ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

my.medu.ir + ورود سایت خدمات الکترونیک آموزش و پرورش

my.medu.ir
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

my.medu.ir سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش است که برای استفاده ساده تر و خدمات مجازی متمرکز در زمینه آموزش و تحصیل دانش‌آموزان راه‌اندازی شده و در دسترس قرار گرفته است. در این سایت اطلاعات و امکانات متنوعی برای دانش‌آموزان، اولیا و فرهنگیان وجود دارند و کاربران می‌توانند برای انجام کارهایی مانند دریافت کارنامه، دریافت سوابق تحصیلی، دریافت فیش حقوقی و همچنین ثبت شکایت از مدارس به این سامانه مراجعه کنند.

برای بهره‌وری از خدمات این سامانه کافی است وارد سایت My.Medu.ir شوید و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور و یا استفاده از پنچره خدمات “دولت من” وارد پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش شوید.

از آنجا که استفاده از این سامانه به عنوان روش ثبت نام دانش‌آموزان تبیین شده است و ممکن است فرایند اسم نویسی و همچنین شرایط و ضوابط عضویت در سامانه مای مدیو کمی مشکل باشد، کافی است مقاله را تا انتها مطالعه کرده و یا با شماره 909075307 تماس بگیرید.

معرفی سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir

سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش سامانه‌ای است که اولیا، دانش‌آموزان، فرهنگیان و کاربران دیگری که نیاز به بهره‌مندی از خدمات وزارت آموزش و پرورش را دارند، قادرند با ورود به آن به امکانات فراوانی دسترسی داشته باشند.

هدف از بوجود آمدن این سامانه تسهیل در انجام فرایندهای مورد نیاز کاربران است. از همین رو در مای مدیو زیرساخت مناسبی برای ثبت‌نام پایه‌های مختلف، دریافت کارنامه، ثبت نام تیزهوشان و… در نظر گرفته شده است.

سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش دارای نشانی اینترنتی my.medu.ir است. این سامانه به طور کلی دارای 3 بخش است که هرکدام مخصوص گروه‌های مختلفی از افراد است. ما در این بخش از مقاله قصد داریم تا به هرکدام از این بخش‌ها به طور جداگانه بپردازیم.

سوالات مای مدیو

بخش خدمات الکترونیک دانش آموزان در سامانه my.medu.ir

درباره خدماتی که سایت مای مدیو به دانش‌آموزان ارائه می‌دهد می‌توان مواردی از جمله دریافت کارنامه، ورود به سامانه دانلود کتاب درسی و غیره را نام برد. به عنوان مثال آن دسته از دانش‌آموزانی که قصد دریافت مدرک تحصیلی خود را دارند، می‌توانند از طریق گزینه “استعلام مدرک تحصیلی“، به طور مستقیم به سایت emt.medu.ir وارد شده و درخواست خود را ثبت کنند.

یکی دیگر از خدماتی که دانش‌آموزان و والدین می‌توانند آن را در سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش انجام دهند، مربوط به پیش ثبت نام مدارس است. والدین می‌توانند بعد از اینکه وارد سایت شدند، گزینه پیش ثبت نام مدارس و ثبت نام پیش دبستانی را از قسمت خدمات الکترونیکی انتخاب کرده و مدارک خود را تکمیل کنند.

همچنین علاقمندان به ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان می‌توانند با ورود به سامانه my.medu.ir فرم‌های لازم را بدون کوچکترین اتلاف وقت تکمیل کرده و هزینه آزمون را پرداخت نمایند.

در سال‌های گذشته عزیزانی که سابقا مدرک دیپلم خود را گرفته‌بودند، باید در ابتدای ورود به سایت گزینه “والدین و سایر” را انتخاب کرده اما در حال حاضر با کلیک روی گزینه ورود از طریق دولت من بطور مستقیم تمامی امکانات مورد نیاز شما بارگزاری میشود.

لازم به ذکر است که اگر متقاضیانی سیم کارت به نام خود نداشته باشند، می‌توانند با انتخاب گرینه “کاربران بدون سیم کارت” ثبت نام خود را در سایت انجام داده و در نهایت با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شوند.

بخش خدمات الکترونیک فرهنگیان در سامانه my.medu.ir

یکی از مهمترین خدمات که در ستون خدمات الکترونیک برای فرهنگیان عزیز قرار گرفته مربوط به دریافت فیش حقوقی است. فرهنگیان برای مشاهده و دریافت فیش حقوقی خود می‌توانند با کد ملی و رمز عبور خود اقدام کنند.

✅ گزینه‌های بعدی که در ستون خدمات الکترونیک سامانه my.medu.ir وجود دارد مربوط به موارد حکم کارگزینی و خلاصه سوابق کاری فرهنگیان است. متقاضیان می‌توانند این گزینه‌ها را برای دریافت حکم‌های مربوط به استخدام استفاده کنند.

✅ همچنین فرهنگیان میتوانند جهت مشاهده امکانات رتبه بندی، با ورود به سایت مای مدیو، مدارک رتبه بندی معلمان مانند مدارک تحصیلی و کتب تالیف شده را بارگذاری کنند. این رتبه بندی در مبلغ دریافتی حقوق و مزایای ایشان تاثیر مستقیم دارد.

✅ در خصوص خدمات الکترونیک فرهنگیان این نکته حائز اهمیت است که گزینه‌هایی مانند درخواست صدور کارت پرسنلی، نقل و انتقال، ارزشیابی سالانه، گواهی حقوق و کسر از حقوق هنوز غیرفعال است. متقاضیانی که قصد انجام این امور را دارند، باید به صورت حضوری به آموزش و پرورش مراجعه کرده و یا از سامانه‌های دیگر وزارت آموزش و پرورش بهره ببرند.

بخش خدمات الکترونیک عموم در سامانه my.medu.ir

به طور کلی علاوه بر موارد بالا، سامانه مای مدیو یک سری خدمات دیگری نیز برای همه عموم ارائه می‌دهد. به عنوان مثال آن دسته از افرادی که در سال‌های قبل مدرک تحصیلی خود را دریافت کرده و در حال حاضر درخواست استعلام از مدرک تحصیلی دیپلم و یا پیش دانشگاهی را دارند، می‌توانند در منو سایت نسبت به دریافت استعلام مدرک تحصیلی خود اقدام کنند.

همچنین والدین افراد نیز می‌توانند با استفاده از این سامانه، شکایات خود را از مدارس ثبت کرده و یا از شهریه مدارس غیردولتی مطلع شوند. متقاضیان می‌توانند در این سامانه نسبت به امور مربوط به مدرسه سازی نیز کمک کرده و از اطلاعات آن باخبر شوند.

آموزش نحوه ورود به سامانه مای مدیو

متقاضیانی که قصد استفاده از خدمات سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش را دارند، باید برای ورود به این سایت ابتدا در مرورگر خود نشانی my.medu.ir را جستجو کرده و در صفحه نتایج گزینه “پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش” را  انتخاب کنند.

علاوه بر این میتوانید بطور مستقیم در بخش نوار آدرس مرورگر خود آدرس www.my.medu.ir را وارد کرده تا بطور مستقیم وارد سایت شوید.

برای ورود به سامانه فرهنگیان، می‌بایست کد ملی و رمز عبور سامانه رتبه بندی معلمان را وارد کرد. در طرف دیگر، سایر کاربران برای ورود به این سامانه باید با کد ملی و از طریق پنجره درگاه دولت پیش بروند که در ادامه به آن اشاره شده است.

راهنمای تصویری ورود به پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش

برای ورود به سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش ابتدا آدرس اینترنتی my.medu.ir را در مرورگر خود جستجو کرده و سپس روی لینک نتیجه کلیک کنید.

در مرحله بعد اطلاعات خواسته شده را به طور دقیق وارد کرده و وارد سایت شوید.

ورود به سامانه my.medu.ir

 

توجه: قابل توجه است که به تازگی دریافت تک کارت فرهنگیان از طریق سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش امکان پذیر بوده و فرهنگیان از این پس قادر هستند تا در سایت my medu ir ثبت‌نام کرده و فرم‌های لازم را پر کنند. پس از انجام همه این مراحل، کارت پس از گذشت حدود 1 ماه به دست درخواست کنندگان می‌رسد.

در صورتی که نام کاربری و رمز عبور خود را در دسترس ندارید میتوانید با کلیک روی گزینه “ورود از طریق دولت من” که به رنگ آبی در زیر دکمه ورود وجود دارد اطلاعات دولت من را وارد نمایید.

ورود به سامانه my.medu.ir از طریق دولت من

برای اینکار شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و پس از نوشتن عبارت امنیتی روی “ارسال رمز یکبار مصرف” کلیک کنید. پس از دریافت رمز آنرا وارد کادر مشخص شده کنید و سپس دوباره به سامانه mymedu مراجعه کنید. با اینکار پس از مراجعه دوباره مستقیما وارد حساب کاربری خود میشوید.

نکته: برای ورود از طریق دولت من باید شماره تلفن همراهی که وارد میکنید حتما به نام خودتان باشد.

ثبت نام آزمون تیزهوشان در سامانه مای مدیو

نحوه ثبت نام در سامانه my.medu.ir

براساس اعلامیه جدید سازمان سمپاد، داوطلبان می‌بایست تمام مراحل ثبت نام خود را از طریق سامانه my. medu. ir انجام دهند. این در حالی است که تا قبل از این دانش آموزان می‌توانستند از طریق سه سایت سمپاد، سایت پادا و azmoon.medu.ir برای نام‌نویسی جهت شرکت در آزمون‌های ورودی اقدام نمایند.

آن دسته از داوطلبانی که می‌خواهند از طریق پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش مراحل ثبت‌نام خود را انجام دهند، قبل از هرچیز باید با نحوه عضویت در این سایت آشنایی داشته باشند. قابل ذکر است تمامی مراحل اسم‌نویسی در این سامانه مانند فرایند ثبت‌نام در سایت azmoon.medu.ir و pada.medu.ir می‌باشد.

نکته مهم: تمامی فعالیت‌های سامانه pada.medu و azmoon.medu در نهایت بر روی my.medu متمرکز شده و در زمان تدوین این مقاله دو سامانه مذکور در دسترس نمیباشند. برای انجام تمامی فعالیت های دانش‌آموزی به مای مدیو مراجعه نمایید.

ثبت نام مدارس شاهد در پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش

از سال گذشته ثبت نام مدارس شاهد برای همه پایه‌های تحصیلی به صورت آنلاین و در سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش انجام می‌شود. به همین دلیل متقاضیان ثبت نام در مدارس شاهد نباید به صورت حضوری مراجعه کنند.

پس از اینکه اطلاعات دانش‌آموز در سامانه ثبت شد، یکی از اولیا باید در زمان پیش ثبت نام مدارس شاهد، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام را به مدرسه شاهد مدنظر خود ارائه کند.

برای کسب اطلاعات دقیق درباره ثبت نام مدارس شاهد و راهنمای تصویری آن روی لینک کلیک کنید.

خرجش یک زنگه؟

جدیدترین اخبار پنجره خدمات الکترونیک آموزش و پرورش

 • زمان برگزاری آزمون ورودی پایه‌ های هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان سال تحصیلی 1403-1402 اعلام شد

براساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین‌ الملل سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد) دستورالعمل آزمون‌ ورودی پایه‌ های هفتم و دهم مدارس استعدادهاي درخشان سال تحصیلی 1403-1402 به ادارات کل آموزش و پرورش 31 استان‌ کشور ابلاغ شد. بر مبنای این گزارش، دستورالعمل آزمون‌ ­های ورودی پایه های هفتم و دهم مدارس استعدادهاي درخشان، با شماره 473/460 در تاریخ  ۱۴۰۲/12/16 جهت شناسايي و جذب دانش‌ آموزان استعداد برتر، برای ادامۀ تحصيل در دبيرستان‌ هاي استعدادهاي درخشان، به ادارات کل آموزش و پرورش استان­ ها ابلاغ گردید.

زمان ثبت نام در آزمون ورودی از روز سه ­‌شنبه مورخ 1402/01/15 تا جمعه مورخ 1402/01/25  و زمان زمان برگزاری آزمون ورودی پایه هفتم، ساعت 9 صبح روز پنج‌شنبه 1402/04/01 خواهد بود. گفتنی است که زمان برگزاری آزمون تكميل ظرفيت پايه دهم نیز رأس ساعت 9 صبح جمعه مورخ 1402/04/02 می باشد.

 • عدم افزایش ظرفيت پذيرش دانش‌ آموزان مدارس سمپاد

رئیس سازمان ملی پرورش استعداد‌های درخشان اعلام کرد: افزایش ظرفیت دانش‌ آموزان مدارس سمپاد باعث تضعیف این مدارس خواهد شد. دکتر یاوری در ارتباط با افزایش ظرفیت پذیرش دانش‌ آموزان سمپاد در سال تحصیلی آینده عنوان کرد: براساس استاندارد‌های جهانی تنها 1.5 تا 2 درصد از دانش‌ آموزان یک منطقه به عنوان دانش‌ آموز تیزهوش جداسازی می شوند و جداسازی بیشتر از این میزان به مدارس استعداد‌ درخشان آسیب می زند.

جدیدترین اخبار پیرامون سامانه my.medu.ir


خلاصه مطالب

در این مقاله از ایران تحصیل به بررسی سامانه جدید ثبت نام داوطلبان مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم مدارس استعداد درخشان به آدرس my.medu.ir پرداختیم. تا پیش از این، تمام مراحل اسم نویسی آزمون های ورودی داوطلبان مدارس تیزهوشان، از طریق سایت رسمی سمپاد به نشانی  sampad.medu.ir و همچنین سامانه azmoon.medu.ir و سایت پادا به آدرس pada.medu.ir صورت می گرفت. اما براساس اعلام رسمی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، از این پس داوطلبان باید ثبت نام خود را از طریق پنجره خدمات الکترونیک آموزش و پرورش انجام دهند.

همچنین در این مقاله دریافتید که این سامانه خدماتی که برای دانش‌آموزان از جمله دریافت کارنامه، ورود به سامانه دانلود کتاب درسی و غیره را ارائه می‌دهد. علاوه بر دانش آموزان، فرهنگیان و والدین و سایر افراد نیز می‌توانند از امکانات این سامانه استفاده کنند. چنانچه شما داوطلبان عزیز در ارتباط با سایت مای مدیو سوال و ابهامی داشته باشید، می توانید از طریق تماس با شماره 9099075307 با کارشناسان ما در آکادمی ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

برای دانلود فایل PDF مقاله my.medu.ir روی لینک کلیک کنید.

3.9/5 - (122 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ورود به سایت ثبت نام سمپاد از چه طریقی انجام میپذیرد؟

پنجره خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir سامانه جدیدی است که دانش آموزان پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم میتوانند نام نویسی خود را انجام دهند.

ورود به سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش برای چه افرادی امکان پذیر است؟

تمامی افراد مانند فرهنگیان، دانش آموزان و والدین می توانند از این سامانه استفاده نمایند.

امکانات سامانه my.medu.ir برای دانش آموزان چیست؟

دانش‌آموزان این امکان را دارند که برای انجام مراحل پیش ثبت نام مدارس، دریافت کارنامه و دیگر خدمات از این سامانه استفاده کنند.

نظرات

225 دیدگاه دربارهٔ «my.medu.ir + ورود سایت خدمات الکترونیک آموزش و پرورش»

 1. Avatar photo فرزام افراسیابی گفت:

  سلام در سامانه my.medu.ir در بخش گذرواژه چه چیزی باید وارد بشه؟
  وقتی کد 6 رقمی شناسنامه رو وارد میکنیم میکه از طریق سامانه دولت وارد شوید

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   از طریق پنجره دولت با شماره موبایل والدین وارد شوید و رمز خود را وارد کنید مجدد وارد سامانه شوید

 2. Avatar photo مائده گفت:

  سلام من برای ثبت نام کنکور میخواستم از سایت معدل کتبی رو ببینم ولی برای من تو سایت اصلا مشاهده ی کارنامه نمیاره و توی صفحه ی شخصیم اون قسمتی که نوشته فرزندان من رو میزنم و هیچی برای من بالا نمیاد خواهش میکنم کمکم کنید

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   معدل نمایش داده نمی شود . اختلال سامانه ای است

 3. Avatar photo ستایش حسینی کلاس هفتم گفت:

  سلام وقت بخیر نام کار بری نمیاد

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام لطفا با مشاورین ما در تماس باشید تا مشکلتون حل بشه.

 4. Avatar photo محمود گفت:

  سلام برای هدایت تحصیلی به ما گفتن بریم تو سایت ما مدیو الان من باید چکار کنم

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام بله از سامانه my.medu.ir باید اقدام کنید

   1. Avatar photo دانش اموزم گفت:

    آیا سایت مای مدیو محدوديت روزانه دارد؟ چون من ظهر ۴ بار رفتم داخل سایتش بعد شب که شد خواستم برم نمیزاره و میگه در پردازش درخواست شما خطایی وجود دارد میخوام بدونم از تعداد دفعاته؟

    1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

     سلام خیر دوست عزیز محدودیتی در این مورد ندارد و سایت در حال بروز رسانی میباشد.

 5. Avatar photo منصور رحیمی گفت:

  سلام
  تامین اجتماعی

 6. Avatar photo Ss گفت:

  سلام من اتباع هستم من باید برای آزمون وارد سایت مای میدو بشم وارد که شدم میگه شماره باید برای خودت باشه شماره تلفن برای خودم نیست چکارکنم

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   باید شماره به نام خودتان داشته باشید

   1. Avatar photo عمران رودینی گفت:

    بمپور روستای ملک ابادکوچه معلم

 7. Avatar photo ابراهیم رمضانی گفت:

  باسلام. برای ثبت نام دانش اموزدر مدارس دولتی چکارکنیم

  1. Avatar photo مشاور راهدار گفت:

   سلام از طریق سامانه آموزش و پرورش اقدام به پیش ثبت نام کنید

 8. Avatar photo سحر گفت:

  سلام
  چرا بعد از دریافت کد نمیتونم آدرس منزل رو ثبت کنم؟ سایت اسکان و املاک بالا میاره چرا؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   ممکن است به خاطر باگ سیستم باشد

 9. Avatar photo زهرا گفت:

  سلام من از اتباع خارجی هستم و در سایت سهما ثبت نام کردم اما برای قطعیت ثبت نام در مدارس وارد سایت مای مدیو شدم و وارد بخش ورود اطلاعات اتباع شدم اما پس از وارد کردن کد یکتا و سایر مشخصات میاد پس از ۴۸ ساعت ثبت نام در سهما امکان استعلام مشخصات وجود دارد من بیشتر از یک هفته هست که در سهما ثبت نام کردم چرا نمیتونم وارد بشم

  1. Avatar photo مشاور برجی گفت:

   با عرض سلام خدمت شما.
   به آموزش و پرورش محل تحصیل خود مراجعه حضوری نمایید.

 10. Avatar photo حسنی گفت:

  سلام برای کد واژه چه کدی رو باید وارد کنیم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   برای چه سامانه ای مد نظرتونه؟

 11. Avatar photo محمد رضا گفت:

  ممنون .رمز ورود به خدمات اموزش و پرورش شماره سریال 6 رقمی شناسنامه میباشد فقط به من گفتند باید در قسمت نقل و انتقال برید و اقدام کنید جهت تغییر مدرسه جدید،ولی غیر فعال است،چه کار میتونم بکنم؟مرسی

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   از طریق درگاه خدمات دولت وارد شوید.

 12. Avatar photo محمد رضا گفت:

  با سلام،برای ورود به درگاه خدمات اموزش و پرورش بعد از وارد کردن کد ملی رمز ورود میخواهد، رمز و از کجا باید بگیرم؟من مدرسه دخترم و تغییر دادم(اول متوسطه) و ثبت نام انجام شده فقط گفتند که باید در مای مدیو مدرسه و تغییر بدیدفممنون میشم راهنمایی کنید

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   از طریق درگاه خدمات دولت وارد شوید.

 13. Avatar photo فاظل غلامی گفت:

  سلام برای اتباع بسیار مشکل است که در این سامانه ثبت نام‌کند حد اقل طراحی ساده تر را ارائه می دادید که بی تواند وارد شود به هر جائکه مراجعه می کند فقط پول دریافت می کند بس کارشان گیر است الان دفاتر کفالت چنان شلوغ است اندازه ندارد درصورت که همه کارت آمایش وسر شماری کد یکتا دارد ولی آموزش پرورش دستور داده که بروید کد یکتا بی گیرید انصافا غیر اخلاقی است

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام
   حضوری مراجعه کنید آموزش و پرورش

 14. Avatar photo محمدی گفت:

  با سلام چرا نام کاربری من نمیاره نمیتونم وارد سایت بشم اصلا اولش نمیزنه دانش آموز یا …

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   با مرورگر دیگه ای امتحان کنید و گزینه نقش را انتخاب کنید

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام تیزهوشان

  ثبت نام مدارس تیزهوشان 1402 + ورود سایت سمپاد my.medu.ir

  ثبت نام مدارس تیزهوشان در سامانه my.medu.ir به منظور ورود دانش‌آموزان پایه ششم به هفتم و نهم به دهم، هرساله در فروردین ماه انجام میگیرد. دانش‌آموزان و والدین برای نامنویسی باید منتظر انتشار دستورالعمل مربوطه از سوی سازمان ملی پرورش...
 • سوالات آزمون جانمایی سمپاد

  سوالات آزمون جانمایی سمپاد ۱۴۰۲-۱۴۰۳ + پاسخنامه تشریحی | ایران تحصیل

  دانش آموزانی که قصد دارند تا در آزمون سمپاد شرکت کنند، باید از منابع این آزمون اطلاع کافی داشته باشند. همچنین، باید سوالات آزمون جانمایی سمپاد در سال‌ های گذشته را نیز مطالعه کنند تا با نقاط قوت و ضعف...
 • دریافت رمز عبور سنجش

  دریافت رمز عبور سنجش 1403 + بازیابی فراموشی | sanjesh.org

  دریافت رمز عبور سنجش برای تکمیل فرایند نام نویسی آزمون سراسری 1403 ضرورت دارد. گاهی داوطلبان این سؤال را دارند که رمز عبور کنکور چند رقمی است؟ یا رمز عبور سنجش چی بزنم؟ رمز عبور سازمان سنجش در واقع یه...
 • نحوه مشاهده سوابق تحصیلی در سایت سنجش

  مشاهده سوابق تحصیلی سنجش + استعلام آنلاین | sanjesh.org

  سوابق تحصیلی متقاضیان کنکور از سوی سازمان آموزش و پرورش برای سامانه سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org ارسال می گردد و داوطلبین آزمون باید این سوابق را مشاهده و سپس تایید نمایند. اگر این اطلاعات با اطلاعات داوطلب مغایرت داشته...
تماس با مشاور