استخدام سپاه پاسداران

استخدام سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران یکی از اولویت های مهم برای افرادی است که قصد ورود به شغل نظامی در ایران را دارند ، با توجه به شرایط مناسب کاری و برخی مزایای که سپاه پاسداران جمهوری اسلامی برای کارکنان و زحمت کشان این ارگان در نظر گرفته، استخدام در سپاه را می توان به عنوان شغلی بسیار مناسب در شرایط فعلی و بازار کار در نظر گرفت.

 

استخدام سپاه برای افراد علاقه مند دارای شرایط خاص و مراحل مختلف است که در ادامه ذکر خواهیم کرد ، سپاه پاسداران یکی از ارگان های مردمی است که بسیاری از جوانان را جذب خود نموده است و به همین دلیل استخدام در سپاه پاسداران یکی از آرزوهای برخی از جوانان علاقه مند می باشد. این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع شرایط استخدام سپاه پاسداران ، قانون استخدام سربازان وظیفه ، شرایط استخدام برای سپاه پاسدارن کارمندان ، استخدام با دیپلم در سپاه بانوان ، اختصاص داده ایم.

 

 

چگونه می توانم از زمان دقیق ثبت نام برای استخدام سپاه پاسداران اطلاع یابم؟

شرایط استخدام سپاه چیست؟

شرایط استخدام برای سپاه پاسدارن کارمندان چیست؟

چگونه می توان با دیپلم استخدام شد؟

نحوه استخدام سپاه پاسدارن در سال 98 چگونه است؟

 

 

جهت اطلاع دقیق از استخدام سپاه پاسداران – شرایط استخدام سپاه پاسدارن و رتبه قبولی کنکور در دانشگاه افسری سپاه با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

شرایط استخدام سپاه پاسداران 99

 

شرایط استخدام سپاه پاسداران 98
شرایط استخدام سپاه پاسداران 98

 

با توجه به حساسیت ورود به سپاه پاسدارن اسلامی ، نحوه استخدام سپاه پاسدارن با توجه به گزینش افراد واجد شرایط صورت خواهد پذیرفت. به همین دلیل پذیرش ارگان های نظامی هر یک به نوبه خود شرایط منحصر به فرد خود را خواهند داشت که در ادامه به برخی از شرایط ثبت نام و پذیرش برای این ارگان اشاره خواهیم نمود.

مشاغلی که پذرفته شدگان می توانند در سپاه پاسداران اسلامی بدان مشغول کار شوند در حوزه های مختلفی جای خواهد گرفت که برخی از آنها مربوط به مشاغل کارمندی ، نظامی ، شغل مشترک می باشند. بنابراین مطابق با دسته بندی استخدام سپاه پاسداران مشاغلی که مربوط به فرماندهی ، مدیریت سطوح بالا و همچنین مهارت های نظامی باشد، شامل مشاغل نظامی خواهد بود.

مشاغل کارمندی ، نظامی و … به صورت مشترک و با استفاده از مفادی که برای هر یک از آنها تعیین شده است قابل استخدام سپاه پاسداران می باشند. در ادامه برای آشنایی شما متقاضیان عزیز ، به برخی از شرایط عمومی و اختصاصی در رابطه با نحوه استخدام سپاه پاسدارن در سال 99 خواهیم پرداخت. شرایط عمومی و اختصاصی برای پذیرش در هر یک از انواع مشاغل متفاوت خواهد بود.

 

 

 

استخدام سپاه پاسداران 99 از مقطع راهنمایی تا دبیرستان برای کلیه واجدین شرایط در تمامی قسمت های این ارگان امکان پذیر می باشد.

 

 

 

جهت اطلاع از تمدید معافیت تحصیلی دانشجویان و دانش آموزان کلیک کنید.

 

 

شرایط استخدام سپاه پاسداران برای کارمندان 99

 

استخدام کارمندی در سپاه با توجه به شرایط خاص و به دو صورت امکان پذیر خواهد بود. یکی از مواردی که شما می توانید با استفاده از آن در سپاه استخدام شوید، با توجه به مدرک تحصیلی تان می باشد. در دجه دوم چنانچه شما مهارت بالایی در زمینه های مختلف داشته باشید، می توانید با استفاده از این مهارت با حداقل سواد به استخدام سپاه درآیید.

 برای استخدام سپاه پاسداران می تواند برای تامین نیروی خود از افرادی که دارای مهارت می باشند ، با حداقل سواد و با صرف 5 سال خدمت نظامی و یا 6 سال خدمت کارمندی ، می تواند پس از اتمام دوره، داوطلبان و متقاضیان را پذیرش نمایند. افرادی که بدین صورت استخدام می شوند پیمانی خواهند بود و تمدید قرارداد و همچنین تجدید قرارداد برای این دسته از افراد مجاز نخواهد بود.

چنانچه سپاه پاسداران به نیروهایی در رشته های مختلف نیازمند باشد، می تواند با استفاده از طول مدت قراداد و همچنین از بین کلیه افرادی که به پذیرش سپاه درآمده و استخدام شده اند ، با استفاده از کارت عضویت بسیج عادی ، فعال و یا کارت سبز به استخدام سپاه در آیند . تمامی مواردی که مربوط به آموزش ، ترفیع رتبه و همچنین درجه آنها و تصمیماتی از این قبیل ، با استفاده از قوانین و مقررات صورت خواهد پذیرفت.

 

 

چگونه معافیت تحصیلی بگیریم ؟ 

 

شرایط استخدام با دیپلم در سپاه بانوان

 

شرایط استخدام با دیپلم در سپاه بانوان با مردان تا حدودی متفاوت می باشد. برای استخدام زنان در هر یک از مشاغل سپاه بر اساس شرایط همسران و خدمت آنان تعیین خواهد گردید. شرایط عمومی که برای استخدام سپاه جمهوری اسلامی در نظر گرفته شده است برای خانم ها و آقایان یکسان می باشد.

کلیه بانوانی که مدرک آن ها دیپلم و یا بالاتر از دیپلم می باشد، چنانچه واجد شرایط سنی همانند دارا بودن حداقل سن 18 سال  تمام و همچنین حداکثر سن 23 سال باشند ، می توانند با استفاده از نیروهای مورد نیاز و التزام به قوانین جمهوری اسلامی و ولایت فقیه ، نسبت به استخدام سپاه پاسداران اقدام نمایند. حداقل معدل دیپلم برای خانم ها 14 می باشد که در صورت دار بودن این معدل خواهند توانست استخدام شود.

با توجه به برخی از تغییرات و یا افزوده شدن برخی از سنوات در ارتباط با استخدام سپاه پاسداران برای بانوان ، برخی از نمونه هایی که برای این استخدام وجود خواهد داشت ، شامل موارد متعددی می باشد. متقاضیان به لحاظ شرایط جسمانی لازم است دارای حداقل قد 160 سانتی متر باشند. همچنین با توجه به تحقیقات محلی در رابطه با متقاضیان شرکت کننده برخورداری از شرایط مورد نظر سپاه در این زمینه نیز ، از جمله الزامات خواهد بود.

 

 

جهت اطلاع از انواع معافیت های سربازی  کلیک کنید.

 

 

نحوه استخدام سپاه پاسدارن در سال 99

 

نحوه استخدام سپاه پاسدارن در سال 98

 

همانطور که ذکر گردید ، نحوه استخدام سپاه پاسدارن در سال 99 برای هر مقطع تحصیلی می تواند متفاوت باشد . همچنین با توجه به سن و همچنین نوع استخدام ،  برای آن دسته از متقاضیانی که مایل به استخدام می باشند شرایط متفاوتی ، وجود خواهد داشت به عنوان مثال ، چنانچه سپاه ، نیازمند پرسنلی باشد،از بین افرادی که دارای 18 سال سن تمام می باشند قراردادی را منعقد نمایند و دوره خدمت در طول حداکثر 10 سال خواهد بود.

برای خانواده های محترم شاهد ، ایثارگران و جانبازان خانواده محترم و اعضای درجه یک آنان در اولویت استخدام خواهد بود . استخدام هر یک از افراد چنانچه نیازی به پرسنل نباشد و یا تغییر افراد و سمت آنان بدون هماهنگی ، هرگز امکان پذیر نخواهد بود و مطابق با قوانین نحوه استخدام سپاه پاسدارن در سال 98  این امر مطلقا ممنوع می باشد.

برای کسب اطلاع دقیق تر در رابطه با نحوه استخدام سپاه پاسدارن در سال 99 ، استخدام سرباز در ناجا و همچنین متصل شدن به سامانه استخدام سپاه پاسداران می توانید با مشاورین و متخصصین نظام وظیفه عمومی ما در ارتباط باشید تا به سامانه مورد نظر برای ثبت نام متصل شوید. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، آماده ارائه خدمات به شما خواهند بود.

 

 

استخدام سپاه پاسداران برای نظامی از چه مقطع تحصیلی آغاز می گردد؟

سپاه پاسداران جمهوری اسلامی از کلیه واجدین شرایط که مایل به استخدام در این ارگان باشند، می توانند در هر یک از مقاطع راهنمایی ، دبیرستان ، فوق دیپلم ، لیسانس ، فوق لیسانس و دکتری ، اقدام به ثبت نام نمایند لازم به ذکر است که خدمت برای هر یک از داوطلبان در کادر ثابت این ارگان قابل انجام می باشد. به همین دلیل ثبت نام برای هر یک از آنها در زمان مقرر الزامی می باشد.

شرایط سنی در نظر گرفته شده برای استخدام سپاه به چه صورتی می باشد؟

کلیه متقاضیانی که که در رده سنی 16 تا 40 سال می باشند، می توانند با توجه به شرایط و فراخوان هر یک از موارد ، به استخدام سپاه پاسداران درآیند. لازم به ذکر است که شرایط تعیین شده برای هر یک از افرادی که مایل به استخدام در این ارگان می باشند ، با توجه به فراخوان های مربوطه در برخی از سمت ها و قسمت های آن می توانند به استخدام در آیند . به همین دلیل توجه به این امر بسیار الزامی می باشد.

 

چگونه می توانم از فراخوان جذب نیرو در سپاه پاسدان آگاه شوم؟

حقوق کارمندان سپاه پاسدارن به چه میزان می باشد؟

شرایط استخدام رسمی در سپاه پاسدارن چیست؟

آیا می توان نسبت به خرید خدمت در سپاه پاسدارن اقدام نمود؟

آیا دانشجویان و اساتید دانشگاه می توانند به استخدم سپاه درآیند؟

نوع رتبه بندی و درجه بندی نیروهای سپاه چگونه صورت می پذیرد؟

 

 

جهت دریافت پاسخ سوالات مطرح شده و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل مایید.

 

 

مطالب مرتبط

مشاوره امریه سربازی

استخدام ارتش درجه داری 99

شرایط سرباز معلم

خرید خدمت سربازی برای متاهلین 99

سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال

قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی

استخدام سپاه پاسداران

زمان و نحوه استخدام سپاه پاسدارن در سال 99

32 نظر برای «شرایط و نحوه استخدام سپاه پاسداران 99»

 • سلام
  من دانشجوام و میخوام وارد سپاه بشم و نمیدونم ایا نیروی خانم میگیره یا نه یا اینکه چطور برای ثبت نام اقدام کنم؟
  لطفا راهنمایی کنید

 • با سلام من لیسانس حسابداری هستم و دوست دارم در این ارگان مقدس خدمت کنم ولی سن من ٢٩ سال می باشد آیا میتوانم در این ارگان خدمت کنم

 • سلام من زنم و فوق لیسانس دارم میخواهم بدانم میتوانم تو سپاه ثبت نام کنم کی هست چه زمانی باید ثبت نام کنم زن هم قبول میکنید ؟ منتظر پاسختان هستم متشکرم باسپاس

 • با سلام و خدا قوت
  شماره ای که ذکر شده یا میگه تماس مقدور نمی باشد یا میگه در شبکه موجود نمی باشد. جهت مراجعه در شهر شیراز به چه آدرسی باید مراجعه کرد؟

 • با سلام من مهندسی ابزار دقیق دارم میخواستم بدونم که ثبت نام سپاه کی هست و چه ارگان هایی واسه ثبت نام میتوانم شرکت کنم

 • سلام.
  بنده متولد سال۱۳۸۱ هستم ،پدرم ایرانیه،اما من در عراق به دنیا امدم،شناسنامه ایرانی دارم اما محل تولد زده عراق..
  خواستم بدونم میشه ثبت نام کنم.

 • سلام، من 27 سالمه فوق لیسانس منابع طبیعی از دانشگاه تهران هستم. آیا میتونم تو سپاه استخدام بشم و این که زمان استخدام کی هستش.ممنون

 • عرض سلام و و قت بخیر
  خواستم بپرسم من 26 سالمه مدرک تحصیلیم هم کارشناسی برق هست به خدمت در سپاه شدیداً علاقه مندم.
  آیا امکان استخدام من وجود داره؟
  اگه امکانش هست تاریخ استخدام کَی هست؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین
  با تشکر

 • سلام و وقت بخیر جهت اطلاع از شرایط و نحوه استخدام سپاه پاسدارن 99 و زمان ثبت نام لطفا با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام و وقت بخیر ابتدا شما شرایط و نحوه استخدام سپاه تو سایت ایران تحصیل مطالعه نمایید که توضیح داده شده بازم در صورتی که به مشکل بربخورین در خدمتتون هستیم

 • سلام
  بنده استاد تکواندو دان۳ هستم با چندین حکم‌های قهرمانی .
  زمانی عضو بسیچ بودم و فعالیت دارم و کارت پایان خدمت و مدرک تحصیلی دارم
  خاستم عضو تکاوری سپاه شم
  اما روی بَدنم خالکوبی دارم
  خاستم بدونم برای من شرایطی هست اینکه روی بدنم خالکوبی دارم و قبولم کنن مثل پذیرشی‌های دیگه؟؟؟
  منتظر جوابتون هستم

 • سلام و وقت بخیر بستگی به فراخونی داره که اونموقع مشخص میشه که شما شرایط استخدام سپاه پاسدارن 99 دارین یا ندارین

 • سلام و وقت بخیر
  شما بایستی از شرایط و نحوه استخدام سپاه پاسداران 99 اطلاعات لازم داشته باشین بعد رشته ای که خوندین پرس و جو کنید که جهت دریافت اطلاعات با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام و وقت بخیر
  شما جهت استخدام سپاه پاسدارن ابتدا باید فارغ التخصیل بشین بعد در صورتی که فراخوان جذب بزن شما میتونید ثبت نام کنید

 • سلام به نام خدا
  من برادر شهیدوفرزند ایثارگر هستم آیا می شود خدمت سربازی تو ََسپاه بگزرنم و در آخر استخدام بشم متاهل و4سال غیبت دارم تحصیلاتاول دبیرستان (توراخداکمکم کنیدالتماس میکنم )

 • باسلام من خیلی تو سپاه زحمت کشیدم ولی هیچ وقت نتونستم حتی حرفمو به فرماندمون یا بالاتر از اون بفهمونم که دوست دارم استخدام بشم بنده نزدیک 10سال بسیج فعال دارم مسولیت های مختلفی داشتم از گشت بسیج تا نیروی انسانی حوزه اطلاعات وعملیات و… مدرکم دیپلم سنم 32 سال لطفا محض رضای خدا راهنماییم کنید باسپاس فراوان

 • سلام و وقت بخیر جهت اطلاع از شرایط و نحوه استخدام سپاه پاسداران 99 با مرکز تماس بگیرید براتون راهنمایی کنند

 • سلام و وقت بخیر
  دوست عریز شما جهت دریافت اطلاعات جهت استخدام در سپاه پاسداران 99 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 • باسلام من خیلی تو سپاه زحمت کشیدم ولی هیچ وقت نتونستم حتی حرفمو به فرماندمون یا بالاتر از اون بفهمونم که دوست دارم استخدام بشم بنده نزدیک 4سال بسیج فعال دارم مسولیت های مختلفی داشتم از گشت بسیج تا نیروی انسانی حوزه اطلاعات وعملیات و… مدرکم دیپلم سنم 19 سال لطفا راهنماییم کنید

 • سلام و احترام
  دوست عزیز جهت اطلاع از شرایط و نحوه استخدام سپاه پاسداران 99 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.