مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور سراسری
مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور سراسری
مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور سراسری

سامانه مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور ایران تحصیل

جهت راهنمایی و مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور – مشاوره اخذ انواع معافیت در زمینه تحصیلی – کفالت و … مشاوره اخذ امریه سربازی و ارگان های امریه پذیر و راهنمای گرفتن کسری خدمت با مرکز مشاوره نظام وظیفه ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور 97

مشاوره انتخاب رشته کنکور یکی از اصلی ترین و اساسی ترین مرحله های تحصیلی یک داوطلب کنکور می باشد که در این مرحله داوطلب می بایست از یک مشاور تحصیلی جهت انتخاب رشته کنکور مشورت بگیرد و سوالات گوناگون خود را مبنی بر انتخاب رشته صحیح و درست از مشاور تحصیلی خویش بپرسد ، مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور بدون شک از مهم ترین مراحل دوران تحصیل داوطلبان به شمار میرود که توصیه می کنیم داوطلبان محترم جهت تضمین موفقیت و قرارگرفتن در مسیر پیشرفت حتما قبل از انجام انتخاب رشته خود برای مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور با یک مشاور تحصیلی ذی صلاح مشورت نماید اما با توجه به شرایط برخی داوطلبان مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور برای وی امکان پذیر نخواهد بود لذا مرکز ایران تحصیل با عنوان بهترین مرکز مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور در راستای پیشرفت سطح علمی کشور و تسهیل در امور انتخاب رشته داوطلبان شرایطی را محیا کرده تا داوطلبان محترم جهت انجام مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور سراسری از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با کمترین هزینه با بهترین مشاوران کشور در ارتباط باشند.

داوطلبان کنکور سراسری می توانند جهت مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور سراسری از تمام نقاط کشور با شماره های 9099072952 – 9099072952 ( استان تهران) تماس بگیرند و با برترین مشاوران و اساتید کشور برای انتخاب رشته و استعدادیابی شغلی و هدایت تحصیلی در تماس باشند.

 

اهمیت مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور

یک داوطلب باید بداند که در مقوله مهم انتخاب رشته که آخرین قدم یک داوطلب کنکور می باشد ، علاقه وی به رشته انتخابی خود در کنکور خیلی مهم و حیاتی بوده که مشاوران تحصیلی انتخاب رشته کنکور در بهترین مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور ایران تحصیل می توانند این یاری را به داوطلبان عزیز و گرامی برسانند تا متقاضیان پذیرفته شده بتوانند به نحو احسن رشته مورد علاقه و آینده دار خود را انتخاب کنند و در این راه به موفقیت های بسیار دست پیدا کنند.

آخرین قدم در ورود یک دانش آموز به دانشگاه همان انتخاب رشته می باشد که این انتخاب زحمات چندین و چند ساله یک دانش آموز را رقم خواهد زد و سرنوشت یک دانش آموز را در آینده معلوم خواهد کرد که این انتخاب رشته می بایست حتما دقیق و صحیح باشد و اگر از طریق مشاوران تحصیلی انجام می گیرد سعی شود از طریق بهترین مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور انجام شود چرا که کلیه اتفاقات آینده یک شخص و کسب موفقیت های وی، به همین مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور بستگی خواهد داشت.

پس از گذراندن آزمون هزاران نفر هم اکنون در مرحله حساس انتخاب رشته قرار دارند و کلیه این هزاران نفر تمام دغدغه و فکر مشغولیشان این است که به چه طریقی و نحوی بهترین انتخاب را برای ادامه تحصیل خود در دانشگاه داشته باشند چرا که این انتخاب رشته آینده و فرصت های شغلی این افراد را می سازد. پس هر داوطلب با انتخاب یک مرکز مشاوره تلفنی کنکور خوب، می تواند بهترین آینده و فرصت های شغلی را برای خویش رقم بزند.

به همین منظور مرکز مشاوره تلفنی کنکور ایران تحصیل، با داشتن گروه متخصصین مشاورین تلفنی کنکور، این امکان را برای داوطلبان فراهم می سازد که کم ترین دغدغه را جهت انتخاب رشته دانشگاه سراسری داشته باشند.

 

بهترین مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور

بی اطلاع بودن نسبت به مرحله حساس و مهم انتخاب رشته داوطلب را در معرض آسیب های گوناگونی قرار خواهد داد که این بی اطلاعی قطعا و حتما تاثیری منفی بر روی آینده و فرصت های شغلی یک داوطلب خواهد گذاشت.

