ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای

کارت ورود کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1402

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۰
کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

کارت ورود کنکور کاردانی فنی حرفه ای پس از پایان مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای صادر می شود. این کارت  از طریق سامانه سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org  قابل دریافت می باشد. داوطلبان واجد شرایط و علاقه مند به ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401  می بایست پس از انتخاب کردن رشته مورد علاقه و محل های مورد نظر، کد رشته  خود را تا سقف 50  عدد در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایند. در این مقاله در مورد زمان انتشار کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای و همچنین در مورد دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای  به طور کامل صحبت کرده ایم. در ادامه مقاله ایران تحصیل با ما همراه باشید.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای

هر سال در کنکور فنی حرفه ای،  کارت ورود به کنکور چند روز قبل از برگزاری آزمون کاردانی فنی حرفه ای منتشر و در اختیار داوطلبین قرار می گیرد.دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای از طریق سازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org  برای داوطلبین قابل مشاهده و دریافت است.

 

اطلاعیه

دریافت کارت ورود کنکور فنی حرفه ای از یکم تا سوم شهریور ماه هر سال بر روی وب سایت سنجش قرار می گیرد.

 

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای

برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای باید وارد سایت سنجش شده و بر روی لینک دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای که بروی سامانه فعال شده است کلیک نمایید.

برای دریافت مراحل زیر را طی نمایید:

 

1 – ابتدا وارد سامانه سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org شوید. سپس از منوی سمت راست گزینه کاردانی فنی حرفه ای را انتخاب نمایید.

کنکور فنی حرفه ای

2 –  سپس گزینه  کارت ورود به جلسه  را انتخاب کنید و وارد صفحه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور  شوید و اطلاعات خود را وارد کرده و کارت ورود به جلسه را دریافت نمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای

 

 

اطلاعیه

برای ویرایش برخی از اطلاعات کارت همزمان  با انتشار کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی و حرفه ای امکان پذیر می باشد.

 

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای 

هر ساله همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه در سامانه سنجش، امکان ویرایش یک سری اطلاعات فراهم می شود اطلاعاتی نظیر معدل دوره دیپلم و … اما اطلاعات مهمی مانند گروه آزمایشی و یا شهر محل برگزاری آزمون دیگر قابل ویرایش و اصلاح نمی باشد پی در زمان ثبت نام دقت نمایید.

اگر بعد از اینکه کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای مشاهده نمودید اشکال و یا تناقضی در اطلاعات شخصی شما مانند نام و نام خانوادگی بود باید با مراجعه به با های رفع نقص سازمان سنجش این اطلاعات را اصلاح نموده و سپس کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای را دریافت و در آزمون شرکت نمایید.

 

از جمله ایرادات کارت کنکور که قابل تصحیح توسط خود سایت سنجش می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ایرادات قابل رفع کارت کنکور فنی حرفه ای

شماره شناسنامه سال تولد شهر محل برگزاری آزمون نام و نام خانوادگی
 استان محل اخذ دیپلم  رشته تحصیلی کد چهار رقمی رایانه ای دیپلم شماره ملی
معدل کل دیپلم تاریخ اخذ مدرک دیپلم کد و عنوان رشته محل های انتخابی جنسیت
تصویر مندرج در روی کارت زبان امتحانی معلولیت دین

شرایط ثبت نام در کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 

برای ثبت نام در کنکور کاردانی فنی حرفه ای باید دارای شرابط ثبت نام باشید تا بتوانید در این آزمون شرکت نمایید. 

ما در این مقاله شرایط را به طور کامل شرح داده ایم:

برای ثبت نام و شرکت در کنکور کاردانی فنی و حرفه ای یک سری شرایط و ضوابط وجود دارد که تنها داوطلبان واجد این شرایط مجاز به ثبت نام خواهند بود. این شرایط عمومی و اختصاصی برای ثبت نام با آزمون و بدون آزمون به یک صورت می باشد که توضیح کامل آن را می توان از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام به دست آورد.

 

برای اطلاع از ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید کلیک کنید.

 

شرایط عمومی ثبت نام در کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 

 • عدم وابستگی به گروه های معاند نظام
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر
 • عدم شهرت به فساد اخلاقی
 • معتقد بودن به دین اسلام یا یکی از ادیان مورد قبول جمهوری اسلامی ایران
 • نداشتن دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران

شرایط اختصاصی ثبت نام در کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 

شرایط اختصاصی شرکت در کنکور کاردانی فنی حرفه ای به شرح زیر است:

در  آزمون کاردانی فنی حرفه ای می توانند افرادی که دارای مدرک دیپلم متوسطه نظری می باشند شرکت فرمایند. این داوطلبان صرفا می توانند رشته های مقطع تحصیلی کاردانی ناپیوسته را انتخاب نمایند.

پذیرش برای افرادی که در این آزمون قبول شده باشند و حد نصاب را آورده باشند اما نتوانند تا 31 شهریور درس خود را تمام کنند لغو و اجازه شرکت در دانشگاه را ندارند.

داوطلبانی که موفق به قبولی در دانشگاه های روزانه دوره کاردانی فنی و حرفه ای سال 1401شده اند، در صورتی مجاز به ثبت نام کنکور 1402 می باشند که انصراف قطعی خود را به انجام برسانند.

دانشجویان آقا که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند، در صورت تمایل به ثبت نام و شرکت مجدد در دوره های کاردانی فنی و حرفه ای، باید از رشته قبلی خود انصراف دهند تا از نظر نظام وظیفه، منعی برای تحصیل نداشته باشند.

پذیرفته شدگان دوره های کاردانی دانشگاه های نوبت دوم و غیرانتفاعی سال 1401، چنانچه متقاضی ثبت نام مجدد کاردانی فنی و حرفه ای در سال 1402 باشند، می توانند بدون انصراف از رشته قبلی خود در این آزمون شرکت کنند و پس از پذیرش در یکی از کد رشته های انتخابی، از رشته قبلی خود انصراف دهند.

داشتن توانایی جسمی متناسب با رشته انتخابی

✅افراد فارغ تحصیل در رشته های فنی و کاردانش از سال 1396 تا سال 1401 باید برای ثبت نام در کنکور 1401 کد سوابق تحصیلی گرفته و در ثبت نام در قسمت مورد نظر وارد نمایند.

پذیرفته شدگان نیمسال دوم تحصیلی، در صورتی مجاز به ثبت نام خواهند بود که مدرک فارغ التحصیلی خود را تا پایان نیمسال اول تحصیلی دریافت کنند.

ویرایش اطلاعات کارت

مدارک لازم کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1402

داوطلبینی که در قصد شرکت در آزمون کاردانی فنی حرفه ای را دارند باید یک سری مدارک آماده و در سامانه سنجش بارگزاری نمایند 

این مدارک شامل:

عکس داوطلب یه صورت اسکن شده که جدید باشد و بدون مهر و یا هر گونه اطلاع اضافی روی عکس باشد

 • سریال ثبت نام که باید در هنگام ثبت نام خریداری نمایید
 •  برای رزمندگان و ایثارگران که می خواهند از سهمیه خود استفاده نمایند باید کد دوازده رقمی داشته باشند.
 • کد 13 رقمی مربوط به اتباع خارجی که قصد کنکور و دریافت کارت ورود کنکور کاردانی فنی حرفه ای  را دارند باید کد 13 رقمی خود را همراه داشته باشند.
 • داوطلبان آقا باید کد نظام وظیفه داشته باشند.
 • کد 4 رقمی رایانه ای دیپلم 

 

برای اطلاع و دریافت دفترچه رشته های بدون کنکور فنی حرفه ای کلیک کنید.

 

اخبار پیرامون  کنکور کاردانی فنی حرفه ای

داوطلبان کنکور کاردانی فنی حرفه ای چه وسایلی نباید همراه داشته باشند؟

لوازم مجاز همراه داوطلب در جلسه کنکور ۱۴۰۱ شامل “پرینت کارت شرکت در جلسه آزمون” همراه با “یک سنجاق”، “اصل کارت ملی یا شناسنامه”، “۲ عدد مداد سیاه نرم پررنگ”، “یک عدد پاک کن و تراش” و “ماسک اضافی سه لایه معمولی” است.

مهلت ثبت نام دوره های کاردانی فنی و حرفه‌ای علمی کاربردی تمدید شد

به دنبال اطلاعیه‌های ۱۴ و ۲۱ تیرماه ۱۴۰۱ متقاضیان‌ پذیرش دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال ۱۴۰۱ که در مهلت تعیین شده نتوانستند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند می توانند در فرصت دوباره پذیرش دوره مذکور ثبت نام کنند.

 

برای دریافت و مطالعه پی دی اف این مقاله کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

داوطلبانی که متقاضی و علاقه مند به کنکور کاردانی فنی حرفه ای می باشند باید چند روز قبل از کنکور کارت ورود کنکور کاردانی فنی حرفه ای خود را از سامانه سنجش به نشانی sanjesh.org  تحویل نمایند.کارت  کنکور فنی حرفه ای حتما باید روز آزمون همراه دانشجو باشد .ما در این مقاله نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای و زمان انتشار کارت ورود به جلسه کاردانی فنی حرفه ای را به طور کال توضیح دادیم. اما اگر باز هم سوالی داشته باشید اگر سوال داشتید می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید و یا در زیر مقاله کامنت بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زمان انتشار  کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی کی می باشد؟

 کارت ورود به جلسه این آزمون معمولا چند روز پیش از برگزاری کنکور منتشر می شود.

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی را  چگونه می توان دریافت کرد؟

 داوطلبان به صورت اینترنتی از طریق وب سایت سنجش  می توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

نواقص موجود در کارت را به چه صورت می توانیم بر طرف نماییم؟

در صورت مشاهده هر گونه نقص در کارت ورود به جلسه آزمون، موظف هستید در اسرع وقت به آدرس باجه های رفع نقص مراجعه نمایید و ایرادات موجود را برطرف کنید.

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور