ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

hoosh.medu.ir + ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی سمپاد هفتم | ایران تحصیل

hoosh.medu.ir
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام مدارس سمپاد پایه هفتم آغاز شد دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند به منظور تکمیل ثبت نام صرفا وارد سامانه hoosh.medu.ir شوند و مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند شایان ذکر است در صورتی که به صورت صحیح وارد سامانه شوید با تصویر بالا رو به رو خواهید شد در غیر این صورت هیچ سامانه دیگری متولی امر ثبت نام نخواهد بود. در صورتی که برای ورود به سامانه و یا در تکمیل فرایند ثبت نام با سوال یا مشکلی مواجه شدید می توانید از طریق سامانه مشاوره تلفنی ایران تحصیل سوالات خود را مطرح کنید.

متقاضیان گرامی دقت فرمایید کلیه امور مربوط به سامانه مدارس سمپاد اعم از ثبت نام، ویرایش اطلاعات و ثبت درخواست ها به صورت اینترنتی از طریق نشانی اینترنتی hoosh.medu.ir انجام می گیرد. در صورت وجود هرگونه سوال و ابهامی در روند انجام امور در این سامانه می توانید از مشاوران ایران تحصیل کمک بگیرید. شایان ذکر است ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تحصیلی خصوصی است که هیچ ارتباط سازمانی با سامانه مدارس سمپاد ندارد.

دانش آموزان عزیزی که اقدام به ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ -۱۴۰۲ در سامانه hoosh.medu.ir نموده اند، چند روز پس از برگزاری آزمون، به صورت الکترونیک مطابق با راهنمایی که در ادامه خواهد آمد می توانند کارنامه خود را دریافت نمایند. در سامانه ثبت نام و اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم hoosh.medu.ir نیز نتایج قابل مشاهده می باشد.

 

 

توجه توجه:

کلیه امور ثبت نام و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم از سامانه hoosh.medu.ir انجام می گیرد و ایران تحصیل صرفا در راستای راهنمایی در صورت بروز مشکل در فرایند ثبت نام در خدمت اولیا گرامی خواهد بود.

 

 

جهت اطلاع از نحوه ورود به سامانه hoosh.medu.ir ، مشاهده کارنامه و برنامه ریزی قبولی در آزمون سمپاد و همچنین دریافت راهنمای کامل ورود به سامانه با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم hoosh.medu.ir

جهت مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۲ دانش آموزان عزیز و اولیای محترم می توانند به سامانه hoosh.medu.ir مراجعه نموده و پس از وارد نمودن کد ملی و رمز عبور خود نتیجه مورد نظر را دریافت نمایند و یا نسبت به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان اقدام نمایید.

آن دسته از دانش آموزانی که نسبت به کارنامه موجود در سامانه hoosh.medu.ir اعتراض دارند می توانند اعتراض خود را با استفاده از سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ارائه نمایند. نتایج اعتراض ثبت شده شما در تاریخ 15 خرداد ماه در سامانه مذکور قابل مشاهده می باشد.

توجه : آن دسته از دانش آموزانی که به هر دلیلی به رمز عبور همگام دسترسی ندارند و یا اینکه مایل به تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان می باشند می توانند با شماره های پشتبانی و مشاوران آزمون تیزهوشان که در جداول مندرج می باشد تماس حاصل نمایند.

 

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

از طریق سامانه اعلام نتیجه، اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۲ به آدرس hoosh.medu.ir انجام می پذیرد. به منظور ورود به سایت اعلام نتایج باید داوطلبان رمز عبور همگام خود را از مدرسه محل تحصیل دریافت و سپس وارد پورتال دانش آموزی خود شوند.

 

 

 

سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان صرفا به نشانی hoosh.medu.ir می باشد، سایت ایران تحصیل متولی راهنمایی و مشاوره در خصوص این سامانه است برای ورود به سامانه بر روی لینک کلیک نمایید.

 

 

 

زمان ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم – hoosh.medu.ir

پیرو اطلاعیه سازمان سمپاد پذیرش مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه های ششم به هفتم نیز پابرجا خواهد بود و پذیرش داوطلبان از طریق سامانه اعلام نتایج تیزهوشان انجام خواهد گرفت، لازم به ذکر است با توجه به تصمیمات شورای انقلاب فرهنگی کشور مبنای پذیرش همانند سنوات قبل آزمون خواهد بود.

با توجه به زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم برگزاری طرح شهاب فعلا با تاخیر مواجه شده اما مفاد آزمون تیزهوشان ششم به هفتم مورد تغییراتی قرار گرفته که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

لازم به ذکر است با توجه به زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم و زمان برگزاری آزمون و همچنین تغییرات پیش آمده در مفاد آزمون بهترین کتاب ها برای آزمون تیزهوشان را می توانید با کلیک روی مقاله تهیه کنید تا درصد موفقیت داوطلب بالاتر برود.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم علی رغم پیگیری های انجام گرفته هنوز به صورت قطعی مشخص نشده اما داوطلبان گرامی در نظر داشته باشند که قبل از زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از طریق سامانه دریافت رمز عبور همگام مدارس نسبت به اخذ کد همگام اقدام نمایند تا در روند ثبت نام وی مشکلی بوجود نیاید.

به اطلاع می رسانیم کلیه اخبار ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و ثبت نام مدارس نمونه دولتی از طریق سامانه sampad.medu.ir اطلاع رسانی خواهد شد و سامانه hoosh.medu.ir صرفا جهت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون ششم به هفتم تعبیه شده است.

 

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

دانش آموزان مایل به شرکت در مدارس تیزهوشان باید تابعیت ایرانی داشته باشند. آن دسته از دانش آموزان اتباع غیر ایرانی متقاضی ثبت نام مدارس تیزهوشان مطابق بخشنامه باید در زمان دیگری به سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان مراجعه نمایند.

از نظر شرایط معدلی دانش آموزان متقاضی ورود به تیزهوشان پایه هفتم باید در تمامی دروس نمره خیلی خوب را در نوبت دوم پایه پنجم و همچنین نمره خیلی خوب در تمامی دروس نوبت اول پایه ششم را کسب نموده باشند.

تبصره های در نظر گرفته شده در دفترچه آزمون تیزهوشان برای شرایط معدلی شامل : دانش آموزانی است که در مجموع دو سال تحصیلی پایه های پنجم و ششم ابتدایی نهایتا در یکی از دروس خود نمره خوب را دریافت نموده باشند.

والدین و دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند در صورت هرگونه مغایرت مدارک و همچنین اشتباه در وارد نمودن اطلاعات مورد نظر در ثبت نام ، حتی در صورت پذیرش ، ثبت نام دانش آموزان مورد نظر لغو خواهد شد.

 

 

سامانه ثبت نام و اعلام نتایج مدارس تیزهوشان hoosh.medu.ir از  11 الی 25 فروردین ۱۴۰۲ فعال خواهد شد.

 

 

 

مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

 

متقاضیانی که قصد ثبت نام در مدارس تیزهوشان ششم به هفتمرا دارند، می بایست از طریق درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش و مطابق با مراحل زیر اقدام به نام نویسی نمایند.

 • ابتدا به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه کرده و گزینه “سمپاد پایه هفتم” را انتخاب نمایید.
 • سپس اطلاعات خواسته شده از جمله کد ملی و رمز ورود همگام خود را در کادرهای مربوطه درج نموده و در آخر برروی گزینه “ورود” کلیک نمایید.
 • بعد از انتقال به صفحه بعد که شامل متن یک تعهد نامه می باشد، به مطالعه شرایط و ضوابط عنوان شده بپردازید و چنانچه مورد تایید شما واقع شد، برروی عبارت “ذخیره و بعدی” کلیک نمایید.
 • سپس فرم تقاضانامه ثبت نام را تکمیل نمایید. در صورت داشتن خواهر و برادر همزاد، شرکت کننده در این آزمون باید پس از انتخاب گزینه 11، کد ملی خواهر یا برادر دوقلو یا چندقلو خود را ثبت کند.
 • سپس اطلاعات قسمت های 16 تا 20 به صورت خودکار نمایش داده خواهد شد. دقت داشته باشید که امکان ویرایش برای دانش آموز وجود نخواهد داشت. با کلیک بر روی گزینه “ذخیره و بعدی” به گام بعدی هدایت می شوید.
 • ابعاد و حجم مشخصی برای عکس دانش آموز تعیین شده است که باید آن را به صورت اسکن شده و در اندازه استاندارد بارگذاری نمود. 
 • در ادامه مشخصات مربوط به مدارس استعداد درخشان مورد نظر را وارد نمایید، سپس بر روی گزینه “ذخیره و بعدی” کلیک نمایید.
 • در نهایت، گزینه “تأیید صحت اطلاعات” وارد شده را انتخاب کرده و بر روی دکمه “ذخیره و بعدی” کلیک کنید.

لازم به ذکر است که پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون تیزهوشان در حین تکمیل فرم نام نویسی امکان پذیر نیست و افراد می توانند در مهلت تعیین شده جداگانه بعد از بازه زمانی ثبت نام، نسبت به واریز وجه لازم از طریق کارت بانکی خود به صورت اینترنتی اقدام نمایند. همچنین محصلان توجه داشته باشند که در صورت عدم واریز وجه مورد نیاز، امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ را نخواهند داشت.

 

 

برای کسب اطلاع بیشتر از ثبت نام مدارس شاهد وارد شوید.

 

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

 

 • مراجعه به سایت hoosh.medu.ir و یا سامانه همگام مدارس hamgam.medu.ir
 • وارد کردن کد ملی ، رمز عبور همگام
 •  ورود به صفحه ی دریافت  کارت ورود به جلسه آزمون
 • کلیک بر روی گزینه چاپ کارت و دریافت کارت

 

راهنمای ثبت نام در سامانه hoosh.medu.ir

با توجه به عدم تسلط برخی دانش آموزان و اولیا گرامی نسبت به نحوه انجام ثبت نام از طریق سامانه آموزشی کوتاه و مفید برای ورود و ثبت نام در سایت www.hoosh.medu.ir ارائه می کنیم تا شما را با نحوه ثبت نام در سایت آشنا کنیم.

 

نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

دانش آموزان و اولیا گرامی ابتدا از اتصال صحیح و کامل سیستم خود به اینترنت مطمئن شده سپس از طریق یکی از مرورگر های گوگل وارد آدرس اینترنتی hoosh.medu.ir شوند ضمنا در ورود آدرس کاملا دقت نمایید و همچنین از مرورگرهای فایرفاکس و کروم در حد امکان استفاده نمایند.

در صورتی که به صورت صحیح وارد سامانه شده باشید با صفحه زیر رو به رو خواهید شد :

 

ورود به سامانه hoosh.medu.ir

ورود به سامانه hoosh.medu.ir

در مرحله بعد همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید لازم است نقش و همچنین عنوان سازمانی را وارد نمایید. و پس از آن بر روی دکمه تائید کلیک نمایید.

در صورت انتخاب درست، شما به صفحه ثبت نام هدایت خواهید شد. که مطابق تصویر زیر لازم است اطلاعات مورد نظر را وراد نمایید.

نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

 

 

والدین و دانش آموزان  98 hoosh.medu.ir عزیز توجه داشته باشند که برخی از اطلاعات توسط اداره آموزش و پرورش در سامانه  قرار گرفته است. اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی، کد ملی، جنسیت ، نام و كد دبستان ، منطقه و استان محل تحصيل به صورت خودکار وجود دارد و امکان ویرایش آن وجود نخواهد داشت.

 

مرحله دوم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

مرحله دوم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

 

 

در صورتی که دارای خواهر و یا برادر دو قلو می باشید لازم است حتما بند 11 را تکمیل نمایید.

 

 

 

مرحله سوم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

مرحله سوم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

در وارد نمودن اطلاعات زیر نهایت دقت را داشته باشید زیرا مدرسه پذریش شما با استفاده از فرم زیر تعیین خواهد شد . حداکثر اولویت های انتخابی شما برای این مدارس تعداد سه مدرسه در شهرستان محل سکونتتان می باشد.

مرحله چهارم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

مرحله چهارم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

 

مرحله بعدی بارگزاری تصویر داوطلب می باشد که همانطور که ملاحظه می نمایید باید در فرمت خاصی صورت پذیرد و همچنین به هیچ عنوان اشتباهی در این زمینه صورت نپذیرد.

مرحله بعدی که برای ثبت نام hoosh.medu.ir لازم است پشت سر بگذارید، پرداخت وجه ثبت نام می باشد. والدین و دانش آموزان عزیز توجه داشته باشید که پس از پرداخت وجه ثبت نام تیزهوشان به هیچ عنوان امکان ویرایش را نخواهید داشت.

 

مرحله پنجم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

مرحله پنجم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

 

 

در صورتی که پرداخت شما با موفقیت صورت پذیرفته باشد با صفحه ای همانند تصویر زیر مواجه خواهید شد که رسید پرداخت و همچنین شماره پیگیری قابل مشاهده می باشد. روی عبارت “بازگشت به صفحه پرداخت ” کلیک نمایید.

 

 

 

مرحله ششم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

مرحله ششم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

 

در صورتی که تمامی اطلاعات را به صورت صحیح وارد نموده باشید می توانید تصویر زیر را ملاحظه نمایید. در صورتی که تمامی اطلاعات را به صورت صحیح وارد نموده باشید کد پیگیری و رسید مورد نظر را نزد خود نگاه دارید.

 

 

 

 

 

مرحله هفتم نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

 

 

دانش آموزان و اولیا محترمی که مایل به ثبت نام فرزند خود می باشند و یا رمز عبور همگام خود را فراموش نموده اند و یا جهت ورود به سامانه با مشکل مواجه شده اند می توانند همه روزه از ساعات 8 صبح الی 1 شب با شماره های 9099075307 تماس حاصل نمایند.

 

 

توصیه مهم:

با توجه به حساسیت مراحل ثبت نام و ورود اطلاعات در صورت تمایل می توانید جهت تکمیل روند ثبت نام از طریق شماره 9099075307 با مشاوران مرکز تماس حاصل نمایید. پاسخگویی واحد ثبت نام همه روزه از 8 صبح الی 1 شب خواهد بود.

 

 

 

جزییاتی در مورد سامانه hoosh.medu.ir

سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان هفتم hoosh.medu.ir به مدت شش روز فعال خواهد بود و ثبت نام ورودی های ششم به هفتم از طریق این سامانه انجام می گیرد ضمنا با توجه به مهلت 6 روزه امکان دارد زمان ثبت نام آزمون ششم به هفتم تیزهوشان تمدید نشود لذا دانش آموزان و اولیا گرامی در همان روزهای آغازین ثبت نام خود را تکمیل نمایند تا با مشکلی در روند ثبت نام مواجه نشوند.

شایان ذکر است با توجه به تصمیم سازمان سمپاد در رابطه با سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم کلیه امور ثبت نام – دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان ششم به -هفتم – اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان از طریق سامانه hoosh.medu.ir انجام خواهد گرفت.

 

 

پرداخت هزینه ثبت نام مدارس سمپاد از سامانه hoosh.medu.ir

با توجه به مشکلاتی که سال های گذشته در زمینه پرداخت هزینه ثبت نام مدارس سمپاد وجود داشت بار دیگر تاکید می کنیم هزینه ثبت نام فقط از طریق سامانه در آخرین مرحله ثبت نام از طریق درگاه متصل به سایت قابل پرداخت خواهد بود لذا دقت لازم در این زمینه را داشته باشید.

ثبت نام دانش آموزان پس از پرداخت هزینه ثبت نام تکمیل خواهد شد لذا دانش آموزان و اولیا محترم حتما قبل از ورود به سامانه اعلام نتایج تیزهوشان کارت بانکی دارای رمز دوم جهت عملیات پرداخت را آماده نمایند.

 

 

 

جهت اطلاع از شرایط ضوابط و زمان ثبت نام مدارس سمپاد هفتم به هشتم روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

 

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سامانه hoosh.medu.ir

به اطلاع دانش آموزان و اولیا محترم می رسانیم آزمون ورودی مدارس سمپاد در نیمه دوم خرداد ماه برگزار خواهد شد و تمامی دانش آموزان جهت حضور در جلسه آزمون ملزم به دریافت کارت ورود به جلسه از طریق سامانه خواهند بود لذا در صورت تکمیل ثبت نام می توانید با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی مجددا وارد سامانه مدارس تیزهوشان شوید و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید.

شایان ذکر است لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سمپاد برای تمامی پایه ها از اوایل خرداد ماه باز می شود و دانش آموزان می توانند با مراجعه به سایت و یا تماس با شماره های مرکز ثبت نام 9099075307(تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند.

 

 

مشاهده اسامی قبول شدگان در آزمون از طریق سایت hoosh.medu.ir

پس از تکمیل روند ثبت نام آزمون تیزهوشان ، دریافت کارت حضور در جلسه آزمون و شرکت در آزمون سمپاد مهم ترین مساله ای که مورد توجه دانش آموزان خواهد بود اعلام اسامی قبول شدگان در آزمون خواهد بود لازم به ذکر است اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نیز حدودا اوایل شهریور ماه روی سامانه hoosh.medu.ir قرار خواهد گرفت شایان ذکر است دانش آموزانی که در پایه های نهم به دهم در آزمون شرکت نموده اند جهت مشاهده نتایج فقط از طریق سامانه azmoon.medu.ir  قادر خواهند بود از نتایج آزمون مطلع گردند.

 

نکات پذیرش مدارس تیزهوشان

تیزهوشان ششم ابتدایی: دانش آموزان باید در حال تحصیل در پایه ششم ابتدایی باشند. هر داوطلب می‌بایست در تمام دروس پایه پنجم نمراتش خیلی خوب باشد یا یک نمره خوب و بقیه دروس خیلی خوب. دانش آموزان باید تابعیت ایرانی داشته باشند و دانش آموزان غیر ایرانی در شرایط خاص پذیرفته می‌شوند .

تیزهوشان نهم به دهم: دانش آموزان باید در حال تحصیل در پایه نهم باشند. هر داوطلب می‌بایست در پایه هشتم معدل سالانه 19 یا بالای 19 اخذ کرده باشد. دانش آموزان باید تابعیت ایرانی داشته باشند و دانش آموزان غیر ایرانی در شرایط خاص پذیرفته می‌شوند.

 

سوالات پرتکرار در سامانه hoosh.medu.ir

من هنوز نتونستم نتیجم رو دریافت کنم باید به چه سامانه ای برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان مراجعه کنم؟

برای مشاهده نتیجه تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان می توانید به سامانه hoosh8.medu.ir  مراجعه کنید.

آیا امکان انتقالی پس از دریافت نتیجه آزمون تیزهوشان در سامانه hoosh.medu.ir  وجود دارد؟

بله. هر یک از داوطلبانی که در این مدارس پذیرفته شده اند می توانند در سامانه اعلام نتایج مدارس تیزهوشان اقدام نمایند.

آیا می توانیم نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم را در مدارس خود دریافت نماییم؟

خیر. همانطور که ذکر شد داوطلبان تنها می توانند از طریق سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان امکان پذیر خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار کارت ورود به جلسه تیزهوشان ششم به هفتم

 
 • دانش آموزان داوطلب شرکت در آزمون ششم به هفتم و نهم به دهم مدارس تیزهوشان می توانند در مهلت تعیین شده که از 10 خرداد ماه آغاز شده است به سایت همگام مراجعه کرده و با پرداخت هزینه ثبت نام کارت ورود به جلسه آزمون خود را دریافت نمایند.
 • آزمون ورودی پایه هفتم، راس ساعت 9 صبح، روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۲/03/20 و آزمون تکمیل ظرفیت پایه دهم، راس ساعت 9 صبح، روز جمعه مورخ ۱۴۰۲/03/21 برگزار می شود.

 

 

 

جهت دانلود pdf مقاله کلیک نمایید.

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش نمودیم تا راهنمایی های لازم در رابطه با اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم سامانه hoosh.medu.ir و همچنین نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان ، زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم مطالبی را ارائه نماییم. امیدواریم توانسته باشیم در این رابطه اطلاعات مفیدی را ارائه نماییم.

 

در صورت تمایل جهت ثبت نام در آزمون ورودی سمپاد و در صورت بروز هر گونه مشکل فنی و یا سوال در مورد سایت hoosh.medu.ir و همچنین دریافت راهنمای کامل ورود به سامانه با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

4.6/5 - (24 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام آزمون پایه ششم به هفتم در چه سایتی صورت میگیرد؟

ثبت نام آزمون پایه ششم به هفتم در سایت hoosh.medu.ir صورت میگیرد.

ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه هفتم چه زمانی است؟

ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم ۱۴۰۲-۱۴۰۳ بطور قطعی اعلام نشده است. به احتمال زیاد زمان ثبت نام در خرداد ماه باشد.

برای ثبت نام اینترنتی آزمون پایه هفتم به چه مدارکی نیاز است؟

مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون هفتم اطلاعات فردی و تحصیلی است که در مقاله بطور مفصل شرح داده شده است.

نظرات

90 دیدگاه دربارهٔ «hoosh.medu.ir + ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی سمپاد هفتم | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo امیرعلی گفت:

  با سلام خدمت شما
  من الان کلاس هشتم هستم.
  میخواستم بدونم که آیا میشه برای آزمون تکمیلی هشتم به نهم برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۴اقدام کنم یا خیر؟
  آیا در تلگرام هم اطلاع رسانی میشه ؟
  ممنون میشم اگر به سوال من پاسخ بدهید.

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام برای بررسی بیشتر تماس بگیرید

 2. Avatar photo کیاانا گفت:

  سلام من ازمون رو که زدم با کلید سمپاد دیدم
  دفترچه دوم رو برای من ۱۷ غلط گرفته در حالی که من ۵ غلط داشتم و با درصد ۴۶ می توانستم فرزانگان ۸ قبول شوم.. آیا می تونم اعتراض بزنم.

  1. Avatar photo borji گفت:

   با عرض سلام خدمت شما.شما میتوانید در داخل سایت my.medu.ir اعتراض خود را به نمرات تیزهوشان و بررسی مجدد آن اعلام نمایید.

   1. Avatar photo ضمیر ابراهیمی گفت:

    سلام من‌ میحواستم ثبت نام کنم در سامانه اینترنتی سمپا ولی طریقه ثبت نام را درست نفهمیدم و لنک ثبت نام‌ را پیدا کردم وارد لنگ که میشوم دو گزینه دارد ۱ پذیرش ۲ آزمون زمانی که وارد پذیرش میشوم نمی‌توانم خودم را ثبت نام کنم آیا میتوانید برایم کمک کنید

    1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

     سلام دوست عزیز
     بله با شماره 9099075307 تناس بگیرید
     داخلی 109 خانم امینی
     ثبت نامتان را انجام بدهیم.

 3. Avatar photo روزانا شعاعی گفت:

  سلام ببخشید من فقط ۵ درصد با کف قبولی اختلاف دارم چیکار کنم؟باید اعتراض کنم؟؟

  1. Avatar photo borji گفت:

   با عرض سلام خدمت شما.بعد از 24 ساعت شما میتوانید اعتراض به نتیجه خود بزنید یا درخواست بررسی نتیجه خود را بدهید.

 4. Avatar photo Ahoora گفت:

  سلام آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم ۱۴۰۲_۱۴۰۳ برگزار میشه یا نه؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   از طریق سازمان سمپاد پیگیری نمایید.

 5. Avatar photo تارا گفت:

  چرا بالا نمیاد
  میخوام کارت رو بگیرم

  1. Avatar photo مشاور ابراهیمی گفت:

   سلام وقتتون بخیر تقریبا یک هفته قبل از ازمون کارت ورود به جلسه را می توانید دریافت کنید

 6. Avatar photo ریحانه گفت:

  سلام چرا دیگه سایت بالا نمی یاد؟

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام وقت بخیر
   زیرا ثبت نام و ویرایش به اتمام رسیده است

  2. Avatar photo بتوچه گفت:

   بتوچه بالا نمیاد

 7. Avatar photo محبوبه گفت:

  سلام آیا آزمون تکمیل ظرفیت برای هفتم به هشتم انجام میشه؟؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر قطعی نیست

 8. Avatar photo محمدرضا گفت:

  سلام
  نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم ۱۴۰۱ چ زمانی اعلام می شود؟

  چرا نتایج رو اعلام نمیکنن؟

  1. Avatar photo aghazade گفت:

   سلام
   نیازه سایت تیزهوشان را بررسی کنید زمان دقیقی برای اطلاع رسانی مشخص نشده

 9. Avatar photo Ashkan گفت:

  با سلام بنده ولی دانش آموز پایه ششم می باشم.
  ثبت نام انجام دادم.
  الان با همون رمز ورود اجازه ورود به سایت چرا داده نمی شود. برای دریافت کارت ورود به جلسه باید چه کاری انجام دهم.
  تغییر پسورد رو هم انجام داده ام ولی sms دریافت نشد.

  1. Avatar photo Ashkan گفت:

   اگر ممکن هست اعلان بفرمایید چقدر طول می کشد تا رمز تغییر یافته برایمان ارسال شود.

   1. Avatar photo ekhlasi گفت:

    سلام وقت بخیر دوست عزیز احتمال میرود سامانه خراب باشد برای دریافت رمز به مدرسه مراجعه بفرمایید

  2. Avatar photo ekhlasi گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز هنوز زمان دریافت کارت اعلام نشده است

 10. Avatar photo ن گفت:

  بمیرید چرا باز نمیشه سایت مرگ اظهور😠

 11. Avatar photo کیان گفت:

  من دیروز نتونستم ثبت نام کنم آیا تمدید شده که امروز ثبت نام کنم

  1. Avatar photo حجت گفت:

   واسه تماس به این شماره ای که اعلام کردین میگه در شبکه نیست خوب نگید حتی روزهای تعطیل اصلا کلا یک وضعیه

   1. Avatar photo heydari گفت:

    سلام وقت بخیر
    جهت بررسی مشکل پیش آمده با مشاورین ما تماس بگیرید

 12. Avatar photo حیدرعلی گفت:

  سلام
  من تلاش میکنم وارد سایت بشم ولی میگه نام کاربری با رمز عبور مطابقت ندارد
  گزینه رمز جدید را امتحان کردم میگه سریال شناسنامه با کد ملی مطابقت ندارد. راهنمایی لطفا

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 13. Avatar photo علی گفت:

  باز نمیشه سایتتون چرا

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 14. Avatar photo علی گفت:

  سلام از ساعت 4 هر کاری میکنم سایت باز نمیشه علت چیه و تا کی تمدید میشه

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 15. Avatar photo معصومه گفت:

  سلام سایت ثبت نام باز نیست آیا تمدید شده

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ثبت نام استعداد درخشان سال 1401 با توجه به عدم دسترسی که وجود داشت در حال حاضربرطرف شده است توصیه میکنم از طریق مشاورین مرکز تماس بگیرید تا ثبت نام انجام شود موفق باشید

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • اعلام نتایج بدون کنکور پیام نور مهر

  اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1402 + مشاهده sanjesh

  زمان اعلام نتایج بدون کنکور پیام نور 1402 اعلام شد. کلیه افراد می توانند در زمان اعلام نتایج بدون آزمون پیام نور اقدامات لازم را برای مشاهده نتایج دانشگاه پیام نور بدون آزمون انجام دهند. البته در این میان اطلاع...
 • آمادگی تیزهوشان علامه حلی

  آمادگی تیزهوشان علامه حلی

  آمادگی تیزهوشان علامه حلی از دغدغه‌های اصلی دانش آموزانی است که جز استعدادهای درخشان هستند، آن‌ها برای اینکه بتوانند به این مدارس راه پیدا کنند باید آمادگی لازم را داشته باشند. داوطلبان آزمون تیزهوشان برای ورود به مدارس حلی، باید...
 • کلاس‌ های آمادگی تیزهوشان واله

  کلاس‌ های آمادگی تیزهوشان واله + شرایط ثبت نام 1403

  شرکت در کلاس‌ های آمادگی تیزهوشان واله دارای مزیت‌های زیادی است. موسسه واله سابقه کاری درخشانی در زمینه تحصیلی و استعدادهای درخشان دارد و از همین رو ممکن است با نام آن به عنوان مرکز آموزشی که در حال حاضر...
 • آمادگی تیزهوشان ششم

  آمادگی تیزهوشان ششم + مشاوره قبولی 1403

  شرکت در کلاس‌ های آمادگی تیزهوشان ششم و دریافت مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان بسیار اهمیت دارد و آن دسته از افرادی که در این کلاس‌ها شرکت می‌کنند، در آزمون سمپاد شانس موفقیت بیشتری دارند. از سوی دیگر دانش آموزان...
تماس با مشاور