داوطلبان نباید این موضوع را فراموش کنند که تنها یک بار حق و فرصت انتخاب کردن رشته دارند پس همواره باید بر این تلاش باشند که با مشورت گرفتن از مشاوره تلفنی کنکور ، خود را در مسیر رسیدن به آینده بهتر قرار دهند.

از آن جایی که هر داوطلب فقط می تواند از طریق اینترنت اقدام به انتخاب رشته کنکور نماید البته این کار را با مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور می توان انجام داد. بنابراین باید با رجوع کردن به سامانه و سایت سازمان سنجش ، کد رشته های تحصیلی مورد علاقه خود را وارد کند و از کد رشته های تحصیلی که انتخاب نموده، یک نسخه کپی بگیرد و نزد خود داشته باشد.

سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org می باشد که داوطلبان عزیز میتوانند به آن مراجعه کنند و اقدامات لازم را انجام دهند.

هم چنین محیط آموزشی، افراد دارای تاثیر در زندگی شخص، افراد خانواده و هم سالان یک فرد نقش مهمی در انتخاب رشته یک داوطلب دارند و این ها عواملی هستند تاثیر خود را خواه ناخواه بر روی انتخاب رشته کنکور یک داوطلب خواهند گذاشت.

پس بهتر است که یک داوطلب با یافتن یک مرکز مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور که مشاوران متخصص در این زمینه را داشته باشد، نقش آینده خود را مبنی بر انتخاب رشته کنکور پر رنگ کند. می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا از دیگر داوطلبان انتخاب رشته کنکور دقیق تر و آینده دار تری را انتخاب کنید.

 

حال این سوال برای عده ای از داوطلبان پیش خواهد آمد که اصلا چه زمانی به انتخاب رشته مجاز می شوند و چه زمانی می توانند برای انتخاب رشته کنکور 97 اقدام کنند؟

بعد از گذشتن یک هفته از این که نتایج اولیه کنکور و آزمون اعلام می شود فقط آن دسته از متقاضیانی می توانند برای انتخاب رشته اقدامات ذکر شده و لازم را انجام دهند که به انتخاب رشته مجاز شده باشند که این امر هم با داشتن دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور 97 محقق خواهد شد. باید به خاطر داشته باشید که کد 15  رقمی تکمیل مرحله انتخاب رشته خود را حتما دریافت کنید.

حال سوال دیگری که در ذهن شکل می گیرد این است که اعلام نتایج کنکور 97 چه زمانی اعلام خواهد شد؟

اواخر شهریور ماه، زمانی می باشد که داوطلبان می توانند نتیجه مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور خود را بر روی سایت مشاهده کنند . چنان چه هر داوطلبی در این مرحله که همان مرحله انتخاب رشته کنکور است، پذیرفته شد لازم است مدارک خود را تکمیل کرده و به دانشگاهی که در آن پذیرفته شده مراجعه کند و برای ثبت نام نمودن حضوری اقدامات مربوط را انجام دهد.

آن دسته از داوطلبانی که در مرحله مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 97  و تخمین رتبه قبول نشده اند هیچ گاه شعله امید خود را در دل خاموش نکنند چرا که در مرحله تکمیل ظرفیت می توانند مجدد شانس خود را امتحان کنند.

 

چنان چه تمایل داشتید که مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور خود را با دقت و جزئیات بیش تری انتخاب کنید و آینده و فرصت شغلی خویش برایتان دارای اهمیت می باشد، می توانید با مرکز مشاوره تلفنی کنکور ایران تحصیل تماس حاصل نموده و بهترین انتخاب رشته را برای خود برگزینید.

 

جهت مشاوره مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور – مشاوره اخذ انواع معافیت در زمینه تحصیلی – کفالت و … مشاوره اخذ امریه سربازی و ارگان های امریه پذیر و راهنمای گرفتن کسری خدمت با مرکز مشاوره نظام وظیفه ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور
کانال مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور

 

مطالب مرتبط :

مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد 98

اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری

حذفیات کنکور 98

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 98

تاثیر معدل بر کنکور سراسری 98

انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری 97

ثبت نام کنکور سراسری 98

نتایج نهایی کنکور 97

رشته های تجربی بدون کنکور

انتخاب رشته کنکور هنر

انتخاب رشته کنکور تجربی

انتخاب رشته کنکور انسانی

انتخاب رشته کنکور ریاضی

انتخاب رشته دانشگاه سراسری 97

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب