ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان + آیین نامه ۱۴۰۳ | ایران تحصیل

شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان به اندازه قبولی در آزمون و ورود به این مدارس چالش برانگیز است. از این رو رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان در پایه ششم به هفتم و نهم به دهم مدارس تیزهوشان را اعلام کرد. به موجب این بخش نامه کلیه دانش آموزانی که قصد ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان را دارند باید در تمامی مقاطع هفتم، هشتم و نهم  از شرایطی که در ادامه به آن می‌پردازیم برخوردار باشند.

بنابراین افت تحصیلی، نمرات زیر 12 و موارد انضباطی می‌تواند درادامه تحصیل دانش آموزان در مدارس تیز هوشان و یا اخراج آن‌ها نیز تاثیر داشته باشد. به این ترتیب اطلاع از شرایط تحصیل در مدار سسمپاد برای تمامی دانش آموزانی که می‌خواهند در آزمون ورودی شرکت کنند، الزامی است.

آشنایی با قوانین مدارس تیزهوشان 1403-1404

دانش آموزانی که قصد ثبت نام مدارس تیزهوشان را دارند، باید قبل از هر چیز با قوانین و ضوابط این مدارس آشنا شوند. ضوابط اخراج از مدارس تیزهوشان به ویژه مدارس سمپاد بسیار حائز اهمیت است، چراکه این مدارس از سطح بالایی از توانمندی علمی برخوردارند و دانش‌آموزان باید در این محیط‌ ها توانایی علمی بالایی داشته باشند.

به عبارت دیگر، مدارس تیزهوشان به دنبال دانش‌ آموزانی هستند که به‌ طور مداوم در سطح بالایی از عملکرد و نتایج تحصیلی قرار دارند. در صورتی که یک دانش‌ آموز به دلیل افت تحصیلی دچار مشکل شود، راه‌ حلی به جز اخراج از مدرسه وجود ندارد. از سوی ذیگر از دانش‌ آموزان انتظار می‌‌رود که در طول دوره تحصیلی از افت تحصیلی جلوگیری کنند و معدل کل آن‌ها از ۱۷ کمتر نباشد.

همچنین، نمرات هر درس در آزمون‌ های پایان ترم نیز نباید از ۱۲ نمره پایین‌ تر باشد. باتوجه به اینکه مدارس تیزهوشان، به ویژه مدارس سمپاد، به شدت به نمرات و عملکرد تحصیلی دانش‌ آموزان توجه دارند، به طوری که برخی از مدیران این مدارس آیین‌نامه‌‌هایی تدوین کرده‌اند که شرایط اخراج از مدرسه را برای دانش‌آموزان مشخص می‌کنند.

در این آیین‌نامه‌‌ها، حداقل نمرات قابل قبول و معدل کل در هر مقطع تحصیلی مشخص می‌‌شود. بنابراین دانش‌ آموزانی که نمرات پایینی کسب کنند، بدون هیچگونه عذرخواهی مجاز به ادامه تحصیل در مدرسه نخواهند بود و از مدرسه اخراج خواهند شد.

آشنایی با قوانین مدارس تیزهوشان

معرفی شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان 1403-1404

بسیاری از دانش آموزانی که مایل به ثبت نام در مدارس سمپاد هستند، در ارتباط با شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان سوال دارند و مایلند بدانند که باید چه شرایطی داشته باشند تا بتوانند در این مدارس تحصیل نمایند. در ادامه به برخی از مهمترین شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان می‌پردازیم:

 • معدل دانش آموزان در خرداد ماه نباید کمتر از 14 باشد. دانش آموزانی که معدل کل خرداد ماه آن ها کمتر از 14باشد، حق ادامه تحصیل در مدارس سمپاد را نخواهند داشت.
 • نمره ارزشیابی نوبت دوم و یا شهریور ماه آن‌‎ها بدون ضریب و در هیچ یک از درس‌ها نباید پایین تر از 12 باشد. دانش آموزانی که این شرایط را نقض کنند به مدارس عادی انتفال خواهند یافت.
 • دانش آموزی که به دلیل کسب نمرات بین 10 تا 12 در امتحانات شهریور ماه شرکت می‌کند، نمره‌ی امتحانات شهریور ماه وی در معدل نهایی تاثیر ندارد  و تنها باید ماندن یا رفتن از مدرسه تیزهوشان را مشخص کند.

در ادامه برخی از تبصره‌های مربوط به شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و تحصیل در این مدارس را توضیح خواهیم داد:

 • تبصره 1: دانش آموزی که نمره سالانه درس یا دروس وی در خرداد ماه بین 10 تا 12 باشد، می‌توانند جهت ادامه تحصیل در مراکز سمپاد در امتحانات نوبت شهریور ماه شرکت نماید. سوالات امتحان شهریورماه برای مشمولان این بندصرفا از کتاب ارائه شده از دفتر برنامه ریزی و تالیف کتب درسی خواهد بود.
 • تبصره 2: در صورتیکه با معدل سالانه کمتر از 14 در خرداد شرایط قبولی در مدارس عادی را نداشته باشد درس‌هایی که نمره کمتر از 10 دارد در شهریور ماه امتحان می‌دهد وبا هر نمره یا معدلی به مدارس عادی هدایت می‌شود.
 • تبصره 3: چنانچه دانش آموزی به دلیل کسب نمرات 10 تا 12 در امتحانات شهریور ماه شرکت کنند و معدل سالانه ی وی بعد از این امتحانات حداقل 15 باشد و در یک درس نمره ی 10 تا 12 را کسب کرده باشد، می‌‎تواند در مدارس سمپاد ادامه تحصیل دهد. همچنین با کسب حداقل معدل 17 مجاز است که در دو درس نمره ی 10 تا 12 را کسب کند.
 • تبصره 4: دانش آموزان در طول دوره تحصیل فقط یکبار در یک ماده درسی می توانند از مفاد تبصره ی 3 استفاده نمایید.
 •  تبصره 5: در صورتی که دانش آموزی نخواهد در امتحانات تجدیدی شرکت کند یا به شهری نقل مکان کند که فاقد مدارس سمپاد است، نمرات وی بر اساس آیین نامه امتحانات مصوب شورای عالی آموزش و پرورش لحاظ خواهد شد و طبق مقررات اعلام نتیجه خواهد شد.

به نقل از رییس مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان درخصوص شرایط دانش آموزان پایه ی نهم که در مدارس سمپاد تحصیل کرده‌اند، دانش آموزان برای شرکت در پایه ی دهم مدارس سمپاد باید دارای معدل خرداد ماه بالای 16 باشند. همچنین نمره ارزشیابی هیچ یک از دروس در امتحانات نوبت دوم یا شهریور ماه پایین تر از 12 نباشد. در غیر این صورت به مدارس عادی هدایت می‌شوند.

برای کسب اطلاعات در مورد شرایط ادامه تحصیل پس از ترک تحصیل وارد لینک شوید.

معرفی شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان

شرایط تحصیل در مدارس تیزهوشان مقطع اول متوسطه 1403-1404

داوطلبان شرکت در آزمون پایه ششم به هفتم مدارس تیزهوشان باید در تمامی دروس پایه پنجم و ششم نمره خیلی خوب را کسب کرده باشند و تنها در یک درس مجاز به کسب امتیاز خوب هستند. در غیر این صورت صلاحیت شرکت در آزمون ورودی مدارس استعداد درخشان را ندارند. (دروس نیم سال دوم پایه ی پنجم مورد ارزیابی قرار می‌گیرد)

تربیت بدنی و شایستگی عمومی جزء مواد درسی لحاظ می‌شوند.

همچنین از شرایط عمومی شرکت در آزمون، تابعیت ایرانی داوطلبان است و اتباع غیرایرانی با شرایط خاص می‌توانند در آزمون ثبت نام و شرکت کنند. متقاضیان شرکت در آزمون ششم به هفتم مدارس تیزهوشان می‌توانند با مراجعه به سایت  my.medu.ir نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.

شرایط تحصیل در مدارس تیزهوشان مقطع اول متوسطه

برای اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان کلیک کنید.

شرایط ادامه تحصیل مدارس تیزهوشان نهم به دهم در سال 1403-1404

داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان در مقطع نهم به دهم در سال 1403-1404 هستند، باید واجد شرایط زیر باشند.

 • داوطلبان در این گروه علاوه بر دارا بودن اشتغال به تحصیل در پایه ی نهم لازم است معدل پایه هشتم آن ها بالای 19 باشد.
 • همانند آزمون ورودی به مدارس تیزهوشان پایه ششم، دانش آموزان با تابعیت غیرایرانی امکان شرکت در این آزمون را مگر در شرایط خاص ندارند.
 • دانش آموزانی که سه سال تحصیلی هفتم،هشتم و نهم را در مدارس استعدادهای درخشان گذرانده اند نیازی به شرکت در امتحان ورودی دوره ی دوم ندارند و مستقیما به پایه ی دهم دوره ی دوم فرستاده می شوند. آزمون برگزاری برای سایر دانش آموزان به منظور تکمیل ظرفیت کلاس ها به ویژه در رشته انسانی برگزار می شود.
 • باتوجه به این که هرساله تغییرات جزئی در مفاد بخش نامه ی شرکت در آزمون های مدارس استعداد های درخشان ایجاد می شود، سازمان سنجش این اطلاعات را در قالب دفترچه ای برای داوطلبین گرد آوری کرده است.دانش آموزان موظف‌اند پیش از شرکت در آزمون، مفاد بخشنامه و راهنمای تکمیل نمونه برگ تقاضا نامه ثبت نام را مطالعه کنند و با اطلاعات کامل نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام کنند.

جهت اطلاع از امکانات مدارس تیزهوشان چیست؟ کلیک کنید.

شرایط ادامه تحصیل مدارس تیزهوشان نهم به دهم

شرط ماندن در مدارس تیزهوشان 1403-1404

یکی از دلایلی که ظرفیت مدارس تیزهوشان همیشه با محدودیت مواجه است، به دلیل سطح بالای امکانات آموزشی و رفاهی این مدارس می باشد. دانش‌ آموزانی که از شرایط اخراج از مدارس تیزهوشان آگاهند و دارای نمرات بالایی هستند، می‌‌ توانند با معدل کل بالا و نمرات بیش از 14، افت تحصیلی خود را جبران کرده و در مدارس سمپاد ادامه تحصیل دهند.
برای ماندن در مدارس تیزهوشان، اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان در پایه های مختلف تحصیلی اهمیت دارد. برای هر مقطع شرایط متفاوتی در نظر گرفته می‌شود که با آیین‌ نامه‌ های مختلف هر مدرسه متفاوت است.
به عنوان مثال، مدارس می‌توانند از مجازات‌ هایی مانند تجدید سبز مدرسه یا امضای تعهدنامه‌ هایی برای آگاهی از شرایط اخراج استفاده کنند تا دانش‌ آموزان را برای ادامه تحصیل در محیط تیزهوشان تشویق کنند.

در صورتی که دانش‌ آموز به هر دلیلی از شرایط اخراج در مدارس تیزهوشان مواجه شود، می‌ تواند شانس خود را با شرکت در آزمون‌های ورودی مدارس دیگری مانند مدارس نمونه دولتی امتحان کرده و نمرات خود را بهبود دهد.

این مدارس ممکن است شرایط آسان‌ تری برای پذیرش داشته باشند. همچنین می توان از این راه‌ها استفاده کرد که به دلیل تمرکز طولانی مدت بر روی کسب نمرات بالا و فشار روانی ناشی از رقابت، دانش‌ آموزان احساس خستگی ذهنی و بی‌انگیزگی نداشته باشند.

آخرین اخبار مدارس تیزهوشان

 • سهم مدارس نمونه و تیزهوشان در رتبه های زیر سه هزار کنکور

بررسی رتبه‌های کنکور زیر سه هزار طی سال‌های اخیر نشان می‌دهد که سال گذشته همه دانش‌آموزان مشغول به تحصیل در مدارس استعدادهای درخشان ۳.۲۶ درصد کل دانش‌آموزان کشور یعنی معادل ۱۲۱ هزار نفر بودند، اما این از این سه هزار رتبه برتر ۳۷.۳۵ درصد رتبه‌ها توسط دانش‌ آموزان این مدارس کسب شد.

احمدی لاشکی با اشاره به این موضوع افزود: طی 31 سال گذشته 9 استان هیچ مدالی در المپیاد ها دریافت نکرده اند.آیا واقعا هیچ استعدادی در این استان ها وجود ندارد؟ عقیده من بر این است که عدالت آموزشی باید برقرار شود و شرایط برای کلان شهرها و شهرهای کوچک تر برابر باشد.

خلاصه مطالب شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان

شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان برای پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم تفاوت دارد. آن دسته از دانش آموزانی که قصد دارند در این مدارس درس بخوانند باید واجد شرایط مشخصی باشند. بعلاوه چنانچه دانش آموزی به دلیل تخلف از قوانین این مدارس از مدرسه اخراج شود، برای ادامه تحصیل باید یکسری شرایط را داشته باشد.

