کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر 98

پیرو اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور مبنی بر قرار گرفتن کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر 98 بر روی این سامانه ، کلیه داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور شرکت نموده‌اند، در زمان مقرر، با توجه به اطلاعات ثبت نامی خود، می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.

مطابق با سنوات گذشته، کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر 98 به صورت الکترونیک، برای کلیه داوطلبان قابل مشاهده خواهد بود. متقاضیان محترم توجه داشته باشند که با توجه به شلوغی خطوط، دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر پیام نور ارشد 98 را به روزهای پایانی موکل نفرمایند. با توجه به اینکه همراه داشتن کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور  به هنگام آزمون لازم و ضروری می‌باشد، بنابراین فرصت لازم جهت این پرینت کارت را نیز باید در نظر گرفته شود. 

کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر 98 حدود یک هفته قبل از برگزاری آزمون صادر می‌گردد. زمان برگزاری آزمون و ساعت جلسه آزمون در این کارت قابل مشاهده خواهد بود. همچنین مکان حوزه امتحانی داوطلب نیز با توجه به تکمیل اطلاعات ثبت نامی انتخاب گردیده است . شماره داوطلبی که در این کارت درج شده است جهت پیگیری اطلاعات بعدی لازم و ضروری می‌باشد.

 

جهت اطلاع از کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر 98 و دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد 98 و رشته های ارشد فراگیر پیام نور 98  از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد 98

 

دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد 98
دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد 98

 

زمان برگزاری آزمون ارشد فراگیر ، بهمن ماه می‌باشد و دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد 98 نیز، در همین زمان قابل دریافت می‌باشد. روش‌های مشاهده این کارت متفاوت می‌باشد و متقاضیان، برحسب انتخاب خود، در هریک از این روش‌ها می‌توانند نسبت به دریافت کارت اقدام نمایند. علاوه بر فراگیر پیام نور ، امکان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور برای تمامی داوطلبان وجود خواهد داشت.

آن دسته از داوطلبانی که به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد 98 دچار مشکل می باشند و یا اینکه اشتباهاتی را در اطلاعات ثبت شده در کارت ملاحظه می‌نمایند، حتماً باید نسبت به رفع نقص این اطلاعات اقدام نمایند. زیرا با توجه به مهلت قرار گرفته شده برای این کار، چنانچه اقدامات لازم صورت نپذیرد، مسئولیت آن بر عهده داوطلب شرکت کننده می‌باشد.

با توجه به جابه جایی و تغییراتی که در زمان برگزاری آزمون ارشد به وجود می‌آید و همه ساله شاهد این تغییر می‌باشیم، بنابراین زمان کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر 98 نیز، هم‌زمان با این تغییر، زمان دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر پیام نور نیز متغیر می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قبولی در آزمون فراگیرپیام نور و همچنین راهنمایی لازم جهت رفع ایرادات و اشکالات به وجود آمده با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

 

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر 98 چهار روش پیشنهادی سازمان سنجش در نظر دارد.

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر 98

 

سازمان سنجش و آموزش کشور ، چهار روش مختلف جهت  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر برای داوطلبان در نظر دارد. راه های پیشنهادی این سازمان به علت سهولت کار داوطلبان می باشد که با توجه به آن، به راحتی می توانید برای دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد 98 اقدام نمایند.

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر 98
نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر 98

 

  • روش اول دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد 98 بر حسب شماره پرونده و شماره سریال می باشد. به هنگام  ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 98 شماره سریالی پس از خرید کارت اعتباری در اختیار داوطلب قرار می گیرد که نگهداری این شماره سریال تا پایان اعلام نتایج لازم و ضروری می باشد. همچنین پس از تکمیل ثبت نام ، شماره پرونده ای به داوطلبان ارائه می گردد. بنابراین پس از وارد نمودن این اطلاعات ، کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر 98 قابل مشاهده خواهد بود .
  • روش دوم نیز بر اساس اطلاعات ثبت نامی همچون شماره پرونده و کد پیگیری می باشد. کد پیگیری همان کدی است که به هنگام تکمیل اطلاعات ثبت نامی در اختیار داوطلبان قرار داده می شود. چنانچه به کد پیگیری دسترسی ندارید، می توانید از سایر روش ها استفاده نمایید.
  • روش سوم بر اساس اطلاعات شخصی به همراه اطلاعات ثبت نامی می باشد. ترکیب اطلاعات هویتی و همچنین شماره پرونده یکی از روش های راحت تر جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر 98 می باشد.
  • روش آخر نیز ، مربوطه به دریافت کارت آزمون با توجه به شماره پرونده و شماره داوطلبی می باشد.

آن دسته از متقاضیان گرامی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر 98 نشده اند، و یا به اطلاعات ثبت نامی و منابع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98  دسترسی ندارند، می توانند با برقراری ارتباط با مشاورین ایران تحصیل ، نسبت به راه حل های ممکن آگاهی یابند. همچنین لازم به ذکر است که، باجه های رفع نقص کارت آزمون قبل از برگزاری آزمون جهت رفع ایرادات وجود خواهد داشت.

 

سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر

 

ایران تحصیل با استفاده از سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر 98 امکان مشاهده این کارت را برای تمامی داوطلبان قرار داده است. تلاش مجموعه بزرگ ایران تحصیل ، تلاش در جهت ارائه بهترین خدمات به مشاورین عزیزان می باشد. کلیه سوالات شما عزیزان در رابطه با دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد 98 توسط مشاورین ایران تحصیل قابل انجام خواهد بود.

مشاورین ما با در نظر گرفتن راه های پیشنهادی که جهت سهولت کار داوطلبان در نظر گرفته شده است، پیشنهاد می گردد و بنابراین امکان دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر پیام نور قابل دریافت خواهد بود. اقدام به موقع برای مشاهده کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر 98 از مشکلات بعدی شما جلوگیری خواهد. زیرا با این کار، فرصت رفع ایرادات را از دست نخوهید داد.

جهت برقراری ارتباط با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز ، مشاورین ما آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز می باشند. همچنین برای اطلاع دقیق از زمان دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد 98 و شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 98 نیز ، با برقراری این ارتباط امکان پذیر خواهد بود.

 

جهت اطلاع از کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر 98 و دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد 98 ، ویرایش اطلاعات و رفع نقص کارت از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

بیشتر بدانید

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99

شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور

دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد 98-99

دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98

ثبت نام آزمون دکتری ۹۷

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد

مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد 98

دریافت کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد 98 – 99

کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر 98 – 99

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.