ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

gozinesh.police.ir + ورود به سامانه گزینش نیروی انتظامی

gozinesh.police.ir + ورود به سامانه گزینش نیروی انتظامی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

افراد متقاضی استخدام در سمت های درجه داری نیروی انتظامی می توانند با مراجعه به سایت استخدام نیروی انتظامی به آدرس اینترنتی gozinesh.police.ir جهت ثبت نام اقدام نمایند. تمامی مراحل استخدامی و اطلاع رسانی های ثبت نامی به صورت اینترنتی از طریق سامانه گزینش نیروی انتظامی که یکی از زیر شاخه های سامانه police.ir می باشد، انجام می گردد. در ضمن، افراد برای ورود به نشانی gozinesh.police.ir سامانه ثبت نام پلیس، باید شرایط عمومی و اختصاصی را دارا بوده و در زمان مقرر برای نام نویسی اقدام نمایند.

توجه داشته باشید که عدم اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام در سایت گزینش ناجا می تواند موجب تایید نشدن فرم ثبت نامی شما شود، از همین جهت بهتر است تا در مهلت محدود باقی مانده برای کسب اطلاع صفر تا صد درجه داری نیروی انتظامی و اطلاع از شرایط با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ (از طریق تلفن ثابت) تماس حاصل فرمایید و ثبت نام خود را به کمک مشاورین ایران تحصیل انجام دهید. شایان ذکر است ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تحصیلی است که هیچگونه وابستگی به هیچ ارگان نظامی ندارد و تنها اطلاعات مندرج در اطلاعیه های این وبسایت را منعکس می کند.

معرفی سایت نیروی انتظامی gozinesh.police.ir

gozinesh.police.ir سامانه ثبت نام افرادی است که قصد استخدام در نیروی انتظامی را دارند. این سامانه جامع ارائه شده توسط نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است که به کاربران امکان دسترسی به انواع خدمات و اطلاعات مرتبط با نیروی انتظامی را فراهم می‌کند. این سایت شامل امکانات و کاربردهای متنوعی است که افراد می‌توانند از آنها بهره‌مند شوند، از جمله:
 1. پایگاه خبری: اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای مربوط به نیروی انتظامی و زیرمجموعه‌های آن.
 2. گزینش و استخدام: امکان ثبت نام و پیگیری نتایج استخدام افسری و درجه‌داری در نیروی انتظامی.
 3. دسترسی به سامانه‌ها: شامل سامانه پلیس فتا، سامانه معاونت، سامانه بهداشت و درمان ناجا، سامانه دانشگاه علوم انتظامی امین، سامانه پلیس راهور، سامانه موسسه علمی کاربردی نیروی انتظامی، و سامانه پلیس مبارزه با مواد مخدر.

این سایت با ارائه خدمات مختلف، سعی در دسترسی سریع به اطلاعات مرتبط با نیروی انتظامی دارد و به کاربران امکان مشارکت و استفاده از این خدمات را فراهم می‌کند.

سوال داری؟

 

سایت استخدام نیروی انتظامی به آدرس gozinesh.police.ir

تمامی شرایط، ضوابط و مدارک مورد نیاز برای استخدام در پلیس را می‌توانید  gozinesh.police.ir سامانه ثبت نام مشاهده کنید. داوطلبان پس از بررسی شرایط مذکور در این اطلاعیه و اگر واجد شرایط باشند، می‌توانند فرم ثبت نام اینترنتی را تکمیل و مدارک مورد نیاز را آپلود نمایند.

درخواست‌کنندگان استخدام در نیروی انتظامی باید قبل از تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی، با شرایط عمومی و اختصاصی استخدام موجود در این وب‌سایت آشنا‌شده‌و در صورت واجد شرایط بودن، به ثبت نام اقدام کنند.

در ادامه، برخی از مهم‌ترین شرایط مشخص‌شده‌برای ثبت نام در گزینش استخدامی افسری نیروی انتظامی در  gozinesh.police.ir سامانه ثبت نام ذکر‌شده‌است.

تنها آقایان مجاز به ثبت نام در دانشگاه علوم انتظامی هستند.

داوطلبان باید دارای مدرک دیپلم در یکی از رشته‌های نظری (ریاضی، تجربی، انسانی) باشند.