در این مقاله به طور کامل بررسی شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان پرداختیم. شما می توانید برای مشاوره در زمینه موفقیت در آزمون ورودی و برنامه ریزی برای کسب بهترین نتایج، از طریق شماره های موجود در سامانه با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

برای دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

4.1/5 - (16 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان شرط معدل وجود دارد؟

بله دانش آموزان باید دارای معدل بالای 14 باشند.

برای ادامه تحصیل در پایه ی دهم مدارس تیزهوشان،معدل پایه ی هشتم در نظر گرفته می شود؟

بله معدل پایه ی هشتم باید بالای 19 باشد.

آیا نمره ی امتحان شهریور ماه در معدل کل مدارس تیزهوشان موثر است؟

خیر این نمرات فقط وضعیت دانش آموز را جهت ماندن و یا انتقال به مدارس عادی مشخص می کند.

 

 

نظرات

602 دیدگاه دربارهٔ «شرایط ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان + آیین نامه ۱۴۰۳ | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo الف گفت:

  سلام شرط معدل برای پایه یازدهم (به دوازدهم) تیزهوشان چنده؟
  و اینکه مدرسه با مدرسه برای شرط معدل فرق میکنه یا شرط معدل برای همه مدارس تیزهوشان متوسطه دوم یکیه؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. معدل شما باید بالای 16 باشد و قوانین در همه ی مدارس یکسان میباشد.

 2. Avatar photo تیزهوش گفت:

  سلام برای سال یازدهم شرط معدل در مدارس متفاوت تیزهوشان ۱۴ یا ۱۵ یا ۱۶ هست؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام شرط معدل بالای 16

 3. Avatar photo آیسن گفت:

  اگر خرداد نمره کمتر از دوزاده داشته باشیم میتونیم شهریور امتحان بدیم و بمونیم تو سمپاد؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله این امکان را دارید و از شما ازمون جامع گرفته میشود

 4. Avatar photo هر کسی گفت:

  سلام سال هفتمی ام اگه معدلم بالای ۱۸ باشد و یک نمره ی پایانی حداقل ۱۳ داشته باشم باید اون درس را شهریور امتحان بدم یا خیر از امتحان شهریور معاف هستم؟

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله اگر مدرسه برای شما تعیین کند نیازمند ازمون مجدد می باشد

 5. Avatar photo آ گفت:

  سلام یک سوال داشتم
  من سال دهم هستم اگر فقط یه درسو زیر ده بشی ولی بقیه نمرات روی هجده نوزده باشه اخراج میشی؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بستگی به معدل پایانی شما خواهد داشت

 6. Avatar photo هدی گفت:

  سلام خسته نباشد من سال یازدهمی هستم
  می‌خوام باز از پایه دهم بخونم امکانش هست بتونم برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان آزمون بدم؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان پذیر نیست

 7. Avatar photo سیگ گفت:

  در مدرسه نمونه دولتی درس میخونم. بهمون گفتن معدل زیر ۱۷ و نمره زیر۱۴ اخراجه. واقعیت داره؟ چون خیلی نگرانم معدلم پایین ۱۷ شاید بشه

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   معمولا مدارس سطح بالا شرط معدل را دارند.

 8. Avatar photo امیر گفت:

  سلام وقت بخیر اگه نمره سالیانه یک درسیمون ۱۲ به بالا باشه و معدلمون ۱۸ به بالا مشکلی نداره درسته ؟
  اگه نمره سالیانه مون بین ۱۰ تا ۱۲ بشه امکان داره اخراج بشیم؟ (پایه یازدهم)

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. این مورد بستگی به تصمیم مدیریت مدرستون خواهد داشت.

 9. Avatar photo سورنا گفت:

  سلام من در امتحان عربی نمره زیر 12 گرفتم ودهم هستم نمره میانترمم 14 بوده ایا به مدرسه عادی میرم یا شهریور هم امتحان میدم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای اخراج از مدرسه معدل شما اهمیت دارد

 10. Avatar photo زهرا گفت:

  سلام خسته نباشید من دهم هستم و داخل مدرسه تیزهوشان درس میخونم اما دوتا از نمره های خردادم بین ۱۲ و ۱۰ هست میتونم شهریور امتحان بدم و از تیزهوشان اخراج نشوم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله اگر معدلتون بالاتر بیاید اخراج نخواهید شد

 11. Avatar photo امیر گفت:

  سلام برای سال دهم ، معدل کل سالانه پایه نهم در نظر گرفته می‌شود یا معدل کتبی پایانی روی برگه امتحانات نهایی خرداد ؟

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   معدل کل

 12. Avatar photo تیز هوش گفت:

  سلام برای تیزهوشان معدل کل پایه نهم مدنظر هست یا فقط معدلی که روی برگه کتبی پایانی گرفته شده را حساب می کنند ؟

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   معدل کتبی پایانی

 13. Avatar photo تیزهوش گفت:

  وا ..
  امسال من هستم تیزهوشانم ولی گفتم بالای ۱۸ باشی نمیخواد از نهم به دهم ازمون بدی ولی اکر ۱۸ به پایین باشه ازمون باید بدیم از نهم به دهم
  ولی بالای ۱۶ قبولیم تو مدرسه ..

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله درسته

 14. Avatar photo زهرا حبيبي گفت:

  سلام
  دانش آموزاني كه سال ششم به هفتم تيزهوشان قبول ميشوند دوباره سل نهم بايد آزمون ورودي بدهند؟ يا تا ديپلم تيزهوشان مي مونند؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   خیر باید ازمون بدهند.

 15. Avatar photo ملک گفت:

  سلام اگه هم ازمون رو قبول بشیم شرایطه معدلی رو داشته باشیم ولی معدل انضباط ۱۹ باشه قبول میکنن موقع ثبت نام؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر مگراین که دلیل خاصی داشته باشد.

  2. Avatar photo سوگل گفت:

   سلام وقت بخیر ، من دختر هستم و تقریبا ۱۲ سالمه و میخوام چند روز دیگه آزمون تیزهوشان شرکت کنم و ساکن تهران هستم از شما دوتا سوال داشتم
   یک . اگه ششم به هفتم قبول شم نهم دوباره باید آزمون بدم؟
   دو . اگر درصد ام چیزی حدود ۵۰ تا ۵۶ درصد باشه آیا میشه گفت بی شک تو مدرسه فرزانگان ۴ تهران قبول شم ؟ درصد پارسال اش ۴۴ بوده
   سه . بعد آزمون تیزهوشان فقط پاسخ برگ رو از ما میگیرن و دفترچه ها رو که فقط سوالات داخلش هست به خودمون میدن درسته؟

   1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

    سلام دوست عزیز برای ورود به دهم بستگی به وضعیت نمرات و معدل نهم شما خواهد داشت. قبولی شما بستگی به رقبای شما خواهد داشت. دفترچه ی سوالات از شما گرفته خواهد شد.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان

  حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان 1403 {آدرس و مسیر}

  با توجه به تاثیر بسزای حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان بر کیفیت برگزاری آزمون و ایجاد شرایط مطلوب برای داوطلبان، می‌توان گفت که این حوزه‌ها نقش بسزایی در بهبود کیفیت آزمون داشته‌اند. تعیین تعداد حوزه‌های اصلی و فرعی بر...
 • gozinesh.police.ir ورود به سامانه گزینش نیروی انتظامی

  gozinesh.police.ir + ورود به سامانه گزینش نیروی انتظامی

  متقاضیان استخدام در سمت‌های درجه داری نیروی انتظامی می‌توانند با مراجعه به سایت استخدام نیروی انتظامی به آدرس اینترنتی gozinesh.police.ir جهت ثبت نام اقدامات لازم را انجام دهند. تمامی مراحل استخدام و اطلاع رسانی‌های ثبت نام به صورت اینترنتی از...
 • توضیحات نمونه کارنامه اولیه کارشناسی ارشد

  توضیحات نمونه کارنامه اولیه کارشناسی ارشد 1403 + راهنما جامع

  داوطلبان آزمون ارشد پس از حدود سه هفته می‌بایست به سایت سنجش کشور برای مشاهده توضیحات نمونه کارنامه اولیه کارشناسی ارشد مراجعه کنند. کارنامه اولیه معمولا در خرداد ماه منتشر می‌شود تا شرکت‌کنندگان برای بررسی رتبه، تراز و درصد دروس...
 • سامانه ثبت‌نام دانش‌آموزان جدیدالورود

  سامانه ثبت‌نام دانش‌آموزان جدیدالورود ۱۴۰۳ + ورود سایت

  سامانه ثبت‌نام دانش‌آموزان جدیدالورود کدام است؟ دانش‌آموزان اول ابتدایی، پایه هفتم و دهم که مدرسه آن‌ها تغییر می‌کنند به کجا مراجعه کنند؟ دانش‌آموزانی که به دلایل مختلفی مجبور شدند محل سکونت خود را تغییر دهند چگونه در مدرسه جدیدی مشغول...
تماس با مشاور