hoosh.medu.ir – راهنمای سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه هفتم 98-99

ورود به سامانه hoosh.medu.ir
اعلام نتایج hoosh.medu.ir
hoosh.medu.ir
hoosh.medu.ir

سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 98-99 – hoosh.medu.ir

hoosh.medu.ir – اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98-99

 

کلیه دانش آموزان و اولیای گرامی جهت اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان ششم – نحوه ورود به سامانه hoosh.medu.ir اعلام نتایج و دریافت نمونه سوالات می توانند با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایند

9092305587 ( استان تهران) – 9099072952 تماس از سراسر کشور پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

سامانه hoosh.medu.ir یا سامانه ثبت نام تیزهوشان هفتم

hoosh.medu.ir سامانه ای که پس از گذشت روزها انتظار دانش آموزان و اولیا در آخرین جلسه شورای انقلاب فرهنگی جهت ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی معرفی شد،پیرو اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش کشور ثبت نام مدارس تیزهوشان برای پایه ششم به هفتم 98-99 از سامانه ثبت نامی hoosh.medu.ir انجام خواهد گرفت لذا دانش آموزان و اولیا گرامی که قصد دارند جهت ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم اقدام نمایند می توانند از طریق سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان به آدرس hoosh.medu.ir اقدام به تکمیل مراحل و انجام ثبت نام نمایند.

به اطلاع دانش آموزان محترم می رسانیم پذیرش مدارس تیزهوشان ششم به هفتم همانند سنوات گذشته بصورت اینترنتی انجام خواهد گرفت و هر گونه مراجعه به صورت فیزیکی برای انجام ثبت نام ششم به هفتم 98-99 بی پاسخ خواهد بود لذا دانش آموزان محترم می توانند پس از مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان و اطلاع از شرایط جدید ثبت نام از طریق سامانه hoosh.medu.ir اقدام به ثبت نام نمایند شایان ذکر است ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم همانند سنوات قبل از طریق آزمون انجام خواهد گرفت و مجددا تاکید می کنیم ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم بر خلاف آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99 که از طریق azmoon.medu.ir انجام می گرفت صرفا از طریق سامانه hoosh.medu.ir صورت خواهد گرفت لازم به ذکر است دانش آموزان محترم جهت ثبت نام آزمون به رمز عبور همگام نیاز خواهند داشت که می توانند از طریق سامانه دریافت رمز عبور همگام مدارس تیزهوشان اقدام به اخذ این کد نمایند.

به اطلاع دانش آموزان و اولیا گرامی می رسانیم در آزمون ششم به هفتم تیزهوشان 98-99 هیچ سوالی از مفاد کتب درسی دانش آموزان وجود ندارد و سوالات آزمون فقط در زمینه استعداد تحلیلی خواهد بود و ملاک آزمون فقط استعداد و هوش دانش آموزان را تحت سنجش قرار خواهد داد ضمنا لازم به ذکر است به اطلاع آن دسته از دانش آموزانی که در مدارس غیرانتفاعی ثبت نام نموده اند برسانیم در صورت قبولی وی در آزمون هیچ هزینه ای به این دسته از متقاضیان تحمیل نخواهد شد.

 

 

سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان به نشانی hoosh.medu.ir به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات ثبت نام به دانش آموزان می باشد

 

 

زمان ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 98-99 – hoosh.medu.ir

پیرو اطلاعیه سازمان سمپاد پذیرش مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه های ششم به هفتم 98-99 نیز پابرجا خواهد بود و پذیرش داوطلبان از طریق سامانه hoosh.medu.ir انجام خواهد گرفت،لازم به ذکر است با توجه به تصمیمات شورای انقلاب فرهنگی کشور مبنای پذیرش همانند سنوات قبل آزمون خواهد بود و با توجه به زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم برگزاری طرح شهاب فعلا با تاخیر مواجه شده اما مفاد آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98-99 مورد تغییراتی قرار گرفته که در ادامه به آن اشاره خواهد شد لازم به ذکر است با توجه به زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم و زمان برگزاری آزمون و همچنین تغییرات پیش آمده در مفاد آزمون بهترین کتاب ها برای قبولی در آزمون تیزهوشان را می توانید با کلیک روی مقاله تهیه کنید تا درصد موفقیت داوطلب بالاتر برود.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98-99 علی رغم پیگیری های انجام گرفته هنوز به صورت قطعی مشخص نشده اما داوطلبان گرامی در نظر داشته باشند که قبل از زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98-99 از طریق سامانه دریافت رمز عبور همگام مدارس نسبت به اخذ کد همگام اقدام نمایند تا در روند ثبت نام وی مشکلی بوجود نیاید.

به اطلاع می رسانیم کلیه اخبار ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 98-99 و ثبت نام مدارس نمونه دولتی از طریق سامانه sampad.medu.ir اطلاع رسانی خواهد شد و سامانه hoosh.medu.ir صرفا جهت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون ششم به هفتم 98-99 تعبیه شده است.

 

 

سامانه ثبت نام و اعلام نتایج مدارس تیزهوشان hoosh.medu.ir از نوزدهم الی بیست و چهارم فعال خواهد داشت

 

 

راهنمای ثبت نام از طریق سامانه hoosh.medu.ir

با توجه به عدم تسلط برخی دانش آموزان و اولیا گرامی نسبت به نحوه انجام ثبت نام از طریق سامانه آموزشی کوتاه و مفید برای ورود و ثبت نام در سایت www.hoosh.medu.ir ارائه می کنیم تا شما را با نحوه ثبت نام در سایت آشنا کنیم.

نحوه ورود به سایت hosh.medu.ir

دانش آموزان و اولیا گرامی ابتدا از اتصال صحیح و کامل سیستم خود به اینترنت مطمئن شده سپس از طریق یکی از مرورگر های گوگل وارد آدرس اینترنتی hoosh.medu.ir شوند ضمنا در ورود آدرس کاملا دقت نمایید چون در صورتی که حتی یکی از حروف به صورت اشتباهی وارد شوند نمی توانید وارد سامانه شوید.

در صورتی که به صورت صحیح وارد سامانه شده باشید با صفحه زیر رو به رو خواهید شد :

 

ورود به سامانه hoosh.medu.ir
ورود به سامانه hoosh.medu.ir

در مرحله بعد می توانید جهت شروع مراحل ثبت نام کد ملی و رمز عبور همگام دانش آموز را وارد نمایید تا مراحل هفتگانه ثبت نام برای شما باز شود شایان ذکر است دانش آموزان و اولیا محترمی که رمز عبور همگام خود را فراموش نموده اند و یا جهت ورود به سامانه با مشکل مواجه شده اند می توانند همه روزه از ساعات 8 صبح الی 1 شب با شماره های 9099072952 تماس حاصل نمایند.

 

توصیه مهم : با توجه به حساسیت مراحل ثبت نام و ورود اطلاعات در صورت تمایل می توانید جهت تکمیل روند ثبت نام از طریق شماره 9099072952 با مشاوران مرکز تماس حاصل نمایید پاسخگویی واحد ثبت نام همه روزه از 8 صبح الی 1 شب خواهد بود.

 

جزییاتی در مورد سامانه hoosh.medu.ir

با توجه به اشتباهات مکرر کافی نت ها جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و تغیررات بوجود آمده در سامانه ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی و مفاد آزمون توصیه می کنیم کلیه داوطلبان محترم امور ثبت نام خود از سامانه hoosh.medu.ir را از طریق تماس با مرکز مشاوره ایران تحصیل به انجام برسانند تا ضمن اینکه ثبت نام وی به صورت صحیح و کامل از ظرفیت مدارس تیزهوشان در محدوده محل سکونت خود و مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان نیز بهره مند گردند.

به اطلاع می رسانیم زمان برگزاری آزمون 5 مرداد ماه سال جاری خواهد بود و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان همانند سنوات گذشته در نیمه دوم شهریور ماه انجام خواهد گرفت.

 

جهت ثبت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 98-99 روی لینک مربوطه کلیک کنید

سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان هفتم hoosh.medu.ir به مدت شش روز فعال خواهد بود و ثبت نام ورودی های ششم به هفتم از طریق این سامانه انجام می گیرد ضمنا با توجه به مهلت 6 روزه امکان دارد زمان ثبت نام آزمون ششم به هفتم تیزهوشان تمدید نشود لذا دانش آموزان و اولیا گرامی در همان روزهای آغازین ثبت نام خود را تکمیل نمایند تا با مشکلی در روند ثبت نام مواجه نشوند.

شایان ذکر است با توجه به تصمیم سازمان سمپاد در رابطه با سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم کلیه امور ثبت نام – دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان ششم به -هفتم – اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98-99 و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98-99 از طریق سامانه hoosh.medu.ir انجام خواهد گرفت.

 

پرداخت هزینه ثبت نام مدارس سمپاد از سامانه hoosh.medu.ir

با توجه به مشکلاتی که سال های گذشته در زمینه پرداخت هزینه ثبت نام مدارس سمپاد وجود داشت بار دیگر تاکید می کنیم هزینه ثبت نام فقط از طریق سامانه در آخرین مرحله ثبت نام از طریق درگاه متصل به سایت قابل پرداخت خواهد بود لذا دقت لازم در این زمینه را داشته باشید شایان ذکر است ثبت نام دانش آموزان پس از پرداخت هزینه ثبت نام تکمیل خواهد شد لذا دانش آموزان و اولیا محترم حتما قبل از ورود به سامانه hoosh.medu.ir کارت بانکی دارای رمز دوم جهت عملیات پرداخت را آماده نمایند.

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سامانه hoosh.medu.ir

به اطلاع دانش آموزان و اولیا محترم می رسانیم آزمون ورودی مدارس سمپاد در نیمه دوم خرداد ماه برگزار خواهد شد و تمامی دانش آموزان جهت حضور در جلسه آزمون ملزم به دریافت کارت ورود به جلسه از طریق سامانه خواهند بود لذا در صورت تکمیل ثبت نام می توانید با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی مجددا وارد سامانه hoosh.medu.ir شوید و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید.

شایان ذکر است لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سمپاد برای تمامی پایه ها از اوایل خرداد ماه باز می شود و دانش آموزان می توانند با مراجعه به سایت و یا تماس با شماره های مرکز ثبت نام 9099072952(تماس از سراسر کشور) و 9092305587 (تماس از استان تهران) کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند.

 

مشاهده اسامی قبول شدگان در آزمون از طریق سایت hoosh.medu.ir

پس از تکمیل روند ثبت نام ، دریافت کارت حضور در جلسه آزمون و شرکت در آزمون سمپاد مهم ترین مساله ای که مورد توجه دانش آموزان خواهد بود اعلام اسامی قبول شدگان در آزمون خواهد بود لازم به ذکر است اعلام نتایج آزمون نیز حدودا اوایل شهریور ماه روی سامانه hoosh.medu.ir قرار خواهد گرفت شایان ذکر است دانش آموزانی که در پایه های نهم به دهم در آزمون شرکت نموده اند جهت مشاهده نتایج فقط از طریق سامانه azmoon.medu.ir  قادر خواهند بود از نتایج آزمون مطلع گردند.

با توجه به وجود مشکلاتی که سال های گذشته در قسمت اعلام نتایج وجود داشت دانش آموزان جهت اطمینان از قبولی یا عدم قبولی در مدارس سمپاد با شماره های مذکور تماس بگیرند.

 

کانال اطلاع رسانی سامانه hoosh.medu.ir
کانال اطلاع رسانی سامانه hoosh.medu.ir

 

دانش آموزان و اولیا محترم در صورت تمایل جهت ثبت نام در آزمون ورودی سمپاد و در صورت بروز هر گونه مشکل فنی و یا سوال در مورد سایت hoosh.medu.ir از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9092305587 (تماس فقط از استان تهران) پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام مدارس شاهد 98

ثبت نام میان پایه شاهد

امتیاز بندی مدارس شاهد

www.hoosh.medu.ir

hosh.medu.ir

hoosh.medu.ir

درصورت نیاز مندی به هرگونه کمک یا راهنمایی در وبسایت hoosh.medu.ir همین الان با ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

جهت تماس از شماره‌های زیر اقدام نمایید :

9099072952 تماس از سراسر کشور

9092305587 تماس فقط از استان تهران