مشاوره تلفنی خانواده

جهت دریافت مشاوره و راهنمایی با برترین مشاوران خانواده و روانشناسی کشور می توانید از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

مشاوره تلفنی خانواده تخصصی در تمامی حوزه های خانواده و روانشناسی :

 

 

مشاوره خانواده تلفنی

 

 

 

  • مشاوره خانواده در زمینه قبل از ازدواج – بعد از ازدواج – تست و آزمون قبل از ازدواج به صورت آنلاین – مشاوره ازدواج و دوران عقد و نامزدی
  • مشاوره مشکلات زناشویی – خیانت – راه های تشخیص خیانت همسر و جلوگیری از آن و تمامی مشکلات خانوادگی
  • مشاوره روانشناسی خیانت همسر و تشخیص و درمان – مشاوره قبل از طلاق و تمامی مسائل حقوقی مربوط به طلاق زوجین – دوران دوستی نامزدی و…
  • مشاوره تست افسردگی – تشخیص و درمان افسردگی – ترس و اضطراب و ارائه روش های درمانی و عدم اعتماد به نفس
  • مشاوره کودک و نوجوانان – دوران بلوغ و حل مشکلات از این دست – مشاوره تلفنی خانواده آنلاین – مشاوره اعتیاد و روش های درمانی
  • مشاوره مشکلات جنسی – مشکلات زناشویی جنسی و روش های درمانی برترین مشاوران کشور

 

 

مشاوره آنلاین و تلفنی خانواده در تمامی زمینه های مذکور توسط متخصص مربوطه انجام خواهد گرفت

 

 

 

 

 

 

نقش مشاوره تلفنی خانواده در زندگی امروزی

با توجه به روند زندگی امروزی در خانواده ها و فراگیر شدن فضای مجازی بین افراد خانواده که به تضعیف روابط عاطفی و عدم توجه افراد به یکدیگر نیز شده است ممکن است برخی مشکلات کوچک و بزرگ در بنیان خانواده بوجود بیاید که اگر بتوانیم هر چه سریع تر اقدام به پیشگیری و درمان اینگونه مشکلات و سوء تفاهم ها نماییم دیگر شاهد بروز مشکلاتی بزرگتر نخواهیم بود که بنیان خانواده را تهدید کند.

هدف اصلی ما از راه اندازی مشاوره تلفنی خانواده در دسترس بودن کارشناسان و متخصصان روانشناسی و خانواده برای عموم خانواده هاست برخی خانواده ها ممکن است با مشکلاتی مواجه باشند که حل این مشکل با مشاوره و راهنمایی یک متخصص بسیار ساده و راحت تر است اما به دلایلی مانند عدم دسترسی به یک مشاور یا مشغله های روز افزون خانواده ها و یا مشکلات مالی و هزینه بالای مشاوره خانواده در برخی مراکز این مشکلات ریشه یابی و حل نمی شود که خسارات جبران ناپذیری به خانواده و تبع آن به جامعه ما تحمیل می کند.

مشاوره تلفنی خانواده تنها منحصر به یکی از اعضای خانواده نمی‌باشد. تمام اعضای خانواده در مشکل به وجود آمده سهیم می‌باشند . مشاوره تلفنی خانواده از جمله خدماتی است که نه تنها خانواده‌های دچار مشکل ، بلکه خانواده‌هایی که مایلند روابط بهتر و صمیمانه‌تری با یکدیگر داشته باشند نیز، می‌توانند این خدمات استفاده نمایند.

 

 

مرکز مشاوره آسا خدمات مشاوره خانواده حضوری نیز ارائه می کند جهت رزو وقت می توانید با شماره تماس 02146018860 تماس حاصل نمایید

 

 

 

مشاوره رایگان خانواده
مشاوره رایگان خانواده

مشاوره خانواده خدمتی است که تلاش آن در جهت بهبود و بالا بردن سطح سلامت روان افراد می‌باشد. مشاورین و متخصصین ما با کمک به خانواده‌ها جهت حل مشکلات و بهبود روابط در تلاش می‌باشند. در رویکردهای جدید به خانواده به عنوان یک سیستم نگاه می‌شود و به صورت سیستمی در پی حل تعارضات می‌باشند.

مشاوره تلفنی خانواده این فرصت را در اختیار تمامی افرادی که امکان مراجعه به مراکز مشاوره را ندارند ، می‌دهد. پرداخت هزینه برای بسیاری از خانواده بسیار سنگین است. با توجه به اینکه جلسات درمان منحصر به یک جلسه نمی‌باشند بنابراین این پرداخت منحصر به یکبار نخواهد بود و به همین دلیل پرداخت را کمی سخت خواهد نمود.

مشاوره رایگان خانواده آسا مشاور ، در اختیار کلیه خانواده‌هایی است که مایل به حل مشکلات خود می‌باشند و به دنبال بهترین زندگی برای خود و اعضای خانواده می‌باشند. مشاوره تلفنی خانواده تنها با شماره تلفن‌های مندرج در جداول امکان‌پذیر است. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، می‌توانید با برقراری ارتباط با این شماره‌ها ، برای حل مشکلات خود تلاش نمایید.

 

 

مشاوره تلفنی خانواده آماده ارائه خدمات به تمامی اعضای خانواده در موارد و مشکلات مختلف می باشد

 

 

خدمات مشاوره تلفنی خانواده

مشاوره تلفنی خانواده آماده خدمت رسانی در موارد متعدد به تمامی خانواده‌های عزیز می‌باشد. یکی از مشکلات اکثر خانواده‌ها به نحوه برخورد با نوجوانان خود برمی گردد. با توجه به تغییراتی که کودکان پس از ورود به مرحله نوجوانی خواهند داشت، سؤالات و مشکلات بسیاری برای والدین مطرح می‌گردد و به همین دلیل نیازمند خدمات مشاوره رایگان خانواده می‌باشند.

برخی از خانواده‌ها نیز ممکن است جو بسیار صمیمی و آرامی با یکدیگر داشته باشند و برای حل مشکلات یکدیگر تلاش نمایند. اما در برهه زمانی دچار مشکلاتی باشند که به تنهایی از عهده حل آن برنیایند و به همین دلیل به کمک یک مشاور نیازمند باشند. مشاوره تلفنی خانواده این امکان را به وجود می‌آورد تا در یک فضای آرام ، هر شخصی مشکل خود را مطرح نماید.

از دیگر خدماتی که در مشاوره رایگان خانواده صورت می‌پذیرد. مربوط به خانواده‌هایی می باشد که ممکن است با از دست دادن فرزند، همسر و یا پدر و مادر خود، دچار مشکلاتی شده باشند و این تغییراتی ناگهانی، موجب تغییراتی در نحوه زندگی آن‌ها شود. یک مشاور کمک می‌کند تا با سوگواری درست با غماز دست دادن عزیز، کنار آمده و همچنین به زندگی عادی خود بازگردند.

 

نحوه استفاده از مشاوره رایگان خانواده

 

نحوه استفاده از مشاوره رایگان خانواده
نحوه استفاده از مشاوره رایگان خانواده

برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان خانواده شما هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت. بنابراین می توانید با خیال آسوده از این خدمات استفاده نمایید تا به بهترین وجه در جهت حل مشکلات خود تلاش نمایید. مشاوره تلفنی خانواده در اختیار تمامی خانواده ها می باشد و در این مورد هیچگونه تبعیضی بین شهر و یا حل مسائل مطرح شده برای هیچ خانواده ای وجود نخواهد داشت.

اصول اخلاقی که یک مشاور بدان پایبند می باشد، منحصر به تلفن و یا چت و یا حضوی نمی باشد. هر مشاوری اولین اصلی که لازم است رعایت نماید، رازداری می باشد. بنابراین در رابطه با مشکلات مطرح شده و یا افشای آن ، جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت و با خیال آسوده می توانید مشکلات خود را مطرح نمایید.

مشاوره تلفنی خانواده همانند مشاوره حضوری ، چنانچه با تشخیص مشاور برای حل مشکلی نیازمند کمک سایر اعضای خانواده باشد، باید با سایر اعضای خانواده او نیز، همین مشاوره صورت گیرد. این امر تنها و تنها با اجازه خود فرد امکان پذیر می باشد. و مشاور حق ابراز مشکل مطرح شده را به سایر اعضای خانوداه ، حتی در صورت اجازه فردريال به صورت کامل نخواهد داشت.

 

مشاوره تلفنی خانواده آسا مشاور

اگر سایر مباحث و مطالب ما را مطالعه نموده باشید، ما این نکته را به تمامی عزیزان خاطر نشان کرده ایم که آسا مشاور ، تنها یک وب سایت تحصیلی نمی باشد. و شما در رابطه با انتخاب مشاوره رایگان خانواده آسا مشاور اشتباه نکرده اید. تیم بزرگ آسا مشاور را مشاورین و متخصصینی تشکلیل می دهد که در زمینه های مختلف صاحب تخصص و فن می باشند و می توانند به شما کمک نمایند.

تلاش ما در سایت آسا مشاور خدمات متنوع و متفاوتی است که تمامی افراد بدان نیازمند می باشند. به همین دلیل است شما با ورود به سایت ، متوجه بخش های متفاوت آن می شوید و می توانید در رابطه با بخش های متفاوت اطلاعات لازم را به دست آورید. خدماتی همچون مشاوره تلفنی خانواده به تمامی اعضای خانواده ها برای داشتن یک زندگی بهتر کمک خواهد نمود.

مشاوره تلفنی خانواده آسا مشاور به تمامی اعضای خانوده ها کمک خواهد نمود تا بدون مشغله های مالی و صرفا با تمرکز بر روی حل مشکل خود ، در جهت رفع آن بکوشند و بهترین نتیجه ها را به دست آورند. برای استفاده از مشاوره تلفنی خانواده کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. همه روزه ودر هر ساعت از شبانه روز، مشاورین ما آماده ارائه خدمات می باشند.

2 نظر برای «مشاوره تلفنی خانواده»

  • سلام. دختری هستم 17 ساله دوسال پدرم سرطان داشت و حالا دو ماه میشه که فوت کردند. من به خاطر فشار عصبی 12 کیلو وزن کم کردم دستام مدادم سر میشه و معدم عصبی شده و مدادم حالت تهوع دارم. مادرم خیلی بد رفتار شده و فقط به برادرم اهمیت میده و به خاطر برادرم منو میزنه. به مردم میگه من دلم برای پدرم نمیسوزه اما من دارم برای پدرم آتیش میگیرم تمام خاطرات بد دوران بیماری پدرم میان سراغم و اذیتم می کنن خیلی میخوابم و اشتهام به شدت کم شده از همه متنفر شدم و دلم هیچ چیزی نمیخواد کلی مشکل خانوادگی داریم بیمه مون قطع شده وکلی قرض داریم. مادرم منو دادید میکنه میگه خودمو میکشم. گاهی اوقات یه فکرایی به سرم میزنه که از خودم میترسم. میخواستم خودمو بکشم ولی از حرف مردم میترسم. الان دوستای من دارن کنکور میخونن ولی من هیچ امیدی برای درس خوندن ندارم من در تمام سال های مدرسه معدلم بالای 19/5 بوده ولی هیچ امیدی ندارم. لطفا کمکم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.