حداقل سن برای ثبت نام ۱۸ سال و حداکثر ۲۳ سال است.

نحوه ثبت نام در سامانه گزینش نیروی انتظامی

نحوه ثبت نام در سامانه gozinesh.police.ir

ثبت نام درجه داری نیروی انتظامی به صورت کاملا اینترنتی از طریق سایت استخدام نیروی انتظامی gozinesh.police.ir  صورت می گیرد. افرادی که شرایط ثبت نام را داشته باشند باید از طریق مراحل زیر ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

⏪ ابتدا وارد سایت استخدام نیروی انتظامی به نشانی gozinesh.police.ir شوید.

 

نحوه ثبت نام در سامانه gozinesh.police.ir1

⏪ سپس گزینه ثبت نام را در gozinesh.police.ir زده و وارد مرحله ثبت نام شوید. حالا تمامی شرایط عمومی و اختصاصی کامل برای شما توضیح داده شده است که آن ها را با دقت مطالعه نموده و سپس گزینه پذیرش شرایط و ثبت نام را کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام در سامانه gozinesh.police.ir2

 ⏪ در مرحله بعدی باید اطلاعات فردی خود را با دقت وارد کرده و گزینه ثبت نام و ورود به سامانه را کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام در سامانه gozinesh.police.ir3

⏪ در مرحله بعدی پنجره ای نمایش داده می شود که اعلام می کند برای نام کاربری و رمز عبور خود از کد ملی استفاده نمایید.

 

نحوه ثبت نام در سامانه gozinesh.police.ir4

 

⏪ سپس مجدد وارد سامانه شده و کلمه عبور و رمز خود را مطابق با کد ملی درج کنید. حالا شما می توانید کلمه عبور خود را با پر کردن قسمت های مورد نظر تغییر دهید و در انتها دکمه ذخیره را کلیک نمایید.

 

نحوه ثبت نام در سامانه gozinesh.police.ir5

 

⏪ حالا با نام کاربری و رمز جدید خود وارد شوید و تصویر خود را بارگذاری کرده و سپس گزینه ثبت نام را انتخاب نمایید.

 

نحوه ثبت نام در سامانه gozinesh.police.ir8

 

⏪ در آخر، باید تمامی موارد خواسته شده را وارد کرده و در نهایت گزینه تایید را کلیک نمایید. بعد از انجام این مراحل گزینه چاپ را زده و کد رهگیری را دریافت کنید.

دقت کنید که شما باید برای تکمیل فرآیند ثبت نام خود حتما کد رهگیری را دریافت کنید، بنابراین اگر موفق نشدید کد رهگیری دریافت کنید به منزله عدم ثبت نام شما تلقی می شود. در این صورت بهتر است از طریق ورود به آدرس gozinesh.police.ir سامانه ثبت نام پلیس، مراحل نام نویسی را دوباره طی کنید. اگر باز هم موفق نشدید کد رهگیری دریافت کنید این بار با شماره تلفن 9099075307 تماس حاصل نمایید.

نحوه ثبت نام در سامانه gozinesh.police.ir10

سامانه اطلاعیه های گزینش نیروی انتظامی gozinesh.police.ir

سایت gozinesh.police.ir یکی از منابع اصلی برای اطلاع رسانی درباره‌ فرآیند گزینش و استخدام نیروی انتظامی است. این سایت حاوی کلیه شرایط استخدام نیروی انتظامی، ضوابط و مدارک لازم برای شرکت در فرآیند استخدام پلیس می‌باشد.

داوطلبان با مطالعه ضوابط مندرج در این سایت، می‌توانند اطلاعات لازم را دریافت و در صورت مطابقت با شرایط، ثبت نام کرده و مراحل بعدی را طی نمایند. برخی از شرایط مهم برای ثبت نام در گزینش استخدامی افسری نیروی انتظامی عبارتند از:

 1. تنها داوطلبان مرد مجاز به ثبت نام هستند.
 2. داوطلبان بایستی دارای مدرک تحصیلی دیپلم در یکی از رشته‌های نظری (ریاضی، تجربی، انسانی) باشند.
 3. حداقل سن برای ثبت نام 18 سال و حداکثر 23 سال می‌باشد.

با مراجعه به سایت gozinesh.police.ir داوطلبان می‌توانند اطلاعات دقیق‌تری درباره‌ سایر شرایط و مراحل استخدام را مطالعه و اقدامات لازم را انجام دهند.

سایت نتایج سامانه گزینش نیروی انتظامی gozinesh.police.ir

اعلام نتایج سامانه گزینش نیروی انتظامی بر خلاف ثبت نام به صورت اینترنتی نمی باشد و از طریق فراخوان با ارسال پیامک و یا تلفن اعلام می گردد و تمامی افرادی که برای مرحله مصاحبه استخدام نیروی انتظامی از طریق پیامک و یا تماس تلفنی دعوت شده اند باید برای معاینات پزشکی آماده باشند. معاینات پزشکی در مراکز گزینش نیروی انتظامی انجام می گیرد که نتایج آن را نیز از طریق پیامک ارسال می شود.

در نظر داشته باشید، چنانچه برای استخدام درجه‌داری نیروی انتظامی دعوت نشده‌اید و علاقمند به استخدام یکی از نیروهای زمینی، هوایی، دریایی در ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز هستید، می‌توانید از طریق سایت استخدام ارتش شانس خود را برای پذیرش این ارگان امتحان نمایید.

برای اطلاع از منابع آزمون درجه داری ناجا بر روی لینک کلیک کنید.

فراموشی رمز عبور سامانه گزینش نیروی انتظامی

اگر بعد از ثبت نام در gozinesh.police.ir سامانه ثبت نام به هر دلیلی اطلاعات ورودی خود را فراموش کردید می توانید از طریق مراحل زیر آن را بازیابی نمایید.

در ابتدا باید وارد سامانه گزینش نیروی انتظامی به نشانی gozinesh.police.ir شوید و سپس گزینه فراموشی کلمه عبور را انتخاب و کلیک نمایید.

 

فراموشی رمز عبور سامانه گزینش نیروی انتظامی

در مرحله بعد باید نام کاربری خود که همان کد ملی شما است را به همراه شماره تماس خود وارد کرده و گزینه ارسال پیامک را کلیک کنید. حالا رمز عبور به شماره همراه شما پیامک خواهد شد. 

 

شرایط ثبت نام سامانه نیروی انتظامی

 

سایت ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به دو روش جذب نیرو اقدام می‌کند: روش اول استخدام درجه‌داری نیروی انتظامی است. این فرایند شامل گزینش و یادگیری است که پس از آن فرد به استخدام این نیرو در می‌آید. روش دوم تحصیل در دانشگاه افسری علوم انتظامی امین است که متقاضی در صورت دارا بودن شرایط می‌تواند در این دانشگاه تحصیل کرده و پس از فراغت از تحصیل با سمت افسری مشغول به کار شود.

دانشگاه امین هرساله به صورت مستقل از کنکور سراسری دانشجو جذب می‌کند. برای ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین، علاقه مندان باید به سایت gozinesh.police.ir مراجعه کرده و پس از بررسی دفترچه ثبت نام این دانشگاه و داشتن شرایط لازم، اقدام به پرکردن فرم ثبت نام کنند. در مرحله نهایی پس از قبولی در آزمون و پذیرش در مرحله مصاحبه در این دانشگاه ثبت نام خواهند کرد.

اطلاعیه

ثبت نام از داوطلبان استخدام کاملا رایگان می باشد و مستلزم پرداخت وجهی از طریق درگاه الکترونیکی بانک ها نیست.

 

راهنمای 24 ساعته

 خلاصه مقاله gozinesh.police.ir

استخدام درجه داری در نیروی انتظامی به صورت اینترنتی از طریق سایت استخدام نیروی انتظامی gozinesh.police.ir صورت می گیرد. داوطلبین علاقه مند برای شرکت در این آزمون اطلاع از صفر تا صد درجه داری نیروی انتظامی باید فرم های ثبت نام را پر کرده و مدارک مورد نیاز را در سامانه بارگذاری نمایند. بعد از آن باید منتظر نتیجه آزمون از طریق ارسال پیامک باشند.

دقت کنید که شما قبل از مراجعه به این مراکز باید مدارکی را به همراه داشته باشید. از آنجا که به همراه داشتن این مدارک بسیار ضروری است، لذا برای کسب اطلاعات دقیق در مورد این مدارک و همچنین نحوه ورود به نشانی gozinesh.police.ir سامانه ثبت نام پلیس، می توانید از کارشناسان ایران تحصیل کمک بگیرید. شما برای تماس با این کارشناسان می توانید تنها از طریق شماره تلفن 9099075307 اقدام کنید.

برای دانلود فایل پی دی اف مقاله gozinesh.police.ir بر روی لینک کلیک کنید.

 

پادکست صوتی مقاله gozinesh.police.ir

 

 

4.1/5 - (22 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نحوه ورود به سایت گزینش نیروی انتظامی چگونه است؟

 افرادی که از قبل در سایت گزینش نیروی انتظامی ثبت نام کرده اند، برای ورود می توانند به آدرس gozinesh.police.ir مراجعه کنند. 

نتایج آزمون استخدامی نیروی انتظامی از چه طریقی اعلام می شود؟

 با توجه به متن مقاله، نتایج این آزمون بر خلاف پروسه ثبت نام به صورت اینترنتی نبوده و از طریق پیامک، فراخوان و تماس تلفنی به متقاضیان اعلام خواهند شد.

چگونه از زمان آزمون های استخدام نیروی انتظامی مطلع شویم؟

زمان ثبت نام آزمون استخدامی نیروی انتظامی و همچنین مقطع درجه داری آزمون ورودی نیروی انتظامی طی اعلامیه ای از  طریق سایت رسمی این ارگان به نشانی gozinesh.police.ir منتشر می گردد.

نظرات

184 دیدگاه دربارهٔ «gozinesh.police.ir + ورود به سامانه گزینش نیروی انتظامی»

 1. Avatar photo امید گفت:

  سلام ببخشید من هرچقدر میزنم وارد سایت گزینش بشم وارد نمیشه و خطای ۵۰۴ میاد دلیلش چیه

  1. Avatar photo مشاور ارشد ذوالنورنیا گفت:

   سلام خطا بدلیل مشکلات و اختلالات فنی سایت میباشد که ممکن هست بعضی وقت ها رفع گردد

 2. Avatar photo علیرضا گفت:

  سلام
  جسارتا چرا سایت گزینش برای ثبت نام باز نمیکنه؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام
   هنوز ازمونی برای گزینش استخدامی نگذاشته اند

 3. Avatar photo مهران محمدی گفت:

  با سلام بدون کارت پایان خدمت هم میشه استخدام بشم و خدمتم رو همون جا هم انجام بدم

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام
   بله میتوانید

 4. Avatar photo مهران محمدی گفت:

  با سلام آیا من مدرک دیپلم دارم و معدلمم ۱۴ است و بسیج فعالم هستم ولی بابام سابقه یک زندانی دارم آیا میشه خودم استخدام نیروی انتظامی بشم و خدمتم رو همون جا هم انجام بدم و بعد استخدامی میندازنت تو شهر خودت یا نه

  1. Avatar photo مشاور ارشد ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر

 5. Avatar photo مهران محمدی گفت:

  با سلام من 18سالم هست و دیپلم دارم و معدل هم 14هست و بسیج فعال هم هستم ولی بابام سابقه یک زندانی داره و آیا میشه خودم استخدام نیروی انتظامی بشم و خدمتم رو همون جا انجام بدم و میوفتم تو شهر خودم یانه با تشکر از زحمات شما

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر بله در صورت جذب میتوانید سربازی خود را در ارگان بگزرانید

 6. Avatar photo علیرضا گفت:

  سلام من الان در خدمت سربازی هستم تو ارتش
  با مدرک فوق دیپلم میتونم استخدام نیروی انتظامی بشم
  و اینکه چه درجه ایی میدن؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شرایط استخدام برای افرادی که در حین خدمت هستند میسر نیست و باید خدمت شما تمام بشود و سپس برای این موضوع اقدام کنید

 7. Avatar photo مجید گفت:

  سلام آیا از طریق سربازی میشه در نیروی انتظامی مشغول به فعالیت شد؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر

 8. Avatar photo عادل شه بخش گفت:

  از سیستان و بلوچستان هستم میخواستم بدانم با مدرک دیپلم نقشه برداری میشه وارد نیروی انتظامی بشم

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   به مراکز گزینش نیروی انتظامی مراجعه نمایید

 9. Avatar photo یوسف سیلاوی گفت:

  سلام. بنده 31سال دارای 2فرزند با مدرک فوق دیپلم بسیجی فعال 12سال دارم فرزند ایثارگر با ۱۷ماه درجبهه آیا امکان استخدام دارم. ممنون میشم جواب بدین

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر اگر نظام وظیفه دارین اقدام فرمایید

 10. Avatar photo مرادی ف گفت:

  ببخشید من یک سوال داشتم واینکه شماره گذاشته شده رو گرفتم و گفتند که در شبکه موجود نمیباشد سوالم اینه که ثبت نام فقط برای مرد هاست؟ زن گزینش نمیکنید؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر با تلفن ثابت ارتباط برقرار فرمایید
   برای خانمها از طریق مراجعه به کلانتری

 11. Avatar photo مهران محمدی گفت:

  سلام با مدرک دیپلم چه درجه ی میدن

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر گروهبان

  2. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   گروهبان دوم

 12. Avatar photo مهران محمدی گفت:

  با سلام با دیپلم فنی و حرفه ای کار و دانش چه درجه ی میدن با تشکر از مشاوره

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر گروهبان در صورتی که استخدام پیمانی باشید

 13. Avatar photo سعید گفت:

  سلام من تو اطلاعات فردی تاریخ تولد اشتباه نوشتم درجه داری
  چیکارش کنم

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   مشکلی نیست

 14. Avatar photo مهران محمدی گفت:

  با سلام من کلاس 11دهم هستم آیا میشه با گواهی اشتغال به تحصیل تو استخدامی شرکت کنم تا دیپلم بگیرم

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   جهت ثبت نام داشتن مدرک دیپلم تان الزامی می باشد

 15. Avatar photo ستار گفت:

  سلام وقت بخیر من هم نام کاربری و هم رمز عبور را فراموش کردم الان باید چیکار کنم.

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما فراموشی رمز عبور را بزنید

   1. Avatar photo پارسا گفت:

    سلام وقت بخیر تو سامانه میزنه شما بیش از ۱۸۰ روز غیر فعال بوده اید و وارد سایت نمیشه باید چیکار کنم؟

    1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

     سلام. باید مجددا ایجاد پروفایل کنید.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • منابع آزمون جهشی

  منابع آزمون جهشی 1403 + ابتدایی و متوسطه | ایران تحصیل

  اگر دانش آموزی در مقاطع مختلف تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول یا دوم احساس کند که توانایی یادگیری او بیشتر از سطح حال حاضر است و می‌تواند در مدت زمان کوتاه‌تری تحصیلات خود را به اتمام برساند، می‌تواند در آزمون جهش...
 • رفع مشکل مشابهت یابی در پژوهشیار

  رفع مشکل مشابهت یابی در پژوهشیار {راهنمای تصویری} | ایران تحصیل

  رفع مشکل مشابهت یابی در پژوهشیار برای دانشجویانی که در حال انتخاب موضوع پایان‌نامه یا رساله خود هستند، اهمیت بسیار بالایی دارد. یکی از مشکلات اساسی که دانشجوها ممکن است با آن مواجه شوند، مشابهت‌یابی برای پروپوزال است. سامانه پژوهشیار،...
 • تفاوت دیپلم بزرگسالان با روزانه چیست؟

  تفاوت دیپلم بزرگسالان با روزانه چیست؟ | مشاوره ایران تحصیل

  تفاوت دیپلم بزرگسالان با روزانه یکی از موضوعات ابهام برانگیز است که همیشه در مورد آن سوال می‌شود. عده‌ای از دانش‌آموزان ممکن است شرایط تحصیل در مدارس عادی را نداشته باشند و به همین دلیل مدارس بزرگسالان را انتخاب کنند....
 • بخشنامه ترمیم معدل

  بخشنامه ترمیم معدل سال 1403 + قوانین جدید | ایران تحصیل

  شرایط بخشنامه ترمیم معدل هرسال به منظور اصلاح معدل دانش‌آموزان اعلام خواهد شد. داوطلبان کنکور سراسری در سال‌های اخیر دچار برخی تغییرات اساسی شده‌اند. به طوری که میزان تاثیر معدل و سوابق تحصیلی، نسبت به سال اخیر 10% افزایش داشته...
تماس با مشاور