مشاوره ازدواج

دریافت مشاوره ازدواج قبل از آغاز زندگی زناشویی می تواند اهمیت زیادی داشته باشد و فرد را در ساخت زندگی مؤفق و بدون دغدغه هر چه بیشتر و بهتر یاری کند. داشتن زندگی شاد و خوشبخت در کنار همسر خود نیاز مبرمی به علم و آگاهی و داشتن اطلاعات بالا دارد. از این رو، اکثر قریب به اتفاق زوجین به دنبال دریافت مشاوره ازدواج با پرداخت هزینه مشاوره ازدواج هستند. در واقع، با دادن تست مشاوره ازدواج در این جلسات مشاوره ازدواج می توان تا حد زیادی به شخصیت طرف مقابل خود پی برد و در صورتی که طرف مقابل فرد مورد نظر ما نبود از ازدواج با وی سرباز زد. دقت داشته باشید که در زمان شرکت در جلسات مشاوره برای تشکیل زندگی مشترک اطلاع از این موضوع که تو مشاوره ازدواج چه سوالاتی میپرسن ؟ ضروری است. البته برخی از زوجین به جز شرکت در جلسات مشاوره ترجیح می دهند از فروم مشاوره ازدواج یا همان تالار گفتگوی آنلاین مشاوره ازدواج نیز استفاده کنند.

 

در این فروم مشاوره ازدواج می توانید سؤالات خود را در رابطه با ازدواج مطرح کنید و پاسخ های خوبی را از مردم دریافت کنید. در حال حاضر سایت های زیادی هستند که امکان شرکت شما در تالار گفتگوی آنلاین یا همان فروم مشاوره ازدواج را فراهم می کنند. در این نوشته، با ذکر موارد مرتبط با مشاوره ازدواج از جمله هدف از برگزاری جلسات مشاوره و یا هزینه مشاوره ازدواج در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه هستیم. امیدواریم با مطالعه نوشته حاضر اطلاعات خوب و مفیدی را در رابطه با اهمیت و لزوم دریافت این مشاوره بدست آورید.

 

 

برای دریافت بهترین و جامع ترین مشاوره قبل از ازدواج جهت داشتن ازدواجی مؤفق و رسیدن به خوشبختی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره آسا مشاور تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  90922305587 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

تو مشاوره ازدواج چه سوالاتی میپرسن ؟

 

هدف از شرکت و دریافت مشاوره ازدواج چیست؟

شاید شما هم از آن دسته از افرادی باشید که مدام از خود می پرسید که خب هدف از شرکت در جلسات مشاوره برای تشکیل زندگی مشترک در کنار همسر خود چیست؟

اصلاً چه اهمیتی دارد که قبل از ازدواج به مشاوره برویم و در جلسات مشاوره برای تشکیل زندگی مشترک شرکت داشته باشیم؟

دقت داشته باشید که هدف اساسی از شرکت فرد در جلسات مشاوره قبل از تشکیل زندگی مشترک در سه مورد بسیار مهم و اساسی خلاصه می شود که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

. اولین هدف از شرکت در جلسات مختلف مشاوره قبل از تشکیل زندگی مشترک این است که در این جلسات به بررسی و ارزیابی مهارت ها و توانایی های هر دو طرف برای تشکیل زندگی مشترک و ازدواج پرداخته می شود.

. دومین هدف مهم از شرکت و حضور افراد در جلسات مشاوره قبل از ازدواج با فرد موردنظر تحلیل و بررسی این موضوع است که آیا زوجین آمادگی تشکیل زندگی خانوادگی و ازدواج را دارند یا نه از این کار طفره می روند.

. ارزیابی و تحلیل این موضوع که آیا دو طرف با یکدیگر هم خوانی و هماهنگی دارند یا خیر؟! آیا عقاید و باورهایشان به یکدیگر می خورد یا نه؟!

وقتی دو نفر قصد ازدواج و تشکیل زندگی مشترک با یکدیگر را دارند به دنبال فراهم کردن کارها و مقدمات لازم برای ازدواج و زندگی زناشویی هستند.

از نظر بسیاری از افراد خرید کارت دعوت، اجاره سالن، دعوت کردن مهمان ها و تهیه لباس عروسی و از این قبیل کارها همان مقدمات لازم برای تشیل زندگی مشترک است.

ظاهراً همه چیز خوب پیش می رود و هیچ مشکلی هم نیست.

 اما زمانی که زن و شوهر بعد از گذشت مدتی از شروع زندگی بر سر مسائل و موضوعاتی مانند تفاوت در اعتقادات و باورهای مذهبی، تغییرات احتمالی به وجود آمده در زندگی و مواردی از این دست با یکدیگر مشاجره و دعوا می کنند و صدای جار و جنجال و دعواهای آن ها به گوش همه می رسد تازه شروع ماجراست و خبری از خوبی و خوشی نیست.

از این جهت شرکت در جلسات مشاوره ازدواج می تواند کمک ارزنده ای به زوجین بکند و بهداشت روحی و روانی افراد را تأمین کند.

 

 

بهترین و کاربردی ترین مشاوره برای تشکیل زندگی مشترک را از ما بخواهید

فایده دریافت مشاوره ازدواج قبل از تشکیل زندگی مشترک چیست؟

در این بخش، با ذکر فواید دریافت مشاوره برای تشکیل زندگی مشترک و خانوادگی در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه هستیم.

. اولین فایده دریافت مشاوره بعد از پرداخت هزینه مشاوره ازدواج این است که فرد به درک درستی از هدف خود برای تشکیل زندگی خانوادگی می رسد.

دقت داشته باشید که تعیین هدف از ازدواج و تشکیل زندگی مشترک و شناخت توقعات و انتظارات هر فرد از ازدواج اهمیت زیادی دارد.

در واقع، اشاره به انتظارات و توقعات در زمان شرکت در جلسات مشاوره می تواند به شناخت هر چه بیشتر زوجین از یکدیگر منجر شود.

به عنوان نمونه، ذکر انتظارات و توقعات زوجین از صمیمت جنسی موردی است که در این جلسات به آن پرداخته می شود و می تواند نقش پررنگی در شناخت هر دو نفر از یکدیگر داشته باشد.

بعلاوه، رسیدن به نظر و دیدگاهی مشترک در رابطه با انجام کارهای داخل و خارج از منزل نیز می تواند به میزان زیادی به کسب شناخت از یکدیگر در زندگی کمک کند.

. از دیگر فواید دریافت مشاوره قبل از ازدواج این است که مشاور می تواند به شما در شناخت و رفع تعارض های احتمالی کمک کند. ببینید دوستان عزیز هیچ وقت نمی توان ادعا کرد که فردی از هر جهت کامل است.

در واقع، هیچ فردی شناخت دقیق و کاملی از خود و شخصیتش ندارد. از این رو، اگر بر این باور هستید که همه خصوصیات اخلاقی طرف مقابلتان را می دانید باید عرض کنیم که به هیچ وجه این گونه نیست و شما اشتباه می کنید.

شما هرگز قادر به تشخیص ایده آل رفتارها و شخصیت همسرتان نیستید.

. از دیگر فواید دریافت مشاوره های ازدواج این است که در این جلسات می توانید مهارت های زندگی را فرا بگیرید.

دوستان عزیز در جلسات مشاوره قبل از ازدواج و تشکیل زندگی مشترک زناشویی می توانید به نقاط قوت و ضعف خود پی ببرید و در صدد تقویت و یا رفع آن ها بربیایید.

با یادگیری مهارت های مختلف زندگی در جلسات مشاوره خانواده می توانید دیدگاه خود را به ازدواج تغییر دهید و خوش بینانه تر عمل بفرمایید.

. از دیگر فواید شرکت در جلسات مشاوره ازدواج و دادن تست مشاوره ازدواج در این جلسه ها این است که در طول برگزاری جلسات می توانید به وجود بیماری روانی در طرف مقابلتان پی ببرید و در نتیجه قبل از آن که دیر شود ازدواج را بهم بزنید.

تصورش را بکنید که شما این بیماری را متوجه نشوید و بعد از تشکیل زندگی خانوادگی و رفتن به زیر یک سقف به این موضوع پی ببرید.

زمانی که دیگر کار از کار گذشته است. حتی ممکن است این بیماری به مرور زمان شدیدتر هم شود و زندگی شما را به نابودی بکشاند.

 

 

هزینه مشاوره ازدواج

 

 

برای دریافت مشاوره قبل از ازدواج به چه کسی مراجعه کنیم؟

ببینید دوستان عزیز ازدواج چیزی نیست که بتوان آن را شوخی و سرسری گرفت. دقت در انتخاب همسر و شریک آینده زندگی از اهمیت زیادی برخوردار است.

از این رو، اگر به دنبال دریافت مشاوره برای شروع زندگی مشترک هستید حتماً این مشاوره را از فردی دریافت کنید که ملاک ها و معیارهای یک مشاور خوب و حرفه ای را داشته باشد.

مشاوری که بتواند شما را به بهترین شکل ممکن یاری کند و کاربردی ترین راه حل ها را پیش پای شما بگذارد.

اما به نظر شما یک مشاور خانواده خوب و حرفه ای چه خصوصیاتی باید داشته باشد تا بتوان وی را بهترین نامید؟

در پاسخ باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که بهترین مشاور خانواده کسی است که اطلاعات بالایی در زمینه خانواده و زندگی زناشویی دارد.

فردی که در این زمینه تحصیلات دانشگاهی دارد و توانسته با مطالعه زیاد اطلاعات خوبی را در حوزه خانواده بدست آورد.

از طرف دیگر، یک مشاور خانواده باید فن بیان بسیار خوب و محترمانه ای داشته باشد و بتواند با لحنی مناسب و عالی با شما و شریک احتمالی زندگیتان صحبت کند.

البته به جرأت می توان گفت که داشتن هوش و ذکاوت زیاد نیز می تواند یکی از مهم ترین خصوصیات و ویژگی های یک مشاور خانواده باشد.

پس در صورتی که می توانید این خصوصیات و ویژگی ها را در یک فرد مشاور پیدا کنید به مراتب امکان مراجعه به وی را دارید.

در غیراینصورت به دنبال فرد دیگری باشید و حتی فکر مراجعه به آن فرد را از سرتان بیرون کنید.

مشاوران حاضر در مجموعه آسا مشاور با داشتن تجربه ای بالا در حوزه مشاور خانواده می توانند شما را در روزهای حساس زندگی تان به بهترین  شکل ممکن راهنمایی کنند و بهترین مشاوره ها را خدمتتان ارائه دهند.

کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید و بهترین مشاوره ها را قبل از تشکیل زندگی مشترک از آن ها بخواهید.

 

 

مشاوره ازدواج به چه صورت برگزار می شود؟

شاید این سؤال در ذهن شما دوست عزیز نیز مطرح شده باشد که جلسات مشاوره برای تشکیل زندگی مشترک به چه صورت برگزار می شود؟

در جواب به این پرسش مهم باید خدمت شما عرض کنیم که این جلسات به صورت انفرادی و یا با حضور هر دو زوج برگزار می شود.

حتی در این میان، برخی از مشاوران اقدام به گرفتن تست مشاوره ازدواج هم از زوجین می کنند.

این تست مشاوره ازدواج می تواند احتمال مؤفقیت آمیز بودن یا نبودن ازدواج بین دو نفر را تأیید یا تکذیب کند.

در حقیقت، این تست مشاوره ازدواج می تواند به منظور شناخت و کسب اطلاعاتی در رابطه زیرساخت های شخصیتی افراد به کار رود.

به عنوان نمونه فرض می کنیم که زوجی تست مشاوره ازدواج را داده اند و با اعلام نتیجه آن مشخص شده که یکی از آن ها درون گرا و دیگری تمایل به برون گرایی دارد.

به این معنا که زوج برون گرا مایل به حضور در جمع دوستان و خانواده دارد و می خواهند بیشتر وقت خود را با دیگران بگذراند.

 اما در مقابل زوج درون گرا انزواطلب است و تمایل به گذراندن اوقات خود در تنهایی دارد.

این دو نفر به دلیل تفاوت های اساسی در شخصیت امکان زندگی با یکدیگر را ندارند و ممکن است در آینده مشکلاتی هم برایشان ایجاد شود که حتی به طلاق و جدایی منجر گردد.

در جلسات مشاوره فرد مشاور می تواند زوجین را از این مسائل و تفاوت های بین آن ها مطلع کند و آن ها را به شناخت از یکدیگر برساند.

از دیگر مواردی که در جلسات مشاوره قبل از تشکیل زندگی مشترک مطرح می شود در رابطه با توقعات، آرزوها و همین طور تمایلات طرفین است.

دوستان عزیز دقت داشته باشید که در این جلسه ها به زوجین گفته نمی شود که لزوماً کاری که من می گویم را انجام بدهید.

بلکه نکات لازم به آن ها گفته می شود و راهنمایی های لازم نیز به عمل می آید.

 

 

هزینه مشاوره ازدواج چقدر است؟

بحث هزینه پرداختی برای شرکت در جلسات مشاوره از جمله مواردی است که ذهن زوجین را به خود مشغول کرده است.

حتی برخی از افراد به دلیل بالا بودن هزینه مشاوره ازدواج از رفتن به مشاوره برای تشکیل زندگی مشترک سرباز می زنند.

علی الخصوص با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر که مردم نان شب هم ندارند چه برسد به داشتن پول برای پرداخت هزینه مشاوره خانواده که واقعاً سرسام آور است.

اما تا زمانی که تیم متخصص آسا مشاور را در کنار خود دارید به هیچ وجه نگرانی به دل خود راه ندهید.

زیرا هزینه مشاوره ازدواج دریافتی از شما با دریافت مشاوره از تیم مشاوره ما بسیار منطقی و مناسب است.

به طوری که شما می توانید با پرداخت کمترین هزینه مشاوره ازدواج بهترین مشاوره را از تیم آسا مشاور دریافت کنید.

 

 

تو مشاوره ازدواج چه سوالاتی میپرسن ؟

شاید شما هم با این سؤال مهم روبرو شده باشید که تو مشاوره ازدواج چه سوالاتی میپرسن ؟

به هر حال این حق شماست که به عنوان یک فرد متقاضی دریافت مشاوره قبل از تشکیل زندگی مشترک بدانید تو مشاوره ازدواج چه سوالاتی میپرسن ؟

اگر می خواهید بدانید که تو مشاوره ازدواج چه سوالاتی میپرسن ؟ با ما در ادامه این نوشته همراه باشید تا با سؤالات رایج در جلسات مشاوره قبل از ازدواج آشنایی لازم را پیدا کنید.

در ادامه با ذکر شماری از این سؤالات با شما همراه باشید تا بدین ترتیب به پاسخ سؤال تو مشاوره ازدواج چه سوالاتی میپرسن ؟ دست پیدا کنید.

. آیا صحبتی در رابطه با رسم و رسوم خانوادگی تان با یکدیگر داشته اید؟

. هدف شما از مراجعه به مشاور خانواده چه بوده است؟

. به نظرتان چه تفاوت ها و شباهت هایی بین شما و طرف مقابلتان وجود دارد؟

. چه ویژگی در شریک زندگیتان شما را به تحسین وا می دارد؟

. چگونه کارهای منزل را بین خود و فرد مقابل تقسیم می کنید؟

 

 

استفاده از فروم مشاوره ازدواج چه فوایدی دارد؟

شاید این پرسش مهم برای شما دوست عزیز نیز مطرح شده باشد که استفاده از فروم مشاوره ازدواج یا همان تالارهای گفتگوی اینترنتی چه فوایدی را می تواند برای من به همراه داشته باشد؟

در پاسخ باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که استفاده از فروم مشاوره ازدواج می تواند کمک زیادی به شما در شناخت راه و چاه درست در رابطه با ازدواج داشته باشد.

در واقع به وسیله این تالارهای گفتگو یا همان فروم مشاوره ازدواج می توانید از نظرات افراد دیگر در رابطه با ازدواج مطلع شوید و در نتیجه تصمیمی منطقی در رابطه با ازدواج بگیرید.

 

 

جهت استفاده از بهترین راهنمایی و مشاوره ها در زمینه ازدواج و زندگی مشترک از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره آسا مشاور تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  90922305587 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

خودارضایی کودکان 

مشاوره ازدواج

فواید دریافت مشاوره ازدواج چیست؟ 

با دریافت مشاوره ازدواج البته همراه با پرداخت هزینه مشاوره ازدواج می توان به شناخت درستی از شریک زندگی خود دست پیدا کرد و در رابطه با ازدواج یا عدم ازدواج با وی تصمیم گیری کرد.

پاسخ گویی به سوالات تست مشاوره آنلاین چه کمکی به ما می کند؟ 

در صورت پاسخگویی به سوالات تست مشاوره آنلاین و شرکت در این آزمون می توانید به ویژگی های شخصیتی خود و طرف مقابلتان پی ببرید.

تو مشاوره ازدواج چه سوالاتی میپرسن؟ 

در مشاوره ازدواج در رابطه با مسائلی از جمله باورها و اعتقادات طرفین، رسم و رسومات خانوادگی و تصمیم دو طرف برای ازدواج سؤالاتی پرسیده می شود.

آیا استفاده از فروم مشاوره ازدواج می تواند به من کمک کند؟ 

بله. شما می توانید مشکل خود را در این تالارهای گفتگو مطرح کنید و پاسخ خوبی را دریافت کنید.