تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور

ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور

ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور آغاز شد. متقاضیانی که علاقه مند به رشته حسابداری می باشند، می توانند در یکی از مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در صورت داشتن شرایط لازم از طریق بدون آزمون این رشته انتخاب نمایند. توصیه می شود که داوطلبان عزیز اطلاعات لازم را در مورد زمان ، شرایط و دانشگاه های دارای حسابداری بدون آزمون کسب کرده تا در آینده دچار مشکل نشوند. 

 

 

جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور – میزان شهریه و دانشگاه های با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

توضیحاتی در مورد ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور

 

توضیحاتی در مورد ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور

توضیحاتی در مورد ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور

 

رشته حسابداری یکی از پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی است و به دلیل کاربردهای زیاد این رشته در صنایع، شرکت ها و نهادهای مختلف، معمولا استقبال خوبی از آن نیز به عمل می آید. همین امر باعث شده است افراد بسیاری علاقه مند به ورود به این رشته باشند. خوشبختانه برای داوطلبینی که به هر دلیلی قادر به قبولی در آزمون کنکور نشده اند و یا تمایلی به شرکت در آن را ندارند، این امکان وجود دارد که از طریق ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور به تحصیل در آن مشغول شوند. 

از سوی دیگر شرایط تحصیل یکسان پذیرفته شدگان رشته های بدون کنکور و با کنکور، سبب شده تا رغبت به ورود رشته حسابداری از این طریق افزایش یابد. از جمله شرایط پذیرش رشته حسابداری بدون آزمون، ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. بدین گونه که هر دانشگاهی برای ورودی های بدون آزمون خود حداقل معدل دیپلمی را در نظر گرفته و متقاضیان تنها در صورت داشتن معدل کتبی نهایی مربوطه و یا بالاتر از آن می تواند وارد رشته حسابداری شود.

در حال حاضر دانشگاه های سراسری، آزاد، پیام نور و علمی کاربردی در رشته حسابداری بدون کنکور دانشجو می پذیرند. البته زمان ، شرایط و دانشگاه های دارای حسابداری بدون آزمون با یکدیگر تفاوت هایی دارند که  لازم است داوطلبان در هنگام انتخاب رشته از آن ها اطلاع یابند. برای اطلاع از شرایط  عمومی و اختصاصی پذیرش هر دانشگاه می توانید با مشاورین ما در ایران تحصیل تماس گفته و سوالات خود را مطرح فرمایید.

 

 

ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور برای هر سه گروه رشته های نظری در دو نیمسال اول و دوم امکانپذیر است

 

 

زمان و نحوه ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور دانشگاه سراسری

زمان ثبت نام رشته حسابداری بدون آزمون دانشگاه سراسری نیز برای نیمسال اول از مرداد ماه تا اوایل شهریور و برای نیمسال دوم از اذر تا بهمن ماه در نظر گرفته شده است. البته تاریخ دقیق ثبت نام نیمه دوم هنوز اعلام نشده و متعاقبا از سوی سازمان سنجش منتشر خواهد شد. به طور معمول سازمان سنجش هر ساله دفترچه راهنمای انتخاب رشته را در زمان های ذکر شده منتشر می کند تا داوطلبان با مطالعه و اطلاع دقیق از شرایط و ضوابط از میان کد رشته محل های موجود انتخاب نمایند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور سراسری رشته حسابداری بدین صورت می باشد که متقاضیان پس از ورود به سامانه سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و کلیک بر روی گزینه سراسری به قسمتی وارد می شوند که می توانند گزینه ثبت نام و پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی را مشاهده نمایند. پس از انتخاب این گزینه در مرحله بعدی بایستی برای خرید کارت اعتباری اقدام کرده و پس از پرداخت هزینه و تکمیل فرم، شماره سریالی را دریافت نمایند. این شماره برای ورود به مرحله اصلی و ادامه ثبت نام ضروری می باشد.

پس از انجام و پر کردن تمامی مراحل خواسته شده، داوطلب می تواند در فرمی که در اختیار او قرار داده می شود، 100 انتخاب داشته باشد، و رشته حسابداری را در مقطع، شهر و دانشگاه مورد نظر خود وارد نمایند. البته توصیه می شود متقاضیان دفترچه انتخاب رشته را با دقت مطالعه کرده و برای ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور از میان دانشگاه های روزانه، شبانه، پیام نور و غیر انتفاعی انتخاب نمایند.

 

شرایط ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور سراسری

در دفترچه انتخاب رشته های بدون کنکور شرایط عمومی و اختصاصی جهت پذیرش ارائه شده است. این شرایط شرایط ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور به شرح زیر می باشند:

 • پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی یعنی همان معدل کتبی دیپلم متناسب با رشته انتخابی خواهد بود.
 •  دانش آموزان پایه دوازدهم نظام جدید که هنوز امتحانات نهایی را به پایان نرسانده اند می تواند در زمان ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور سراسری نیمسال اول شرکت کرده و بعد از کسب کارنامه، معدل خود را ارائه دهند.
 • افرادی که دارای یکی از سهمیه های مندرج در دفترچه اعم از، ایثارگران، خانواده شهدا، منطقه یک، منطقه دو و منطقه سه هستند، سهمیه ها مطابق با ضوابط موجود در دفترچه بر پذیرش رشته حسابداری تاثیر گذار خواهد بود.
 • داوطلبانی که در رشته حسابداری یا هر رشته دیگری پذیرفته شده اند، الویت های بعدی آن ها بررسی نمی شود و تنها حق انتخاب یک رشته را دارند.
 • به جز استعداهای درخشان ( تحت شرایط خاصی) هیچ دانشجویی حق ندارد به طور همزمان در دو یا چند رشته تحصیل نماید.
 • اگر یک متقاضی در رشته حسابداری بدون کنکور پذیرفته شود و سپس تصمیم بگیرد که در حسابداری یا ه ر رشته با آزمون دیگری تحصیل نماید، همه دانشگاه ها باید طبق ضوابط با وی همکاری نموده و مدارک و هزینه های پرداخت شده را به او باز گردانند.

 

زمان و نحوه ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور داشنگاه آزد

افرادی که تمایل به شرکت در رشته حسابداری بدون آزمون دانشگاه آزد هستند، می توانند در هر دو نیمسال اول و دوم برای ثبت نام اقدام نمایند. اعلام تاریخ دقیق زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بر عهده مرکز سنجش و آموزش این سازمان می باشد. داوطلبان علافه مند می توانند در هر کدام از مقاطع کاردانی ناپیوسته، کاردانی پیوسته، کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپوسته و یا کارشناسی ارشد بدون کنکور شرکت نمایند.

ثبت نام پذیرش نیمسال اول به طور معمول از مرداد آغاز و تا مهر به طول می انجامد. همچنین، ثبت نام نوبت دوم نیز از آذرماه تا بهمن ادامه دارد. گفتنی است که این زمان نه تنها برای رشته حسابداری بلکه تمامی رشته های دانشگاه آزاد یکسان و سراسری می باشد و متقاضیان بایستی در زمان تعیین شده با مراجعه به سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مراحل ثبت نام را که به صورت زیر می باشند تکمیل نمایند. 

 • ورود به سامانه دانشگاه آیاد به نشانی azmoon.org
 • انتخاب گزینه ثبت نام مقاطع کاردانی و کارشناسی پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی
 • خرید کارت اعتباری
 • دریافت کد 8 رقمی مربوط به کارت اعتباری
 • ادامه روند ثبت نام و تکمیل موارد خواسته شده 
 • انتخاب از میان کد رشته محل داده شده برای رشته حسابداری
 • انتخاب تکمیل فرایند و دریافت کد پیگیری و شماره پرونده 

 

 

 

شرایط ثبت نام بدون کنکورحسابداری آزاد

 

حسابداری بدون آزمون

حسابداری بدون آزمون

 

همانطور که گفته شد، رشته حسابداری بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف کاردانی ناپیوسته، و کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته ارائه می گردد. شرایط هر کدام از این مقاطع نیز با دیگری تفاوت هایی دارد.

 • پذیرش دانشجو به طور معمول به صورت اینترنتی می باشد.
 • در ثبت نام رشته حسابداری کاردانی پیوسته تنها اشخاصی که دارای مدرک دیپلم فنی یا کار ودانش هستند می توانند شرکت نمایند.
 • برای کاردانی ناپیوسته دارندگان مدرک دیپلم نظری (یعنی یکی از رشته های ریاضی، تجربی و انسانی) قادر به ثبت نام می باشند.
 • متقاضیان دوره کاردانی پیوسته حداکثر مجاز به انتخاب 20 کد رشته محل می باشند، که رشته حسابداری می تواند یکی از آن ها باشد.

در مورد مقاطع کارشناسی حسابداری پیوسته یا ناپیوسته نیز داری شرایط خاص خود می باشد، که برای اطلاع کامل در مورد تمامی ضوابط و شرایط مرتبط می توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس گرفته و همه مراحل انتخاب رشته را به درستی انجام دهید.

 

 

دانشگاه های آزاد پذیرنده رشته حسابداری بدون کنکور

خوشبختانه تعداد دانشگاه های آزادی که در رشته های گوناگون، بدون کنکور دانشجو می پذیرند، رو به افزایش. در زیر لیست دانشگاه های آزاد تهران دارای رشته حسابداری بدون کنکور آمده است. 

 

دانشگاه آزاد واحد رودهن دانشگاه آزاد واحد رباط کریم دانشگاه آزاد واحد ملارد دانشگاه آزاد واحد دانشگاه آزاد واحد ورامین دانشگاه آزاد واحد شهریار دانشگاه آزاد واحد فیروزکوه دانشگاه آزاد واحد قرچک
دانشگاه آزاد واحد تهران شمال دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد واحد دماوند دانشگاه آزاد واحد تهران شرق دانشگاه آزاد واحد اسلام شهر دانشگاه آزاد واحد شهر قدس دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب

 

 

زمان و مراحل ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور علمی کاربردی

متقاضیانی که در نظر دارند رشته حسابداری را در دانشگاه علمی کاربردی بگذرانند نیز می توانند در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در هر دو نیم سال اول و دوم برای پذیرش اقدام نمایند. زمان ثبت نام نیز رشته حسابداری بدون کنکور این دانشگاه نیز به دانشگاه سراسری همزمان است. داوطلبان علاقه مند می توانند جهت ثبت نام به سامانه سازمان سنجش مراجعه کرده و از میان گرایش های مختلف رشته حسابداری متناسب با شرایط خود انتخاب نمایند. 

ثبت نام به صورت اینترنتی بوده و در گام های زیر قابل انجام است:

 • ورود به سامانه سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org
 • کلیک بر روی گزینه دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام  
 • خرید کارت اعتباری و پرداخت هزینه مربوطه
 • دریافت شناسه هشت رقمی
 • ادامه فرایند ثبت نام و تکمیل موارد خواسته شده
 • انتخاب 30 مورد برای مقطع کاردانی و 20 مورد مقطع کارشناسی که رشته حسابداری یکی از آن ها خواهد بود.
 • بررسی مجدد و انجام ویرایش های لازم
 • کلیک بر روی تکمیل فرایند و اخذ کد رهگیری

 

 

شرایط عمومی ثبت نام حسابداری بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی نیز مانند همه دانشگاه های دیگر برای پذیرش دانشجو در دانشگاه های خود، دارای شرایط عمومی و اختصاصی می باشد. شرایط عمومی عبارتند از:

 • معتقد به دین اسلام و یا یکی از ادیان مطرح شده در قانون اساسی
 • عدم هر گونه سوء سابقه و یا پیشینه کیفری
 • نداشتن هر گونه ارتباط با گروهک های ضد دینی یا ضد انقلاب
 • داشتن توانایی و قابلیت های مرتبط با رشته حسابداری
 • عدم  سوابقی مانند هنجار شکنی های اجتماعی

 

 

شهریه رشته های حسابداری بدون آزمون 

همانطور که می دانید تحصیل در تمام رشته های بدون کنکور  مسلتزم پرداخت شهریه می باشد. بسیاری از داوطلبانی که قصد ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور را دارند، آگاهی از میزان شهریه اهمیت بالایی دارد. شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور  هر ساله با تغییراتی همراه است و معمولا روند افزایشی دارد. البته شهریه مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

برای مثال شهریه رشته حسابداری در مقطع کاردانی که جزء رشته های انسانی محسوب می شود در این دانشگاه برای سال 99 دارای شهریه ثابت 500  تا 600 هزار تومان، و شهریه متغیر 700 هزار تا یک میلیون تومان می باشد. در مقطع کارشناسی نیز 650 تا 800 هزار تومان برای شهریه ثابت، و 700 الی 1 میلیون و 100 هزار تومان است.

این مقدار برای دانشگاه ها و دوره های علمی کاربردی، شبانه و علمی کاربردی رشته حسابداری متفاوت است. از آنجا که هزینه ها در هر کدام از دانشگاه ها طی مصوبه های جدید تغییر می کند و این خود یک عامل مهم و تاثیر گذار برای تصمیم گیری  متقاضیان است، می توانید برای اطلاعات کامل و جامع در مورد شهریه همه موسسات آموزشی عالی با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

نحوه ثبت نام  رشته حسابداری بدون آزمون پیام نور

دانشگاه های پیام نور نیز در جذب دانشجو بدون آزمون دارای شرایط خوبی بوده و متقاضیان بسیاری را به سوی خود می کشانند. این دانشگاه نیز در دو نوبت مهر و بهمن در رشته حسابداری بدون آزمون مانند سایر رشته ها دانشجو اخذ می کند. مراحل ثبت نام به صورت زیر است:

 • مراجعه به سایت سازمان سنجش
 • دانلور دفترچه بدون کنکور 
 • مطالعه کامل ضوابط 
 • پیدا کردن کد رشته محل های مربوط به رشته حسابداری
 • تکمیل مدارک خواسته در فرم 
 • بررسی اطلاعات و تایید نهایی
 • دریافت کد رهگیری 16 رقمی و شماره پرونده 7 رقمی

 

لیست این دانشگاه های پذیرنده پیام نور و غیر انتفاعی حسابداری بدون آزمون

علاوه بر دانشگاه های پیام نور، علاقه مندان می توانند در دوره های غیر انتفاعی نیز، رشته حسابداری را بدون شرکت در کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی ادامه دهند. هم دانشگاه های پیام نور و هم غیر انتفاعی دارای ظرفیت های پذیرش نسبتا خوبی می باشند. در زیر لیست برخی از دانشگاه های دارای رشته حسابداری بدون کنکور ذکر شده است.

 

مؤسسه غیر انتفاعی رشیدیه – تبریز مؤسسه غیر انتفاعی رحمان – رامسر
مؤسسه غیر انتفاعی چرخ نیلوفری آذربایجان – تبریز مؤسسه غیر انتفاعی دیلمان – لاهیجان
مؤسسه غیر انتفاعی سراج – تبریز مؤسسه غیر انتفاعی دانا – یاسوج
مؤسسه غیر انتفاعی رضویه – ساوه مؤسسه غیر انتفاعی رشیدیه – تبریز
مؤسسه غیر انتفاعی ربع رشیدی – تبریز مؤسسه غیر انتفاعی ساعی – گرگان
مؤسسه غیر انتفاعی راه دانش – بابل مؤسسه غیر انتفاعی پیام – گیپایگان
مؤسسه غیر انتفاعی حکیم طوس – مشهد
مؤسسه غیر انتفاعی رحمان – رامسر مؤسسه غیر انتفاعی بهاران – گرگان
مؤسسه غیر انتفاعی راغب اصفهانی – اصفهان مؤسسه غیر انتفاعی ایرانمهر – قروه
مؤسسه غیر انتفاعی روزبه – زنجان مؤسسه غیر انتفاعی ایمان و اندیشه – ملایر
مؤسسه غیر انتفاعی روزبهان – ساری مؤسسه غیر انتفاعی توحید – گلوگاه مازندران
مؤسسه غیر انتفاعی خرد – بوشهر مؤسسه غیر انتفاعی الوند – همدان
مؤسسه غیر انتفاعی پارسیان – بیدستان قزوین مؤسسه غیر انتفاعی اشراق – بجنورد

 

پیام نور استان آذربایجان  غربی – واحد پیرانشهر پیام نور استان آذربایجان  غربی – واحد پیرانشهر
پیام نور استان آذربایجان  غربی – واحد پیرانشهر  پیام نور استان آذربایجان  غربی – واحد اشنویه
پیام نور استان آذربایجان  غربی – واحد پیرانشهر پیام نور استان آذربایجان  غربی – مرکز نقده
پیام نور استان آذربایجان  غربی – واحد سردشت  پیام نور استان آذربایجان  غربی – واحد سیه چشمه
 پیام نور استان آذربایجان  غربی – مرکز مهاباد پیام نور استان آذربایجان  غربی – مرکز ماکو
 پیام نور استان آذربایجان  شرقی – واحد هریس پیام نور استان آذربایجان  غربی – مرکز شاهین دژ
                          پیام نور استان آذربایجان  شرقی – واحد ورزقان پیام نور استان آذربایجان  غربی – مرکز شاهین دژ
                          پیام نور استان آذربایجان  شرقی – واحد سمنان پیام نور استان آذربایجان  شرقی – واحد ملکان
 پیام نور استان آذربایجان  غربی – مرکز بوکان پیام نور استان آذربایجان  شرقی – واحد کلیبر
پیام نور استان آذربایجان  شرقی – واحد قره آغاج پیام نور استان آذربایجان  شرقی – واحد شربیان

 

مشاوره بازار کار رشته حسابداری بدون آزمون

ممکن است برخی از افراد تصور کنند که مدرک رشته های بدون کنکور اعتبار کمتری نسبت به رشته های با کنکور دارد. اما خبر خوش آن است که درچیزی به نام بدون کنکور در هیچ مدرک تحصیلی درج نمی شود و اعتبار این دو هیچ تفاوتی با هم ندارند. بنابراین، بدون هیچ نگرانی می توانید رشته ورد علاقه خود را انتخاب و با جدیت در آن تلاش کنید. تنها فاکتور مهمی که شما را از سایرین متمایز می کند، داشتن علم، مهارت و تجربه کافی است.

رشته حسابداری نیز خوشبختانه در کشور ما دارای بازر کار بسیار خوبی است. فارغ التحصیلان این رشته، در هر شرکت، کارخانه، موسسه و نهاد دولتی و غیر دولتی جای کار دارند. همچنین، این افراد می توانند به عنوان حسابرس ارشد، خزانه دار، کمک حسابدار،  کارشناس ارشد مالی و یا رئیس حسابداری پروژه، رئیس حسابداری ،  و یا سرپرست مالی مشغول به کار شوند.

اصلی ترین مهارت های مورد نیاز یک حسابدار، آشنایی با اینترنت، معرفی استراتژی هایی به منظور افزایش سودهی و کاهش ضرر در هر شرکت، حفظ امانتداری در اطلاعات مالی شرکت، تخصص در کار با نرم افزارهای روز حسابرسی و روابط عمومی خوب می باشد. میزان درآمد نیز در نهادهای دولتی و خصوصی متفاوت می باشد و بسته به مدرک و میزان مهارت افزایش می یابد. 

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله در مورد شرایط و نحوه ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور دانشگاه های مختلف صحبت کردیم. چنانچه شما نیز علاقه مند به شرکت در این رشته هستید و می خواهید که از میزان شهریه، نحوه انتخاب رشته، دانشگاه های پذیرنده در استان ها محل سکونت، موقعیت شغلی و محتوای دروس اطلاع یابید، می توانید از طریق شماره های مندرج در جدول هر روز از ساعت 8 صبح الی 12 شب با مشاورین ما در ایران تحصیل تماس گرفته و اطلاعات کامل را دریافت نمایید. 

 

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور تمام دانشگاه ها – بازار کار، توانایی های لازم و موقعیت شغلی با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مطالب مرتبط

اطلاع از بارم بندی امتحانات نهایی دوازدهم ریاضی

معرفی لیست زیر گروه های رشته تجربی

معرفی رشته شنوایی سنجی و بازار کار آن 

ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور دانشگاه آزاد و سراسری چه زمانی است؟

ثبت نام نیم سال اول به طور معمول از مرداد ماه و برای نیمسال دوم از بهمن ماه آغاز می شود.

شرایط ثبت نام حسابداری بدون آزمون چیست؟

در دفترچه انتخاب رشته دو شرایط عمومی و اختصاصی برای پذیرش و ثبت نام ارائه شده است که لازم است متقاضیان آن ها را با دقت مطالعه نمایند.

آیا مدرک رشته حسابداری بدون کنکور و با کنکور با یکدیگر متفاوت هستند؟

خیر. در هنگام فارغ التحصیلی در مدرک تحصیلی عنوان بدون کنکور به هیچ عنوان قید نمی شود و مدارک هیچ تفاوتی با هم ندارند.

هزینه ثبت نام و شهریه دانشگاه هایرشته حسابداری بدون کنکور چه مقدار است؟

با توجه به متفاوت بودن هزینه ها، داوطلبان می توانند برای اطلاع از زمان ، شرایط و دانشگاه های رشته حسابداری بدون آزمون با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید. 

نظرات

 1. rahil
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

  معدل نهایی دوازدهم؟ یا معدل کل دیپلم

  • aghazade
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام
   ثبت نام بدون آزمون ملاک معدل نهایی دوازدهم میباشد

 2. Mohamad
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳

  سلام ببخشید برای رشته حسابداری با معدل کتبی دیپلم ۱۳ و معدل کل ۱۶ چقدر احتمال قبولی در رشته حسابداری و مدیریت مالی بدون کنکور وجود دارد ؟؟

  • mohammadi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هرچه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 3. Nesa
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۸

  سلام خیلی مفید و عالی و کامل بود توضیحاتتون
  با معدل ۱۸ و نیم هم میشه قبول شد؟

  • bagheri
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

   با سلام احتمال قبولی برای ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور است

 4. Parnia
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۷

  سلام وقت بخیر
  ثبت نام حسابداری بدون کنکور در دانشگاه آزاد کی هست
  و این که با مدل ۱۵ میشه ثبت نام شد

  • karimi
   ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام بله شهریوریامرداد

 5. نسترن
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۱۷

  حداقل معدل نیاز برای ورود به رشته‌ حسابداری دانشگاه پیام نور چقدر است ؟

  • moshaverarshad
   ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۱

   سلام نسترن
   حداق معدل برای ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور تعریف نشده هرچقد معدل بالا باشه پذیریش راحت تر

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور