کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98

کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98 روی سامانه سنجش قرارگرفت به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی که جهت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 اقدام نموده اند می رسانیم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 98 از امروز امکان پذیر شد لذا تمامی متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه زیر کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 98 را دریافت نمایند.

به اطلاع می رسانیم متقاضیان محترم می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 98 از طریق سامانه مشاوره تلفنی سنجش به شماره تماس 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) اقدام نمایند ساعات پاسخگویی مشاوران سازمان از 8 صبح الی 1 شب خواهد بود شایان ذکر است داوطلبان محترم در نظر داشته باشند حضور در جلسه کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته 98 بدون همراه داشتن کارت ورود به جلسه امکان پذیر نخواهد بود.

 

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98

هم‌ زمان با انتشار اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور مبنی بر انتشار کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98 کلیه داوطلبان می‌توانند با وارد شدن به سامانه سازمان سنجش و آموزش کشور، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. لازم به ذکر است با توجه به ادغام آزمون ارشد دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد ، برای هر دو آزمون یک کارت صادر می‌گردد.

کلیه متقاضیان شرکت در کنکور ارشد سراسری که در ثبت نام کنکور ارشد 98 شرکت نموده‌اند ، قبل از زمان برگزاری آزمون ارشد 98 حدوداً یک هفته قبل از آن کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98 قابل دریافت خواهد بود. لذا کلیه داوطلبان با توجه به زمان مقرر شده باید نسبت به دریافت این کارت اقدام نمایند. توصیه می‌نماییم این زمان را به روزهای پایانی موکل نفرمایید زیرا در صورت بروز هر گونه مشکلی ، زمان رفع آن را نخواهید داشت.

همراه داشتن کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98 در جلسه آزمون الزامی است. هم‌زمان با دریافت کارت ورود ب جلسه آزمون ارشد 98 حوزه امتحانی قابل مشاهده خواهد بود. همچنین زمان آزمون و همراه داشتن مدارک لازم نیز در این کارت قابل مشاهده می‌باشد. همانند سال‌های گذشته ، کارت ورود به جلسه به‌صورت الکترونیکی منتشر خواهد شد.

 

جهت اطلاع دقیق از کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98 ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 98 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 98

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 98
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 98

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 98 همانند سال‌های گذشته به صورت الکترونیک می‌باشد. بنابراین هیچ گونه نیازی به مراجعه حضوری به حوزه‌های امتحانی وجود نخواهد داشت. کلیه داوطلبان در تمامی گروه‌های آزمایشی می‌توانند با توجه به زمان مقرر شده به سامانه سازمان سنجش مراجعه نمایند و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 98 چندین راه و روش مختلف قرار داده شده است که داوطلبان با استفاده از هر یک از این روش‌ها می‌توانند به سامانه موردنظر وارد شوند. برای استفاده در هر یک از روش‌ها دارا بودن اطلاعات ثبت نامی به همراه اطلاعات هویتی ضروری می‌باشد. چنانچه داوطلبی به این اطلاعات دسترسی نداشته باشد، راه‌های مختلفی برای دریافت این کارت وجود خواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 98 و مشکلات به وجود آمده می‌توانید از سامانه مشاهده کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98 ایران تحصیل استفاده نمایید. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند سامانه مذکور علاوه بر ارائه کارت ورود به جلسه ، به رفع نواقص نیز خواهد پرداخت و راهنمایی‌های لازم را به کلیه داوطلبان ارائه خواهد نمود.

 

 

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 98 حدودا یک هفته قبل از برگزاری آزمون خواهد بود.

 

 

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98

 

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98
زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98

انتشار کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98 حدوداً یک هفته قبل از زمان برگزاری آمون خواهد بود. لذا کلیه داوطلبانی که در آزمون کارشناس ارشد شرکت نموده‌اند، لازم است نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد اقدام نمایند. به همراه داشتن این کارت برای کلیه داوطلبین گرامی به هنگام آزمون الزامی می‌باشد. لذا قبل از برگزاری آزمون حتماً باید پرینت آن را در دست داشته باشید.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98 همانند سنوات گذشته به صورت الکترونیکی خواهد بود و لذا تمامی داوطلبانی که مایل به دریافت این کارت می‌باشند،با مراجعه به سامانه سنجش می‌توانند نسبت به دریافت این کارت اقدام نمایند. زمان آزمون و همچین محل حوزه‌های امتحانی در این کارت کاملاً قابل مشاهده خواهد بود.

داوطلبان گرامی توجه داشته باشند شماره داوطلبی آن‌ها در کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98 قابل مشاهده می‌باشد بهتر است این شماره را یادداشت نموده و نزد خود نگذارید زیرا به هنگام زمان اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد 98 بدان نیازمند خواهید شد. همچنین این شماره همان شماره‌ای است که بر روی صندلی شما درج گردیده است و قبل از ترک جلسه برچسب را باه هماره خود بیاورید.

با توجه به اینکه آخرین مهلت ویرایش اطلاعات در آزمون ارشد در زمان رفع تقص کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98 خواهد بود. لذا توصیه می ماییم به هنگام دریافت کارت به صورت دقیق اطلاعات نوشته شده در  آن را بررسی نمایید و در صورت هر گونه مغایرت با مدارک و اطلعات شما، حتماً از طریق باجه‌های رفع نقص کارت‌ نسبت به رفع ایران ایداات اقدامات لاز را انجام دهید.

 

سامانه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98

سامانه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98 ایران تحصیل در خدمت تمامی داوطلبنیم متقاضی کنکور سراسری ارشد می باشد. با توجه به مشکلاتی که برخی از داوطلبان گرامی در رابطه با درافت این کرات در سال های اخیر داشته اند و همچنین با در نظر گرفتن شبانمه روزی نبودن مراکز کافی نت ها ، ما اقدام به راه اندازی این سامانه برای سهولت کار داوطلبان عزیز نموده ایم.

در رابطه با رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 98 و راه های مجاز برای ویرایش این اطلاعات به هنگام آزمون نیز، از جمله مواردی ایت که می توانید از امروز با تماس با سامانه جهت ویرایش کارت اقدام نمایید.

برای اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98 و همچنین راه های برطرف کردن مشکلات ، می تواند با متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از بانه روز که مایل باشیدف ارتباط برقرر نمایید. کافیست گوشی تلفن خود را بردارید و شماره های زیر را شماره گیری نمایید.متخصصین ما حتی در ایرم تعیزی نیز آماده ازائه خدما ت به شما داوطلبین گرامی خواهند بود.

 

جهت اطلاع دقیق از کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98 ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 98 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی آزمون کارشناسی ارشد 98
کانال اطلاع رسانی آزمون کارشناسی ارشد 98

 

بیشتر بدانید

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون

پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

زمان برگزاری کنکور ارشد

ثبت نام ارشد بدون كنكور دانشگاه آزاد

شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور

دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد 98-99

دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98

استعداد درخشان ارشد 98-99

ثبت نام آزمون سراسری دکتری 98

مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد 98

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 98

کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *