ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره تلفنی خانواده + مشاوره فوری 24 ساعت شبانه روز | ایران تحصیل

مشاوره تلفنی خانواده
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

با توجه به روند زندگی امروزی در خانواده ها و فراگیر شدن فضای مجازی بین افراد خانواده که به تضعیف روابط عاطفی و عدم توجه افراد به یکدیگر نیز شده است ممکن است برخی مشکلات کوچک و بزرگ در بنیان خانواده بوجود بیاید که اگر بتوانیم هر چه سریع تر اقدام به پیشگیری و درمان اینگونه مشکلات و سوء تفاهم ها نماییم دیگر شاهد بروز مشکلاتی بزرگتر نخواهیم بود که بنیان خانواده را تهدید کند. هدف اصلی ما از راه اندازی مشاوره تلفنی خانواده در دسترس بودن کارشناسان و متخصصان روانشناسی و خانواده برای عموم خانواده هاست.

برخی خانواده ها ممکن است با مشکلاتی مواجه باشند که حل این مشکل با مشاوره و راهنمایی یک متخصص، بسیار ساده و راحت است، اما به دلایلی مانند عدم دسترسی به یک مشاور یا مشغله های روز افزون خانواده ها و یا مشکلات مالی و هزینه بالای مشاوره خانواده در برخی مراکز این مشکلات ریشه یابی و حل نمی شود که خسارات جبران ناپذیری به خانواده و تبع آن به جامعه ما تحمیل می کند.

مشاوره خانواده تلفنی تنها منحصر به یکی از اعضای خانواده نمی‌باشد. تمام اعضای خانواده در مشکل به وجود آمده سهیم می‌باشند.

مشاوره تلفنی خانواده از جمله خدماتی است که نه تنها خانواده‌هایی که دچار مشکل هستند، بلکه خانواده‌هایی که مایلند روابط بهتر و صمیمانه‌تری با یکدیگر داشته باشند نیز، می‌توانند از این خدمات استفاده نمایند.

 

مشاوره تلفنی خانواده

 

 

جهت دریافت مشاوره تلفنی خانواده می توانید از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مشاوره خانواده خدمتی است که تلاش آن در جهت بهبود و بالا بردن سطح سلامت روان افراد می‌باشد. مشاورین و متخصصین ما با کمک به خانواده‌ها جهت حل مشکلات و بهبود روابط آنها تلاش می کنند.

در رویکردهای جدید به خانواده به عنوان یک سیستم نگاه می‌شود و به صورت سیستمی در پی حل تعارضات می‌باشند.

مشاوره تلفنی خانواده این فرصت را در اختیار تمامی افرادی که امکان مراجعه به مراکز مشاوره را ندارند و پرداخت هزینه برای آنها سنگین است را می‌دهد.

 

مشاوره آنلاین خانواده به صورت رایگان

 

با توجه به اینکه جلسات درمان، منحصر به یک جلسه نمی‌باشند ممکن است که هزینه های درمان کمی سنگین باشد.

مشاوره رایگان خانواده، در اختیار کلیه خانواده‌هایی است که مایل به حل مشکلات خود می‌باشند و به دنبال بهترین زندگی برای خود و اعضای خانواده می‌باشند.

مشاوره تلفنی خانواده تنها با شماره تلفن‌های مندرج در جداول امکان‌پذیر است. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، می‌توانید با برقراری ارتباط با این شماره‌ها، برای حل مشکلات خود تلاش نمایید.

 

خدمات مشاوره تلفنی خانواده

یکی از مشکلات اکثر خانواده‌ها به نحوه برخورد با نوجوانان خود برمی گردد، با توجه به تغییراتی که کودکان پس از ورود به مرحله نوجوانی خواهند داشت، سوالات و مشکلات بسیاری برای والدین مطرح می‌گردد به همین دلیل نیازمند خدمات مشاوره رایگان خانواده می‌باشند.

برخی از خانواده‌ها نیز ممکن است جو بسیار صمیمی و آرامی با یکدیگر داشته باشند و برای حل مشکلات یکدیگر تلاش نمایند.

اما در برهه زمانی دچار مشکلاتی باشند که به تنهایی از عهده حل آن برنیایند و به همین دلیل به کمک یک مشاور نیازمند باشند. مشاوره تلفنی خانواده این امکان را به وجود می‌آورد تا در یک فضای آرام، هر شخصی مشکل خود را مطرح نماید.

از دیگر خدماتی که در مشاوره رایگان خانواده صورت می‌پذیرد مربوط به خانواده‌هایی می باشد که ممکن است با از دست دادن فرزند، همسر و یا پدر و مادر خود، دچار مشکلاتی شده باشند و این تغییراتی ناگهانی، موجب تغییراتی در نحوه زندگی آن‌ها شود.

یک مشاور کمک می‌کند تا با سوگواری درست با غم از دست دادن عزیز، کنار آمده و همچنین به زندگی عادی خود بازگردند.

 

نحوه استفاده از مشاوره رایگان خانواده

 

مشاوره رایگان

 

برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان خانواده شما هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت، بنابراین می توانید با خیال آسوده از این خدمات استفاده نمایید تا به بهترین وجه در جهت حل مشکلات خود تلاش نمایید.

مشاوره تلفنی خانواده در اختیار تمامی خانواده ها می باشد و در این مورد هیچگونه تبعیضی بین شهر و یا حل مسائل مطرح شده برای خانواده ها وجود نخواهد داشت.

اصول اخلاقی که یک مشاور بدان پایبند می باشد، منحصر به تلفن، چت یا حضوری نمی باشد. هر مشاوری اولین اصلی که لازم است رعایت نماید، رازداری می باشد.

بنابراین در رابطه با مشکلات مطرح شده و یا افشای آن، جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت و با خیال آسوده می توانید مشکلات خود را مطرح نمایید.

مشاوره تلفنی خانواده همانند مشاوره حضوری، چنانچه با تشخیص مشاور برای حل مشکلی نیازمند کمک سایر اعضای خانواده باشد، باید با سایر اعضای خانواده او نیز، همین مشاوره صورت گیرد.

این امر تنها با اجازه خود فرد امکان پذیر می باشد. و مشاور حق ابراز مشکل مطرح شده را به سایر اعضای خانوداه، حتی در صورت اجازه فرد، به صورت کامل نخواهد داشت.

 

مشاوره تلفنی خانواده ایران تحصیل

ایران تحصیل، تنها یک وب سایت تحصیلی نمی باشد و شما در رابطه با انتخاب مشاوره رایگان خانواده ایران تحصیل اشتباه نکرده اید. تیم بزرگ ایران تحصیل را مشاورین و متخصصینی تشکلیل می دهد که در زمینه های مختلف صاحب تخصص و فن می باشند و می توانند به شما کمک نمایند.

تلاش ما در سایت ایران تحصیل، مشاوره خدمات متنوع و متفاوتی است که تمامی افراد بدان نیازمند می باشند. به همین دلیل شما با ورود به سایت، متوجه بخش ها و خدمات متفاوت آن می شوید. خدماتی همچون مشاوره تلفنی خانواده، به تمامی اعضای خانواده ها برای داشتن یک زندگی بهتر کمک خواهد نمود.

مشاوره تلفنی خانواده ایران تحصیل به تمامی اعضای خانوده ها کمک خواهد نمود تا بدون مشغله های مالی و صرفا با تمرکز بر روی حل مشکل خود، جهت رفع آن بکوشند و بهترین نتیجه ها را به دست آورند.

برای استفاده از مشاوره تلفنی خانواده کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. همه روزه ودر هر ساعت از شبانه روز، مشاورین ما آماده ارائه خدمات می باشند.

 

خانواده یکی از مهم ترین ارکان می باشد که در صورت بروز مشکلی برای یکی از اعضای آن، تمام خانواده درگیر خواهند شد. به همین جهت مشاوره خانواده تلفنی یکی از ضروری ترین مسائل و ابزارها برای مشاوره می باشد. بسیاری از افراد ممکن است به تلفن ثابت دسترسی نداشته باشند به همین دلیل ارتباط آنلاین با برترین مشاوران خانواده ایران تحصیل می‌تواند به آنها کمک کند.

 

خدمات مشاوره خانواده تلفنی

سوال مهم قبل از مراجعه به مشاوره خانواده این است که این نوع مشاوره شامل چه خدماتی می‌شود و به کدام حیطه ها مربوط می‌شود؟ که ما به صورت مختصر هر یک از این موارد را برای شما توضیح می دهیم.

 

زوج درمانی

گاهی زوجین و ارتباط بین آنها دچار مشکل شده است و این مشکلات می تواند به خانواده نیز نفوذ پیدا کند بنابراین یکی از مواردی که در مشاوره خانواده به آن پرداخته می شود ارتباط زوجین و مشکلات بین آن ها و کمک به حل مشکلات آنها می باشد.

مشکلات زناشویی و ارتباطی در بین زوجینی که به تازگی با یکدیگر زندگی می‌کنند بسیار به چشم می‌خورد که یک مشاور، با استفاده از ابزارهایی همچون آزمون می‌توانند در وهله اول به مشکل زوج پی ببرند و راهکارهای لازم را ارائه نماید.

 

مشاوره طلاق

همیشه افرادی که برای مشاوره مراجعه می نمایند شامل کسانی نیستند که می خواهند با یکدیگر زندگی خود را ادامه دهند بلکه گاهی اوقات برای مشاوره طلاق به مشاور مراجعه می نمایند.

در این موارد مشاور با توجه به اطلاعاتی که زوجین به او می‌دهند می‌تواند به آنها بگوید که برای بهبود ارتباط خود چه اقداماتی باید انجام دهند؟ آیا طلاق تنها راه حل آنها می باشد یا خیر؟

 

حل مشکلات ارتباطی

گاهی مشکلات ارتباطی بین زوجین و یا اعضای خانواده، موجب ایجاد مشکلات بسیار بزرگی می شود. به عنوان مثال خانواده‌هایی که دارای فرزند نوجوان می‌باشند و یا فرزندان با سن پایین می باشند، نحوه رفتار با آنها را نمی دانند و یا نمی تواند ارتباط درست با یکدیگر داشته باشند.

در این موارد، مشاور علاوه بر حل مشکلات، کمک بزرگی به آموزش درست آنها و نحوه ارتباط گرفتن با آن ها می نمایید.

 

آموزش سبک فرزند پروری

یکی از مشکلاتی که پدر و مادر با فرزندان خود را دارند، عدم اطاعت و حرف شنوی آنها می باشد. بسیاری از والدینی که دچار این مشکلات هستند به دلیل سبک فرزندپروری نادرست آنان است که مشاوره های لازم را می‌توانند دریافت نمایند.

 

انواع مشاوره خانواده تلفنی

 

مشاوره خانواده

 

مشاوره خانواده به سبک بوون یان

بسیاری از افراد مایل به مراجعه نزد روانشناس می باشند ولی ممکن است محدودیت هایی برای مراجعه داشته باشند.

در این موارد یکی از بهترین سبک های مشاور یک خانواده، سبک مشاوره‌ای بوون یان است. در این سبک مشاوره، سومین فرد به مشاور مراجعه می نماید و می‌تواند مشکلات آنها را مطرح کند و برای حل آن راه حل های لازم را دریافت نمایند.

یکی از مشکلاتی که این نوع مشاوره دارد این است که اطلاعات به صورت درست به مراجع و مشاور ارائه نمی گردد. همچنین شناخت دقیقی از مراجع نمی تواند به دست آید. بنابراین در این روش، مشاوره کمی سخت خواهد بود.

 

مشاوره خانواده تلفنی ساختارمند

گاهی مشکلات ایجاد شده به دلیل جابه جایی‌ نقش ها می باشد. بنابراین یکی از وظایف مشاور در این موارد، کمک به پیدا کردن جایگاه قدرت در خانواده و همچنین آموزش درست ایفای نقش می باشد.

 

مشاوره خانواده سیستماتیک

در این نوع سبک، مشاور علاوه بر بررسی ارتباط ها و با آموزش درست و نمونه واقعی به مراجعین، در جهت حل و رفع مشکلات به وجود آمده تلاش می نماید.

همچنین در این نوع مشاوره به خانواده به عنوان یک سیستم نگاه می شود که رفتار یکی از اعضای آن، بر دیگری تاثیر گذار است و برای رفع مشکلات خانواده، همه اعضای آن باید در جلسه مشاوره حضور داشته باشند.

 

مشاوره خانواده تلفنی استراتژیک

راهبردها در این نوع، مورد بررسی قرار می گیرد و مشاوره تصمیم می‌گیرد برای جلوگیری از مشکلات به وجود آمده در آینده، راه حل های کوتاه مدت را ارائه نماید تا از بروز مشکلات آتی جلوگیری نماید.

 

مزایای مشاوره خانواده تلفنی

ما برای انجام کارهای خود، ابتدا می‌خواهیم بدانیم که معایب و مزایای کاری که می خواهیم انجام دهیم چیست؟ بر اساس همین موارد تصمیم می گیریم که آیا انجام دادن این کار درست است یا خیر؟ ما در زیر، تمامی مواردی که برای مشاوره خانواده تلفنی وجود دارد را ذکر خواهیم نمود تا شما با مزایای این کار آشنا شوید.

 

دیگه نیازی نیست بیرون بروید

در گذشته شاید اگر ما عنوان مشاوره تلفنی خانواده را مطرح می کردیم، بسیاری از افراد، علاقه ای به این موضوع نشان نمی دادند و حضور در مراکز مشاوره را ترجیح می دادند. یکی از بزرگترین محاسنی که می‌توان برای مشاوره تلفنی به شمار آورد، عدم نیاز به خروج از منزل می باشد.

ما در مراکز مشاوره خود همه مشاوران را جمع آوری نموده ایم تا به صورت تلفنی خدمات لازم را به خانواده ها ارائه نماید بنابراین با اینکار دیگر نیازی نیست که شما در این مراکز حضور داشته باشید.

 

در هر زمانی که بخواید در دسترس هستند

یکی از مشکلاتی که در مشاوره حضوری وجود دارد این است که شما در زمان تعیین شده و وقت قبلی نزد مشاور حضور داشته باشید در حالی که در مشاوره تلفنی می توانید در هر زمانی که مایل باشید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

همچنین روزهای تعطیل مراکز مشاوره خدمات ارائه نمی‌دهند که این مورد در مرکز مشاوره ما وجود ندارد و شما حتی روزهای تعطیل می توانید به مشاوران ما دسترسی داشته باشید.

 

در مشاوره خانواده تلفنی حرف خود را راحت تر بزنید

در کشور ما به دلیل وجود شرم و حیا بسیاری از مشکلات مطرح نمی‌شود و گاهی افراد از اینکه در مراکز مشاوره شناخته شوند واهمه دارند.

به همین دلیل ترجیح می‌دهند که برای رفع مشکل خود اقدام به حضور در نزد مشاور نمایند. در مشاوره تلفنی شما می توانید راحت تر همه مسائل خود را مطرح نمایید.

 

کیفیت مشاوره خانواده تلفنی تفاوتی با مشاوره حضوری نخواهد داشت

 

مشاوره تلفنی

 

مطابق با قوانین تعیین شده از سوی سازمان نظام مشاوره، توصیه شده که مشکلات خانواده ها به صورت حضوری مطرح و حل شود اما امروز حتی آموزش مدارس نیز به صورت مجازی می باشند. بنابراین بستری فراهم شده است که همه افراد نیازمند در هر حیطه و هر مشکلی بتوانند مسائل خود را به راحتی حل نمایند.

امکاناتی که برای مشاوره خانواده تلفنی وجود دارد مشاور آن را برای ارائه خدمات بهتر یاری می نماید و این مسئله می‌تواند موجب شود که کیفیت یک مشاوره خانواده حضوری با تلفنی هیچگونه تفاوتی نداشته باشد.

در واقع مشاوران نیز خود را با این شرایط وفق داده‌اند و به همین دلیل تمام اصول اخلاقی مشاوره کاملاً در این نوع رعایت می شود.

از رویکردهای درمانی، دادن تمرین‌هایی به مراجعین است و بر اساس این تمرین‌ها و تعداد جلسات تعیین شده به مشاور مراجعه مشکل آنها حل شده است یا خیر؟ و این موارد در مراکز مشاوره تلفنی نیز وجود دارد و مراجعه می‌تواند برای بعضی از مشکلات خود به راحتی مسائل را مطرح نمایند.

 

علاوه بر حل مشکلات، آموزش نیز خواهید دید

مشاوره ما تنها منحصر به این موضوع نمی‌شود که مشکلات را حل کنیم. گاهی لازم است که خانواده‌ها آموزش‌های لازم را ببینند تا بتوانند در ادامه نیز از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری نمایند.

آموزش می‌تواند به صورت تلفنی نیز صورت بگیرد و همچنین ما فایل های آموزشی را در اختیار خانواده‌ها به صورت آنلاین و غیره انجام خواهیم داد.

 

هزینه های دیگر را در بر نمیگیرد

هنگامی که شما برای مشاوره حضوری مراجعه می نمایید نمی توانید از آنها چشم‌پوشی کنید. به عنوان مثال ممکن است ما در شهری باشیم که به مشاوره خانواده خوب دسترسی نداشته باشیم به همین دلیل باید به استان دیگر و یا شهر دیگر مراجعه و برای حل مشکل خود اقدام نماییم.

در این حالت لازم است هزینه‌های مربوط به رفت و آمد و همچنین سایر هزینه‌های خود را متقبل شوید اما این مورد در مشاوره تلفنی وجود ندارد و شاید به همین دلیل بتوان گفت مشاوره تلفنی به میزان زیادی در هزینه های شما صرفه جویی می نماید.

 

انجام تست های روانشناسی مرتبط با مشکلات خانواده

آزمون ها از ابزارهای کار مشاوران می باشند، گاهی ما نمی‌توانیم به شناختی در مورد مراجعین دست پیدا کنیم.

انجام این تست ها در مشاوره تلفنی خانواده در سایت هایی که برای این منظور قرار داده شده است و یا ربات های تلگرامی آزمونهای مربوط به خود را تکمیل نمایند و تفسیر آن و ترسیم نیمرخ روانی آن را مشاور به صورت کاملاً تخصصی انجام می‌دهد.

 

تماس گروهی در مشاوره خانواده تلفنی

همانطور که ذکر شد، در مشاوره خانواده تاکید بر این است که همه اعضا حضور داشته باشند به همین ما در مشاوره تلفنی خانواده این امکان را به وجود آورده ایم که مراجعین بتوانند به صورت گروهی و خانوادگی با مشاور ما در ارتباط باشند تا در موارد ضروری همه اعضای خانواده مشکل خود را رفع نمایند تا از بروز مشکلات دیگر جلوگیری به عمل آید.

 

معایب مشاوره خانواده تلفنی

 

مشاوره تلفنی خانواده رایگان

 

شاید سوالی که برای شما خواننده محترم به وجود آید این باشد که آیا مشاوره تلفنی خانواده معایبی هم دارد؟

قطعا مشاوره به ارتباط رو در رو نیاز دارد و این موضوع موجب شناخت بهتر و بیشتر مراجع و مشاور از یکدیگر می شود. شاید یکی از معایب همین مشاوره تلفنی را بتوان عدم ارتباط رو در رو نامید.

از دیگر معایبی که می توان برای مشاوره تلفنی نام برد، عدم مشاهده مشاوره در مورد نظر شما است که برای حل این مشکل شاید ما بتوانیم به شما کمک نماییم بدین معنا که امکان ارتباط تصویری را با مراجعین خود برقرار نماییم تا معایب مشاوره تلفنی را به حداقل برسانیم.

معایب ذکر شده در مقابل مشاوره حضوری می باشد که ما در این شرایط مشاوره حضوری بسیار کمرنگی را می‌توانیم در سراسر کشور داشته باشیم بنابراین زمانی مبنای مقایسه می تواند درست باشد که ما امکان مشاوره غیرحضوری را داشته باشیم.

در صورتی که در شرایط موجود این امکان برای ما وجود ندارد بنابراین شاید در مجموع اگر بخواهیم با توجه به شرایط موجود جمع بندی نماییم، بتوانیم بگوییم مشاوره تلفنی بسیار موثرتر از مشاوره حضوری خواهد بود.

 

ارتباط آنلاین با برترین مشاوران خانواده ایران

برخی از افراد ممکن است این موضوع را عنوان نمایند که ما به تلفن ثابت دسترسی نداریم و یا نمی‌توانیم به صورت تلفنی با مشاور در ارتباط باشیم به همین دلیل، ارتباط آنلاین را ترجیح می‌دهند.

مشاوره آنلاین همانند تلفن، معایب خود را خواهد داشت با توجه به هدف و نوع مشکل، شما می توانید از هر یک استفاده نمایید.

 

محاسن ارتباط آنلاین با برترین مشاوران خانواده ایران

یکی از شاخه‌های مشاوره خانواده و یکی از مسائلی که ممکن است زوجین با آن دست به گریبان باشند، مسائل جنسی است.

مطرح کردن این مسائل در مشاوره های حضوری و تلفنی ممکن است برای برخی از مراجعین سخت باشد به همین دلیل در مشاوره آنلاین، این دسته از افراد بسیار راحت‌تر می‌توانند مشکل خود را مطرح نمایند و در عین حال برای مشکل خود راهکار مورد نظر را دریافت نماید.

 

در ارتباط آنلاین با برترین مشاوران خانواده ایران نیازی به سکوت ندارید

در مشاوره تلفنی شما زمانی که بخواهید با مشاور خود صحبت نمایید لازم است محیطی به دور از سر و صدا و آرام باشید تا از فاش شدن رازهایتان جلوگیری نمایید.

به همین دلیل گاهی در برخی از مکان‌ها شما امکان صحبت کردن با مشاور را شاید نداشته باشید و یا برای شما بسیار دشوار باشد اما این امکان در مشاوره آنلاین به هیچ عنوان وجود ندارد و شما می توانید به صورت کاملاً محرمانه با مشاور خود در ارتباط باشید.

 

هزینه تلفن برای شما کسر می شود

 

مشاوره تلفنی رایگان

 

یکی از مشکلاتی که برای برخی از افراد ممکن است نمود بیشتری داشته باشد، هزینه مربوط به تلفن برای برقراری ارتباط با مشاوره است که این موضوع در مشاوره آنلاین وجود نخواهد داشت و شما تنها هزینه اینترنت و همچنین هزینه مشاور را خواهید پرداخت.

 

محدودیت ارتباط را از بین می برد

در هر استان و شهرستانی برخی از مشاورین خانواده مطرح و بسیار خبره می باشند به همین دلیل همه ترجیح می دهند با این متخصصین در ارتباط باشند اما گاهی این عدم دسترسی به این مشاوران موجب می‌شود که افراد برای مشاوره مراجعه ننمایند.

یکی از محاسن بزرگ ارتباط آنلاین با برترین مشاوران خانواده ایران، این است که شما می توانید در هر کجای ایران با بهترین مشاوران کشور عزیزمان در ارتباط باشید.

 

پیام های قبلی در دسترس شما خواهد بود

ذهن ما به صورتی است که نمی‌تواند تمام اطلاعات را با تمام جزئیات در خود نگاه دارد و این مساله یکی از مشکلاتی است که در مشاوره حضوری و تلفنی وجود دارد.

تمام صحبت‌های متخصص در ارتباط آنلاین نوشته شده است و شما می توانید در هر زمانی به آن مراجعه نمایید و مجدداً آن را با دقت بیشتری بخوانید و به تمام دستورالعمل ها عمل نمایید.

 

ارتباط آنلاین با برترین مشاوران خانواده ایران

همانند مشاوره تلفنی، مشاوره آنلاین نیز معایبی دارد. یکی از این معایب این است که ما نمی‌توانیم ارتباط درست و کاملی با مشاور خود داشته باشیم.

تایپ کردن و یا ارسال صوت، به نوبه خود کند می باشد به همین دلیل، حل کردن مشکل و ارائه راهکار به زمان بیشتری نیاز دارد.

گاهی منظور مشاور به صورت کامل در مشاوره مطرح نمی شود و یا مشاوره نمی‌تواند خیلی دقیق و درست باشد چرا که هر یک از ما ممکن است دچار سوءتفاهم بشویم و یا مسائل را نتوانیم به صورت کامل در این روابط مطرح نماییم.

قطع شدن اینترنت و یا نبودن آن یکی از معایب است که در ارتباط های آنلاین وجود دارد که اگر شما بتوانید از اینترنت پرسرعت استفاده کنید این مشکل می‌تواند به حداقل ممکن برسد.

لحن صدا و همچنین نحوه گفتار مشاور و یا مراجع در ارتباط‌ های آنلاین مشخص نیست. یکی از عواملی که ما می‌توانیم به شناختی در رابطه با فرد مقابل خود برسیم از طریق لحن صحبت و لحن بیان می باشد که در ارتباط های آنلاین این موضوع وجود ندارد. به همین دلیل این ارتباط، گاهی ممکن است دچار مشکل شود یا کمی با سختی همراه باشد.

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با مشاوره تلفنی خانواده، مطالبی را به شما ارائه نماییم. چنانچه مایل به دریافت مشاوره آنلاین می باشید می توانید از سراسر کشور با شماره های موجود در وب سایت ما تماس حاصل نمایید.

مشاورین ما همه روزه حتی ایام تعطیل در ارائه خدمات به شما والدین عزیز آماده کافی با شماره های موجود تماس حاصل نمایید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

جهت دریافت مشاوره و راهنمایی با برترین مشاوران خانواده و روانشناسی کشور می توانید از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان

تفاوت رشته مشاوره و روانشناسی

مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تضمینی با رتبه های تک رقمی

مشاوره تلفنی خانواده

5/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا امکان ضبط مکالمات حین مشاوره وجود دارد؟

با توجه به اینکه مهمترین اصل مشاوره، رازداری است فقط در صورتی امکان ضبط مکالمات وجود دارد که شما اجازه این کار را به مشاور خود بدهید.

مزایای مشاوره تلفنی چیست؟

صرفه جویی در زمان و هزینه، در دسترس بودن مشاور و راحت بودن حین مکالمه

مشاور خانواده چه کسی است؟

مشاور خانواده کسی است که در رشته روانشناسی به صورت تخصصی تحصیل کرده و می تواند بسته به مشکلات، راه حل های مختلفی را جهت برطرف کردن آنها ارائه دهد.

نظرات

 1. Avatar photo
  ترسا
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام. من یه دختر مجرد 43 ساله ام که به برادر زاده ام (علیرضا) که 7 ساله است به شدت علاقه دارم. این علاقه از طرف او هم بوده. مدتی پیش بگو مگوی کوچکی با مادرش سر رفتارش با پسر برادرم داشتم که مادرم برای پادرمیونی به همسر برادرم گفت که اینا به خاطر این هست که خیلی علیرضا رو دوست داره و من هم از شدت عصبانیت گفتم : “نه کی گفته من علیرضا رو دوست دارم؟ اینطور نیست.” علیرضا این رو شنید و مادرش هم گفت که من دیگه اینجا نخواهم آمد. علیرضا اون موقع چند روز خونه ما موند و مشکلی پیش نیومد، هر چند خودم داغون بودم به خاطر حرفم. حالا 50روز از اون ماجرا گذشته و برادرم که اون روز در این ماجرانبود فقط 2 بار تنهایی به خونه ما اومده. و زن و بچه اش اصلا نیومدند. این موضوع من را به شدت حساس و ناامید کرده. لطفا بگید چه کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

   سلام
   برای مشاوره روانشناسی و راهنمایی دقیق با ما تماس بگیرید

 2. Avatar photo
  مشاور منصوری
  ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

  سلام جهت مشاوره روانشناسی تماس حاصل فرمایید

 3. Avatar photo
  حامد
  ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۸

  سلام من و همسرم ۴ ساله که باهم ازدواج کردیم ۲ تا پسر ۲ساله و ۸ ماهه داریم چندباری با هم دعوا و کتک کاری کردیم ولی همش من تمومش کردم معذرت خواهی کردم تا ای بار آخر هم همینجوری گذشت دعوا کردیم تموم شد من رفتم معذرت خواهی کردم دلشو بدست اوردم فرداش رفتم سرکار دیدم حالم ناخوشه برگشتم خونه خواب بودم که دیدم زنم اومد تو اتاق گفت پاشو بابام اومده میخواد باهت حرف بزنه تا اومدم بخودم بجنبم با پرخاش و دعوا میخواس منو بزنه که البته دید زورش نمیرسه رفت بیرون شروع کرد به توهین همینطور مادرزنم کلی به منو خانوادم توهین کردن بعدم بزور زن و بچه هامو برداشتن بردن الان من موندم چیکار کنم آیا شکایت کنم آیا این زندگی دیگ ادامه میتونه داشته باشه اینم بگم که دعواهای ما از اول بخاطر بی احترامی های مکرر پدر ایشون به من بوده و باعث شده ازشون بدم بیاد کلا آدمای نامحترمی هستن ینی شعورشون نمیرسه با مردم چطور برخورد کنن. حالا شما می‌فرماید من چیکار کنم بعید نیست که خانم دادخواست طلاق هم داده باشه من آینده بچه هام خیلی واسم مهمه چون تو این کش مکشها اونا آسیب میبینن

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام برای دریافت مشاوره شما حتما باید تماس بگیرید

 4. Avatar photo
  هانی
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۵

  سلام. سوالم در مورد رفتار والدین مخصوصا مامانم نسبت به خودم (دختر هستم)هست. واقعا دیگه از رفتارش خسته شدم و داره روانیم میکنه. جوری باهام حرف میزنه و برخورد میکنه انگار ۱۴سالمه. من ۳۰ سالمه و مجرد و تحصیلکرده و شاغل نیستم. مامانم ۱۷ سال ازم بزرگتره ولی متاسفانه هیچگونه درکم نمیکنه تو خیلی مسائل. مثلا انجام روزانه کارهای خونه غذا پختن و تمیز کاری و غیره .هیچکدوم اینها انجامش برای من غیر ممکن نیست و راحت انجام میدم . ولی مسئله اینه که اصلا محبت کلامی و قدرداني و رفتاری نداره. که آدم دلش خوش باشه که کارها را انجام میدم برام لذت بخش باشه . نه اینکه عذاب آور. من ۱۰ تا کار انجام بدم و فقط یکی انجام ندم . جوری بد باهام رفتار میکنه و داد و بیداد و فحش میده که دیگه دلم نمیاد تو کار خونه انجام دادن مشارکت داشته باشم. که انجام ندم هم باز بدرفتاری میکنه ولی لااقل دل خودم خوشه که انجام ندادم و اینه. واین نکته را هم بگم که خودش هم کاری جز غذا پختن اون هم با منت انجام نمیده . و میگه تو هیچ کار نمیکنی . تو مسئولیت سرت نمیشه و فحش و .. منم فقط خود خوری میکنم و بعضی موقع ها هم به روش میارم که تو اصلا محبت نمیکنی و کاری انجام میدیم تشکر نمیکنی و میگه وظیفته و اینا. میگم لاقل محبت نمیکنی . دعوا هم نکن و فحش نده برمیگرده میگه حالا فحش میدم و حرفم را گوش نمیدی . با این حال که ظرف شستن . تمیز کاری . جاروبرقی و اتو کردن و … من انجام میدم ولی بعضی موقع ها هرروز تمیز کاری نمیکنم . بخاطر همون درک نشدن و بددهنیش .
  دیگه واقعا بریدم و متاسفانه رفتاراش بدتر هم داره میشه .
  من چطور میتونم به مادری که دائم بداخلاقه و بارها بهم گفته ازت بدم میاد فقط بخاطر اینکه مثل کلفت دائم براش کار نمیکنم. محبتی تو دلم ازش مونده باشه؟
  راهکاری هست؟
  خودم امتحان کردم اونطوری که اون دوست داره کوزت باشی و کار کنی هم انجام دادم ولی اصلا به روی خودش نمیاره که یذره مهربونی کنه. وظیفه مسلمت میدونه انجام کارها را که اینطوری روح و جسم خودم فرسایش پیدا میکنه.
  اینکه میگن مهر و محبت مادرها یه چیز دیگست کاملا دورغه
  اینم اثباتش
  جفت پاهام رو جراحی کردم و دوره نقاهتم طولانی بود. جوری مامانم هر کار می‌کرد سرم منت میذاشت که موهام تقریبا سفید شده که از بس حرصم داده.
  همشم دائم میگه بچه های مردم بهترند.

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۷

   سلام شما نیاز به مشاوره روانشناسی دارید و باید با روانشناسان مرکز در ارتباط باشید و بعد روانشناسان با مادرتون صحبت میکنند با حرف زدن همه چی قابل حل است .

  • Avatar photo
   ترسا
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

   من هم همین وضع را داشتم. تا اینکه بابام فوت کرد و من و مادرم تنها شدیم. و چون نقطه ضعف مادرم تنها زندگی کردنه کم کم با من بهتر شد. البته خیلی طول کشید و جنگ و دعواهایی هم داشتیم ولی الان که من بیش از 40 سالمه و مجردم دیگه مادرم دست از سرم برداشته…

 5. Avatar photo
  lmira
  ۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۷

  سلام
  من 19 سالمه
  از بچگی ، عاشق ی پسری بودم ، ک محازی آشنا شده بودیم ، بعدش چند باری همو دیدیم و من همچنان دوسش داشتم ، هفت سال از حسم بهش میگذش ، ب هر دلیلی نموند باهام ، الان حدود دو هفتس با ی پسری آشنا شدم و تو رابطه ایم و تو مدت کم خیلی منو تحت تاثیر خودش قرار داده ، و حس میکنم ک بهم شبیهیم و دوسش دارم
  مشکلم اینجاس ک آدمیه ک بر عکسه ایده عالامه ، مثلا قبلا تو رابطه هاش سکس داشته ، ازم یک سال کوچیکتره ، دوس داره باهام رابطه جنسی داشته باشه ، قبلا موادای مخدری مثل گل و قارچ مصرف میکرده و الان سیگاریه
  میگه دوسم داره و میخواد بخاطرم تغییر کنه اما هر چند وقت یک بار باز بحث رابطع جنسی رو پیش میکشه با اینک جواب منو میدونه ، بعد چند دقیقه میگه ببخشید من نا خواستع این بحث و میندازم همش و دوست دارم و فلان
  ولی خب بازم بهم نگفته به ازدواج باهام فکر میکنه
  و من بهش اعتماد ندارم
  ولی چون بعد مدتا کسیه ک بهش حس دارم نمیخوام از دستش بدم ، پس دنبال رله حلم که شرایط و درست کنم…..

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۷

   سلام lmira
   شما جهت حل مشکل پیش امدتون با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید و مشاوران تخصصی ما بهتر راهنمایی کنند

 6. Avatar photo
  تنها*
  ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۵

  سلام وقت بخیر خانم ۲۹ ساله هستم دوفرزند پسر۵ ساله و ۶ ماهه دارم که با اختلاف زیاد خانوادم برای ازدواج بخاطر عشق و علاقه کورکورانه درسن۲۲ سالگی با اتلاف سنی۱۱ سال ازدواج کردم من با کلی رویا و عشق وارد زندگی شدم که فهمیدم تمامش دروغ و پوچ بوده و شوهرم اصلا علاقه ای به من نداره و واسه فرار از گدشتش و جداشدن از خانومی که عقدش کرده بودن و خانم سالمی نبودن تو جامعه سمت من می اومده ولی بعد ازازدواج نه اون خانم دست کشید نه شوهرم و جدا از اون خانم بیش از حد بهم خیانت کرده دروغ گفته حتی با زن برادر و دوست شدن و سمت دوستایی صمیمی خودم هم میرفت که بهم اطلاع میدادن کلی جنگیدم تعیر بدم به خودم زندگیم رسیدم‌یه ادم پرشور تمیز شاد انقدر محبت کردم رفتم دورش وای هربار با سردی و بی تفاوتی و تحقیر منو بیشتر دور میکردتا وقت خالی هم دلشت دور خانوادش و احساس پدر خانواده بودن میکرد و مسولیت زیاددر قبال اونا با اینکه بچه یکی مونده به اخراز نطر شعلی و در امد خیلی خوبی داشت که تمام خرج خانواده و خانمهای که دورشون بود میکرد حتی خرجی روزانه به منم نمیده هیچ وقت و کوچکترین خریدی وپیشرفت برای ما انجام نمیده و ای رعتار و تصمیم اشتباهش هرردز مارو داره میاره پایینتر و ضررپشت ضرر طوری که از بجایی رسیده بعد اون همه درامد الان به پوچی رسیده و فقط خونمون و داریم،تو باداری فرزند دومم بازم خیانت کرد و دیگه به هیچ عنوان نمیتونم کنارش زندگی کنم و اعتماد ندارم و شک‌و بدبین نه تنها به خودش بلکه به همه،بیش از سرد شدم و گوشه گیر افسردگی شدید گرفتم جایی برای برگشت ندارم رویی ندارم ولی ادمی هستم که بتونم سرپاخودم وایسم بارها برای جدای باهاش صحبت کردم میزنن به مسغره بازی و بی تفاوتی و برعکس منو ببشتر اذیت میکنن و محدودتر گردن و گوشیمو‌میگرن خطمو عوض میکنن و باهرکی از اطرافیان کوچکترین ازتباطی دارم به بهانه ای قطع رتبطه میکن و منو تو چشم‌اونا خراب میکنن.نمیدونم چیکار کنم مشاوره اصلا نمیاد قبول نمیکنه میخام جداشم حضانت بچهامو ازش بگیرم نمیدونم چطور راضیش کنم توافقی ردشیم میگه برو دادگاه درخواست بده برو خونه پدرت بچهارم بهت نمیدم بیش از فشار رومه حس میکنم تو زندانم و دارم زره زره اب میشم حس پوچی تنهایی داره نابودم میکنه تمام خشم و بی حوصلگیمو ناخودگاه سر سپهرم خالی میکنم میبنن چطوره حالم و اصلا براش مهم نی و دست از هیچی نمیکشه و میگه تو رو روانی مریضی من مشکلی ندارم خواهشا کمک کنید

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۴

   سلام شما حتما به مشاوره تلفنی خوانواده نیاز دارید کم کم باید ۳ جلسه حضوری تشریف بیارید برای مشاوره روانشناسی برای هماهنگی باروانشناسان مرکز تماس حاصل نمایید .

 7. Avatar photo
  H
  ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۷

  با عرض سلام و وقت بخیر
  من H21 و عشقم S25 ساله هستیم
  من دانشجوم و عشقمم الان دانشجو
  منو عشقم ۳سالو نیمه ک باهم تو رابطه ایم
  اما این وسط ی مشکلی هست اونم اینه ک من ی شهر دیگم و عشقم ی شهر دیگ
  ایشون با خانواده شون صحبت کردن همه حرفا زده شده حتی خانواده شون عکسمم دیدن و راضین و مشکلی ندارن حالا سوال من از شما اینه ک
  میخوان بیان خواستگاری من عشقمو چجوری به خانواده م معرفی کنم منظورم اینه ک بهشون بگم کجا باهم اشنا شدیم؟؟ و کجا بهم علاقه مند شده؟؟
  چون خانواده من به شدت با رابطه دوستی قبل از ازدواج مخالفن😢😔 و هر دو خانواده تقریبا مذهبین
  ضمنا نمیتونم بگم ک اساتید یا دوستام معرفشون بودن چونکه دانشجوی یه رشته نیستیم و شهرامونم از هم فاصله داره
  لطفا فقط و فقط میخواممم راهکار درمورد نحوه معرفی کردن بهم بدین همین ن بیشتر ممنون از شما ممنون از پاسخگوییتون

 8. Avatar photo
  😔
  ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۰

  سلام. دختری هستم 17 ساله دوسال پدرم سرطان داشت و حالا دو ماه میشه که فوت کردند. من به خاطر فشار عصبی 12 کیلو وزن کم کردم دستام مدادم سر میشه و معدم عصبی شده و مدادم حالت تهوع دارم. مادرم خیلی بد رفتار شده و فقط به برادرم اهمیت میده و به خاطر برادرم منو میزنه. به مردم میگه من دلم برای پدرم نمیسوزه اما من دارم برای پدرم آتیش میگیرم تمام خاطرات بد دوران بیماری پدرم میان سراغم و اذیتم می کنن خیلی میخوابم و اشتهام به شدت کم شده از همه متنفر شدم و دلم هیچ چیزی نمیخواد کلی مشکل خانوادگی داریم بیمه مون قطع شده وکلی قرض داریم. مادرم منو دادید میکنه میگه خودمو میکشم. گاهی اوقات یه فکرایی به سرم میزنه که از خودم میترسم. میخواستم خودمو بکشم ولی از حرف مردم میترسم. الان دوستای من دارن کنکور میخونن ولی من هیچ امیدی برای درس خوندن ندارم من در تمام سال های مدرسه معدلم بالای 19/5 بوده ولی هیچ امیدی ندارم. لطفا کمکم کنید.

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۲

   سلام و وقت بخیر
   لطفا شماره تماس همین جا بزارین همکارامون باهاتون تماس میگیرین راهنماییتون میکنند

مطالب مرتبط

تماس با مشاور