تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
دفترچه کنکور فنی و حرفه ای 98

دفترچه کنکور فنی و حرفه ای 1400

دفترچه کنکور فنی و حرفه ای 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

دفترچه کنکور فنی و حرفه ای 1400 منتشر شد. مطابق با اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور کلیه متقاضیانی که مایل به انتخاب رشته کنکور فنی و حرفه ای می‌باشند، می‌توانند در رشته‌های موجود در دفترچه اقدام به انتخاب رشته نمایند. داوطلبان عزیز می‌توانند با استفاده از رشته‌های بدون کنکور کاردانی به رشته‌ها و دانشگاه‌های مورد نظر خود راه یابند.

پس از اعلام نتایج کنکور فنی و حرفه ای ، داوطلبان عزیز می‌توانند نسبت به رتبه کسب شده و همچنین درصدهای های هر درس اطلاع یابند. پس از آن با دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور فنی و حرفه ای به انتخاب در تمامی کد رشته محل‌های موجود در دفترچه اقدام به انتخاب رشته نمایند. امکان ثبت نام و انتخاب رشته به صورت همزمان در دفترچه کنکور فنی و حرفه ای امکان پذیر می باشد.

با توجه به حذف کنکور فنی و حرفه ای امکان ورود به این دانشگاه برای تمامی داوطلبان راحت تر گردیده است. بنابراین دانش آموزانی که از شرایط معدلی مناسبی برخوردارند می‌توانند به رشته‌های مورد علاقه خود بدون نیاز به شرکت در کنکور و سختی‌های آن راه یابند. خوشبختانه لیست رشته‌های دانشگاه فنی و حرفه ای شامل رشته‌های متنوعی می‌گردد . 

 

جهت اطلاع دقیق از دفترچه کنکور فنی و حرفه ای ، دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور فنی و حرفه ای ، استفاده از سامانه ثبت نام و انتخاب رشته ایران تحصیل با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید 

9099072952 سراسر کشور   9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

دانلود دفترچه کنکور فنی و حرفه ای 

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور فنی و حرفه ای

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور فنی و حرفه ای

 

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور فنی و حرفه ای می‌توانید تنها با یک کلیک پس از مراجعه به سامانه سنجش و  آموزش کشور اقدامات لازم را انجام دهید. کلیه داوطلبان عزیز با توجه به این دفترچه می توانند از لیست رشته های کاردانی فنی و حرفه ای اطلاع یابند. در هر رشته گرایش‌های مختلفی برای انتخاب وجود خواهد داشت که با استفاده از رتبه کسب شده و  شرایط معدلی خود، در هر یک از رشته های مورد علاقه خود انتخاب رشته نمایند.

به هنگام دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور فنی و حرفه ای آنچه داوطلبان عزیز باید مورد توجه قرار دهند، مطالعه دقیق این دفترچه و اطلاع دقیق از تمامی مفاد و قوانین آن می‌باشد. لذا با توجه به این موارد ،کلیه داوطلبان گرامی می‌توانند با استفاده از دسته‌بندی موجود در دفترچه کنکور فنی و حرفه ای  که در دانشگاه‌های مختلف و به صورت با آزمون و بدون آزمون تقسیم شده است، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایید.

در ادامه به مفاد دفترچه کنکور فنی و حرفه ای و همچنین نحوه دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور فنی و حرفه ای خواهیم پرداخت.  هر گونه سوال و مشاوره کنکور فنی حرفه ای در این رابطه را می‌توانید با مشاورین ایران تحصیل در میان بگذارید. همچنین کلیه متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که با استفاده از سامانه انتخاب رشته ایران تحصیل می‌توانید به انتخاب رشته اصولی و درست دست بزنید.

 

 

 

با استفاده از دفترچه کنکور فنی و حرفه ای کلیه اطلاعات قوانین و ضوابط اطلاع یابید.

 

 

 

 

مفاد دفترچه کنکور فنی و حرفه ای 

 

در دفترچه کنکور فنی و حرفه ای اطلاعات جامعی از جمله در رابطه با شرایط عمومی و اختصاصی که داوطلبان برای ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای  لازم است داشته باشند، مطرح گردیده است. همچنین برای دانش آموزان و داوطلبان پسری که موظف به اخذ معافیت تحصیل و یا کارت پایان خدمت می‌باشند، اطلاعات جامعی قرار داده شده است. برای آشنایی شما داوطلبان عزیز به شرایط عمومی و اختصاصی اشاره می‌نماییم.

 

مفاد دفترچه کنکور فنی و حرفه ای 98

مفاد دفترچه کنکور فنی و حرفه ای

 

  • دارا بودن گواهی پایان تحصیلات دوره متوسطه فنی و حرفه ای و یا هنرستان برای تمامی داوطلبان ضروری می‌باشد. لازم به ذکر است مطابق با آئین نامه‌های موجود، آن دسته از داوطلبانی که تا پایان شهریور ماه موفق به اخذ مدرک خود نمی‌گردند، می‌توانند رشته های بهمن ماه ثبت نام نمایند.
  • مطابق با مفاد دفترچه کنکور فنی و حرفه ای  آن دسته از داوطلبانی که مدرک و یا گواهینامه خود را اخذ ننموده اند و اقدام به دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور فنی و حرفه ای می‌نمایند، حتی در صورت پذیرفته شدن نیز، قبولی آن‌ها لغو خواهد گردید.
  • با توجه به عملی بودن واحد های درسی بسیاری از رشته های فنی وحرفه ای ، دارا بودن سلامت جسمانی در رشته های مورد انتخابی داوطلب ضروری می‌باشد. لذا آن دسته از داوطلبانی که اقدام به انتخاب رشته می‌نمایند، حتما باید دارای این شرایط باشند.
  • مطابق با مفاد ضوابط دفترچه کنکور فنی و حرفه ای آن دسته از داوطلبانی که در رشته های بهمن ماه شرکت می‌نمایند، در صورت دارا بودن مدرک دیپلم خود می‌توانند نسبت به ثبت نام در دانشگاه اقدام نمایند. اما چنانچه موفق به فارغ التحصیل در مقطع متوسطه نشوند، بدیهی است که پذیرش آن‌ها لغو خواهد گردید.

از دیگر شرایط مهمی که می‌توان بدان اشاره نمود، در دفترچه کنکور فنی و حرفه ای می‌توان به شرایط مقررات نظام وظیفه داوطلبان اشاره نمود. این شرایط برای کلیه داوطلبان پسر الزامی می‌باشد. با توجه به اینکه اکثر داوطلبان این رشته را آقایان تشکیل می‌دهند، لذا پذیرش در این رشته ها مستلزم دارا بودن شرایط می‌باشد.

 

سامانه انتخاب رشته کنکو فنی و حرفه ای

 

با توجه به قابل فهم نبودن برخی از مفاد موجود در دفترچه کنکور فنی و حرفه ای بسیاری از داوطلبان ممکن است در رابطه با شرایط اعلام نتایج کنکور فنی حرفه ای آن ابهاماتی داشته باشند. همچنین پس از دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور فنی و حرفه ای ، ممکن است در رابطه با نحوه انتخاب رشته و همچنین شرایط پذیرش در هر یک از رشته ها، دچار ابهاماتی باشند. بنابراین متخصصین ما می توانند در این زمینه ها به شما کمک نمایند.

نحوه انتخاب رشته صحیح و اصولی پس از دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور فنی و حرفه ای ، از اموری است که متخصصین ما به شما آموزش خواهند داد. لذا تنها با برقراری یک ارتباط تمامی این موارد امکان پذیر خواهد بود. برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با دفترچه کنکور فنی و حرفه ای می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

مشاورین و متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، آماده ارائه خدماتی از جمله منابع کنکور کاردانی فنی حرفه ای و انتخاب رشته کنکور فنی حرفه ای به شما داطلبان عزیز می باشند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، متخصصین ما اطلاعات جامعی را در رابطه با دفترچه کنکور فنی و حرفه ای  در اختیار شما قرار خواهند داد.

 

جهت اطلاع دقیق از دفترچه کنکور فنی و حرفه ای، دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور فنی و حرفه ای ، استفاده از سامانه ثبت نام و انتخاب رشته ایران تحصیل با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 سراسر کشور   9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

کانال اطلاع رسانی دفترچه کنکور فنی و حرفه ای 98

کانال اطلاع رسانی دفترچه کنکور فنی و حرفه ای

بیشتر بدانید

ثبت نام کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

دفترچه کنکور فنی و حرفه ای 

ثبت نام کنکور نظام جدید و انتخاب رشته در تمامی رشته های فنی و حرفه‌ای به چه صورت است؟

به صورت اینترنتی است.

رشته های فنی و حرفه ای چه رشته هایی هستند؟

در مقاله به طور کامل به لیست رشته های فنی و حرفه ای اشاره شده است.

از کدام سایت دفترچه رشته های فنی و حرفه ای را دانلود کنیم؟

داخل مقاله لینک مستقیم دانلود قرار داده شده است.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور