعین سخت باشد به همین دلیل در مشاوره آنلاین، این دسته از افراد بسیار راحت‌تر می‌توانند مشکل خود را مطرح نمایند و در عین حال برای مشکل خود راهکار مورد نظر را دریافت نماید.

 

در ارتباط آنلاین با برترین مشاوران خانواده ایران نیازی به سکوت ندارید

در مشاوره تلفنی شما زمانی که بخواهید با مشاور خود صحبت نمایید لازم است محیطی به دور از سر و صدا و آرام باشید تا از فاش شدن رازهایتان جلوگیری نمایید.

به همین دلیل گاهی در برخی از مکان‌ها شما امکان صحبت کردن با مشاور را شاید نداشته باشید و یا برای شما بسیار دشوار باشد اما این امکان در مشاوره آنلاین به هیچ عنوان وجود ندارد و شما می توانید به صورت کاملاً محرمانه با مشاور خود در ارتباط باشید.

 

هزینه تلفن برای شما کسر می شود

 

مشاوره تلفنی رایگان

 

یکی از مشکلاتی که برای برخی از افراد ممکن است نمود بیشتری داشته باشد، هزینه مربوط به تلفن برای برقراری ارتباط با مشاوره است که این موضوع در مشاوره آنلاین وجود نخواهد داشت و شما تنها هزینه اینترنت و همچنین هزینه مشاور را خواهید پرداخت.

 

محدودیت ارتباط را از بین می برد

در هر استان و شهرستانی برخی از مشاورین خانواده مطرح و بسیار خبره می باشند به همین دلیل همه ترجیح می دهند با این متخصصین در ارتباط باشند اما گاهی این عدم دسترسی به این مشاوران موجب می‌شود که افراد برای مشاوره مراجعه ننمایند.

یکی از محاسن بزرگ ارتباط آنلاین با برترین مشاوران خانواده ایران، این است که شما می توانید در هر کجای ایران با بهترین مشاوران کشور عزیزمان در ارتباط باشید.

 

پیام های قبلی در دسترس شما خواهد بود

ذهن ما به صورتی است که نمی‌تواند تمام اطلاعات را با تمام جزئیات در خود نگاه دارد و این مساله یکی از مشکلاتی است که در مشاوره حضوری و تلفنی وجود دارد.

تمام صحبت‌های متخصص در ارتباط آنلاین نوشته شده است و شما می توانید در هر زمانی به آن مراجعه نمایید و مجدداً آن را با دقت بیشتری بخوانید و به تمام دستورالعمل ها عمل نمایید.

 

ارتباط آنلاین با برترین مشاوران خانواده ایران

همانند مشاوره تلفنی، مشاوره آنلاین نیز معایبی دارد. یکی از این معایب این است که ما نمی‌توانیم ارتباط درست و کاملی با مشاور خود داشته باشیم.

تایپ کردن و یا ارسال صوت، به نوبه خود کند می باشد به همین دلیل، حل کردن مشکل و ارائه راهکار به زمان بیشتری نیاز دارد.

گاهی منظور مشاور به صورت کامل در مشاوره مطرح نمی شود و یا مشاوره نمی‌تواند خیلی دقیق و درست باشد چرا که هر یک از ما ممکن است دچار سوءتفاهم بشویم و یا مسائل را نتوانیم به صورت کامل در این روابط مطرح نماییم.

قطع شدن اینترنت و یا نبودن آن یکی از معایب است که در ارتباط های آنلاین وجود دارد که اگر شما بتوانید از اینترنت پرسرعت استفاده کنید این مشکل می‌تواند به حداقل ممکن برسد.

لحن صدا و همچنین نحوه گفتار مشاور و یا مراجع در ارتباط‌ های آنلاین مشخص نیست. یکی از عواملی که ما می‌توانیم به شناختی در رابطه با فرد مقابل خود برسیم از طریق لحن صحبت و لحن بیان می باشد که در ارتباط های آنلاین این موضوع وجود ندارد. به همین دلیل این ارتباط، گاهی ممکن است دچار مشکل شود یا کمی با سختی همراه باشد.

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با مشاوره تلفنی خانواده، مطالبی را به شما ارائه نماییم. چنانچه مایل به دریافت مشاوره آنلاین می باشید می توانید از سراسر کشور با شماره های موجود در وب سایت ما تماس حاصل نمایید.

مشاورین ما همه روزه حتی ایام تعطیل در ارائه خدمات به شما والدین عزیز آماده کافی با شماره های موجود تماس حاصل نمایید.

 

جهت دریافت مشاوره و راهنمایی با برترین مشاوران خانواده و روانشناسی کشور می توانید از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان

تفاوت رشته مشاوره و روانشناسی

مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تضمینی با رتبه های تک رقمی

مشاوره تلفنی خانواده

5/5 - (5 امتیاز)

آیا امکان ضبط مکالمات حین مشاوره وجود دارد؟

با توجه به اینکه مهمترین اصل مشاوره، رازداری است فقط در صورتی امکان ضبط مکالمات وجود دارد که شما اجازه این کار را به مشاور خود بدهید.

مزایای مشاوره تلفنی چیست؟

صرفه جویی در زمان و هزینه، در دسترس بودن مشاور و راحت بودن حین مکالمه

مشاور خانواده چه کسی است؟

مشاور خانواده کسی است که در رشته روانشناسی به صورت تخصصی تحصیل کرده و می تواند بسته به مشکلات، راه حل های مختلفی را جهت برطرف کردن آنها ارائه دهد.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور