تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

آن دسته از داوطلبانی که دانشجوی مقطع کاردانی می‌باشند و یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم) خود را اخذ نموده‌اند، می‌توانند در صورت دارا بودن شرایط مورد نظر برای ورود به کاردانی به کارشناسی اقدام نمایند. در زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی شرایط عمومی و اختصاصی برای ورود به رشته‌های مختلف تعیین گردیده است و ثبت نام کلیه داوطلبان بر همین مبنا صورت خواهد پذیرفت.

داوطلبان عزیز برای زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی  گزینه‌های مختلفی پیش رو دارند. ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد که بر اساس مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن صورت خواهد پذیرفت ، امکان پذیر می باشد. با توجه به اخذ شهریه در این دانشگاه توصیه می‌نماییم که به شهریه رشته های بدن آزمون دانشگاه آزاد نیز نگاهی داشته باشید.

با توجه به زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی  آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در رشته‌های با آزمون کاردانی به کارشناسی می‌باشند، می‌توانند در رشته‌های مورد نظر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند ثبت نام در کلیه رشته‌ها و دانشگاه‌ها به صورت اینترنتی خواهد بود . 

جهت اطلاع دقیق از زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ، کنکور کاردانی به کارشناسی  ، استفاده از سامانه ثبت نام ایران تحصیل با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952  سراسر کشور  9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

برسی زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 

 

کنکور کاردانی به کارشناسی 98

کنکور کاردانی به کارشناسی

 

داوطلبان عزیزی که در دانشجوی مقطع کاردانی می‌باشند و در پایان شهریور ماه فارغ التحصیل می‌گردند، می‌توانند در کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت نمایند. متقاضیان گرامی توجه داشته باشند که در صورت فارغ التحصیل شدن در ترم بهمن می‌توانند در رشته‌های بدون کنکور نیمسال دوم شرکت نمایند و یا در صورت تمایل در کنکور سال بعد برای ورود به رشته‌های مهر ماه آزمون دهند.

آن دسته از داوطلبینی که در رشته‌های پزشکی و فنی مشغول به تحصیل می‌باشند، تنها از طریق ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی می‌توانند به مقطع کارشناسی راه یابند. بنابراین در زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی  این دسته از داوطلبان گرامی می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. بدیهی است که ثبت نام تنها از واجدین شرایط امکان پذیر خواهد بود.

چنانچه مایل به اطلاع دقیق در رابطه با زمان کنکور کاردانی به کارشناسی می‌باشید، می‌توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ما می‌توانند اطلاعات جامعی را در رابطه کنکور کاردانی به کارشناسی  در اختیار شما قرار دهند. کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی  در ادریبهشت ماه می باشد و ثبت نام در سامانه سنجش صورت می پذیرد.

 

 

 

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

 

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی  بر اساس جدول سازمان سنجش در اردیبهشت ماه می‌باشد . بنابراین کلیه متقاضیان عزیز می‌توانند با توجه به این زمان در صورت دارا بودن شرایط  دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی  که در ادامه عنوان خواهیم نمود، با در دست داشتن مدارک و همچنین اطلاعات خود، نسبت به ثبت نام و یا انتخاب رشته اقدام نمایند.

در زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی مهلت حدودا یک هفته‌ای برای داوطلبان قرار داده می‌شود و در همین زمان بر اساس این اطلاعات می‌توانند اقدامات لازم را انجام دهند. متأسفانه به علت اینکه اکثر داوطلبان ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکل می‌نمایند، به علت شلوغی خطوط و همچنین فراوانی مراجعات به کافی نت‌ها برخی از داوطلبان موفق به ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی  نمی‌گردند.

سازمان سنجش در زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی لینکی را در اختیار کلیه داوطلبان عزیز قرار می‌دهد که بر اساس آن می‌توانند به سامانه وارد شده و در کنکور شرکت نمایند. انجام ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی  به صورت اینترنتی امکان پذیر خواهد بود و همچنین کلیه داوطلبان لازم است وجهی را به وسیله کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند.

 

شرایط شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی 

 

شرایط شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی 98

شرایط شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی

 

همانطور که اشاره شد در زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی کلیه داوطلبان باید واجد شرایطی باشند تا بر اساس آن بتوانند در این آزمون شرکت نمایند و نسبت به ادامه تحصیل در رشته های مورد علاقه خود اقدام نمایند. در ادامه در رابطه با شرایط شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی  برای شما توضیحات لازم را ارائه خواهیم داد.

  • آن دسته از داوطلبانی که در رشته های پزشکی مشغول به تحصیل می باشند، لازم است مطابق با آئین نامه ها دوران خدمت را طبق تعهد ، در مناطق تعیین شده خدمت نمایند.
  • مطابق با قوانین و آئین نامه های موجود و تعیین شده ، کلیه داوطلبانی که در این آزمون شرکت می نمایند و در رشته های پزشکی و پیراپزشکی مایل به ادامه تحصیل هستند، در کنکور کادانی به کارشناسی ، مشمول سمیه های 30 درصدی و 70 درصدی نخواهند شد. مگر در شرایط خاص.
  • کلیه مشمولین خدمت سربازی نیز، لازم است مطابق با قوانین و مقررات  لازم است نسبت به اخذ معافیت و یا درایفت معافیت تحصیلی اقدام نمایند.

سامانه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

 

سایت ایران تحصیل تنها یک وب سایت اطلاع رسانی و خبری نمی باشد. بنابراین تمامی داوطلبان عزیزی که مایل و علاقه مند به شرکت در رشته های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد می باشند. می توانند در زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی و نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی  نسبت به کسب اطلاعات با استفاده از سامانه ایران تحصیل اقدام نمایند.

شرایط کلی شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی  ، شرایطی است که داوطلبان حتما و لزوما باید نسبت به آن آگاهی و اطلاع یابند. بنابراین آن دسته از داوطلبانی که مایل و علاقه مند به شرکت در این آزمون می باشند. می توانند با استفاده ز سامانه مذکور در رابطه با زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی  اطلاع دقیق کسب نمایید.

برای کسب اطلاع دقیق از زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی می توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز می باشند. همچنین با استفاده از کنکور کادرانی به کارشناسی ، می توانید اطلاعات جامع و دقیق کسب نمایید.

 

کانال اطلاع رسانی زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98

کانال اطلاع رسانی زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

مطالب مرتبط :

کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

لیست رشته های دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

کارشناسی ارشد بدون کنکور

ادامه تحصیل با مدرک علمی کاربردی

رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی

رشته های دانشگاه پیام نور کارشناسی

کنکور کاردانی به کارشناسی

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 

منابع کنکور کاردانی به کارشناسی

دانلود مستقیم دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 

به این پست امتیاز دهید

برای ثبت نام  کنکور کاردانی به کارشناسی ، به کدام سایت مراجعه کنیم؟

sanjesh.org سایت مورد نظر است.

چگونه در سایت sanjesh.org ثبت نام کنیم؟

داخل مقاله کامل توضیح داده شده است.

ثبت نام  کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 چه زمانی است؟

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی  بر اساس جدول سازمان سنجش در اردیبهشت ماه می‌باشد.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور