ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم؟

چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

این که بدانید چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم؟ یعنی پنجاه درصد از راه را رفته اید. دوستان عزیز اطلاع از پاسخ این سؤال یعنی چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم؟ به علت ظرفیت کم مدارس تیزهوشان هر یک از شهرهای ایران و همین طور تعداد زیاد متقاضیان و افراد شرکت کننده در این آزمون می تواند بسیار مهم و حیاتی باشد. اگر به دنبال اطلاع از پاسخ این سؤال یعنی چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم؟ هستید مطالعه مقاله حاضر را به شدت به شما دوستان و عزیزان توصیه می کنیم. با خواندن دقیق این نوشته می توانید به آسانی با روش قبولی در آزمون سمپاد آشنایی لازم را پیدا کنید. پس اگر قصد شرکت در آزمون تیزهوشان پایه هفتم و یا دهم را دارید با مطالعه مقاله حاضر می توانید با نحوه قبولی در آزمون سمپاد دهم و همین طور روش قبولی تیزهوشان هفتم آشنایی لازم را پیدا کنید.

 

پس ما را همراهی کنید تا پاسخی مناسب و عالی برای این سؤال یعنی چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم؟ بیابید. پاسخی که به کمک آن می توانید مؤفقیت در آزمون تیزهوشان را از آن خود کنید و برای ادامه تحصیل به مدارس تیزهوشان وارد شوید.

 

 

برای دریافت راهنمایی و مشاوره در رابطه با نحوه قبولی در آزمون تیزهوشان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

روش قبولی در آزمون سمپاد

 

 

اهمیت اطلاع از پاسخ سؤال چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم چیست؟

ببینید دوستان عزیز اگر مشاوران زیادی روی آزمون تیزهوشان مانور می دهند و سعی در کمک به دانش آموزان برای قبولی و پذیرش در این آزمون را دارند این موضوع از اهمیت بالای این آزمون در میان سایر آزمون های معمول برای ورود به مدارس کشور نشأت می گیرد.

همان طور که در بخش ابتدایی این نوشته خدمت شما دوستان عزیز دانش آموز توضیح دادیم آزمون تیزهوشان یکی از آزمون هایی است که قبولی در آن کار هر کسی نیست.

زیرا هم تعداد مجاز پذیرش دانش آموزان در این مدارس پایین است و هم آزمون برگزار شده برای ورود به مدارس تیزهوشان سخت و مشکل است.

از این جهت اگر بتوانید پاسخی کامل و دقیق برای این پرسش یعنی چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم؟ پیدا کنید و با روش قبولی در تیزهوشان هفتم و یا با نحوه قبولی در آزمون سمپاد دهم آشنا شوید قبولی خود را در آزمون تیزهوشان تضمین کرده اید.

 

 

قبولی در آزمون تیزهوشان به دلیل تعداد زیاد داوطلبان و متقاضیان و همین طور ظرفیت پایین مدارس تیزهوشان کار سختی به نظر می رسد

 

 

چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم؟

در این بخش با توجه به اهمیت اطلاع از پاسخ این سؤال یعنی چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم؟ قصد ارائه پاسخی مناسب برای این سؤال یعنی چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم را برای شما دوست عزیز دانش آموز داریم.

در واقع، قصد ارائه 10 اصل مهم برای قبولی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان را برای شما در این بخش از نوشته حاضر داریم تا بدین ترتیب بتوانید پاسخی کامل و جامع برای این پرسش یعنی چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم ؟ بیابید.

 

 

10 اصل مهم برای قبولی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان

در این جا با 10 اصل مهم برای قبولی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان آشنایی لازم و کافی را پیدا می کنید.

به کمک این 10 روش قبولی در آزمون سمپاد دیگر می توانید خود را از یکی از دانش آموزان مشغول به تحصیل در مدارس تیزهوشان بدانید.

 

 

اولین اصل- در فاصله های زمانی کوتاه ولی پیوسته دروس را مطالعه کنید

مطالعه در فواصل زمانی کوتاه ولی پیوسته می تواند به عنوان یک روش قبولی در آزمون سمپاد آن هم روشی مؤثر و کاربردی در نظر گرفته شود.

ببینید دوستان عزیز براساس تحقیقات علمی انجام شده مغز و ذهن هر انسانی در فاصله های زمانی مکرر و کوتاه با تمرکز بیشتری در مقایسه با مواقع دیگر عمل می کند.

در نتیجه، لزومآً بعد از هر تایمی که به مطالعه دروس مختلف مورد آزمون تیزهوشان استراحتی هر چند مختصر به خود بدهید.

علت اهمیت این موضوع از آنروست که مغز هر انسانی برای تجدید قوا و همین طور ساخت پروتئین به زمان احتیاج دارد.

از این رو این روش یعنی مطالعه در فواصل زمانی کوتاه اما پیوسته را می توانید به عنوان یک روش قبولی در آزمون سمپاد مورد استفاده قرار دهید و اثرات مثبت آن را نیز ببینید.

درس خواندن برای مدت زمان طولانی نتیجه ای به جز خستگی، کسالت و استرس زیاد برای شما دوست عزیز دانش آموز به همراه ندارد.

اما در صورت استراحت کردن به اندازه مغز شما برای یادگیری و جذب جدیدترین مطالب و مفاهیم درسی آمادگی لازم را پیدا می کند.

 

 

 

روش قبولی تیزهوشان هفتم

 

 

دومین اصل- در زمان مطالعه به شرایط و وضعیت جسمانی خود توجه کنید

توجه به وضعیت و شرایط جسمی یکی دیگر از روش هایی است که می توانید به عنوان مؤثرترین روش قبولی در آزمون سمپاد از آن کمک بگیرید.

دوستان عزیز زمانی که افسرده، عصبانی، حواس پرت و یا خسته هستید به هیچ وجه به سراغ دفتر و کتاب خود نروید.

زمانی که آرامش دارید مغزتان به آسانی اطلاعات و مطالب درسی را جذب می کند. اما زمانی که نگران بوده و استرس زیادی دارید درس خواندن هیچ فایده ای ندارد و بیشتر اذیت می شوید.

در این مواقع درس خواندن فقط وقت تلف کردن است و فقط زمان را هدر می دهید.

 

 

سومین اصل- مرور دقیق دروس داده شده در همان روز

دوستان عزیز شاید به جرأت بتوان گفت که مروز دقیق و اصولی دروس داده شده در همان روز یک روش قبولی در آزمون سمپاد بسیار مؤثر و کارآمد است.

در صورتی که معلم درس جدیدی را داده حتماً همان روز تمام نکات آن درس را مطالعه کنید. در صورتی که مطالعه و مرور مطالب را به چند روز آینده محول کنید به علت گذشت زمان زیاد نمی توانید مطالب را به راحتی به یاد بیاورید.

حتی اگر زمان زیادی هم ندارید داشتن مروری سریع و گذرا هم می تواند کارساز و مؤثر باشد.

 

 

چهارمین اصل- فراهم کردن محیطی مناسب برای مطالعه دروس

فراهم کردن محیطی مناسب و بدون سروصدا برای مطالعه می تواند به عنوان یک روش قبولی تیزهوشان هفتم و یا دیگر پایه های تحصیلی برای شما مطرح باشد.

همواره باید محیطی را برای مطالعه درس ها انتخاب کنید که عاری از هر گونه سروصدایی باشد و شما در آن آرامش کامل داشته باشید.

 

 

پنجمین اصل- محتویات و مطالب درسی را از کل به جز مورد مطالعه قرار دهید

از کل به جز خواندن می تواند یک روش قبولی تیزهوشان هفتم و یا حتی پایه دهم تحصیلی باشد.

به معنی که، در ابتدا برای یافتن درک کلی از مطالب درسی ابتدا دروس را روزنامه وار بخوانید و سپس سعی در جزئی خوانی داشته باشید.

شاید باور نکنید اما یک روش قبولی تیزهوشان هفتم مؤثر و کارآمد که از قضا استفاده از آن نیز در میان دانش آموزان بسیار رایج است همین روش از کل به جز خواندن مطالب و محتوی درسی است.

 

 

ششمین اصل-بدون برنامه درس خواندن را فراموش کنید

داشتن برنامه ریزی اصولی و دقیق نیز می تواند به عنوان یک روش قبولی تیزهوشان هفتم و یا سایر پایه های تحصیلی مورد استفاده داوطلبان قرار بگیرد.

ببینید دوستان عزیز با داشتن برنامه ریزی می توانید به مطالعه خود نظم بدهید و در نتیجه یادگیری بهتری را تجربه کنید.

برای داشتن برنامه ریزی خرید و تهیه دفتر برنامه ریزی را فراموش نکنید. دفتری که در آن تمامی ساعت های مطالعه و تست زنی خود را یادداشت کنید و در پایان هفته با بررسی آن از کل ساعات مطالعه خود در یک هفته مطلع شوید.

شاید شما هم مانند بسیاری دیگر از دانش آموزان بگویید من اصول برنامه ریزی درست و دقیق را نمی دانم و اصلا اطلاعی از شیوه طرح ریزی برنامه ای منطقی ندارم.

اینجاست که باید بگوییم به هیچ وجه خود را نگران کنید و اضطراب و استرس به خود راه ندهید که هر کاری چاره ای دارد.

برای در اختیار داشتن بهترین و دقیق ترین برنامه ریزی های درسی برای قبولی در آزمون تیزهوشان می توانید از کمک مشاوری خبره استفاده کنید.

مشاوری که با فوت و فن تهیه برنامه درس آشناست و می توانید بهترین برنامه ریزی را برای شما دوست عزیز دانش آموز برای مطالعه انجام دهد.

 

 

هفتمین اصل- تهیه مناسب ترین و بهترین کتاب های کمک آموزشی در دروس مختلف

اگر به بازار کتاب سری بزنید می توانید قفسه هایی پر از کتاب را ببینید که نویسنده های آن ها ادعا دارند که کتاب آن ها بهترین است و می تواند قبولی دانش آموز را در آزمون تیزهوشان ضمانت کند.

اما دوستان گول این حرف ها و یا ظاهر کتاب ها یا حرف های فروشنده را نخورید. آن ها فقط می خواهند کتاب هایشان را بفروشند و پول بگیرند.

ببینید دوستان شما کتابی را باید تهیه و خریداری کنید که از هر جهت عالی و کامل باشد و تمام مطالب درسی گنجانده شده در کتاب های درسی اصلی را پوشش بدهد.

قبول دارم که به دلیل تنوع کتاب ها انتخاب قدری سخت است اما به قول معروف کار نشد دارد. کافیست از فردی متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا بهترین کتاب ها را خدمت شما دوست عزیز دانش آموز معرفی کند.

فردی متخصص مانند یک مشاور تحصیلی که با دادن اطلاعاتی در رابطه با ویژگی های یک کتاب کمک آموزشی خوب و عالی خیال شما را از خریدتان راحت کند.

اینجاست که برای خرید بهترین کتاب های کمک آموزشی موجود در بازار می توانید روی کمک های مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل حساب ویژه ای باز کنید.

مشاوران حاضر در مجموعه ما می توانند بهترین کتاب های کمک آموزشی را برای قبولی و پذیرش در مدارس تیزهوشان خدمت شما دوستان و یاران عزیز معرفی کنند.

فقط کافیست با آن ها تماس حاصل کنید تا با بهترین کتاب های کمک آموزشی موجود در بازار آشنایی لازم را پیدا کنید.

 

 

هشتمین اصل- با اصول و فوت و فن تست زنی آشنایی لازم را پیدا کنید

آشنایی دقیق و کامل با اصول و فوت و فن تست زنی می تواند به عنوان یک روش قبولی تیزهوشان هفتم برای افراد در نظر گرفته شود و مورد استفاده آن ها باشد.

روشی که به کمک آن بتوانید به کلیه تست های آزمون تیزهوشان پاسخ بدهید و مشکلی از این موضوع نداشته باشید.

اگر به دنبال یادگیری قواعد و قوانین تست زنی هستید می توانید از کمک مشاورانی خبره و کاردان در این زمینه استفاده کنید.

 

 

نهمین اصل- انرژی منفی را از خود دور کنید

ببینید دوستان عزیز درست است که از گوشه و کنار می شوید که آزمون تیزهوشان سخت است و مدارس تیزهوشان ظرفیت پایینی دارد اما همه این ها نباید از اعتماد بنفس شما کم کنند.

شما تلاش خود را بکنید و اصلاً به این حرف ها حتی فکر هم نکنید. مطمئن باشید که در صورت اطلاع از نحوه قبولی در آزمون سمپاد دهم و هفتم و همین طور مطالعه زیاد و اصولی می توانید قبولی را از آن خود کنید.

 

 

دهمین اصل- از کمک های یک مشاور تحصیلی خبره غافل نشوید

دهمین و شاید مهم ترین اصل برای قبولی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان این است که از تجربیات و اطلاعات یک مشاور تحصیلی خبره غافل نشوید.

فرقی ندارد که از خدمات مشاوره تلفنی استفاده می کنید یا حضوری مهم این است که مشاوری خبره را انتخاب کنید و از مشاوره های وی نهایت استفاده و بهره را ببرید.

مطمئن باشید که از داشتن یک مشاور کاردان در کنار خود پشیمان نمی شوید.

 

 

نحوه قبولی در آزمون سمپاد دهم چگونه است؟

شاید شما هم جزء دانش آموزانی باشید که قصد قبولی در مدارس تیزهوشان در پایه دهم تحصیلی را دارید اما نمی دانید نحوه قبولی در آزمون سمپاد دهم چگونه است.

اگر به دنبال اطلاع از نحوه قبولی در آزمون سمپاد هستید می توانید از کمک مشاورانی خبره در این زمینه بهره بگیرید تا شما را با اصول کار آشنا کنند.

 

 

جهت اطلاع از اصول مهم برای قبولی و پذیرش در آزمون تیزهوشان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

دفترچه تیزهوشان نهم به دهم

جزوه قبولی آزمون تیزهوشان  

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان

چگونه برای تیزهوشان برنامه ریزی کنیم؟

دانلود برنامه شاد

sanjesh.kermanedu.ir  

چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم؟

4.2/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم؟ 

برای قبولی در آزمون تیزهوشان باید با برنامه ریزی و کوشش و تلاش مضاعف جلو بروید.

روش قبولی در آزمون سمپاد چیست؟ 

برای اطلاع از روش قبولی تیزهوشان هفتم و نحوه قبولی در آزمون سمپاد دهم با مشاوران ما در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نحوه قبولی در آزمون سمپاد دهم چیست؟ 

برای قبولی در آزمون سمپاد دهم لزوماً باید منابعی معتبر را مطالعه کنید و به اصول و نکات لازم برای داشتن بهترین و جامع ترین برنامه ریزی درسی توجه لازم را مبذول دارید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور