ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

نام کاربری و رمز عبور هم آوا

  • دسته بندی:
  • دیدگاه ها: ۰
  • تاریخ بروزرسانی: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰
نام کاربری و رمز عبور هم آوا
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

هر یک از دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی برای دریافت نام کاربری و رمز عبور هم آوا و ورود به سامانه بازیابی و تغییر رمز عبور هم آوا می توانند آموزش زیر را دنبال کنند. جهت بازیابی نام کاربری هم آوا و تغییر آن می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید. کلیه دانشجویان می توانند برای تغییر رمز ورود هم آوا با ثبت کد ملی و آدرس ایمیل خود اقدامات لازم را به انجام برسانید. در صورتی که ثبت نام شما تکمیل شده باشد، می توانید برای تغییر نام کاربری هم آوا اقدام نمایید.

پس از اینکه قبولی شما در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور برای دانشگاه علمی کاربردی مشخص گردید، کلیه دانشجویان می توانند برای دریافت نام کاربری و رمز عبور هم آوا اقدام نمایند. اموری همانند بارگذاری مشخصات، انتخاب واحد، پرداخت شهریه و مشاهده کارنامه و همچنین سایر فعالیت های مربوط به آن در سامانه هم آوا قابل انجام می باشد. هر یک از دانشجویان می توانند با وارد نمودن رمز عبور و نام کاربری خود، به این سامانه دسترسی داشته باشند.

 

 

برای دریافت نام کاربری و رمز عبور هم آوا و رفع خطاهای ایجاد شده به هنگام بازیابی اکانت خود با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

دریافت و تغییر نام کاربری و رمز عبور هم آوا برای کلیه دانشجویان این دانشگاه به صورت اینترنتی امکان پذیر است.

 

نحوه دریافت نام کاربری و رمز عبور هم آوا

در تمامی داشگاه ها به هنگام انجام ثبت نام، رمز عبور و نام کاربری را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. بنابراین کلیه دانشجویان می توانند پس از در اختیار داشتن رمز عبور و نام کاربری خود، برای تغییر آن اقدام نمایند. در ادامه به صورت تصویری برای شما عزیزان مراحل راهنمای تغییر این رمز را ارائه خواهیم نمود. پس از اینکه نام کاربری و رمز عبور خود را برای اولین بار در سامانه وارد نمودید، با وارد کردن رمز عبور و نام کاربری وارد سایت شدید در فیلدهای مربوطه باید نام کاربری و کلمه عبور را وارد نمایید.

 

نحوه دریافت نام کاربری و رمز عبور هم آوا

 

پس از اینکه موفق به ورود به سامانه شدید، حال می توانید بر روی گوشه سمت راست بالای صفحه مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه مربوط به دسترسی کلیک کنید.

 

 

پس از اینکه بر روی گزینه مورد نظر کلیک نمودید، وارد صفحه ای همانند صفحه زیر خواهید شد که دسترسی های مختلف سایت هم آوا را می توانید مشاهده نمایید. همانند تصویر زیر، برای تغییر کلمه عبور لازم است بر روی این گزینه کلیک کنید.

 

 

پس از کلیک بر روی تغییر کلمه عبور، لازم است در قسمت اول رمز عبور قبلی (همان رمز عبوری که از دانشگاه دریافت نموده اید) را وارد نمایید. در فیلد دوم می توانید رمز عبور جدید خود را ثبت کنید. دقت داشته باشید که رمز عبوری وارد کنید که بتوانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید و آن را به خاطر بسپارید. در قسمت آخر نیز لازم است رمز عبوری را که انتخاب نموده اید، مجددا وارد نمایید و لازم است عینا همین رمز عبور باشد.

پس از تغییر رمز ورود هم آوا حال لازم است بر روی گزینه ذخیره کلیک کنید تا تغییرات مورد نظر اعمال شود.

 

 

برای اطلاع از نحوه بارگذاری مدارک در سامانه هم آوا بر روی لینک کلیک کنید

 

 

سوالات متداول نام کاربری و رمز عبور هم آوا

در ادامه به برخی از سوالات شما در این رابطه پاسخ خواهیم داد.

سوال : جهت ورود به پورتال دانشجویی در سایت مرکز 11 تهران چه مشخصاتی باید وارد نماییم؟

جواب : با استفاده از سایت مرکزی کدملی و شماره شناسنامه خود می توانید جهت ورود به سایت اقدام نمایید. در صورتی که شماره شناسنامه و کد ملی شما یکی است برای هر یک از آن ها باید کدملی را وارد نمایید. همچنین چنانچه رمز عبور شما در پورتال دانشجویی تغییر نموده باشد، لازم است رمزی را که در ابتدا انتخاب نموده اید را وارد نمایید.

سوال : به هنگام ورود به سامانه بازیابی و تغییر رمز عبور هم آوا سایت مورد نظر به هم ریخته می باشد علت چیست؟

جواب : با توجه به اینکه این سامانه برای گوشی موبایل طراحی نشده است، به همین دلیل با موبایل و یا تبلت امکان باز شدن کامل آن وجود ندارد و بنابراین حالت بهم ریختگی ممکن است داشته باشد. بنابراین توصیه می نماییم برای ورود به این سامانه از کامپیوتر و یا لب تاپ استفاده نمایید.

 

برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه سما لایو علمی کاربردی بر روی لینک کلیک کنید

 

 

بازیابی نام کاربری هم آوا

در برخی موارد ممکن است شما به اطلاعات خود دسترسی نداشته باشید و یا اینکه آن را فراموش نموده باشید. در این صورت می توانید با ورود به سامانه بازیابی و تغییر رمز عبور هم آوا مجددا نام کاربری و رمز خود را تغییر دهید. در ادامه به صورت تصویری برای شما در رابطه با مراحلی که باید پشت سر بگذارنید، به صورت کامل توضیحاتی ارائه خواهیم نمود.

توصیه می نماییم که برای ورود به حساب کاربری خود یک ایمیل پشتیبانی داشته باشید. بهتر است پس از انجام کلیه مراحل، برای تغییر نام کاربری و رمز عبور هم آوا یک جیمل را به عنوان پشتیبان داشته باشید تا بتوانید به ایمیل خود دسترسی داشته باشید. و برای ثبت ایمیل خود اقدام نمایید.

 

تغییر نام کاربری و رمز عبور هم آوا

پس از طی نمودن کلیه مراحل بالا، حال وارد صفحه ای همانند تصویر زیر می شوید که لازم است در این صفحه بر روی گزینه ” دانشجو هستم ” کلیک کنید. همچنین برای سایر کاربران دیگر همچون استاد و کارمند دانشگاه علمی کاربردی لازم است گزینه های مربوطه را انتخاب نمایید.

 

در کادر مربوطه لازم است کد ملی خود را وارد کنید و همچنین سوال امنیتی مربوطه را نیز به درستی پاسخ دهید. در کنار کادر به سوال امنیتی علامت فلشی وجود دارد که در صورت کلیک بر روی آن کادر امنیتی تغییر خواهد نمود. پس از انجام کلیه مراحل حال می توانید بر روی گزینه ادامه که در پایین قرار داده شده است کلیک کنید.

در صورت کلیک بر روی گزینه ادامه برای بازیابی نام کاربری و رمز عبور هم آوا با صفحه زیر مواجه خواهید شد که در این صفحه اطلاعاتی همانند نام کاربری، شماره دانشجویی، رشته تحصیلی و مقطع تحصیلی و همچنین آدرس ایمیل را لازم است وارد نمایید. همچنین چنانچه برای تغییر نام کاربری هم آوا نام قبلی خود را به خاطر نداشته باشید، نام کاربری در پایین کادر برای شما به نمایش در خواهد آمد.

 

تغییر رمز ورود هم آوا

 

پس از نام کاربری و رمز عبور هم آوا باید پست الکترونیک خود را وارد نمایید. بنابراین پس از تغییر رمز ورود هم آوا  و همچنین تغییر نام کاربری هم آوا  اطلاعات جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد. در صورتی که با طی نمودن کلیه مراخل زیر باز هم موفق به بازیابی رمز عبور خود نشدید، می توانید با شماره های 9099075307 (از سراسر کشور) و 9099075307 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با نام کاربری و رمز عبور هم آوا  به صورت تصویری ارائه نماییم. در صورتی که مایل به تغییر رمز ورود هم آوا و یا تغییر نام کاربری هم آوا می باشید، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در صورتی که برای بازیابی نام کاربری هم آوا مشکلی دارید، می توانید آن را با درمیان بگذارید تا راه حل کامل را در رابطه با ورود به سامانه بازیابی و تغییر رمز عبور هم آوا  برای شما ارائه دهیم. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 

 

برای رفع خطاهای به وجود آمده به هنگام  ورود به سامانه بازیابی و تغییر رمز عبور هم آوا با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مطالب مرتبط

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن

لیست رشته های کارشناسی ارشد علمی کاربردی

نام کاربری و رمز عبور هم آوا 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نام کاربری و رمز عبور هم آوا را برای اولین بار چگونه می توانم دریافت نمایم؟

پس از انجام ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی دانشگاه رمز عبور و نام کاربری را در اختیار شما قرار خواهد داد.

برای ورود به سامانه بازیابی و تغییر رمز عبور هم آوا چه اطلاعاتی لازم است؟

کلیه دانشجویان می توانند با وارد نمودن کد ملی و شماره شناسنامه خود به این سامانه دسترسی داشته باشند.

آیا امکان بازیابی نام کاربری هم آوا وجود دارد؟

بله درصورت کلیک بر روی گزینه بازیابی کلمه عبور خواهید توانست برای بازیابی اقدام نمایید.

چگونه می توان برای تغییر رمز ورود هم آوا  اقدام نمود؟

ابتدا باید با رمز قبلی وارد سامانه شوید و پس از آن رمز عبور جدید را دو بار به صورت درست وارد نمایید.

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور