تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
دفترچه استخدام آموزش و پرورش

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۶۹
دفترچه استخدام آموزش و پرورش
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اداره آموزش و پرورش هر ساله اقدام به جذب نیرو می کند که قبل از انجام ثبت نام، لازم است ابتدا نسبت به دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش اقدام نمایید و پس از مطالعه دقیق تمامی موارد در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توانید به تمامی اطلاعات و مصوبات در رابطه با نحوه برگزاری آزمون، زمان آزمون، نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش، تاثیر سهمیه ها و غیره آشنا شوید.

در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا در رابطه با این موارد اطلاعات مفیدی را در این زمینه به شما عزیزان ارائه نماییم.

 

دفترچه استخدام آموزش و پرورش

 

جهت دریافت دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مفاد دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش شامل تمامی اطلاعاتی است که کلیه داوطلبان و متقاضیان ثبت نام لازم است در رابطه با آن اطلاعات لازم را کسب نمایند.

به همین دلیل چنانچه به دنبال منبع مهمی در این زمینه می باشید و یا مایل به کسب اطلاعات کافی در این رابطه می باشید. می توانید با دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش از آخرین تغییرات ایجاد شده آگاه شوید.

بخش های مختلف دفترچه ثبت نام

بخش اول: تعاریف مربوط به هر ارگان

بخش دوم: شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در آزمون که داوطلبان باید دارا باشند.

بخش سوم: مواد آزمون

بخش چهارم: امتیازات و سهمیه های قانونی،

بخش پنجم: مراحل ثبت نام، زمان برگزاری آزمون استخدامی و کارت ورود به جلسه

بخش ششم: مراحل و نحوه اعلام نتیجه، نحوه پدیرش در آموزش و پرورش، انجام مصاحبه با داوطلب و پذیرش نهایی

بخش هفتم: تذكرات مهم، تذكرات و شرایط استخدام آموزش و پرورش در هر یك از دستگاه هایی اجرایی، جدول شماره 1 كد و عناوین شغلی و مواد آزمون هر یك از آنها، جدول شماره 2 كد و نام استان، نام و كد شهرستان، جدول مربوط به فهرست شغل محل های دستگاه های اجرایی، پیش نویس تقاضانامه ثبت نام را شامل می شود.

 

برای اطلاع دقیق از شهریه دکتری دانشگاه آزاد کلیک کنید.

 

قطعا مهم ترین منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای آمادگی هر یک از داوطلبان می تواند دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشد اما آنچه مهم و مسلم به نظر می رسد، این است که ادبیات و نحوه بیان در اینگونه دفترچه ها به گونه ای است که ممکن است برای تمامی داوطلبان قابل فهم نباشد به همین دلیل چنانچه سوالی در این زمینه داشته باشید را می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل مطرح نمایید.

 

مفاد دفترچه ثبت نام استخدام آموزش و پرورش

 

تمامی مواردی که داوطلبان لازم است از مرحله ثبت نام تا مرحله پذیرش در مصاحبه رعایت نمایند، در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش موجود می باشد.

 

امتیازها و سهمیه قانونی داوطلبان

همانطور که اشاره گردید، یکی از موارد مهمی که داوطلبان با استفاده از آن می توانند در دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش به پاسخ سوالات خود دست یابند در رابطه با نحوه امتیاز بندی می باشد.

با توجه به ضوابط و شرایطی که داوطلبان برای انتخاب شهرستان ها، استان و یا مناطق خواهند داشت، نحوه امتیاز در نظر گرفته شده به شرحی که در ادامه ذکر خواهید گردید می باشد.

نمره بومی برای آن دسته از داوطلبانی که از سهمیه استانی استفاده می نمایند تنها یک و دو دهم سهمیه را خواهند داشت.

این موضوع بدین معناست که نمره داوطلبان بر حسب همین میزان منظور خواهد گردید. همانطور که می دانید، چنانچه داوطلبان سه سال تحصیلی خود را در دوره دبیرستان در استان مربوطه گذرانده باشند، امکان ثبت نام در استخدامی همان را خواهند داشت.

 

برای اطلاع دقیق از رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی کلیک کنید.

 

میزان ضریب در نظر گرفته شده برای بومی های شهرستان ها با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش یک و چهاردهم می باشد.

به همین دلیل نمره داوطلبانی که از سهمیه شهرستان ها استفاده می نمایند، می تواند بالاتر باشد. در صورتی که داوطلبان بتوانند نمره مکتسبه را کسب نمایند و وارد مرحله مصاحبه شوند، نمره مورد نظر منظور خواهد گردید.

 

شرایط دعوت به مصاحبه ازمون آموزش و پرورش

مطابق با دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب حداقل نمره علمی در آزمون استخدامی شده باشند، امکان ثبت نام را خواهند داشت.

متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که کسب نمره حداقل شرط لازم می باشد و شرط کافی نخواهد بود. همچنین تراز هر استان و شهرستان با توجه به رقبای آن تعیین خواهد گردید.

حد نصاب برای هر داوطلب با توجه به نمره های دروس عمومی و دروس تخصصی می باشد. میزان تاثیر دروس عمومی 40 درصد می باشد.

همچنین برای دروس تخصصی نیز به میزان 60 درصد این سهمیه را در نظر گرفته اند. داوطلبانی که برای مصاحبه دعوت می شوند، به میزان سه برابر ظرفیت دعوت خواهند شد. به همین دلیل دعوت به مصاحبه نمی تواند به معنای قبولی برای داوطلبان باشد.

آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب حد نصاب کافی برای آزمون استخدامی نشده اند، صرفا کارنامه ای برای آنان صادر خواهد گردید و برای این دسته از متقاضیان شرکت کننده در آزمون منظور و میزانی قرار داده نخواهد شد.

همچنین صدور کارنامه تنها به منزله ارائه اطلاعات در رابطه با عملکرد آنان در آزمون خواهد بود. بنابراین مبنا و میزانی برای قبولی نخواهد بود.

 

برای اطلاع از شرایط شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی کلیک کنید.

دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش

 

دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش

 

 

دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش به صورت الکترونیکی و با مراجعه به سامانه سنجش و آموزش کشور به آدرس sanjesh.org امکان پذیر خواهد بود.

همزمان با ثبت نام لینکی در سامانه سنجش و آموزش کشور قرار داده خواهد شد که با استفاده از یک کلیک می توانید به دانلود دفترچه بپردازید و به تمامی اطلاعات مندرج در این دفترچه دست یابید.

کلیه شرایط شرکت در آزمون و مصاحبه در این دفترچه به راحتی قابل مشاهده می باشد.

خوشبختانه در سامانه ایران تحصیل امکانی را در اختیار تمامی داوطلبان قرار داده ایم که با استفاده از آن می توانند به دفترچه استخدام آموزش و پرورش سال های گذشته دست یابند و دفترچه استخدامی سال جدید را دانلود نمایند.

تا بتوانند با استفاده از آن به راحتی از تمامی اطلاعاتی که در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش موجود است دست یابند.

کلیه داوطلبان و متقاضیان عزیز می توانند با استفاده از برقراری ارتباط با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل، کلیه سوالات خود را در رابطه با دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با استفاده از برقراری ارتباط با متخصصین ما دریافت نمایند.

 

آیا پس از دعوت به مصاحبه و قبولی استخدام خواهیم شود؟

همانطور که می دانید یکی از اهداف آموزش و پرورش در تمامی دانشگاه ها و همچنین آزمون های استخدامی سراسر کشور در زمان های مختلف، انجام آزمون استخدامی به صورتی است که بتواند به گزینش داوطلبان علاقه مند به شغل معلمی بپردازد و به منظور تربیت کامل دانش آموختگان در رشته های مختلف دوره یکساله ای را تدارک دیده است.

همچنین داوطلبان قبل از پذیرش و یا در پایان دوره، حتما باید دارای مدرک ICDL باشند و ضرورت برای دریافت این مدرک برای تمامی پذیرفته شدگان الزامی خواهد بود.

آیا در سازمان اوقاف و امور خیریه شرط معدل وجود دارد؟

بله. آن دسته از داوطلبانی که مایل به استخدام در سازمان امور خیریه می باشند، لازم است از حداقل معدل تحصیلی 14 برای دارندگان مدرک لیسانس، برای فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی ارشد 16 و برای دارندگان مدرک دکتری 16 می باشد برخوردار باشند.

همچنین از جمله شرایطی که برای پذیرفته شدگان در نظر گرفته شده است این است که حق جابه جایی و انتقال را به مدت ده سال نخواهند داشت.

 

پادکست صوتی مقاله

 

مطالب مرتبط

زمان آزمون فراگیر پیام نور

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر

شهریه دکتری دانشگاه آزاد

مشاوره انتخاب رشته دکتری

استخدام سرباز در ناجا

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری

دفترچه استخدام آموزش و پرورش

2.8/5 - (20 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مهم ترین منابع آموزش و پرورش چیست؟

مهم ترین منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش میباشد.

دفترچه آزمون استخدام آموزش و پرورش را از کجا دانلود کنیم؟

لینک دانلود مستقیم داخل مقاله موجود است.

آیا در سازمان اوقاف و امور خیریه شرط معدل وجود دارد؟

بله. حداقل معدل تحصیلی 14 برای دارندگان مدرک لیسانس، برای فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی ارشد 16 و برای دارندگان مدرک دکتری داشتن معدل 16 لازم است.

دفترچه آزمون استخدام چه زمانی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد؟

همزمان با آغاز ثبت نام، لینک دانلود دفترچه نیز در سایت سنجش قرار می گیرد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. امین عبدی
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۸

  با سلام من کارشناسی زبان و ادبیات فارسی دارم میتونم ثبت نام کنم زمان ثبت نام در سال ۱۴۰۱چه زمانی هست؟ممنون از پاسخگویی شما بزرگواران گرامی…

  • javadi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

   سلام روز بخیر
   زمان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در بازه اردیبهشت ماه صورت میگیره.

 2. مهدیه
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

  علوم سیاسی جزو رشته های استخدامی اموزش پرورش هست؟
  کدوم ارگان ها این رشته رو قبول میکنه برای خانم؟

  • mohammadi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷

   سلام وقت به خیر
   برای بررسی شرایط احراز تحصیلی دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی را چک کنید.

 3. مهدیه
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

  علوم سیاسی جزو رشته های استخدامی اموزش پرورش هست؟

  • maleki
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید

 4. تیا
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

  سلام آیا برای،۴۰۲ ، ۱۴۰۱ آزمون استخدامی آموزش و پرورش برگزار میشه

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۵

   سلام بله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 5. سارا
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۸

  سلام ببخشید من دیپلم فنی دارم کاردانی آموزش مربی پیش دبستانی از دانشگاه علمی کاربردی گرفتم و حالا هم لیسانس آموزش ابتدایی بصورت ناپیوسته از دانشگاه آزاد گرفتم میتونم آزمون استخدامی ثبت نام کنم ؟نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارم ؟لطفا جواب بدین

  • alizadeh
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۹

   سلام وقت بخیر شما مجاز به ثبت نام استخدامی میباشید برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات سایت را مطالعه فرمایید

 6. سعیده
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

  چطوری میتونم دفترچه راهنمای استخدام آموزش پرورش ۱۴۰۱ رو ببینم؟؟ و من برای اینکه استخدام آموزش پرورش بشم لیسانس اقتصاد دارم میتونم ارشد علوم تربیتی بگیرم و بعد در آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کنم؟

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰

   با سلام وقت بخیر ، بستگی به این دارد که در چه شغلی از آموزش پرورش قصد دارید تدریس کنید

 7. ایزدی
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۸

  سلام خسته نباشید من فوق دیپلم حسابداری صنعتی دارم میتونم ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام شرایط دیگه تون هم باید بررسی بشه
   در صورت تایید امکان پذیر هست

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام امکان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مدرک فوق دیپلم وجود ندارد.

 8. اسما
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۷

  منابع تخصصی و عمومی مورد نیاز برای این ازمون چیا هستن؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت به خیر
   آزمون استخدامی آموزش و پرورش به صورت سراسری برگزار می شود و شرایط عمومی و اختصاصی آن در دفترچه راهنمای ثبت نام ثبت شده.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 9. هدیه
  ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۳

  من برای پر کردن بند 27 کد شغل محل به مشکل بر خوردم میشه راهنمایی کامل بکنید

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۹

   سلام وقت بخیر دفترچه ثبت نام رو بررسی کنین
   برای بررسی بیشتر وضعیتتون با مشاوران ما تماس بگیرین

 10. Ali
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۸

  باسلام من رشتم مهندسی کشاورزیه گرایشم مدیریت و آبادانی روستاهاس میتونم تو آزمون استخدامی آموزش وپرورش شرکت کنم ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت بخیر بله می توانید

 11. آذین
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۶

  سلام من دانشجوی ترم آخر کارشناسی ناپیوسته علوم آزمایشگاهی هستم میتونم در این آزمون شرکت کنم ؟چطور بفهمیم که شهر ما استخدامی دارند یا نه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۳

   اگر شریاط اصلی را داشته باشید و رشته شما در شرایط احراز تحصیلی باشد میتوانید در این ازمون شرکت کنید

 12. آذین
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۴

  سلام من دانشجوی ترم آخر کارشناسی ناپیوسته علوم آزمایشگاهی هستم میتونم در این آزمون شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۳

   تا 31. 6 باید فارغ التحصیل شوند برای اطلاع از دیگر شرایط با موسسه تماس بگیرید

 13. مصطفی
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۴

  باسلام من رشته م ادبیات عربی هستش میخواستم ببینم میتونم آموزگارابتدایی ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت بخیر
   خیر رشته شما در لیست استخدامی اموزش وپرورش برای اموزگار ابتدایی نیست شما برای دبیر دینی وعربی میتوانید اقدام کنید

 14. رویا تشنه جگر
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۰

  سلام من لیسانس علوم کامپیوتر دارم می تونم با این رشته در آزمون استخدامی شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام
   کاردانی فنی نرم افزار کامپیوتر (فوق دیپلم) – کاردانی فنی سخت افزار کامپیوتر (فوق دیپلم) – کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات و ارتباطات (فوق دیپلم) مهندسی کامپیوتر (لیسانس، فوق لیسانس)اینا مواردی هستشکه میتونید اقدام کنید

 15. Sobhani
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۲

  سلام کارشناسی مدد کاری اجتماعی دارم ایا میتونم دراستخدامی اموزش وپرورش شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۵

   سلام وقت بخیر اگر رشته مورد نظرتون در لیست رشته های ارائه شده د ردفترچه باشه بله منعی نداره برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 16. ستاره
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

  سلام.من۳۹ سالمه.لیسانس علوم تربیتی هستم.سابقه بیمه درشرکت خصوصی داشتم.آیا این سابقه بیمه به شرط سنی اضافه میشه؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۵

   سلام وقت بخیر با توجه به مفطع لیسانس تا سن 36 امکانش هست ولی اگر سابقه خدمت در ارگان دولتی و بعضی بانکها باشه بله اضافه میشودبرای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 17. narges
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

  ببخشید فارغ التحصیل

 18. narges
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۸

  سلام وقت بخیر من فارق التحصیل رشته عمرا عمران از دانشگاه غیر انتفاعی هستم میتونم ازمون استخدامی اموزش و پرورش ۱۴۰۱ شرکت کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام وقت بخیر برای استخدام اموزش و پرورش باید شرایط شما بررسی شود ولی با این رشته می توانید شرکت کنید

 19. Zahra
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

  سلام وقت بخیر. بنده دانشجوی زیست شناسی کارشناسی پیوسته ترم 6 هستم میخاستم بدونم میتونم تو ازموناموزش و پرورش سال1401 شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز شما بعد از زمان فارغ التحصیلی میتوانید اقدام به ثبت نام در ازمون استخدامی اموزش و پرورش کنید موفق باشید

 20. زهرا
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۱

  سلام من لیسانس اقتصاد بازرگانی هستم آیا این رشته توی استخدام آموزش و پرورش هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

   سلام وقت بخیر
   در دفترچه ثبت نام ازمون استخدامی اموزشو پرورش 1400 بوده
   باید دیدکه امسال هم جذب میکنن یا خیر

 21. Larisa
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۰

  سلام من دانشجوی ترم دو تربیت بدنی هستم،آیا میتونم در این آزمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۳

   سلام وقت بخیر پذیرش در این ازمون با حداقل مدرک لیسانس هستش برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 22. مینا
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۴

  سلام من دانشجوی ترم آخر کارشناسی حسابداری هستم. میتونم توی آزمون شرکت کنم؟
  واینکه دفترچه آزمون منتشر شده؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

   سلام
   در صورت داشتن شرایط سنی برای شرکت در این آزمون شما میتوانید شرکت کنید
   در حال حاضر این آزمون منتشر نشده است منتظر فراخوان باشید

 23. مرضیه کریمی
  ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۶

  سلام.دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش کی منتشر میشه؟؟؟؟آیا منتشر شده
  و اینکه من با کاردانی مدیریت خانواده میتونم توی این آزمون شرکت کنم؟؟؟

 24. ......
  ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۹

  دفترچه هنوز منتشر نشده؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۲

   سلام وقت بخیر خیر هنوز منتشر نشده

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام . اطلاع رسانی خواهد شد . برای اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 25. ......
  ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۸

  سلام من ترم آخر کارشناسی میکروبیولوژی هستم. من هم میتونم شرکت کنم توی آزمون استخدامی آموزش و پرورش؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۳

   سلام . بستگی دارد که تا چه زمانی شما مدرک را اخذ میکنید و اینکه برای آزمون استخدامی باید منابع مرتبط را مطالعه کنید

 26. حسن
  ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۳

  باسلام بنده لیسانس فقه وحقوق دارم آیامیتونم درآزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 1400ثبت نام کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۱

   سلام
   خیر

 27. sargaziomomlbanin@gmail.com
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵

  سلام من دانشجوی کارشناسیم میتونم توازمون استخدامی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام وقت بخیر
   شما واجد شرایط شرکت در ازمون استخدامی اموزش پرورش نیستید.

 28. شنم
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹

  سلام کارشناسی رشته جغرافیا هستم بامعدل ۱۷، سوالم اینه ک اگ شهر مانیرو رشته ی منو نخواد بازم میتونم شرکت کنم؟ مثلا تو شهر همجوارمون منو پذیرش کنن؟؟ همچین چیزی ممکنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۰

   سلام
   خیر آموزش و پرورش در حال حاضر بومی گزینی دارد

 29. سورنا
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۹

  دفترچه استخدامی آموزش و پرورش در سایت سازمان سنجش نبود، آیا زمان ثبت نام فرا نرسیده است؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام وقت بخیر دفترچه ثبت نام ازمون استخدامی در صورت انتشار در سایت سنجش در قسمت ازمونهای استخدامی منتشر میشود برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 30. مسعود
  ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۹

  سلام خسته نباشید بنده کارشناسی مدیریت دولتی دارم آیا میتوان در آزمون آموزش و پرورش ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۳

   سلام وقت بخیر در زمان جذب فراخوان رو بررسی کنین

 31. احمد
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۱

  سلام خسته نباشید رشته الهیات میتونه اموزگارابتدایی ثبت نام کنه یانمیتونه?

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت بخیر.اگر دیپلم دوازده ساله داشته باشید مشکلی نداره.

  • مسعود
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۹

   سلام خسته نباشید بنده کارشناسی مدیریت دولتی دارم آیا میتوان در آزمون آموزش و پرورش ثبت نام کنم؟

   • کارشناس ارشد
    ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۲

    سلام. باید دفترچه انتشار پیداکند

 32. فروزان باقری
  ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۰

  دفترچه استخدامی اموزش پرورش ۱۴۰۰

  • رها
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۴۹

   سلام و عرض ادب…من کارشناسی علوم ازمایشگاهی دامپزشکی هستم میتونم در این ازمون شرکت کنم؟

   • کارشناس ارشد
    ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲

    سلام وقتتون بخیر ب به دفترچه ثبتنام اموزش پرورش مراجعه کنید

    • مهران
     ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

     سلام هر ساله مشاور مدرسه هم توی نیازمندی استخدامی هست یا بسته به نیازشون ممکنه باشه

     • ranjbar
      ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۹

      سلام وقت بخیر . بله مشاوره مدرسه جزو نیازمندی های آموزش و پرورش میباشد. دفترچه ثبتنام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را در مقاله سایت ایران تحصیل مطالعه بفرمایید

ایران تحصیل
تماس با مشاور