تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

به همراه ثبت نام دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش  را می توانید دانلود نمایید. قبل از انجام ثبت نام لازم است ابتدا نسبت به دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش اقدام نمایید و پس از مطالعه دقیق تمامی موارد در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توانید به تمامی اطلاعات و مصوبات در رابطه با نحوه برگزاری آزمون ، زمان آزمون ، نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش  ، تاثیر سهمیه ها و … آشنا شوید. در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا در رابطه با این موارد اطلاعات مفیدی را در این زمینه به شما عزیزان ارائه نماییم.

 

 

میزان سهمیه در نظر گرفته شده برای مناطق مختلف در آزمون استخدامی آموزش و پرورش چگونه است؟

شرایط ثبت نام استخدام آموزش و پرورش  چیست؟

آیا دعوت به مصاحبه ، می تواند مرحله آخر پذیرش محسوب شود؟

چگونه می توانم به لینک دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش دسترسی داشته باشم؟

میزان تعهد خدمت برای پذیرفته شدگان در رشته های آموزش و پرورش چند سال می باشد؟

 

 

 

جهت دریافت دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مفاد دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش شامل تمامی اطلاعاتی است که کلیه داوطلبان و متقاضیان ثبت نام  لازم است در رابطه با آن اطلاعات لازم را کسب نمایند. به همین دلیل چنانچه به دنبال منبع مهمی در این زمینه می باشید و یا مایل به کسب اطلاعات کافی در این رابطه می باشید. می توانید با دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش از آخرین تغییرات ایجاد شده آگاه شوید.

پس از دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش به مفاد موجود در ان که شامل : بخش اول : تعاریف ، بخش دوم : شرایط عمومی داوطلبان ، بخش سوم : مواد آزمون ، بخش چهارم : امتیازات و سهمیه های قانونی ، بخش پنجم : مراحل ثبت نام ، بخش ششم : مراحل و نحوه اعلام نتیجه ، بخش هفتم : تذكرات مهم ، تذكرات و شرایط استخدام آموزش و پرورش  در هر یك از دستگاه هایی اجرایی ، جدول شماره 1 كد و عناوین شغلی و مواد آزمون هر یك از آنها ، جدول شماره 2 كد و نام استان، نام و كد شهرستان ، جدول مربوط به فهرست شغل محل های دستگاه های اجرایی ، پیش نویس تقاضانامه ثبت نام را شامل می شود.

 

 

برای اطلاع دقیق از شهریه دکتری دانشگاه آزاد  کلیک کنید.

 

قطعا مهم ترین منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای آمادگی هر یک از داوطلبان می تواند دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش  باشد اما آنچه مهم و مسلم به نظر می رسد، این است که ادبیات و نحوه بیان در اینگونه دفترچه ها به گونه ای است که ممکن است برای تمامی داوطلبان قابل فهم نباشد به همین دلیل چنانچه سوالی در این زمینه داشته باشید را می توانید با مشاورین و متحخصصین ایران تحصیل مطرح نمایید.

 

 

 

 

 

 

تمامی مواردی که داوطلبان لازم است از مرحله ثبت نام تا مرحله پذیرش در مصاحبه رعایت نمایند، در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش موجود می باشد.

 

 

 

امتیازها و سهمیه قانونی داوطلبان

 

امتیازها و سهمیه قانونی داوطلبان

امتیازها و سهمیه قانونی داوطلبان

 

همانطور که اشاره گردید، یکی از موارد مهمی که داوطلبان با استفاده از آن می توانند در دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش به پاسخ سوالات خود دست یابند در رابطه با نحوه امتیاز بندی می باشد. با توجه به ضوابط و شرایطی که داوطلبان برای انتخاب شهرستان ها ، استان و یا مناطق خواهند داشت، نحوه امتیاز در نظر گرفته شده به شرحی که در ادامه ذکر خواهید گردید می باشد.

نمره بومی برای آن دسته از داوطلبانی که از سهمیه استانی استفاده می نمایند تنها یک و دو دهم سهمیه را خواهند داشت. این موضوع بدین معناست که نمره داوطلبان بر حسب همین میزان منظور خواهد گردید. همانطور که می دانید ، چنانچه داوطلبان سه سال تحصیلی خود را در دوره دبیرستان در استان مربوطه گذرانده باشند، امکان ثبت نام در استخدامی همان را خواهند داشت.

 

 

برای اطلاع دقیق از رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی  کلیک کنید.

 

 

میزان ضریب در نظر گرفته شده برای بومی های شهرستان ها با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش یک و چهاردهم می باشد. به همین دلیل نمره داوطلبانی که از سهمیه شهرستان ها استفاده می نمایند، می تواند بالاتر باشد و بتوانید به راحتی نمره بالاتری را کسب نمایند. در صورتی که داوطلبان بتوانند نمره مکتسبه را کسب نمایند و وارد مرحله مصاحبه شوند، نمره مورد نظر منظور خواهد گردید.

 

شرایط دعوت به مصاحبه ازمون آموزش و پرورش

 

مطابق با دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش  آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب حداقل نمره علمی در آزمون استخدامی شده باشند، امکان ثبت نام را خواهند داشت. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که کسب نمره حداقل شرط لازم می باشد و شرط کافی نخواهد بود. همچنین تراز هر استان و شهرستان با توجه به رقبای آن تعیین خواهد گردید.

حد نصاب برای هر داوطلب با توجه به نمره های دروس عمومی و دروس تخصصی می باشد. میزان تاثیر دروس عمومی 40 درصد می باشد. همچنین برای دروس تخصصی نیز به میزان 60 درصد این سهمیه را در نظر گرفته اند. داوطلبانی که برای مصاحبه دعوت می شوند، به میزان سه برابر ظرفیت دعوت خواهند شد. به همین دلیل دعوت به مصاحبه نمی تواند به معنای قبولی برای داوطلبان باشد.

آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب حد نصاب کافی برای آزمون استخدامی نشده اند، صرفا کارنامه ای برای انان صادر خواهد گردید و برای این دسته از متقاضیان شرکت کننده در آزمون منظور و میزانی قرار داده نخواهد شد. همچنین صدور کارنامه تنها به منزله ارائه اطلاعات در رابطه با عملکرد آنان در آزمون خواهد بود. بنابراین مبنا و میزانی برای قبولی نخواهد بود.

 

برای اطلاع از شرایط شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی  کلیک کنید.

دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش

 

دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش

دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش

 

دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش به صورت الکترونیکی و با مراجعه به سامانه سنجش و آموزش کشور امکان پذیر خواهد بود. همزمان با ثبت نام لینکی در سامانه سنجش و آموزش کشور قرار داده خواهد شد که با استفاده از یک کلیک می توانید به دانلود دفترچه بپردازید و به تمامی اطلاعات مندرج در این دفترچه دست یابید. کلیه شرایط شرکت در آزمون و مصاحبه در این دفترچه به راحتی قابل مشاهده می باشد.

خوشبختانه در سامانه ایران تحصیل امکانی را در اختیار تمامی داوطلبان قرار داده ایم که با استفاده از آن می توانند علاوه بر دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش سال های گذشته دست یابند تا بتوانند با استفاده از آن به راحتی از تمامی اطلاعاتی که در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش  موجود است دست یابند. بنابراین قبل از انتشار دفترچه می توانید به تمامی اطلاعات دست یابید.

کلیه داوطلبان و متقاضیان عزیز می توانند با استفاده از برقراری ارتباط با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل کلیه سوالات خود را در رابطه با دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با استفاده از برقراری ارتباط با متخصصین ما دریافت نمایند و همچنین از این طریق به لینک دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش دست یابند برای برقراری ارتباط  کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایند.

 

آیا پس از دعوت به مصاحبه و قبولی استخدام خواهیم شود؟

همانطور که می دانید یکی از اهداف آموزش و پرورش در تمامی دانشگاه ها و همچنین آزمون های استخدامی سراسر کشور در زمان های مختلف ، انجام آزمون استخدامی به صورتی است که بتواند به گزینش داوطلبان علاقه مند به شغل معلمی بپردازد و به منظور تربیت کامل دانش آموختگان در رشته های مختلف دوره یکساله ای را تدارک دیده است. همچنین داوطلبان قبل از پذیرش و یا در پایان دوره ، حتما باید دارای مدرک ICDL باشند و ضرورت برای دریافت این مدرک برای تمامی پذیرفته شدگان الزامی خواهد بود.

آیا در سازمان اوقاف و امور خیریه شرط معدل وجود دارد؟

بله . آن دسته از داوطلبانی که مایل به استخدام در سازمان امور خیریه می باشند ، لازم است از حداقل معدل تحصیلی 14 برای دارندگان مدرک لیسانس و همچنین برای فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی ارشد 16 و برای دارندگان مدرک دکتری 16 می باشد برخوردار باشند. همچنین از جمله شرایطی که برای پذیرفته شدگان در نظر گرفته شده است این است که حق جابه جایی و انتقال را به مدت ده سال نخواهند داشت.

 

آیا هزینه دوره مهارت آموزی بر عهده داوطلبان می باشد؟

تعهد خدمت برای پذیرفته شدگان آموزگاری چند سال می باشد؟

رشته های مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش چیست ؟

چنانچه از شرایط جسمانی مورد نظر در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش برخوردار نیاشیم، آیا امکان عدم تائید ما در مرحله مصاحبه وجود خواهد داشت؟

چگونه وجه ثبت نام را می توانم برای ثبت نام پرداخت نماییم؟

آیا برای معلولین سهمیه در نظر گرفته شده است؟

 

 

برای دریافت اطلاعات و همچنین کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :

زمان آزمون فراگیر پیام نور

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر

شهریه دکتری دانشگاه آزاد

مشاوره انتخاب رشته دکتری

استخدام سرباز در ناجا

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دانلود دفترچه استخدام آموزش و پرورش

مهم ترین منابع آموزش و پرورش چیست؟

مهم ترین منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش میباشد.

دفترچه آزمون استخدام آموزش و پرورش را از کجا دانلود کنیم؟

لینک دانلود مستقیم داخل مقاله موجود است

آیا در سازمان اوقاف و امور خیریه شرط معدل وجود دارد؟

بله

 

نظرات

  1. فروزان باقری
    ۱۳ اسفند ۹۹

    دفترچه استخدامی اموزش پرورش ۱۴۰۰

ایران تحصیل
تماس با مشاور