تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور

شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان + آیین نامه 1401 | ایران تحصیل

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان به اندازه ی قبولی در آزمون و ورود به این مدارس چالش برانگیز است. از این رو رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان شرایط دانش آموزان پایه نهم مدارس سمپاد برای ادامه تحصیل در پایه دهم مدارس تیزهوشان را اعلام کرد. در این مقاله به بررسی این شرایط خواهیم پرداخت.به موجب این بخش نامه کلیه دانش آموزانی که قصد ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان را دارند در تمامی مقاطع هفتم، هشتم و نهم باید شرایطی که در ادامه به آن می پردازیم را باید دارا باشند.

همچنین در این مقاله به بررسی فرایند ثبت نام در مدارس تیزهوشان می پردازیم و در انتها درباره ی کارت ورود به جلسه، شرایط آزمون و آخربن اخبار مربوط به مدارس تیزهوشان مطالبی را آماده کرده ایم.

 

تاریخ برگزاری آزمون و مهلت ثبت نام آن

داوطلبان برای اطلاع از این موارد باید به دفترچه ی راهنمای ارائه شده توسط سازمان سنجش مراجعه کنند. این دفترچه برای داوطلبان پایه هفتم با مراجعه به سایت hoosh.medu.ir قابل دسترسی است. ثبت نام برای آزمون تکمیل ظرفیت پایه ی دهم و ورودی پایه هفتم سال 1401_1402 از تاریخ 11 فروردین ماه به مدت 15 روز ادامه دارد و از طریق سایت azmoon.medu.ir انجام می شود. آزمون ورودی پایه ی هفتم و دهم سازمان سنجش به صورت همزمان در داخل و خارج از کشور در اردیبهشت ماه هر سال برگزار می شود.

لازم است بدانید که کلیه مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی و توسط خود داوطلبان قابل انجام است و مدارس محل تحصیل صرفا موظف به ارائه ی رمز همگام به دانش آموزان می باشند.

 

شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان

 • معدل دانش آموزان در خردادماه نباید کمتر از 14 باشد. دانش آموزانی که معدل کل خردادماه آن ها کمتر از 14باشد حق ادامه تحصیل در مدارس سمپاد را نخواهند داشت.
 • نمره ی ارزشیابی نوبت دوم و یا شهریور ماه آن ها بدون ضریب و در هیچ یک از درس ها نباید پایین تر از 12 باشد. دانش آموزانی که این شرایط را نقض کنند به مدارس عادی انتفال خواهند یافت.
 • دانش آموزی که به دلیل کسب نمرات بین10 تا12 در امتحانات شهریور ماه شرکت می کند، نمره ی امتحانات شهریور ماه وی در معدل نهایی تاثیر نخواهد داشت و تنها ماندن یا رفتن از مدارس تیزهوشان را مشخص خواهد کرد.

در ادامه به بررسی تبصره های شرایط فوق می پردازیم.

 • تبصره ی 1: دانش آموزی که نمره سالانه درس یا دروس وی در خرداد ماه بین 10 تا 12 باشد می توانند جهت ادامه تحصیل  در مراکز سمپاد در امتحانات نوبت شهریور ماه شرکت نماید . سوالات امتحان شهریورماه برای مشمولان این بندصرفا از کتاب ارائه شده از دفتر برنامه ریزی و تالیف کتب درسی خواهد بود.
 • تبصره ی 2: در صورتیکه با معدل سالانه کمتر از 14 در خرداد شرایط قبولی در مدارس عادی را نداشته باشد درس هایی که نمره کمتر از 10 دارد در شهریور ماه امتحان می دهد وبا هر نمره یا معدلی به مدارس عادی هدایت می شود .
 • تبصره 3: چنانچه دانش آموزی به دلیل کسب نمرات 10 تا 12 در امتحانات شهریور ماه شرکت کنند و معدل سالانه ی وی بعد از این امتحانات حداقل 15 باشد و در یک درس نمره ی 10 تا 12 را کسب کرده باشد می تواند در مدارس سمپاد ادامه تحصیل دهد. همچنین با کسب حداقل معدل 17 مجاز است که در دو درس نمره ی 10 تا 12 را کسب کند.
 • تبصره 4: دانش آموزان در طول دوره ی تحصیل فقط یکبار در یک ماده درسی می توانند از مفاد تبصره ی 3 استفاده نمیایند.
 •  تبصره 5: در صورتی که دانش آموزی نخواهد در امتحانات تجدیدی شرکت کند یا به شهری نقل مکان کند که فاقد مدارس سمپاد است ، نمرات وی بر اساس آیین نامه امتحانات مصوب شورای عالی آموزش و پرورش ملحوظ و طبق مقررات اعلام نتیجه خواهد شد .

 

 به نقل از رییس مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان درخصوص شرایط دانش آموزان پایه ی نهم که در مدارس سمپاد تحصیل کرده اند، دانش آموزان برای شرکت در پایه ی دهم مدارس سمپاد باید دارای معدل خرداد ماه بالای 16 باشند. همچنین نمره ی ارزشیابی هیچ یک از دروس در امتحانات نوبت دوم یا شهریور ماه پایین تر از 12 نباشد. در غیر این صورت به مدارس عادی هدایت می شوند.

 

 

برای کسب اطلاعات در مورد  شرایط ادامه تحصیل پس از ترک تحصیل وارد شوید.

 

 

شرایط ورود به مدارس تیزهوشان مقطع اول متوسطه

داوطلبان شرکت در آزمون پایه ششم به هفتم مدارس تیزهوشان باید در تمامی دروس پایه پنجم و ششم نمره ی خیلی خوب را کسب کرده باشند وتنها در یک درس مجاز به کسب امتیاز خوب می باشند. در غیر این صورت صلاحیت شرکت در آزمون ورودی مدارس استعداد درخشان را ندارند.( دروس نیم سال دوم پایه ی پنجم مورد ارزیابی قرار می گیرد)

تربیت بدنی و شایستگی عمومی جزء مواد درسی ملحوظ می شوند.

همچنین از شرایط عمومی شرکت در آزمون، تابعیت ایرانی داوطلبان است و اتباع غیرایرانی با شرایط خاص می توانند در آزمون ثبت نام و شرکت کنند.متقاضیان شرکت در آزمون ششم به هفتم مدارس تیزهوشان می توانند با مراجعه به سایت  hoosh.medu.ir نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.

 

شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان

شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان

 

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم در سال 1401

 • داوطلبان در این گروه علاوه بر دارا بودن اشتغال به تحصیل در پایه ی نهم لازم است معدل پایه هشتم آن ها بالای 19 باشد.
 • همانند آزمون ورودی به مدارس تیزهوشان پایه ششم، دانش آموزان با تابعیت غیرایرانی امکان شرکت در این آزمون را مگر در شرایط خاص ندارند.
 • دانش آموزانی که سه سال تحصیلی هفتم،هشتم و نهم را در مدارس استعدادهای درخشان گذرانده اند نیازی به شرکت در امتحان ورودی دوره ی دوم ندارند و مستقیما به پایه ی دهم دوره ی دوم فرستاده می شوند. آزمون برگزاری برای سایر دانش آموزان به منظور تکمیل ظرفیت کلاس ها به ویژه در رشته ی انسانی برگزار می شود.
 • باتوجه به این که هرساله تغییرات جزئی در مفاد بخش نامه ی شرکت در آزمون های مدارس استعداد های درخشان ایجاد می شود،سازمان سنجش این اطلاعات را در قالب دفترچه ای برای داوطلبین گرد آوری کرده است.دانش آموزان موظف اند پیش از شرکت در آزمون، مفاد بخشنامه و راهنمای تکمیل نمونه برگ تقاضا نامه ی ثبت نام را مطالعه کنند و با اطلاعات کامل نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام کنند.
 • برای اطلاع از جزئیات بیشتر این دفترچه در سال 1401 می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

برای اطلاع از نحوه ی ثبت نام در مدارس تیزهوشان کلیک کنید.

 

 

بخش نامه ی سازمان سنجش در خصوص شرکت در آزمون مدارس استعداد درخشان

این بخش نامه در سال 1401 دارای بخش های مختلفی می باشد. شامل مراحل ثبت نام داوطلبان در آزمون ، ضوابط و شرایط ثبت نام و پذیرش داوطلبان ، مواد امتحانی، تعداد و ضرایب سوالات آزمون پایه دهم ، اعلام نتایج و ضوابط و نحوه نقل و انتقال پذیرفته شدگان می باشد .

 

 

شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان

شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان

 

رمز همگام چیست؟

دانش آموزان با اطلاع از رمز خود و ورود به سامانه ی همگام ،می توانند بسیاری از فرآیند های حین تحصیل خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. فرآیند هایی از قبیل ثبت نام جهت شرکت در آزمون های ورودی مدارس نمونه دولتی وتیزهوشان و یا ثبت نام در المپیاد های علمی با مراجعه به پورتال همگام قابل انجام اند.

 

اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه

در کارت ورود به جلسه علاوه بر عکس داوطلب اطلاعاتی مانند نام،نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی درج شده است. همچنین مدارس تیزهوشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزه مشاهده می شود. متقاضیان باید پنج روز پیش از روز برگزاری آزمون با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir کارت ورود به جلسه را دریافت و پرینت بگیرند.

 

آخرین اخبار مدارس تیزهوشان

 • سهم مدارس نمونه و تیزهوشان در رتبه های زیر سه هزار کنکور

بررسی رتبه‌های کنکور زیر سه هزار طی سال‌های اخیر نشان می‌دهد که سال گذشته همه دانش‌آموزان مشغول به تحصیل در مدارس استعدادهای درخشان ۳.۲۶ درصد کل دانش‌آموزان کشور یعنی معادل ۱۲۱ هزار نفر بودند، اما این از این سه هزار رتبه برتر ۳۷.۳۵ درصد رتبه‌ها توسط دانش‌آموزان این مدارس کسب شد. احمدی لاشکی با اشاره به این موضوع افزود: طی 31 سال گذشته 9 استان هیچ مدالی در المپیاد ها دریافت نکرده اند.آیا واقعا هیچ استعدادی در این استان ها وجود ندارد؟ عقیده ی من بر این است که عدالت آموزشی باید برقرار شود و شرایط برای کلان شهر ها و شهر های کوچک تر برابر باشد.

 • افتتاح مدرسه تیزهوشان غرب گیلان دهه فجر

فرماندار صومعه سرا از راه اندازی مدرسه تیزهوشان غرب گیلان در این شهرستان در دهه مبارک فجر امسال خبر داد. سیدمحمدی افزود این دبیرستان در دهه فجر افتتاح می شود.

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله به بررسی شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان پرداخته ایم. شما می توانید برای مشاوره در زمینه ی موفقیت در آزمون ورودی و برنامه ریزی برای کسب بهترین نتایج،از طریق شماره های موجود در سامانه با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید.

 

 

برای دانلود مقاله به صورت pdf کلیک کنید.

 

 

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان شرط معدل وجود دارد؟

بله دانش آموزان باید دارای معدل بالای 14 باشند.

برای ادامه تحصیل در پایه ی دهم مدارس تیزهوشان،معدل پایه ی هشتم در نظر گرفته می شود؟

بله معدل پایه ی هشتم باید بالای 19 باشد.

آیا نمره ی امتحان شهریور ماه در معدل کل مدارس تیزهوشان موثر است؟

خیر این نمرات فقط وضعیت دانش آموز را جهت ماندن و یا انتقال به مدارس عادی مشخص می کند.

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. matin
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

  سلام ببخشید مدرسه ی ما میگن حداقل معدل 15 هستش ولی اینترنت و سایت ها نوشته 14
  الان کدومش درسته؟

  • isaei
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

   سلام معدل لازم برای ادامه در تیزهوشان حداقل 15 میباشد و مدرسه بهتون اطلاع میدهد

 2. B
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۸

  سلام
  من توی امتحانات شهریور نمره قبولی رو کسب نکردم اگه میشه بگید شرایط تک ماده و تبصره چطوریه و اینکه الان یک هفته مانده به مدارس ظرفیت کلاس های تجربی همه مدارس تکمیله و طبق پرسش ها هیچ مدرسه ای ثبت نام نمیکنه اگر اینها مارو اخراج کردن دقیقا تکلیف ما چیه؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۳

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر برسی شود جهت برسی وضعیت شما با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 3. Cc
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

  سلام
  من در امتحانات شهریور شرکت کردم و نمره ریاضیم ۱۲ شد
  اما یک امتحان دیگه رو که تجدید شدم توی شهریور 10/۵ گرفتم
  میتونم تبصره بذارم؟
  معدل بالای ۱۶ هم دارم

  • obeidavi obeidavi
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 4. A
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳

  ببخشید برای دو درس که تو امتحانات شهریور یکیش ۱۲ شده و حد نصابه میتونم اون یکی رو تبصره بذارم؟اون یکی هم بالای ۱۰ هست البته ۱۰/۵

  • isaei
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقتتون بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

 5. ab
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۳۵

  ببخشید تک ماده برای یازدهم در مدارس سمپاد میشه استفاده کرد ؟

  • behrouzi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام بله

 6. محمد
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۷

  سلام اگه در امتحانات شهریور هم زیر 10بگیریم اخراج میشیم؟معدلم 17عه اما فک کنم ریاضی روی توی شهریور هم زیر. ده میگیرم

  • behrouzi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام بستگی به مدیر مدرسه دارد ولی معمولا اخراج میکنن برای اطلاعات از ایین نامه ها مقالع را مطالعه کنید

 7. محمد
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۳

  سلام من در 2 درس مردود شدم و در 3 درس تجدید شدم میتونم در مدارس سمپاد ادامه تحصیل بدم؟

  و سوال دوم اینکه اگه معدل ریاضیم در شهریورماه 10.5 باشه و معدل کلم بالای 15 باشه میتونم از تبصره استفاده کنم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶

   سلام وقت بخیر شرای شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 8. Yasi
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

  سلام وقت بخیر
  نمره کل بعد از امتحانات شهریور چجوری حساب می‌کنند؟ دقیقا کدوم نمره های کارنامه باهم جمع میشن که معلوم بشه قبول میشیم یا نه؟

  • javadi
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

   سلام روزبخیر
   معدل ترم اول هم در معدل کل تاثیر داده میشه.

 9. مانی
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

  سلام من امسال نهم هستم در مدارس سمپاد.
  می خواستم بپرسم اگر معدل بالای 19 بیارم می تونم بدون آزمون کلاس دهم رو در مدارس سمپاد باشم. معدل هشتمم 19.98 و هفتمم بالای 19 و نیمه

  • gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

   سلام بله شرط معدل بدون ازمون 16 به بالا است

  • mahan
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۳

   ببخشید من در آزمون شهریور عربی دهمم رو 10 شدم معدلم هم بالای 16 و نیم هست میتونم در این مدارس ادامه تحصیل بدم ؟

   • karimi
    ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۷

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 10. هادی محرمی
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۵

  سلام خسته نباشید برای قبولی پایه نهم به دهم نمرات پایه هفتم مؤثر است یا نه؟ اگر مؤثر است معدل خرداد ماه را حساب میکنند یا نمرات دروس رو؟

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام روزبخیر
   خیر موثر نیست.

 11. هادی محرمی
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

  سلام خسته نباشید برای قبولی پایه نهم به دهم نمرات پایه هشتم مؤثر است یا نه؟ اگر مؤثر است معدل خرداد ماه را حساب میکنند یا نمرات دروس رو؟

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام روزبخیر
   خیر حساب نمیشه.

 12. M
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

  سلام وقتتون بخیر
  میخواستم بدونم اگر نمره سالیانه ریاضی ۱۱.۵ شده باشه
  و معدل کل ۱۷ میتونم درخواست تبصره بدم؟
  پایه دهم سمپاد هستم

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام روزتون بخیر اعتراض بزنید ببینید جوابش چی میشود

   • M
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

    برای بازرسی نمره خرداد اعتراض بزنم یا برای تبصره؟

    • alizadeh
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

     سلام روزبخیر
     باید اعتراض ثبت کنید.

     • M
      ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۶

      در چه مورد باید اعتراض ثبت کنم؟

     • hedayati
      ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

      سوالتون رو بفرمایید؟

 13. Armin
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

  سلام وقت بخیر من امتحان ریاضی ۱۰.۵ شدم معدل ۱۷ ولی مدرسه میگه باید بالای ۱۴ بشیم آیا مدرسه میتونه یه همچین کاری کنه؟

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام وقت بخیر
   مدارس سمپاد دارای یک سری شرایط خاص پذیرش هستند.

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام روزتون بخیر بستگی به مدرسه دارد

 14. Hana
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

  سلام وقت بخیر توی شهر ما گفتن که بخشنامه اومده نمرات زیر 17 دوباره باید بریم امتحان بدیم.درصورتی که من یک نمره زیر 14 ندارم و معدلم 18.71 شده. خیلی دادن بهمون فشار میارن این بخشنامه پیه داستانش

  • behrouzi
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

   شما چه شهری هستید هم چین چیزی عنوان نشده از اموزش پرورش سوال بفرمایید

 15. علی
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۹

  سلام وقت بخیر من تیزهوشان دهم هستم امسال معدل کل سالانه 18.60شد فقط معدل سالانه ریاضی ام 12.5شد و نمره برگه خردادم هم 10.5شد الان من باید دوباره شهریور امتحان بدم؟

  • gholizadegan
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام خیر در واقع نمره قبولی 10 است و شما نمره 9 نگرفته اید

 16. هانی
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

  من همه ی درسام بالای 14.5 نمره دارم بعد تجدیدی دادند زیر 17 همهم امتحان دهند من فقط زبانم را 14.5 گرفتم تو مدرسه ی تیزهم هستم و همه نمره هایم 16.5 یا 16.75 هستند الان واسه سال نهم چیکار کنم پایه هشتمم

  • alizadeh
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

   سلام روزبخیر
   درسی که تجدید شدین رو شهریور مجدد امتحان بدین معدل اصلاح میشه.

 17. مهدی
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲

  سلام الان دوباره دارند امتحان میگیرند از افراد زیر 17 خب کسی که بالای 15 رتبه اورده باشه که قبوله طرف مثلا شده 16.75 باید دوباره شهریور امتحان دهد ؟ تو شهر ما اینجوریه

  • gholizadegan
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام روزتون بخیر بله قبول میشوید لطفا برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 18. Mah
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲

  سلام ببخشید من معدلم 17 و 20 شده ولی زیست رو برگه 12 و ریاضی 9 و نیم شدم باید چیکار کنم؟

  • abbasi
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸

   با سلام برای ادامه تحصیل در تیزهوشان باید با مدیریت صحبت کنید

 19. Mah
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

  ببخشید من معدلم 17 و 20 شده ولی زیست رو برگه 12 و ریاضی 9 و نیم شدم باید چیکار کنم؟

  • rahimi
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

   سلام وقت بخیر
   شما باید در ابتدا ریاضی نمره قبولی بگیرید و برای اطلاعات بیشتر شما میتونید با مجموعه تماس بگیرید

 20. Ali
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۶

  سلام
  من دوره اول هستم
  اگه توی سایت پادا قبولی خرداد خورده باشم
  هنوز احتمالش هست توی کارنامه مدرسه تجدیدی خورده باشم؟

  • fathollahi
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۲

   سلام خیر کارنامه همه دانش اموزان از طریق سامانه پادا اعلام میشود

 21. علیرضا
  ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۰

  سلام من معدل امسالم رو شدم بالای ۱۷ اما یکی از دروس رو نمره سالیانه ۹.۷۵ اوردم و مردود شدم آیا بعد از دادن این امتحان در شهریور و اوردن نمره بالای حد نصاب می تونم توی تیزهوشان بمونم؟

  • isaei
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام وقت بخیر
   بله

 22. علیرضا
  ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۷

  سلام من معدلم ۱۷.۵ شده اما در یکی از دروس با نمره ۹‌.۷۵ مردود شدم آیا می تونم توی مدرسه سمپاد در صورت قبولی در شهریور بمونم؟

  • isaei
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام وقت بخیر
   بله با توجه به شروطی امکان پذیر میباشد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • M
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام وقتتون بخیر
   میخواستم بدونم اگر نمره سالیانه ریاضی ۱۱.۵ بشه و تجدید خورده باشه با معدل کل ۱۷ میتونم درخواست تبصره بدم؟
   پایه دهم سمپاد هستم

   • obeidavi obeidavi
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

    سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

 23. ایلیا
  ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۴۴

  سلام یه سوال داشتم ملاک تجدیدی نمره سایت پادا هستش یا کارنامه ای که از مدرسه دریافت میکنیم ؟

  • gholizadegan
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۶

   سلام ملاک هر دو هستش باید از مدرسه بپرسید

   • ایلیا
    ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

    بعد من دوره اول هستم سال هشتم
    تجدیدی در درس علوم به صورت فیزیک شیمی و زیست هستش یا همون علوم ؟؟

    • karimi
     ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

    • آریانا
     ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۲۵

     نمره علومت میشه چون که میانگین فیزیک و شیمی و زیست و زمین شناسیه

     • hedayati
      ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۵

      سلام وقت بخیر
      نمره درس علوم شما باتوجه به بخش های آن، شامل زیست فیزیک و شیمی است

 24. علی
  ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۹

  سلام من معدلم ۱۷.۵ شده فقط در درس ریاضی نمره سالیانه ام ۹.۷۵ شده در صورت اینکه امتحان ریاضی رو شهریور بدم و نمره ساليانه ام بالای ۱۲ بشه نمره سالیانه قبلیم مشکلی برام در ماندگاری توی تیزهوشان ایجاد می کنه یا خیر؟

  • isaei
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

   سلام وقت بخیر
   خیر مشکلی نخواهید داشت.

 25. لیلا زارع
  ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۵۲

  سلام دختر من تیزهوشان قبول شده ولی معدل کل پایه هشتم ۱۸ و ۹۰ شده امکانش هست که ثبت نامش نکنند؟؟

  • gholizadegan
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰

   سلام بابد برید حضوری شرایطتان را مطرح کنید ببینید میپذیرند یا خیر موفق باشید

  • heydari
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام وقتتون بخیر ..خیر احتمالش خیلی کمه

 26. Fsm
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۷

  سلام .. اگه معدل ما ۱۷.۴۵ باشه و در دو درس تجدید شویم ولی سال آینده بخوایم در یه مدرسه عادی تحصیل کنیم باید شهریور امتحان بدیم؟

  • bahraii
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام وقت بخیر
   حتما باید شهریور مجدد ازمون بدید.

 27. Hosein
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

  سلام من دوره دوم هستم و نمره ام شده ۱۴/۵ آیا باید اخراج بشم؟؟

  • bahraii
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲

   سلام وقتتون بخیر لطفا مقاله شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیز هوشان را با دقت مطالعه کنید

 28. F12
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

  سلام.معدل من بالای پونزده و در درس فیزیک مستمر 12 و پایانی 7,25 و در ریاضی مستمر 12 و پایانی 3,75 گرفتم.شهریور امتحان بدم از سمپاد میرم یا میتونم ادامه تحصیل بدم؟

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۸

   سلام احتمال زیادمیرین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرین

 29. ...
  ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۱

  سلام وقتتون بخیر
  من هفتم معدل سالیانه ۱۹.۱۰
  ریاضی ۱۹.۷۵ و علوم ۱۹ و نیم
  و در هشتم معدل سالیانه ام شد ۱۷.۵۲
  ریاضی ۱۲ و علوم ۱۶
  آیا ممکنه با این معدل بتونم در سال دهم باز هم در تیزهوشان بخونم؟
  و برای ریاضی میتونم دوباره امتحان بدم؟
  امکانش هست اگر نهم نمره ام بهتر شود برم تجربی؟🌹

  • aghazade
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۴

   سلام وقت بخیر
   شما برای اینکه بتوانید رشته تحصیلی رو انتخاب داشته باشید نیازه جمع نمرات شما در 2در ریاضی و علوم بالا باشد مخصوصا پایه نهم که ضریب 3رودارد و باید به یه مجموع برسد اگر نرسد متاسفانه امکان ورود ندارید

   • ...
    ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

    بله ممنون
    سوال اولم رو جواب میدید؟
    ممکنه اگر معدل سال نهمم بالا باشه بتونم باز دهم تو تیزهوشان باشم یا باید باز امتحان بدم؟

    • aghazade
     ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

     سلام
     از لحاظ معدلی پایین نیستید اما نیازه در مورد نمره درسیتون ارتقا پیدا کنید

  • mansuri
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵

   سلام وقت بخیر برای ورود به مدارس تیزهوشان باید در ازمون تیزهوشان نهم به دهم ثبت نام کنید و حد نصاب قبولی را از طریق ازمون کسب کنید بعلاوه اینکه وضعیت معدل سال نهم و هشتم هم در روند ثبت نام تاثیرگذار است جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

 30. امیرمحمد
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۲

  سلام من مدرسه تیزهوشان هستم پایه یازدهم نمره ریاضی نوبت دومم شده ۹,۵ بقیه درس ها بالای ۱۴ تکلیف من چیه ؟

  • gholizadegan
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام تکلیف شما این است که شهریور امتحان دهید و قبولی بیارید

 31. Sara
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۸

  تک ماده برای پایه ۱۱ بخوای استفاده کنی برا یکی از درسا موقعی که دیپلم میخواهیم بگیریم باید استفاده کنیم یا الان باید بگیم به مدرسه؟

  • soleimani
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام باید به مدرسه درخواست بدید. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 32. کیمیا
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۰

  سلام. اگه معدل بالای ۱۶ باشه ولی توی درسی نمره ی ۸ گرفته باشی، اخراجه؟

  • alizadeh
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۲

   سلام وقت بخیر . از شما تعهد گرفته می شود برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع فرمایید

 33. ..
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۶

  سلام وقت بخیر
  اگر در پایه یازدهم مدرسه فرزانگان (سمپاد) معدل بالای 16
  اما در یک درس مردود شده باشد
  میتونه شهریور امتحان بده و در مدرسه سمپاد ادامت تحصیل بده؟؟

  • bagheri
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

   با سلام باید امتحان شهریور بدهید

   • Q
    ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸

    میشه از تک ماده ای چیزی استفاده کرد

 34. زیبا
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۲۸

  سلام من معدل کلم ۱۸ شده ولی نمره سالیانه یک درس ۱۱ و نیم
  باید شهریور امتحان بدم ؟

  • bagheri
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   با سلام به نظر مدیریت بستگی دارد و معنولا نیاز نیست

   • زیبا
    ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۴

    یعنی امکان داره نیاز به ازمون نباشه ؟ چون توی مقاله بالا گفتید نمره سالیانه باید بالای ۱۲ باشه و نمره من ۱۱ و نیم
    البته بقیه دروس را عالی دادم و معدلم بالای ۱۸

    • زیبا
     ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۶

     پایه یازدهم سمپاد هستم

 35. علی اکبر
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

  سلام ببخشید اگر معدل پانزده باشه و یک درس مردود و یک تجدید داشته باشیم آیا می‌توانیم ادامه تحصیل در مدرسه ی سمپاد دهیم

  • aghazade
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

   سلام
   خیر متاسفانه شرایط مدارس تیزهوشان با بقیه مدارس متفاوت است اگر شما مردودی داشته باشید دیگه اجازه ادامه تحصیل در این مدارس را ندارید

 36. زهرا
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

  سلام ببخشید ی سوال
  کسب نمره ی ۱۳.۷۵ در درس ریاضی در امتحان خرداد و کسب نمره ی ۱۵.۵ برای درس ریاضی به عنوان نمره ی سالیانه و کسب معدل ۱۸.۸۶ در پایه ی یازدهم مدارس سمپاد
  آیا شهریور باید امتحان ریاضی داده شود یا نه؟

  • karimi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۵

   سلام خیربرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 37. کاربر
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

  سلام برای پایه ۱۱اگر نمره سالیانه دریک درس ۱۰.۵بشی ومعدلت ۱۶.۹۰باشه قبولی ؟؟

  • bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   با سلام معدل کتبی باید دوره اول 14 و دوره دوم 16 باشید

   • کاربر
    ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

    معدل یانمره؟؟

    • karimi
     ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • علیرضا
    ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸

    یعنی با معدل ۱۵.۷۰ در دوره دوم اخراج میشیم؟🥺

    • bagheri
     ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

     با سلام باید با مدیریت صحبت کنید

    • bahraii
     ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

     سلام وقت بخیر لطفا مقاله شرایط ادامه تحصیل مدارس تیز هوشان را با دقت مطالعه کنید

 38. کاربر
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

  سلام برای پایه ۱۱اگه دریک درس ۱۰.۵بشی ومعدلت ۱۶.۹۰باشه قبولی ؟؟

  • bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   با سلام باید نمره نهایی شما دوره اول 14 و دوره دوم 16 باشد

   • Q
    ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۵

    خوب معدلم بالاس مال هردو دوره ولی این درس پاس میشم یابید شهریور امتحان داد؟

    • bagheri
     ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۷

     با سلام تمره پایین تر از 10 باشد باید شهریور ازمون بدهید

 39. محمد
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۰۱

  سلام ببخشید من معدلم ۱۶/۵ شده و درس فیزیک ۱۱/۷۵ گرفتم و ریاضی ۹/۵ تکلیف چیه باید چیکار کنم؟

  • bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

   با سلام نمره کتبی دوره اول باید 14 اشد و دوره دوم باید 16 باشد

   • کاربر
    ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۷

    معدلم خوبه ولی نمیدونم باید این درس شهریورامتحان بدم یاخیر

 40. Q
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۳

  سلام من نمره درس فیزیکی ۱۰.۲۵شده ومعدلم ۱۶/۹۰شده آیا قبول هستم ؟

  • bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   با سلام معدل اخراجی زیر 14 برای دوره اول و زیر 16 برای دوره دوم است

 41. ممد
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

  سلام برا پایه 11 اگه معدل نزدیک 16 باشه و نمره سالیانه ریاضی 7 باشه باید شهریور بری امتحان بدی؟؟

  • aghazade
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام
   باتوجه به اینکه نمره سالیانه شماذ7میباشد به احتمال زیاد بتوانید ایت درس رو پاس بشید

   • ممد
    ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۹

    یعنی نیازی به امتحان نیست؟؟؟نیازه با معاون صحبت کنم؟اخه جلوی درس نوشته مردود

    • bagheri
     ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۳

     با سلام با مدیریت صحبت کنید مشکلی ندارد

   • Q
    ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۲

    سلام اگه نمره سالیانه در یک درس۱۰/۵باشه باید شهریور امتحان داد؟

    • alizadeh
     ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۴

     سلام وقت بخیر . بله طبق نظر مدیریت و مدرسه تان باید اقدام نمایید برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات سایت را مطالعه فرمایید

 42. علیرضا
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

  سلام
  اگه در پایه دهم یکی از نمرات سالانه ۹.۵ بشه ولی معدل ۱۶ میتونه اگر امتحان شهریور نمره خوبی گرفت در مدرسه بمونه یا خیر

  • bagheri
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   با سلام با مدیریت صحبت کنید

   • علیرضا
    ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

    یعنی امکانش هست که بشه ادامه تحصیل بدم همینجا ؟

 43. علیرضا
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

  اگه در پایه دهم یک درس تو نمره سالانه ۹.۵ بشه ولی معدل ۱۶ باشه میتونیم شهریور امتحان بدیم و بمونیم یا نمیشه ؟

  • bagheri
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   با سلام با مدیریت صحبت کنید

 44. A
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

  سلام وقتتون بخیر
  من همه نمره هام اوکی شده فقط نمره‌ی امتحان نهایی فیزیکم شده ۱۰/۷۵ الان شهریور باید امتحان بدم؟
  استعدادهای درخشان هستم

  • karimi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   معدلتون مهمه چندشده

   • A
    ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

    معدلم شده ۱۷/۸۷
    در این صورت باید شهریور امتحان بدم؟

    • bagheri
     ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

     با سلام مشکلی موجود ندارد شهریوری نیستید

 45. N
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲

  سلام ببخشید اگر یک پایانی خرداد یک درس زیر 10 و نمره سالانه هم زیر 10 باشد و دانش اموز مردود شود میتوند امتحان شهریور را بدهد

  • alizadeh
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۴

   سلام وقت بخیر بله برای ازمون شهریور مجازید برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات سایت مطالعه شوند

 46. محمدرضا
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

  در مدارس تیزهوشان اگه همه درس ها و معدل هم اوکی باشه جز ریاضی(11.75) و فیزیک (9.75) تکلیف چیه ؟

  • haghipor
   ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقت بخیر
   برای ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان معدل کل شما باید مورد بررسی قرار گیرد
   برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله سایت رامطالعه فرمایید

   • محمدرضا
    ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

    معدل کل 17 هست ، اوکیه ؟

 47. سروش
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

  سلام ببخشید من کلاس اول متوسطه هستم نمره معدل تمام مقاطع من از 17 بالاتر هست ولی در نمره نوبت دوم پایانی من 10 هست آیا باید شهریور ماه امتحان بدم؟

  • سروش
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳

   منظورم این هست که نمره یکی از درس ها در نوبت دوم پایانی 10 هست

   • karimi
    ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۶

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • fathollahi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۱

   سلام برای مدارس تیزهوشان معدل باید بالای 19 باشد.

 48. Hani
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۰

  سلام وقت بخیر . من پایه ی یازدهم تیزهوشان هستم . نوبت اول من زیست رو ۱۳ گرفتم و فیزیک رو ۹ ولی بقیه ی نمرات بالای ۱۹ بود به جز ریاضی که در هر دو ترم ۱۶ گرفتم . در نوبت دوم هم همه ی نمرات بالای ۱۹ ولی فیزیک ۱۳ و زیست رو ۱۴ گرفتم. آیا شرایط ادامه تحصیل در تیزهوشان رو دارم ؟ و این‌ه میخواستم بپرسم نحوه ی محاسبه ی معدل به چه شکل هستش و حداقل نمره و معدل برای ادامه تحصیل در تیزهوشان چه قدر هستش. با سپاس از شما

  • aghazade
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام
   متاسفانه چون شما توی درس نمره قبولی رو نگرفتید و مردود شدید امکان ادامه تحصیل در این مدرسه رو ندارید

 49. محمد
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۹

  سلام ببخشید معدل من بالای پانزده و نیمه ولی معدل کل دو درس ۹میشه آیا میتونم تو مدرسه ادامه تحصیل بدم

  • alizadeh
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

   سلام وقت بخیر با مراجعه به مدیریت مدرسه درخواست خود را ارائه دهید . شانس شما کم هست ، برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات داخل سایت مطالعه شود

   • محمد
    ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

    یعنی امکان داره بتونم بمونم؟

   • محمد
    ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۶

    یعنی ممکنه بمونم

 50. محمدرضا
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۱

  سلام وقتتون بخیر
  من در سایت های مختلف دیدم که برای ادامه تحصیل مدارس تیزهوشان متوسطه ی دوم معدل باید بالای 14 باشه
  ولی معاونمون می گه باید بالای 15 باشه و بهش می گم که داخل سایت ها نوشته 14 ولی می گه قوانین تغییر کرده
  باتوجه به آخرین تغییرات معدل باید 14 باشه یا 15؟

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۹

   با سلام توسطه اول 14 و متوسطه دوم 16 میباشد

 51. مهراد
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

  سلام.‌ لطفا بخشنامه رو بگذارید.
  مدیر مدرسه گفته معدل ۱۸‌ به بالا باشه. توی سایت نوشته ۱۶ به بالا، اینجا نوشتید ۴ به بالا.
  سوال رو واضح پیپرسم، لطفا با آفرینش درست پاسخم رو بدید که به مدیر مدرسه نشون بدم.
  گفته دانش آموز هشتم سمپاد، اگر معدل خرداد از ۱۸ پایین تر باشه، پایه نهم رو در سمپاد میخونه ولی دهم، نمیتونه سمپاد باشه. (مگر اینکه دوباره در آزموت شرکت کنه)

  • bahraii
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام وقتتون بخیر لطفا مقاله شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیز هوشان را با دقت مطالعه نمایید

 52. محمدرضا
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

  سلام ببخشید میخواستم بدونم برای پایه ی اگر همه نمرات درس ها اوکی باشه ولی فقط نمره ی آخرین امتحان در یک درس ۹ باشه در حالی که بقیه امتحانات اوکی بودن شرایط چطور میشه؟ آیا میشه ادامه تحصیل داد در مدارس سمپاد یا با امتحان تو شهریور معلوم میشه

  • bagheri
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۶

   سلام وقت بخیر . ادامه تحصیل در مدارس سمپاد تابع یکسری شرایط خاص مثل معدل بالا و نمرات پایانی بالا می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 53. مهدی
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۷

  سلام وقت بخیر یک سوال داشتم
  اگر همه نمرات خرداد اوکی باشه ولی یک درس رو زیر ده بگیریم و بریم شهریور همون درس رو بالای ۱۹ بگیریم میتونیم سال بعد هم در مدارس تیزهوشان ادامه تحصیل بدیم؟

  • bagheri
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۴

   با سلام برای ثبت نام تیزهوشان باید شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان را داشته باشید یکی از ان شرایط قبولی در خرداد ماه است

 54. امیرمحمد
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۶

  سلام.ببخشید مدرسه ی ما میگه ک زیر 13 یا 14 باید شهریور امتحان بده اما اینجا 12 نوشته شده
  در رابطه با پایه ی هفتم نمره زیر چند شهریور هست؟

  • fathollahi
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۲

   سلام شرایط مدارس تیزهوشان به اینگونه هست که باید بالای 14 بشید درس هارو

 55. Unknown
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

  سلام ببخشید در صورتی که پایه یازدهم یکی از نمره ها پایین ۱۰ باشه میشه شهریور امتحان داد دوباره؟یا حتما باید بین ۱۰ تا ۱۲ باشه؟

  • bagheri
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶

   با سلام زیر 10 باشد بالا 7 با شرایط خاص میتوانید تک ماده تبصره بزنید

 56. Sadi
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۷

  سلام
  بر اساس نمره ی ورقه نوبت دوم مشخص میشه که باید دوباره شهریور امتحان بدیم یا بر اساس نمره نهایی کل اون درس؟

  • ekhlasi
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۹

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به نمره برگه و در شرایط استفاده از تبصره تک ماده میتوانید تکلیف درس خود را مشخص کنید

 57. علی
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۸

  سلام وقت بخیر, اگه نمره خرداد بین 10 تا 12 باشه(پایه دهم)…ولی معدل و سایر نمرات مستمر نوبت دوم و اول اوکی باشه در اون درس…باید شهریور امتحان داده بشه؟

  • bagheri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

   با سلام شرایط ادامه تحصیل و مدارس نمرات 10 است

 58. مهراد
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۱

  سلام. متوجه نشدم. اول نوشتید برای ادامه تحصیل، معدل باید بالای ۱۴ باشد. به گرد نوشتید برای ورود به پایه دهم، معدل هشتم باید ۱۹ باشد! لطفا بخشنامه را کامل بگذارید که همه موارد را ببینیم

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۴

   سلام برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

   • مهراد
    ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

    سلام. این اطلاعیه صحت داره؟
    *مهم مهم*
    اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز پایه هشتم، لطفا دقت بفرمایید.
    *پذیرش و انتقال دانش آموزان از دوره اول (پایه نهم ) به دوره دوم سمپاد دارای شرایط زیر می باشد ؛*
    🔰 ماده ۹ آیین نامه .
    دانش آموزان پایه نهم مدارس استعدادهای درخشان که *معدل کل خرداد ماه پایه هشتم** *ونوبت اول پایه نهم آنان حداقل ۱۸ باشد، بدون نیاز به شرکت درآزمون ورودی پایه دهم ،مجاز به ادامه تحصیل دردبیرستان های دوره دوم استعدادهای درخشان خواهند بود.*
    پس 👇
    *چنانچه دانش آموزی درپایه هشتم، معدل کل خردادماه او کمتر از ۱۸ باشد ،جهت پذیرش دردوره دوم سمپاد باید درآزمون ورودی پایه دهم شرکت نماید.*
    لطفا باکیفیت، بادقت و با آرامش درس بخوانید.
    🌹🌹🌹🌹🌹

    • مهدی
     ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

     خدا خیرت بده من شدم 18.93 خدارو شکر چشم مرسی خدا …..

 59. ناشناس
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

  سلام اگه کسی نمره یه درسش تو خرداد کمتر از ۱۰باشه باید شهریور امتحان بده؟

  • ranjbar
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۲

   سلام وقت بخیر . بله مردود حساب می شود و شخص باید در شهریورماه آزمون دهد

ایران تحصیل
تماس با مشاور