تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
اعتراض نتایج آزمون نمونه دولتی 99 - 98

اعتراض نتایج آزمون نمونه دولتی 1400-1401

اعتراض نتایج آزمون نمونه دولتی 99 - 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی از امروز با توجه به درخواست برخی دانش آموزان و اولیا گرامی امکان پذیر شد ، با توجه به اولین تجربه ادغام شدن آزمون ثبت نام مدارس تیزهوشان ، ثبت نام نمونه دولتی 1400-1401، ترکیب شدن سوالات آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و معترض بودن برخی دانش آموزان و اولیا گرامی به نتایج آزمون سبب شد سازمان سمپاد درگاهی برای ثبت اعتراض دانش آموزان قرار دهد.

دانش آموزان محترم می توانند با ثبت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی درخواست تجدید نظر در تصحیح و محاسبات آزمون برا فراهم آورند و یا به کل رویه آزمون اعتراض داشته باشند که سطح سوالات نیز شامل این موارد خواهد بود تا در دوره های بعدی با در نظر گرفتن اعتراضات دانش آموزان تغییراتی در آزمون صورت پذیرد.

سامانه ثبت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی از همان سامانه ثبت نام آزمون انجام خواهد گرفت شایان ذکر است نتایج اعتراض به آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی تا دو هفته پس از ثبت اعتراض ها از همان درگاه ها اعلام خواهد شد.

 

جهت اطلاع از اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی – نحوه ثبت اعتراض به آزمون و دریافت رمز عبور همگام از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

ثبت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 

پذیرفته شدن در آزمون نمونه دولتی، آرزوی بسیاری از دانش آموزان و والدین می‌باشد. شاید آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان را بتوان به نوبه خود کنکوری برای دانش آموزان محسوب نمود که هر یک ، سختی‌ها و شرایط خاص خود را برای پذیرش و همچنین انجام آزمون به همراه خواهد داشت. بنابراین پس از ثبت نام و همچنین تلاش برای قبولی ، نتایج آزمون نمونه دولتی اهمیت می‌یابد.

بسیاری از دانش آموزان ممکن است این‌گونه تصور نمایند که نتیجه آزمون با عملکرد آنان یکسان نبوده است. این دسته از والدین و یا دانش آموزان، می‌توانند در اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی  شرکت نموده و نسبت به نتیجه دقیق آن اطمینان یایند. همچنین با توجه به محدودیتی که این نوع آزمون‌ها ایجاد می‌نمایند، موجب بالا رفتن استرس و حساسیت داوطلبان مدارس نمونه دولتی می گردد.

جهت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی  کلیه دانش آموزان عزیز لازم است در رابطه با شرایط اعتراض، اطلاعات لازم را کسب نمایند و پس از آن نسبت به ثبت نام در سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان اقدام نمایند. شرایط اعتراض نسبت به آزمون نمونه دولتی در هر پایه تحصیلی امکان پذیر می‌باشد. بنابراین تمامی دانش آموزان عزیز می‌توانند با توجه به این شرایط، اقدامات لازم را انجام دهند.

 

سامانه ثبت نام اعتراض به نتایج قبولی نمونه دولتی 98

 

سامانه ثبت نام اعتراض به نتایج قبولی نمونه دولتی

سامانه ثبت نام اعتراض به نتایج قبولی نمونه دولتی

کلیه دانش‌آموزانی که نسبت به نتایج خود معترض می‌باشند، با استفاده از سامانه ثبت نام اعتراض به نتایج قبولی نمونه دولتی می‌توانند نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایند. بنابراین هیچ گونه محدودیتی برای ثبت اعتراض داوطلبان وجود نخواهد داشت. اعتراض به نتایج، با توجه به شرایط خاص صورت می‌پذیرد و اعتراضاتی که در لیست این شرایط قرار نمی‌گیرند، پی گیری نخواهند گردید.

با توجه به اینکه تنها یک‌بار امکان ثبت اعتراض در سامانه ثبت نام اعتراض به نتایج قبولی نمونه دولتی وجود دارد، بنابراین داشتن دقت لازم در این زمینه امری ضروری می‌باشد. چنانچه اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی  مورد پذیرش قرار گیرد، امکان تغییر نتیجه برای دانش‌آموز داوطلب وجود خواهد داشت و می‌تواند پس از دریافت نتیجه، نسبت به ثبت نام در مدسه نمونه دولتی اقدام نماید.

جهت انجام اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی  به صورت درست و منتهی شدن به نتیجه مطلوب ، بهتر است با مشاورین ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید. کلیه دانش‌آموزان عزیز می‌توانند با استفاده از سامانه ثبت نام اعتراض به نتایج قبولی نمونه دولتی ایران تحصیل ، اقدام نموده و همچنین از مشاوره‌های لازم نیز برخوردار گردند.

 

 

اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتیبا توجه به شرایط اعتراض ، برای کلیه دانش آموزان امکان پذیر می باشد.

 

 

 

نحوه اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 

اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی  تنها از طریق سامانه مذبور صورت می‌پذیرد. لذا پس از شروع زمان اعتراض به نتایج ، کلیه دانش آموزان و یا والدین آنان می‌توانند نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایند. ثبت اعتراض نمونه دولتی و آزمون تیزهوشان را می‌توان مشابه دانست. برای ثبت اعتراض نیازی به مراجعه حضوری به هیچ یک از مراکز آموزش و پرورش نخواهد بود.

در رابطه با امکان اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی  برای تمامی استان‌ها می‌توان با قطعیت و اطمینان سخن گفت. اما در رابطه با اعلام نتایج ، نمی‌توان یک زمان ثابت را برای تمامی استان‌ها نام برد. این زمان به نسبت هر استان، ممکن است اندک تغییری داشته باشد و به همین دلیل زمان ثابتی برای تمامی استان‌ها وجود نخواهد داشت.

نتایج اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی معمولاً دو یا سه هفته پس از ثبت نام قابل ملاحظه خواهد بود. در این مورد نیز، با توجه به اینکه استان‌ها نسبت به شرایط و ثبت اعتراض تصمیم گیری می‌نمایند، بنابراین اندک جابجایی را در اعلام نتایج این اعتراض ممکن است شاهد باشیم. اما به طور کلی تفاوت زمان زیادی در بین اعلام این نتایج وجود نخواهد داشت.

 

موارد مجاز به اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی

 

موارد مجاز به اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی

موارد مجاز به اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی

سامانه ثبت نام اعتراض به نتایج قبولی نمونه دولتی در زمان مقرر برای کلیه داوطلبان شرکت کننده باز می‌باشد. اما داوطلبان تنها در موارد خاص مجاز به اعتراض می‌باشند. همچنین با توجه به این شرایط است که اعتراض مورد بررسی قرار خواهد گرفت. بنابراین ابتدا باید در رابطه با این موارد اطلاعات لازم را کسب نموده و پس از آن نسبت به ثبت اعتراض به عدم قبولی در آزمون نمونه دولتی اقدام نمایید.

یکی از مواردی که دانش آموزان می‌توانند نسبت به نتایج نمونه دولتی نهم باشند، در رابطه با عدم تطابق تعداد پاسخ‌های صحیح ، سؤال‌های پاسخ داده نشده و پاسخ‌های غلط که در تصویر با تعداد پاسخ‌هایی که در پاسخنامه مرجع وجود دارد و چنانچه این تصاویر یکسان نباشد، دانش آموزان می‌توانند نسبت به اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی  اقدام نمایند.

از موارد دیگر نیز، می‌توان به محاسبه اشتباه تراز قبولی اشاره نمود. البته قبل از اقدام در سامانه ثبت نام اعتراض به نتایج قبولی نمونه دولتی ، ابتدا بهتر است از شرایط ثبت نام نمونه دولتی به طور کامل آگاه گردید . دانش آموزانی می‌توانند نسبت به این مورد معترض باشند که نسبت به انجام تراز و نحوه محاسبه آن ، اطلاعات لازم را کسب نموده باشند.

 

سامانه ثبت اعتراض نتایج نمونه دولتی ایران تحصیل

ایران تحصیل تنها منحصر به سایت اطلاع رسانی نمی باشد. متخصصین ما می توانند با راهنمایی کامل کلیه دانش آموزان مبنی بر معرفی منابع معتبر جهت پذیرش در مدارس نمونه دولتی اقدام نمایند. همچنین با توجه به این سامانه ایران تحصیل امکان اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی  نیز وجود خواهد داشت.

تمامی دانش آموزان گرامی می توانند با استفاده از این امکان ، بدون نیاز به مراجعه مراکز کافی نت ها ، نسبت به ثبت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی  اقدام نمایند. دانش آموزان و والدین عزیز توجه داشته باشید که سامانه ثبت نام اعتراض به نتایج قبولی نمونه دولتی تنها در زمان مقرر باز می باشد. بنابراین لازم است در زمان مقرر اقدامات لازم صورت پذیرد.

کلیه دانش آموزان و والدین عزیز می توانند برای استفاده از این سامانه ثبت نام اعتراض به نتایج قبولی نمونه دولتی ایران تحصیل ، با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایند. همچنین برای دریافت و کسب اطلاعات لازم و کافی در رابطه با اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی  نیز، می توانید با مشاورین و متخصصین ما در ارتباط باشید. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، مشاورین ما آماده ارائه خدمات می باشند.

 

جهت اطلاع از اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی  و سامانه ثبت نام اعتراض به نتایج قبولی نمونه دولتی و نحوه ثبت اعتراض از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 98

کانال اطلاع رسانی اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 98

 

بیشتر بدانید

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم

شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی

منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم

azmoon.medu.ir

ثبت نام مدارس فرهنگیان

hoosh.medu.ir

معرفی مدارس تیزهوشان

ثبت نام مدارس شاهد 

ثبت نام میان پایه شاهد

سامانه ثبت نام اعتراض به نتایج قبولی نمونه دولتی

اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 

4.5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

 1. نیلی
  ۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۸

  سلام ببخشید من در آزمون نمونه دولتی شرکت کردم وترازم 125033بود و تراز آخرین فرد پذیرفته شده125800هستش و میخواستم بدونم امکانش هست به عنوان ذخیره قبول بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۵

   سلام
   بستگی به ظرفیت مدارس نمونه دولتی دارد. و شانس قرارگیری شما در لیست ذخیره های مدارس نمونه دولتی سال 1400-1401 .50 درصد است

 2. سولکی
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳

  اچه جوری اعتراض به نتایج نمونه دولتی کنم

  • moshaverarshad
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام برای اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی باید از طریق پرتال آموزش و پرورش شهر خودتون اقدام کنید

 3. وصالتی
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

  چرانتایج نمونه دولتی منتشرنشده

  • moshaverarshad
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام آزمون نمونه دولتی که امروز تازه برگزار شده است

 4. جواد
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۷

  سلام جوابای امسال کی میاد

  • moshaverarshad
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام نتایج ازمون ورودی مدارس نمونه دولتی برای 1400 اواخر مرداد اعلام میشه

ایران تحصیل
تماس با مشاور