کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور دربهمن ماه منتشر می شودو داوطلبان بعد ازمرحله ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور ۹۶  نوبت به گرفتن کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور می رسد اطلاع دقیق از زمان انتشار آن بسیار اهمیت دارد و داوطلبان شرکت در این دوره می بایست اطلاعات دقیقی از شرایط ثبت نام ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور کسب کرده باشند تا بتوانند به موقع و با داشتن شرایط لازم اقدام کنند.

کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور اطلاعاتی همچون شماره صندلی داوطلب و محل امتحان را در بر دارد و داوطلبین موظف هستند در زمان اعلام شده از طریق سایت سازمان سنجش برای دریافت آن اقدام کنند و اگر داوطلبی نتواند در زمان اعلام شده کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور را دریافت کنند از شرکت در آزمون محروم می شود در ادامه مطلب به شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نورو زمان برگزاری آزمون می پردازیم.

 

 

 

کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور
کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور

برای دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید   

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: ۰۲۱۷۰۷۰۲۰۱۳ پاسخگویی : ۸ صبح الی ۱ شب.

شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور

زمان ثبت نام دوره فراگیر پیام نور  در بیست و سوم مهر ماه اعلام شد و داوطلبان زیادی برای ثبت نام اقدام کردند باید به این نکته توجه شود کهثبت نام ارشد فراگیر پیام نور ۹۶ در حالی انجام پذیرفت که منابع آزمون و کدهای رشته های فراگیر پیام نور در دفترچه راهنمایه دوره ها درج شده بود مبلغ ثبت نام برای داوطلبان آزمون 96 هفتاد هزارتومان اعلام شده بود که داوطبان با پرداخت آن از طریق سایت می توانستند در ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور شرکت کنند ظرفیت ثبت نام بسیار محدود است و ثبت نام با شرط معدل انجام پذیر بود.

قبل از دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور باید به این نکته توجه کنید که نحوه ی برگزاری آزمون فراگیر با آزمون های دیگر کاملا متفاوت است به گونه ای که داوطلب قبل از پذیرش در این دانشگاه باید به مدت یک ترم دانش پذیر باشد که در ادامه به آن می پردازیم ثبت نام دردوره های فراگیر پیام نور شرایط ویژ ه ای برای پذیرفته شدگان ایجاد می کند ثبت نام در این دوره هر ساله از سوی دانشگاه پیام نور اعلام می شود.

دانش پذیر فراگیر چیست ؟

به طور کلی برای پذیرش در دوره های فراگیر پیام نور داوطلبان باید در ابتدا در دوره های یک ترمه به صورت دانش پذیر ثبت نام کنند  آزمون کارشناسی ارشد به طور کلی برای دانش پذیران بدون کنکور است و بایستی دانش پذیردر آزمون فراگیر پیام نور که شامل سوالاتی از دروسی که دانشجو در ترم اول کارشناسی ارشد تحصیل می کند گرفته می شود. بنابراین در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر ۹۶ شرکت کنید تا از یکی از معتبرترین دانشگاه پیام نور فارغ التحصیل شوید.

کارشناسان ما در مرکز مشاوره ایران تحصیل پاسخگویی تمامی سوالات شما در رابطه با ارشد فراگیر پیام نور بهمن هستند. همین حالا تماس بگیرید شماره ۷۰۷۰۲۰۱۳-۰۲۱

اگر فرصت پیدا نکردید تا کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور را دریافت کنید ،به مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل  مراجعه کنید.

زمان برگزاری آزمون -کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور

از آن جا که در قسمت بالا اشاره کردیم زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر در آذر ماه شروع شده و زمان برگزاری آزمون پانزده ام بهمن ماه است شما می توانید برای آگاهی از لیست رشته های پیام نور و شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور روی این عبارات کلیک کنید و یا با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نماید تا بتوانید بایک تماس در آزمون فراگیر شرکت کنید و کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور را دریافت کنید.

برای دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید   

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: ۰۲۱۷۰۷۰۲۰۱۳ پاسخگویی : ۸ صبح الی ۱ شب.

لینک های مرتبط:

 

azmoon.org

شهریه کاردانی دانشگاه آزاد

مدارک ثبت نام بدون کنکور 

قبولی در آزمون فراگیرپیام نور

زمان آزمون فراگیر پیام نور ۹۷

شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور 96

زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور 96

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور ۹۶

اطلاعیه های سازمان سنجش

تماس با مرکز مشاوره ایران تحصیل

برای اطلاع از شهریه دانشگاه علمی کاربردی اینجا کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.