ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی 1401 {تحلیل دروس} | ایران تحصیل

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۴
 • تاریخ بروزرسانی: ۶ خرداد ۱۴۰۲
کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

هر ساله افراد بسیاری متقاضی ادامه تحصیل در آزمون لیسانس به پزشکی هستند. آزمونی که در صورت بررسی کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی توسط داوطلب و همین طور داشتن شرایط لازم می توان به قبولی در آن امیدوار بود. در واقع، یکی از گام های اساسی جهت پذیرش در این آزمون تحلیل نمونه کارنامه قبولی های آزمون لیسانس به پزشکی است.

کلیه متقاضیان و داوطلبان بعد از کسب اطلاع در رابطه با درصدهای داوطلبان سال های گذشته در انواع دروس این آزمون می توانند به اطلاعات خوب و مفیدی دست پیدا کنند و در نتیجه امیدشان برای قبولی بیشتر شود. با توجه به مشکل بودن آزمون لیسانس به پزشکی و قبول شدن درصد کمی از شرکت کنندگان در این آزمون تحلیل و بررسی کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی می تواند کمک زیادی به قبول شدن فرد باشد. برای اطلاع بیشتر در خصوص آزمون لیسانس به پزشکی می توانید با کارشناسان ایران تحصیل با شماره 9099075307  تماس حاصل فرمایید. در ادامه مقاله همراه ما باشید.

 

دلیل اهمیت بررسی کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی

این مسئله را که همه داوطلبان شرکت کننده در آزمون لیسانس به پزشکی در طول زمان مطالعه مدام در فکر راه یابی به بهترین دانشگاه آن هم  با بالاترین درصدها از دروس هستند را نمی توان منکر شد.

 این دسته از افراد همواره سعی در بدست آوردن اطلاعاتی چند در رابطه با نحوه مطالعه افراد برتر شرکت کننده در این آزمون را دارند.

 بعلاوه، بررسی کارنامه لیسانس به پزشکی و کسب اطلاع از درصدهای داوطلبان در این آزمون نیز برای این قبیل از افراد اهمیت زیادی دارد.

یکی از دلایل مهم بودن انجام بررسی های لازم و کافی بر روی نمونه کارنامه قبولی های آزمون لیسانس به پزشکی برای این افراد این است که آن ها بدین وسیله امکان داشتن برنامه ریزی دقیق تر و بهتری را برای قبولی دارند.

از طرفی به این موضوع نیز پی می برند که کدام یک از دروس از اهمیت بیشتری برای قبولی برخوردار هستند.

برای اطلاع از منابع لیسانس به پزشکی بر روی لینک کلیک نمایید.

دلیل اهمیت بررسی کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی

نمونه کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی 1402

بیشتر افرادی که قصد شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی را دارند به دنبال نمونه ای از کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی می باشند تا بتوانند نمرات افراد قبول شده و همچنین درصد آن ها مشاهده نمایند و به این روش بتوانند حدود قبولی خود را تخمین بزنند. 

همانطور که می دانید، کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی به صورت عمومی نمی باشد و تنها با وارد کردن اطلاعات هر فرد می توانید آن را مشاهده نمایید.

ما در ادامه کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی سال پیش را برای شما قرار داده ایم و می توانید مشاهده نمایید که دروس این فرد بیشتر از 60 درصد زده شده است، پس باید برای این آزمون تلاش بسیاری کرده و در صورت لزوم از مشاوره افراد خبره استفاده نمایید. کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی به صورت زیر است:

 

نمونه کارنامه قبول شدگان

همچنین شما می توانید برای مشاهده کارنامه لیسانس به پزشکی در سال گذشته بر روی لینک زیر کلیک کرده  و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور کارنامه آزمون را مشاهده نمایید.

📎 کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی مشاهده

 

نقش مشاور تحصیلی جهت تحلیل کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی

همان طور که عرض کردیم تحلیل و بررسی کارنامه لیسانس به پزشکی می تواند نقش زیادی در کسب درصدهای بالا در دروس آزمون لیسانس به پزشکی و قبولی در رشته پزشکی داشته باشد.

ولی در این میان، نقش مشاور تحصیلی جهت تحلیل بهتر و دقیق تر کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی انکارناپذیر است.

شخصی که با تجربه و اطلاعات بالا در حوزه تحصیلی به آسانی می تواند بهترین و کامل ترین اطلاعات را در رابطه با نمونه کارنامه قبولی های آزمون لیسانس به پزشکی در اختیار شما قرار دهد.

مشاوران ایران تحصیل می توانند در زمینه بررسی نمونه کارنامه قبولی های آزمون لیسانس به پزشکی یاری گر شما باشند و شما دوستان داوطلب را همراهی کنند.

 

قبول شدگان آزمون لیسانس به پزشکی 1402

اسامی افراد قبول شده در آزمون لیسانس به پزشکی در دو مرحله اعلام می گردد که در مرحله اول بعد از آزمون کتبی می باشد که افرادی که به نمره حد نصاب رسیده باشند برای مصاحبه دعوت می شوند.

مرحله دوم در زمانی است که فرد در مصاحبه عملکرد مناسبی داشته باشد که قبول شدگان هر سال از بین 10 الی 20 نفر می باشند.

قبول شدگان آزمون لیسانس به پزشکی در سال جاری از طریق سامانه معاونت پزشکی دانشگاه تهران منتشر خواهد شد که افراد می توانند وارد سامانه شده و پس از ورود به ناحیه کاربری خود کارنامه خود را مشاهده نمایند.

برای اطلاع از مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی بر روی لینک کلیک نمایید.

دسترسی به کارنامه قبولی های آزمون لیسانس به پزشکی از طریق مشاورانی خبره

مشاوران ایران تحصیل می توانند با در اختیار قرار دادن نمونه کارنامه قبولی های آزمون لیسانس به پزشکی شما را جهت کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با درصدهای لازم برای قبولی در این آزمون مهم و مشکل یاری کنند.

جهت دسترسی به کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی و تحلیل دقیق آن ها می توانید با مشاوران مجموعه ایران تحصیل با شماره 9099075307  تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاع در خصوص ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی روی لینک کلیک کنید.

برای قبولی در آزمون لیسانس به پزشکی چه منابعی را باید مطالعه کنم؟

برای قبولی در آزمون لیسانس به پزشکی مطالعه چه منابعی لازم است؟ اصلاً آیا کتب کمک آموزشی هم برای قبولی در این آزمون در دسترس است؟

در صورت وجود کدام انتشارات بهتر هستند و با مطالعه کدام کتب می توان امید بیشتری به قبولی داشت؟

این ها سؤالاتی است که مدام و البته علی الخصوص در ابتدای شروع مطالعه برای قبولی در این آزمون در ذهن داوطلبان می چرخند.

اگر شما هم جزء داوطلبان شرکت کننده در آزمون لیسانس به پزشکی در سال جاری هستید و هنوز هم نمی دانید چه کتاب هایی را باید مطالعه کنید به هیچ وجه نگران نباشید مشاوران ایران تحصیل در کنار شما عزیزان هستند.

فقط کافیست با آن ها تماس بگیرید و علاوه بر کسب اطلاعاتی در مورد کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی اطلاعاتی را در مورد منابع مورد نیاز برای قبولی در آزمون لیسانس به پزشکی از آن ها دریافت کنید.

برای اطلاع از رشته های مجاز لیسانس به پزشکی  بر روی لینک کلیک نمایید.

برای قبولی در آزمون لیسانس به پزشکی چه منابعی را باید مطالعه کنم؟

مشاوره قبول شدگان آزمون لیسانس به پزشکی

همان طور که توضیح داده شد، افراد پس از کسب نمره مجاز در آزمون کتبی برای مصاحبه دعوت م یشوند که باید د رآن جا بتوانند در مباحث علمی، رواشناختی و .. رتبه خوبی به دست آورند و پس از قبولی در مصاحبه می توانند کارنامه خود را در سامانه پزشکی دانشگاه تهران مشاهده نمایند

توجه نمایید، همانطور که در کارنامه مشاهده کردید، رقابت در این آزمون بسیار بالا بوده و تعداد کمی در حدود 10 الی 20 نفر هعر ساله قبول می شوند و می توانند از رشته های مهندسی وارد شاخه پزشکی شوند.

کاشرشناسان ایران تحصیل با سابقه مشاوره درخشان می تواند در هر یک از این مراحل شما را راهنمایی کرده و تمامی نکات مهم را در اختیار شما قرار دهد. برای این کا کافی است با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 

اخبار پیرامون  قبول شدگان لیسانس به پزشکی

🔊 از چه رشته هایی می توان وارد پزشکی شد؟

اگر دارای مدرک لیسانس در رشته های علوم پایه یا فنی مهندسی هستید، می توانید در این آزمون شرکت داشته باشید. رشته های علوم پزشکی مانند پرستاری و علوم آزمایشگاه، بهداشت عمومی و رادیولوژی و بسیاری از رشته های علوم پزشکی دیگر می توانند در این آزمون شرکت داشته باشند. علاوه بر این، رشته های علوم پایه مانند میکروبیولوژی و زیست فناوری، شیمی کاربردی و ریاضیات نیز از کاندیدای مناسب ورود به رشته پزشکی خواهند بود. در رشته های فنی مهندسی مانند مهندسی برق و مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر و مهندسی معدن نیز از رشته هایی هستند که امکان شرکت در آزمون لیسانس پزشکی را دارند.

🔊 اعلام زمان برگزاری شانزدهمین دوره پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس

ثبت نام داوطلبان شرکت کننده در شانزدهمین دوره پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ در اول دی تا ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ انجام شده است. تاریخ برگزاری آزمون پذیرش لیسانس به پزشکی از سوی کمیته امتحانات دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران تعیین شد و داوطلبان در ۲۹ تیرماه ۱۴۰۲ به رقابت می پردازند.

 

خلاصه مطلب

افرادی که در آزمون لیسانس به پزشکی در سال جاری شرکت کرده اند باید برای مشاهده کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی وارد سامانه معاونت پزشکی تهران شده و کارنامه خود را مشاهده نمایند. در کارنامه خود می تواند رتبه و درصد تمامی دروس را مشاهده نمود. ما در این مقاله توضیحاتی در خصوص کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی شرح دادیم که پس از مطالعه در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید با مشاورین ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس گرفته و یا در زیر همین مقاله کامنت بگذارید.

برای دانلود و مطالعه پی دی اف مقاله کلیک نمایید.

 

 

3/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چگونه می توانم به کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی دسترسی داشته باشم؟ 

از طریق تماس با مشاوران ایران تحصیل می توانید به کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی دسترسی پیدا کنید.

با بررسی نمونه کارنامه قبولی های آزمون لیسانس به پزشکی می توان به چه اطلاعاتی دست یافت؟ 

از طریق بررسی نمونه کارنامه قبولی های آزمون لیسانس به پزشکی می توان به اطلاعاتی از جمله دروس مهم برای مطالعه و درصدهای دروس این آزمون دست یافت.

آیا با تحلیل و بررسی کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی می توان به قبولی امیدوار بود؟ 

بله. زیرا با بررسی این کارنامه ها اطلاعات مفید زیادی را بدست می آورید.

 

نظرات

 1. Avatar photo
  سیفی.
  ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۱

  سلام وقت بخیر
  ممکنه مراحل دریافت کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی را توضیح بدهید؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۸

   سلام برای اطلاعات دقیق با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

 2. Avatar photo
  somaye.
  ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۹

  سلام وقت بخیر سایت کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی چی هستش؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۸

   سلام برای اطلاعات دقیق با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور