تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
پزشکی بدون کنکور در ایران

پزشکی بدون کنکور در ایران

پزشکی بدون کنکور در ایران
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

توجه توجه : به اطلاع تمامی داوطلبان عزیز می رسانیم سازمان سنجش آموزش کشور در سال 1399 هیچ اطلاعیه ای در مورد جذب دانشجو در رشته پزشکی اعلام نکرده و جذب دانشجوی پزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور انجام نمی گیرد و اطلاعیه ارائه شده در زیر در خصوص دفترچه سال 94 ، 96 و 97 بوده است که به سال 99 مربوط نمی شود.

 

پزشکی بدون کنکور در ایران در سال های گذشته با توجه به شرایط خاص متقاضیان امکان پذیر بوده است. آن دسته از داوطلبانی که آرزوی پزشک شدن دارند، حتما این مقاله از سایت ایران تحصیل را که در رابطه با راهنمای ثبت نام پزشکی بدون کنکور در ایران و همچنین پزشکی بدون کنکور می باشد را از دست ندهید. در این مقاله قصد داریم تا شما را با نحوه پذیرش در این رشته و محقق شدن آرزوی دیرینه خود آشنا نماییم.

 

روش ثبت نام بدون کنکور رشته پزشکی به چه صورت است؟

آیا پزشکی بدون کنکور در ایران امکان پذیر است؟

شرایط ثبت نام و پذیرش بدون کنکور در هر دانشگاه چیست؟

شهریه دانشگاه های مختلف برای رشته پزشکی بدون کنکور چه مقداری است؟

 

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط و ضوابط پذیرش پزشکی بدون کنکور در ایران در سال های گذشته – پزشکی بدون کنکور در کیش با کارشناسان ثبت نام پزشکی بدون آزمون ایران تحصیل تماس حاصل نمایید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

پذیرش پزشکی بدون کنکور در ایران در سال های گذشته

 

در سال های گذشته اخباری مبنی بر اینکه پذیرش بدون کنکور پزشکی در دانشگاه های مختلف امکان پذیر شده است منتشر شد. با توجه به کارنامه قبولی رشته پزشکی در سال های اخیر و بالا بودن درصدهای دروس این رشته ، داوطلبان امکان قبولی در این رشته را ممکن است به دلیل سختی کنکور و شرایط آن ، نداشته باشند و به همین دلیل مایل به ادامه تحصیل در رشته های بدون کنکور باشند.

تفاوتی ندارد شما مایل به ادامه تحصیل در کدام یک از دانشگاه های می باشید، در هر یک از دانشگاه ها نیازمند تلاش بسیار زیاد برای قبولی خواهید بود. به همین دلیل این شرایط ، استرس زیاد ، رقابت شدید، و همچنین مشکلاتی که به هنگام مطالعه دروس خواهید داشت، ممکن است شما را به نتیجه نرساند. شاید یکی از پیشنهاد های ویژه می تواند پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان باشد.

پذیرش در پزشکی بدون کنکور در ایران در سال گذشته با توجه به هر یک از دانشگاه ها از شرایط متفاوتی برخوردار می باشد. به همین دلیل با توجه به زمان ثبت نام ، همچنین شرایط هر دانشگاه لازم است برای قبولی در دانشگاه لازم است از شرایط مورد نظر و مصوبات جدید هر یک از دانشگاه ها اطلاع دقیق یابید تا بتوانید به راحتی پذیرفته شوید.

 

 

 

پزشکی بدون کنکور در ایران در سال های گذشته امکان پذیر بوده است و در حال حاضر باید برای ورود به رشته پزشکی در کنکور سراسری پذیرفته شوید.

 

 

 

شرایط پزشکی بدون کنکور در ایران

 

شرایط پزشکی بدون کنکور در ایران

شرایط پزشکی بدون کنکور در ایران

 

چنانچه مایل به اطلاع از پزشکی بدون کنکور در ایران می باشید، رد صورت انتشار اطلاعیه سازمان سنجش لازم است ابتدا از شرایط لازم برای قبولی در این دانشگاه ها برخوردار باشید. در ادامه به برخی از این شرایط که برای متقاضیان در دانشگاه های مختلف تعیین شده است اشاره خواهیم نمود.

آن دسته از داوطلبانی می توانستند در پزشکی بدون کنکور در ایران ثبت نام نمایند که واجد شرایط حداقل معدل باشند. حداقل معدل لازم برای قبولی در دانشگاه های بدون کنکور، دارا بودن معدل 15 می باشد.

از جمله شرایط ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور برای افرادی که مایل به ادامه تحصیل در خارج از کشور می باشند، قبولی در یکی از دانشگاه های با آزمون و یا بدون آزمون دانشگاه های خارج از کشور می باشد. متقاضیان توجه داشته باشند که این دانشگاه حتما باید مورد تائید وزارت علوم و تحقیقات باشد.

امکان ثبت نام پزشکی بدون کنکور در ایران تنها برای آن دسته از داوطلبانی امکان پذیر خواهد بود که دارای مدرک دیپلم ریاضی و یا علوم تجربی باشند. بنابراین فارغ التحصیلان دیپلم علوم انسانی ، نخواهند توانست در این این رشته ثبت نام نمایند.

 

برای اطلاع از پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان کلیک کنید.

 

 

شرایط پزشکی بدون کنکور خارج از کشور

 

شرایط پزشکی بدون کنکور خارج از کشور بسته به دانشگاه انتخابی شما می تواند متفاوت باشد . دانشگاه های خارج از کشور به دو صورت داوطلبان رشته پزشکی را پذیرش می نمایند. دانشگاه های کشور کانادا یکی از دانشگاه هایی است که متقاضیان زیادی را از سراسر کشور ها به خود جذب می نماید. قبولی در این دانشگاه با توجه به قبولی در آزمون ورودی که برگزار می نماید امکان پذیر خواهد بود.

متقاضیان ورود به دانشگاه های بدون کنکور و با آزمون دانشگاه های خارج از کشور توجه داشته باشند که قبولی با آزمون و بدون آزمون برای هر یک از دانشگاه ها در صورت دارا بودن مدرک زبان امکان پذیر خواهد بود. بنابراین قبل از ثبت نام ، لازم است نسبت به ثبت نام کالج زبان اقدام نمایید. دارا بودن این مدرک برای هر دو داشگاه الزامی می باشد.

برای قبولی در رشته پزشکی بدون کنکور دانشگاه های ترکیه که بدون کنکور می باشد، لازم است ابتدا مدرک زبان کالج را دریافت نمایید. شرایط ورود به دانشگاه های ترکیه پزشکی بدون کنکور دارا بود این مدرک می باشد که معمولا 6 ماهه می توان این مدرک را اخذ نمود. همچنین دارا بودن شرایط معدلی داوطلبان نیز از جمله الزامات می باشد.

 

برای دریافت مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی کلیک کنید.

 

شرایط پزشکی بدون کنکور در کیش

 

پزشکی بدون کنکور در کیش

پزشکی بدون کنکور در کیش

 

در سال های گذشته پزشکی بدون کنکور کیش در ایران ، امکان جذب داوطلبان به دانشگاه های داخلی و همچنین قبولی هر یک از آنان فراهم شده بود. شرایط قبولی در پزشکی بدون کنکور در ایران مطابق با مصوبات تعیین شده است. به همین دلیل هر یک از داوطلبان لازم است نسبت به این شرایط اطلاع دقیق یابند.

 پزشکی بدون کنکور در کیش مربوط به حداقل معدل لازم برای قبولی داوطلبان در هر یک از گروه های آزمایشی علوم ریاضی و علم تجربی می باشد. به همین دلیل در ابتدا مطابق با مصوبات این دانشگاه ، باید از شرایط لازم برای قبولی در این دانشگاه برخوردار باشید.

 

برای استفاده از مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی کلیک کنید.

 

با توجه به اینکه پزشکی بدون کنکور در کیش در سال های اخیر دچار تغییراتی گشته است، لذا توصیه می نماییم که برای آگاهی و اطلاع دقیق از پزشکی بدون کنکور در ایران می تواند با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایند متخصصین ایران تحصیل همه روزه ، حتی در ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

 

سوالات متقاضیان تحصیل در رشته پزشکی ایران 99

شهریه دانشگاه های پردیس خودگردان چقدر است؟

دانشگاه های پردیس خودگردان با توجه به امکانات فوق العاده و همچنین ظرفیت محدودی که دارند، داوطلبان را در رشته های مختلف با اخذ شهریه بسیار بالا پذیرش می نمایند. با توجه به جدول شهریه دانشگاه های پردیس خودگردان در سال های گذشته ، می توان گفت میزان شهریه هر ترم تحصیلی در این دانشگاه از 20 تا 25 میلیون تومان می تواند متغیر باشد. و این میزان شهریه بدون در نظر گرفتن امکانات رفاهی و خوابگاهی می باشد.

ظرفیت پذیرش رشته پزشکی بدون کنکور چه تعدادی است؟

متاسفانه و یا خوشبختانه ظرفیت پذیرش رشته پزشکی بدون کنکور در سال های گذشته در هر یک از دانشگاه ها بالا نبوده است. به همین دلیل اولویت اول با آن دسته از داوطلبانی است که واجد شرایط تعیین شده دانشگاه می باشند همچنین دارا بودن برخی از امتیازات نیز، می تواند به پذیرش داوطلبان کمک نماید.

 

شهریه ثابت و متغیر پزشکی بدون کنکور در دانشگاه های خارج از کشور به چه میزانی است؟

آیا بین تعداد واحدهای رشته پزشکی بدون کنکور و با کنکور متفاوت می باشد؟

تفاوت اعتبار مدرک تحصیلی دانشگاه های بدون کنکور و با کنکور چیست؟

آیا واقعا ثبت نام بدون کنکور در رشته های بدون کنکور پزشکی ایران واقعا امکان پذیر است؟

آیا ممکن است شرایط ثبت نام در سال های جدید تغییر یابد؟

 

 

برای دریافت پاسخ سوالات و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مباحث مطرح شده می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام پزشکی بدون کنکور

پزشکی بدون کنکور در ایران

پزشکی بدون کنکور در کیش

نظرات

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور