ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

سوالات استخدام نیروی انتظامی

سوالات استخدام نیروی انتظامی 1401 | pdf + پاسخنامه کلیدی | ایران تحصیل

سوالات استخدام نیروی انتظامی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سوالات استخدام نیروی انتظامی را چگونه دریافت کنیم؟ آیا نمونه سوالات هوش استخدامی نیروی انتظامی منتشر شده است؟ Pdf نمونه سوالات آزمون استخدامی نیروی انتظامی را چگونه دریافت کنیم؟ آیا امکان دانلود رایگان سوالات استخدام نیروی انتظامی 1401 با پاسخنامه کلیدی وجود دارد؟

کسانی که قصد دارند در نیروی انتظامی استخدام شوند باید در آزمون آن شرکت کنند تا نمره قبولی را کسب کنند. نمونه سوالات استخدام نیروی انتظامی سال‌های گذشته تاثیر زیادی در قبولی متقاضیان دارد. زیرا متقاضیان از این طریق می‌توانند با سطح سوالات مطرح شده در سال‌های گذشته آشنا شوند. سپس بیشتر تمرکز خود را این سوالات قرار دهند.

مسلما این متقاضیان به دنبال کامل‌ترین و جامع‌ترین سوالات استخدام نیروی انتظامی 1401 می‌باشند که شما برای دریافت نمونه سوالات هوش استخدامی و PDF آن‌ها می‌توانید این مقاله ایران تحصیل را دنبال کنید.

 

جهت دریافت مشاوره در مورد سوالات استخدام نیروی انتظامی، پاسخنامه کلیدی سوالات آزمون استخدامی ناجا، نمونه سوالات هوش استخدامی نیروی انتظامی،  مصاحبه حضوری استخدامی نیروی ناجا و نحوه استخدامی در ناجا با مشاوران ایران تحصیل به شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

آزمون استخدام نیروی انتظامی 1401

در حال حاضر کلیه متقاضیانی که قصد دارند در نیروی انتظامی استخدام شوند باید از طریق آزمون گزینش شوند. در واقع این نهاد دولتی برای جذب نیروی مورد نیاز خود یک فراخوان استخدامی منتشر می‌کند که داوطلبان می‌توانند در زمان تعیین شده در این آزمون ثبت‌نام کنند.

 

 

جهت دریافت اطلاعات در مورد استخدام نیروی انتظامی ناجا روی لینک کلیک کنید.

 

 

نمونه سوالات هوش استخدامی نیروی انتظامی

نمونه سوالات هوش استخدامی نیروی انتظامی

 

اما یکی از مهم‌ترین چیزهایی که همواره کلیه داوطلبان آزمون استخدام ناجا به دنبال آن می‌باشند این است که بهترین و کامل‌ترین نمونه سوالات آزمون استخدام ناجا کدام است؟ زیرا دانلود و خواندن این نمونه سوالات می‌تواند تاثیر زیادی در آمادگی متقاضیان برای آزمون داشته باشد تا آن‌ها با اعتماد به نفس بیشتری در جلسه امتحان حضور یابند. بنابراین در گام اول برای موفقیت در این آزمون pdf نمونه سوالات آزمون استخدامی ناجا سال‌های قبل را دریافت کنید.

 

روش‌های استخدام در نیروی انتظامی ناجا

در حال حاضر کلیه متقاضیانی که تمایل دارند در نیروی انتظامی ناجا استخدام شوند می‌توانند از دو طریق اقدام کنند:

 

‌نام‌نویسی در دانشگاه‌های علوم انتظامی کشور

در حال حاضر دانشگاه‌های علوم انتظامی مانند دانشگاه امین هر ساله از طریق ثبت‌نام اینترنتی در مقطع افسری دانشجو مرد می‌پذیرد. بنابراین کلیه داوطلبان می‌توانند با نام‌نویسی در این نهاد استخدام شوند.

داوطلبان پلیس زن نیز می‌توانند از طریق دانشگاه انتظامی کوثر در نیروی انتظامی استخدام شوند که شما برای دریافت تاریخ دقیق ثبت‌نام آن‌ها می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

 

جهت اعلام نتایج دانشگاه افسری ناجا روی لینک کلیک کنید.

 

 

شرکت در گزینش ناجا

هر ساله نیروی انتظامی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در مقاطع مختلف درجه‌داری و افسری فراخوان استخدامی منتشر می‌کند. معمولاً این فراخوان به صورت حضوری با مراجعه به مرکز گزینش می‌باشد که داوطلبان با ثبت‌نام اینترنتی در سایت police.ir نیز می‌توانند در این استخدامی شرکت کنند. به یاد داشته باشید که ثبت‌نام در این فراخوان به منزله استخدام نیست. بلکه آن‌ها باید شرایط لازم برای استخدام رسمی در نیروی انتظامی ناجا را داشته باشند تا با قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی استخدام شوند.

 

شرایط استخدام در نیروی انتظامی 1401

تمام داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی نیروی انتظامی باید شرایط عمومی و اختصاصی درج شده در آزمون را داشته باشند. اگر داوطلبی این شرایط را نداشته باشد، آنگاه ثبت‌نام او منتفی خواهد شد. بنابراین بهتر است قبل از ثبت‌نام در آزمون استخدامی در مورد شرایط عمومی و اختصاصی آن اطلاعاتی کسب کنید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط استخدام نیروی انتظامی کلیک کنید.

 

 

Pdf نمونه سوالات آزمون استخدامی نیروی انتظامی

Pdf نمونه سوالات آزمون استخدامی نیروی انتظامی

 

 

شرایط عمومی استخدام در فراخوان نیروی انتظامی

 • اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام داشته باشد.
 • به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه اعتقاد و التزام عملی داشته باشد.
 • متقاضیان باید برای تحقق اهداف قانون اساسی و ولایت فقیه آماده فداکاری باشد.
 • داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی نیروی انتظامی به همراه پدر و مادر آن‌ها ایرانی‌الاصل باشند. یعنی داوطلب به همراه پدر و مادرش دارای شناسنامه ایرانی و تابعیت جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.
 • در احزاب و گروه‌های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران سابقه عضویت یا وابستگی نداشته باشد.
 • در احزاب و گروه‌های سیاسی معارض در  زمان   ثبت‌نام    استخدامی ناجا عضویت  یا وابستگی نداشته باشد.
 • محکومیت محروم از خدمات دولتی نداشته باشد.
 • سوء پیشینه کیفری نداشته باشد.
 • به مواد مخدر اعتیاد نداشته باشد.
 • سلامت جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نظر را داشته باشد.
 • شرایط تحصیلی یا تخصصی مورد نیاز برای خدمت خود را داشته باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بانوان کلیک کنید.

 

 

شرایط اختصاصی فراخوان استخدام نیروی انتظامی

 • کلیه داوطلبان مرد در مقطع درجه‌داری باید مدرک تحصیلی دیپلم در رشته‌های نظری، فنی حرفه‌ای و کاردانش داشته باشند.
 • محدوده سنی آن‌ها بین 18 تا 25 سال باشد.
 • داوطلبانی که کارت پایان خدمت دارند یا عضو فعال بسیج، پلیس افتخاری، جزو خانواده شهدا، ایثارگر، جانبازان، نخبگان علمی و ورزشی باشند، آنگاه از اولویت بیشتری برخوردار خواهند بود.
 • کلیه داوطلبان تنها یک بار می‌توانند در آزمون استخدام نیروی انتظامی ثبت‌نام کنند. بنابراین بعد از دریافت کد رهگیری، ثبت‌نام آن‌ها تکمیل خواهد شد.
 • حداقل معدل لازم برای ثبت‌نام در آزمون استخدامی 14 است.
 • داوطلبان باید قد 170 سانتی‌متر به بالا داشته باشند.
 • فارغ‌التحصیلان مقاطع کاردانی و بالاتر مجاز به ثبت‌نام در این آزمون استخدامی نیستند.

 

 

زمان ثبت‌نام در آزمون استخدامی ناجا

همه کسانی که قصد دارند در آزمون استخدامی نیروی انتظامی ثبت‌نام کنند می‌توانند از 20 تیرماه تا پایان مرداد ماه اقدام کنند.

 

زمان ثبت نام در استخدامی ناجا

زمان ثبت نام در استخدامی ناجا

 

 

جهت مدارک لازم استخدام نیروی انتظامی کلیک کنید.

 

 

موارد آزمون امتحانی نیروی انتظامی 1401

بعد از نام‌نویسی در آزمون استخدامی ناجا مهمترین گام برای شرکت در آزمون، بررسی مواد امتحانی آن می‌باشد. به طوری که این مواد امتحانی به صورت زیر می‌باشند:

 • فناوری اطلاعات و مهارت‌های هفتگانه ICDL
 • ریاضی و آمار مقدماتی
 • زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش
 • معارف اسلامی
 • زبان انگلیسی (عمومی)
 • دانش اجتماعی و قانون اساسی
 • هوش و استعداد تحصیلی و شغلی

شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین منابع آزمون امتحانی ناجا برای سال 1401 می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استخدام سرباز در ناجا کلیک کنید.

 

 

اهمیت نمونه سوالات استخدام نیروی انتظامی 1401

یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی که داوطلبان آزمون استخدامی به آن اهمیت می‌دهند، نمونه سوالات استخدام ناجا می‌باشد. به همین دلیل آن‌ها هر ساله به دنبال بهترین Pdf نمونه سوالات آزمون استخدامی ناجا می‌باشند. زیرا اگر نمونه سوالات درستی را انتخاب کنند و از تجربیات آزمون‌های قبلی آگاهی شوند، آنگاه می‌توانند در این آزمون موفق شوند. البته باید به یاد داشته باشید که بعد از قبولی در آزمون کتبی، باید در مصاحبه شفاهی نیز شرکت کنند تا استخدام رسمی شوند. کارشناسان ایران تحصیل می‌توانند برای آشنایی بیشتر با تجربیات آزمون استخدامی و مصاحبه شفاهی آن شما را راهنمایی کنند.

 

دانلود بهترین سوالات استخدامی ناجا

دانلود بهترین سوالات استخدامی ناجا

 

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی نیروی انتظامی 1401

در زیر برای آشنایی بیشتر داوطلبان با سطح سوالات امتحانی، نمونه سوالات هوش استخدامی نیروی انتظامی را به همراه پاسخ کلیدی آن ذکر کرده‌ایم.

 

آشنایی با تشکیلات جمهوری اسلامی ایران

وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی (ره)

نمونه سوالات استخدامی نیروی ناجا

قانون اساسی

حال اگر شما هر گونه مشکلی در مورد Pdf نمونه سوالات آزمون استخدامی نیروی انتظامی داشته باشید یا به دنبال کامل‌ترین آنها می‌باشید می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

 

جهت مراکز گزینش نیروی انتظامی ناجا کلیک کنید.

 

 

جهت دریافت مشاوره در مورد سوالات استخدام نیروی انتظامی، پاسخنامه کلیدی سوالات آزمون استخدامی ناجا، نمونه سوالات هوش استخدامی نیروی انتظامی، Pdf نمونه سوالات آزمون استخدامی نیروی انتظامی، مصاحبه حضوری استخدامی نیروی ناجا و نحوه استخدامی در ناجا با مشاوران ایران تحصیل به شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

خلاصه مطالب

 نیروی انتظامی کشور مانند سایر ارگان‌های دولتی برای خود آزمون استخدامی جهت جذب نیروی انسانی منتشر می‌کند. داوطلبان متقاضی در این آزمون نیز با مطالعه شرایط عمومی و خصوصی آن می‌توانند در زمان مقرر شده ثبت‌نام کنند. البته بیشتر داوطلبان به دنبال بهترین Pdf نمونه سوالات استخدام نیروی انتظامی هستند که در بالا برای شما مشخص کرده‌ایم. حال اگر شما هر گونه مشکلی در مورد نمونه سوالات هوش استخدامی نیروی انتظامی و سطح سوالات استخدام ناجا 1401 داشته باشید می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

 

جهت دانلود این مقاله کلیک کنید.

 

 

3.4/5 - (5 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

 

چگونه بهترین سوالات استخدام نیروی انتظامی 1401 را دانلود کنیم؟

شما برای دانلود این سوالات می‌توانید به لینک‌های قرار داده شده در بالا مراجعه کنید. حال اگر هر گونه مشکلی در مورد آن‌ها داشته باشید می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

در حال حاضر Pdf نمونه سوالات آزمون استخدامی نیروی انتظامی کدام سال‌ها وجود دارد؟

در حال حاضر شما می‌توانید Pdf نمونه سوالات آزمون استخدامی نیروی انتظامی سال‌های 91 به ۱۴۰۰ را پیدا و دانلود کنید.

آیا نمونه سوالات هوش استخدامی نیروی انتظامی دارای پاسخ کلیدی هستند؟

بله، کلیه این سوالات برای خود پاسخ کلیدی دارند که شما با دانلود آن‌ها می‌توانید به راحتی جواب این سوالات را مشاهده کنید.

 

 

 

 

 

 

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور