ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری 1401

نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری 1401 را چگونه دریافت کنیم؟ آیا امکان دریافت سوالات رایگان استخدامی کارشناس رسمی دادگستری وجود دارد؟ سوالات منابع عمومی و اختصاصی را چگونه تهیه کنیم؟ آیا امکان دانلود نمونه سوالات کارشناس رسمی قوه قضاییه – رایگان رشته‌های عمران، معماری، جرایم رایانه‌ای و غیره وجود دارد؟

کسانی که در آزمون وکلای رسمی قوه قضاییه 1401 ثبت‌نام کردند به دنبال دریافت نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری 1401 به همراه پاسخنامه آن هستند. زیرا در اکثر آزمون‌های سراسری برخی از سوالات هر ساله به روش‌های گوناگونی مطرح می‌شود. به طوری که اگر داوطلبت به جواب سوالات و سطح سختی آن‌ها مسلط باشد می‌تواند به راحتی در امتحان کتبی موفق شود. حال با توجه به این که در حال حاضر رشته‌های متنوعی هر ساله در آزمون مطرح می‌شود. لذا دانلود نمونه سوالات کارشناس رسمی قوه قضاییه می‌تواند مسیر آن‌ها را برای مطالعه آزمون مشخص کند.

به همین دلیل ممکن است افراد زیادی به دنبال نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری 1401 به همراه پاسخنامه رایگان باشند. لذا در این مقاله از ایران تحصیل ضمن اشاره به رشته‌های مورد نیاز آزمون کارشناس رسمی دادگستری نمونه سوالات آن‌ها را رایگان قرار می‌دهیم.

 

اطلاعیه: حجت الاسلام و المسلمین محمد مصدق، معاون اول قوه قضاییه، در همایش فروردین ماه 1401 قوه قضاییه بیان کرد، در راستای تاکیدات مؤکد و دستورات رئیس قوه قضاییه در خصوص ارتقاء و بهبود سازوکارها و فرآیندهای آمارگیری در دستگاه قضایی، قصد داریم عملکرد قوه قضاییه را در دید همگان قرار دهیم. لذا از نخبگان کشور می خواهیم که در این مورد اظهار نظر کنند.

 

دانلود نمونه سوالات کارشناس رسمی قوه قضاییه – رایگان

دانلود نمونه سوالات کارشناس رسمی قوه قضاییه – رایگان

 

برای منابع آزمون کارشناس رسمی دادگستری کلیک کنید.

 

برگزاری آزمون کارشناس رسمی دادگستری کشور

کسانی که قصد شرکت در آزمون وکلای رسمی دادگستری 1401 را دارند باید با توجه به رشته‌های آن نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری را با پاسخ‌نامه کلیدی به صورت رایگان دانلود کنند. وزارت دادگستری کشور هر ساله بر اساس نیاز خود نیروی مستعد و متخصص از میان افراد واجد شرایط استخدام می‌کند. لذا ممکن است در سال 1401 برخی از رشته‌ها را جذب نکند یا حتی رشته‌های جدیدی را به آن اضافه شود. اما به صورت کلی رشته‌های آزمون کارشناس رسمی دادگستری 1401 به چند گروه زیر تقسیم می‌شوند: 

 • گروه مهندسی آب
 • گروه ارزشیابی اموال منقول
 • امور مالی
 • گروه پزشکی و دارویی
 • گروه ساختمان‌سازی و راه‌سازی
 • امور نقلیه
 • گروه صنعتی و فنی
 • گروه هنری
 • کشاورزی
 • گروه امور اداری و عمومی
 • گروه ایمنی و حوادث

حال اگر شما به جزییات بیشتری در مورد این رشته‌ها داشته باشید می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

 دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری 1401

همان‌گونه که می‌دانید از رشته‌های زیادی وکلای رسمی جذب می‌شوند که شما جهت دانلود نمونه سوالات کارشناس رسمی قوه قضاییه – رایگان هر کدام از آن‌ها می‌توانید روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

سوالات کلید
امور اسلحه و مهمات کلید امور اسلحه و مهمات
امور بازرگانی کلید امور بازرگانی
امور ثبتی کلید امور ثبتی
امور سرمایه گذاری، پولی و اعتباری کلید امور سرمایه گذاری
امور گمرکی کلید امور گمرکی
امور وسایط نقلیه دریایی و غواصی کلید امور وسائط نقلیه دریایی و غواصی
امور وسایط نقلیه ریلی کلید امور وسائط نقلیه ریلی
آبزیان و شیلات کلید آبزیان و شیلات
برق الکترونیک و مخابرات کلید برق، الکترونیک و مخابرات
بیمه کلید بیمه
تشخیص اصالت خط امضاء و اثر انگشت کلید تشخیص اصالت خط، امضا و اثر انگشت
تعیین نفقه کلید امور نفقه
حسابداری و حسابرسی کلید امور حسابداری و حسابرسی
راه و ساختمان کلید راه و ساختمان
کامپیوتر و فناوری اطلاعات IT و ICT کلید کامپیوتر
کشاورزی و منابع طبیعی کلید کشاورزی و منابع طبیعی
لوازم خانگی و اداری کلید لوازم خانگی
معادن کلید معادن
معماری داخلی و تزئینات کلید معماری داخلی
نقشه برداری و اطلاعات مکانی کلید نقشه برداری

 

 

برای دفترچه آزمون کارشناس رسمی دادگستری کلیک کنید.

 

دانلود نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری

دانلود نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری

 

 

حال اگر شما هر گونه سوالی در مورد این سوالات و دانلود نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری 1401 سایر رشته‌ها داشته باشید می‌توانید از کارشناسان ایران تحصیل کمک بگیرید.

 

اطلاعیه: طبق اطلاعات به دست آمده، بند مربوط به «لغو پروانه وکالت در صورت عدم استفاده از دستگاه پوز» از قانون بودجه 1401 کل کشور حذف شده است. لذا کلیه کسانی که در کارهای حقوقی اعم از وکالت و مشاوره حقوقی و خانواده فعالیت می‌کنند می‌توانند در صورت لزوم از دستگاه پوز در محل کار خود استفاده نکنند. زیرا در قانون بودجه سال 1401 آمده بود که کلیه صاحبان حرف و مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی، دامپزشکی و فروشندگان تجهیزات پزشکی که پروانه آن‌ها توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا سازمان نظام پزشکی صادر شده است، باید از پایانه‌های فروشگاهی استفاده کنند. در غیر این صورت پروانه آن‌ها لغو خواهد شد.

 

خلاصه مطلب

در این مقاله از ایران تحصیل در مورد گروه‌های مختلف کارشناسان رسمی دادگستری صحبت کردیم و در ادامه نیز به انواع نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری 1401 اشاره کردیم. حال اگر شما نیاز به دانلود نمونه سوالات کارشناس رسمی قوه قضاییه – رایگان بیشتری داشته باشید می‌توانید با مشاوران این سامانه تماس بگیرید.

 

جهت دانلود این مقاله کلیک کنید.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری 1401 + پاسخنامه را چگونه دانلود کنیم؟

شما برای دانلود نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری 1401 با پاسخنامه رایگان می‌توانید به لینک‌های موجود در بالا مراجعه کنید.

آیا امکان دانلود نمونه سوالات کارشناس رسمی قوه قضاییه – رایگان وجود دارد؟

بله، در حال حاضر سایت‌هایی هستند که نمونه سوالات کارشناس رسمی قوه قضاییه را به صورت رایگان با پاسخنامه عرضه می‌کنند که به چند نمونه آن در بالا اشاره کردیم.

آیا برای استخدامی در وکلای رسمی قوه قضاییه نیاز به سابقه کار است؟

بله، کلیه کسانی که قصد دارند در آزمون وکلای رسمی قوه قضاییه قبول شوند باید سابقه کار مفید 5 سال و در برخی از رشته‌ها 15 سال داشته باشند.

 

 

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور