تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
پزشکی بدون کنکور در ایران

پزشکی بدون کنکور در ایران

پزشکی بدون کنکور در ایران
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

توجه توجه : به اطلاع تمامی داوطلبان عزیز می رسانیم سازمان سنجش آموزش کشور در سال 1399 هیچ اطلاعیه ای در مورد جذب دانشجو در رشته پزشکی اعلام نکرده و جذب دانشجوی پزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور انجام نمی گیرد و اطلاعیه ارائه شده در زیر در خصوص دفترچه سال 94 ، 96 و 97 بوده است که به سال 99 مربوط نمی شود.

 

پزشکی بدون کنکور در ایران در سال های گذشته با توجه به شرایط خاص متقاضیان امکان پذیر بوده است. آن دسته از داوطلبانی که آرزوی پزشک شدن دارند، حتما این مقاله از سایت ایران تحصیل را که در رابطه با راهنمای ثبت نام پزشکی بدون کنکور در ایران و همچنین پزشکی بدون کنکور می باشد را از دست ندهید. در این مقاله قصد داریم تا شما را با نحوه پذیرش در این رشته و محقق شدن آرزوی دیرینه خود آشنا نماییم.

 

روش ثبت نام بدون کنکور رشته پزشکی به چه صورت است؟

آیا پزشکی بدون کنکور در ایران امکان پذیر است؟

شرایط ثبت نام و پذیرش بدون کنکور در هر دانشگاه چیست؟

شهریه دانشگاه های مختلف برای رشته پزشکی بدون کنکور چه مقداری است؟

 

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط و ضوابط پذیرش پزشکی بدون کنکور در ایران در سال های گذشته – پزشکی بدون کنکور در کیش با کارشناسان ثبت نام پزشکی بدون آزمون ایران تحصیل تماس حاصل نمایید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

پذیرش پزشکی بدون کنکور در ایران در سال های گذشته

 

در سال های گذشته اخباری مبنی بر اینکه پذیرش بدون کنکور پزشکی در دانشگاه های مختلف امکان پذیر شده است منتشر شد. با توجه به کارنامه قبولی رشته پزشکی در سال های اخیر و بالا بودن درصدهای دروس این رشته ، داوطلبان امکان قبولی در این رشته را ممکن است به دلیل سختی کنکور و شرایط آن ، نداشته باشند و به همین دلیل مایل به ادامه تحصیل در رشته های بدون کنکور باشند.

تفاوتی ندارد شما مایل به ادامه تحصیل در کدام یک از دانشگاه های می باشید، در هر یک از دانشگاه ها نیازمند تلاش بسیار زیاد برای قبولی خواهید بود. به همین دلیل این شرایط ، استرس زیاد ، رقابت شدید، و همچنین مشکلاتی که به هنگام مطالعه دروس خواهید داشت، ممکن است شما را به نتیجه نرساند. شاید یکی از پیشنهاد های ویژه می تواند پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان باشد.

پذیرش در پزشکی بدون کنکور در ایران در سال گذشته با توجه به هر یک از دانشگاه ها از شرایط متفاوتی برخوردار می باشد. به همین دلیل با توجه به زمان ثبت نام ، همچنین شرایط هر دانشگاه لازم است برای قبولی در دانشگاه لازم است از شرایط مورد نظر و مصوبات جدید هر یک از دانشگاه ها اطلاع دقیق یابید تا بتوانید به راحتی پذیرفته شوید.

 

 

 

پزشکی بدون کنکور در ایران در سال های گذشته امکان پذیر بوده است و در حال حاضر باید برای ورود به رشته پزشکی در کنکور سراسری پذیرفته شوید.

 

 

 

شرایط پزشکی بدون کنکور در ایران

 

شرایط پزشکی بدون کنکور در ایران

شرایط پزشکی بدون کنکور در ایران

 

چنانچه مایل به اطلاع از پزشکی بدون کنکور در ایران می باشید، رد صورت انتشار اطلاعیه سازمان سنجش لازم است ابتدا از شرایط لازم برای قبولی در این دانشگاه ها برخوردار باشید. در ادامه به برخی از این شرایط که برای متقاضیان در دانشگاه های مختلف تعیین شده است اشاره خواهیم نمود.

آن دسته از داوطلبانی می توانستند در پزشکی بدون کنکور در ایران ثبت نام نمایند که واجد شرایط حداقل معدل باشند. حداقل معدل لازم برای قبولی در دانشگاه های بدون کنکور، دارا بودن معدل 15 می باشد.

از جمله شرایط ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور برای افرادی که مایل به ادامه تحصیل در خارج از کشور می باشند، قبولی در یکی از دانشگاه های با آزمون و یا بدون آزمون دانشگاه های خارج از کشور می باشد. متقاضیان توجه داشته باشند که این دانشگاه حتما باید مورد تائید وزارت علوم و تحقیقات باشد.

امکان ثبت نام پزشکی بدون کنکور در ایران تنها برای آن دسته از داوطلبانی امکان پذیر خواهد بود که دارای مدرک دیپلم ریاضی و یا علوم تجربی باشند. بنابراین فارغ التحصیلان دیپلم علوم انسانی ، نخواهند توانست در این این رشته ثبت نام نمایند.

 

برای اطلاع از پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان کلیک کنید.

 

 

شرایط پزشکی بدون کنکور خارج از کشور

 

شرایط پزشکی بدون کنکور خارج از کشور بسته به دانشگاه انتخابی شما می تواند متفاوت باشد . دانشگاه های خارج از کشور به دو صورت داوطلبان رشته پزشکی را پذیرش می نمایند. دانشگاه های کشور کانادا یکی از دانشگاه هایی است که متقاضیان زیادی را از سراسر کشور ها به خود جذب می نماید. قبولی در این دانشگاه با توجه به قبولی در آزمون ورودی که برگزار می نماید امکان پذیر خواهد بود.

متقاضیان ورود به دانشگاه های بدون کنکور و با آزمون دانشگاه های خارج از کشور توجه داشته باشند که قبولی با آزمون و بدون آزمون برای هر یک از دانشگاه ها در صورت دارا بودن مدرک زبان امکان پذیر خواهد بود. بنابراین قبل از ثبت نام ، لازم است نسبت به ثبت نام کالج زبان اقدام نمایید. دارا بودن این مدرک برای هر دو داشگاه الزامی می باشد.

برای قبولی در رشته پزشکی بدون کنکور دانشگاه های ترکیه که بدون کنکور می باشد، لازم است ابتدا مدرک زبان کالج را دریافت نمایید. شرایط ورود به دانشگاه های ترکیه پزشکی بدون کنکور دارا بود این مدرک می باشد که معمولا 6 ماهه می توان این مدرک را اخذ نمود. همچنین دارا بودن شرایط معدلی داوطلبان نیز از جمله الزامات می باشد.

 

برای دریافت مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی کلیک کنید.

 

شرایط پزشکی بدون کنکور در کیش

 

پزشکی بدون کنکور در کیش

پزشکی بدون کنکور در کیش

 

در سال های گذشته پزشکی بدون کنکور کیش در ایران ، امکان جذب داوطلبان به دانشگاه های داخلی و همچنین قبولی هر یک از آنان فراهم شده بود. شرایط قبولی در پزشکی بدون کنکور در ایران مطابق با مصوبات تعیین شده است. به همین دلیل هر یک از داوطلبان لازم است نسبت به این شرایط اطلاع دقیق یابند.

 پزشکی بدون کنکور در کیش مربوط به حداقل معدل لازم برای قبولی داوطلبان در هر یک از گروه های آزمایشی علوم ریاضی و علم تجربی می باشد. به همین دلیل در ابتدا مطابق با مصوبات این دانشگاه ، باید از شرایط لازم برای قبولی در این دانشگاه برخوردار باشید.

 

برای استفاده از مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی کلیک کنید.

 

با توجه به اینکه پزشکی بدون کنکور در کیش در سال های اخیر دچار تغییراتی گشته است، لذا توصیه می نماییم که برای آگاهی و اطلاع دقیق از پزشکی بدون کنکور در ایران می تواند با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایند متخصصین ایران تحصیل همه روزه ، حتی در ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

 

سوالات متقاضیان تحصیل در رشته پزشکی ایران 99

شهریه دانشگاه های پردیس خودگردان چقدر است؟

دانشگاه های پردیس خودگردان با توجه به امکانات فوق العاده و همچنین ظرفیت محدودی که دارند، داوطلبان را در رشته های مختلف با اخذ شهریه بسیار بالا پذیرش می نمایند. با توجه به جدول شهریه دانشگاه های پردیس خودگردان در سال های گذشته ، می توان گفت میزان شهریه هر ترم تحصیلی در این دانشگاه از 20 تا 25 میلیون تومان می تواند متغیر باشد. و این میزان شهریه بدون در نظر گرفتن امکانات رفاهی و خوابگاهی می باشد.

ظرفیت پذیرش رشته پزشکی بدون کنکور چه تعدادی است؟

متاسفانه و یا خوشبختانه ظرفیت پذیرش رشته پزشکی بدون کنکور در سال های گذشته در هر یک از دانشگاه ها بالا نبوده است. به همین دلیل اولویت اول با آن دسته از داوطلبانی است که واجد شرایط تعیین شده دانشگاه می باشند همچنین دارا بودن برخی از امتیازات نیز، می تواند به پذیرش داوطلبان کمک نماید.

 

شهریه ثابت و متغیر پزشکی بدون کنکور در دانشگاه های خارج از کشور به چه میزانی است؟

آیا بین تعداد واحدهای رشته پزشکی بدون کنکور و با کنکور متفاوت می باشد؟

تفاوت اعتبار مدرک تحصیلی دانشگاه های بدون کنکور و با کنکور چیست؟

آیا واقعا ثبت نام بدون کنکور در رشته های بدون کنکور پزشکی ایران واقعا امکان پذیر است؟

آیا ممکن است شرایط ثبت نام در سال های جدید تغییر یابد؟

 

 

برای دریافت پاسخ سوالات و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مباحث مطرح شده می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام پزشکی بدون کنکور

پزشکی بدون کنکور در ایران

پزشکی بدون کنکور در کیش

4.5/5 - (2 امتیاز)

مطالب مرتبط

نظرات

 1. الهام
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۰

  ببخشید من ۳۴ سال سن دارم آیا میتونم تو رشته پرستاری بدون کنکور شرکت کنم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

   با سلام
   رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور ارائه نمیشوند

 2. Zeinab babaeu
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۵

  سلام ببخشید من میخام سال دیگ بعد اینکه کنکور دادم تو دانشگاه ازاد پرستاری بخونم برای ورود ب دانشگاه نیازمند ازمون هست؟و اینکه ازمونش ب چه شکلع؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۲

   سلام
   ورود به رشته های پیراپزشکی درجه یک مثل پرستاری،اتاق عمل، مامایی، رادیولوژی صرفا بر اساس کنکور سراسری میباشد و سنجش بر اساس تراز کنکور شما انجام میگیرد.
   برای دانشگاه آزاد آزمون مجزا گرفته نمیشود.

 3. ح زراعتی
  ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۰

  سلام میخوام ارشد پرستاری ثبت نام کنم
  لطفا راهنمایی میکنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۳

   سلام پرستاری از طریق کنکور سراسری انجام میشه و بدون ازمون پذیرشی انجام نمیشود

 4. فاطمه راستی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

  دوستان پرستاری بدون آزمون به چه صورته

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام
   داخل ایران پرستاری بدون کنکور ارایه داده نمیشود

 5. آیدا
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۴

  سلام ببخشید اطلاعیه پرستاری بدون کنکور هنوز نیومده؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۰

   سلام وقتتون بخیر.
   عمدتا رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور نداریم!
   ولی از طریق سایت sanjesh.org پیگیر اطلاعیه ها باشید.

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

   رشته های پر متقاضی مثل پژشکی پیراپزشکی و… بدون کنکور ارایه نمیشود

   • علی
    ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۹

    سلام خسته نباشید
    من بهتون چند بار زنگ زدم میگه درشیکه موجود نمیباشد
    من کنکور تجربی دادم میخواستم رشته پرستاری بدون ازمون شرکت کنم باید چیکار کنم

    • کارشناس ارشد
     ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۲

     سلام علی
     بدون آزمون پرستاری امکانش نیست

 6. سالاری
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵

  سلام ببخشید مزاحم شدم ، من با معدل تجربی ۱۹،۴۷ که البته امثال به دلیل کرونا امتحان زبان ندادم و شهریور میدم و گرنه معدلم بیشتر میشد ، کنکور هم دادم ولی پرستاری نمیارم آیا امکان داره که بر اساس سوابق تحصیلی پرستاری بیارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ثبت نام در رشته پرستاری بدون کنکور سال 1400 امکان ثبت نام وجود ندارد این رشته فقط از طریق کنکور سراسری امکان پذیرش هست موفق باشید

 7. ریحانه
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

  با رتبه۵۳۶۸۲با تراز۴۲۰۰ معدل۱۶ میتونم دانشکده پرستاری بدون کنکورشرکت کنم..

  • moshaverarshad
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام رشته پرستاری بدون کنکور ارائه نشده و از کنکور پذیرش میکنه که تراز شما پایین هستش

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام وقتتون به خیر اگر مد نظرتون ثبت نام با سوابق تحصیلی در دانشگاه باشد که به رتبه و تراز کنکورتون توجهی نمیشه و ملاک پذیرش معدل و سوابق تحصیلی شماست.و ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور سال 1400 از طرف سارمان سنجش اعلام نشده و متاسفانه در این رشته و از قبیل رشته ها بدون آزمون و یا بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش نداریم.

 8. مصلحی
  ۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۷

  سلام چراشماره تماس مشاوره از تلفن ثابت میگه این شماره تغییر کرده؟
  شماره دیگه ای هست؟

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۵

   سلام خیر همان شماره ای که در سایت هست رو بدون پیش شماره بگیرید

 9. رسول
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۳

  با دیپلم انسانی میشه پرستاری بدون کنکور شرکت کرد چه دانشگاهی و چه انسانی داره میشه جواب بدین؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام خیر پرستاری باید حتما کنکور تجربی رو بدی که بتونی وارد دانشگاه بشی بدون کنکور هم پذیرش ندارد

 10. زهرا
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۰

  سلام من دیپلم بهیاری دارم بامعدل کل۱۸/۷۲؛وسن ۱۹ساله می توانم پرستاری بدون آزمون شرکت کنم.

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام رشته های پیراپزشکی بخصوص پرستاری جز رشته های بدون کنکور نیستند و پذیرشی از هیچ دانشگاهی ندارند.

 11. علی
  ۳۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

  سلام وقتتون بخیر
  من دیپلم انسانی دارم
  میتونم بدون کنکور پرستاری دانشگاه آزاد بخونم؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۷

   سلام رشته های پیراپزشکی بخصوص پرستاری جز رشته های بدون کنکور نیستند و پذیرشی از هیچ دانشگاهی ندارند

 12. سارا
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۳

  سلام من رشتم زیست سلولی مولکولی هست.هیچ راهی نیست بتونم ارشد پرستاری بخونم؟
  یا اینکه راهی برای قبولی کارشناسی پرستاری بجز کنکور سراسری وجود داره؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام خیر میتونید در ازمون لیسانس به پزشکی شرکت کنی که شرایطش در سایت موجوده ولی برای پرستاری بدون کنکور هیچ گزینه ای نداری

 13. صبا
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۴

  من رشتم تجربیه و معدل کتبی نهایی 13/27 و معدل کل دیپلم 17/79 ایا میتونم رشته پیراپزشکی یا مهندسی معماری یا اموزش زبان انگلیسی قبول بشم

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۶

   سلام بدون کنکور فقط میتونی معماری با زبان انتخاب رشته کنی پرستاری بدون کنکور نیست

 14. میلاد
  ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۳

  سلام من معدل کل 18.5 و کتبی16.2 تجربی نظام جدید هستم پرستاری بدون کنکور میتونم برم؟استان تهران زندگی میکنم

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷

   سلام پرستاری که بدون کنکور نشده ولی میکروبیولوژی و سایر رشته های علوم پایه رو میتونی برای 1400 انتخاب کنی

 15. آیه
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۸

  سلام‌لطفا‌راهنمایی کنید با سن بالا هم میشه تو رشته های پیرا پزشکی شرکت کرد زیر چهل سال وچطور میشه با کارشناسی یه رشته دیگه ارشد این رشته ها رو شرکت کرد

 16. آیه
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۶

  سلام کاردانی‌ رشته‌معماری و کارشناسی عمران دارم چطور میتونم کارشناسی
  پرستاری، مامایی، یا رشته های دیگر پبرا پزشگی رو بخونم یا اینکه کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنم

 17. دنیا
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۸

  من میخوام واسه کنکور سال دیگه بخونم تجربی ولی میتونم با همون مدرک دیپلم انسانی نظام جدید ثبت نام کنم با باید دیپلم تجربی داشته باشم و شرایط پرستاری بدون کنکور چطوری میشه بگید

 18. دنیا
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

  سلام وعرض ادب ببخشید من دیپلم انسانی دارم اولین سالمه کنکور میدم گفتم میشه برم دانشگاه ازاد برای پرستاری یا همون مدرک خودم یا باید مدرک تجربی داشته باشم

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام دنیا
   شما جهت شرکت در کنکور تجربی در صورتی که نظام قدیم باشین باید دیپلم تجربی داشته باشین

 19. Milad
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۳

  سلام اگه رتبه دولتی وآزاد پرستاری رو نیاریم بازم میتونیم پرستاری بخونیم؟؟!

 20. فاطمه
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۳۳

  سلام وقت بخیر
  میخاستم ببینم میشه با معدل ۱۲ پرستاری بدون کنکور ثبت نام کنم برا ۱۴۰۰.
  ممنون میشم جوابمو بدید.

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۳

   سلام خانم فاطمه
   ن متاسفانه نمیشه با معدل 12 پرستاری بدون کنکور پذیریش بگیرید

 21. پریا
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۱

  سلام ..من فارع التحصیل کارشناسی ارشد حسابداری هستم ،،در ضمن دوران دبیرستان رشته ریاضی ک فیزیک بودم ،،چطور میتونم پرستاری بدون کنکور بخونم؟؟

  • moshaverarshad
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۴

   سلام خانم پریا
   جهت اطلاع از شرایط و زمان ثبت نام رشته پرستاری با مشاروان مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 22. شهرام
  ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۰

  سلام انمکان تماس وجود ندارد لطفا راهنمایی کنید

 23. بهناز
  ۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۶

  سلام وقت بخیر برای من که فارغ التحصیل رشته دامپزشکیم سال ۹۴ الان میتونم پرستاری بدون کنکور شرکت کنم ؟!

 24. ارش غلامی ابی
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۳

  با سلام دیپلم فنی و مدرک فوق دیپلم دارم میتوانم پرستاری بدو ن کنکور ثبت نام کنم

  • مشاور ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۵

   سلام رشته های پیراپزشکی از جمله رشته ی پرستاری بدون آزمون ارائه نمی شود.

 25. ELIZABTH
  ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام وقت بخیر
  چطور می توانم در رشته پرستاری بدون آزمون ثبت نام کنم شرایط کامل هم دارم

 26. Fatemeh
  ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۴

  سلام من دانشجوی رشته شیمی هستم میخوام پرستاری بدون کنکور بخونم شرایطش چی هستش میشه راهنمایی کنید؟

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۸

   سلام وقت بخیر شرایط تحصیل در رشته های پرستاری بدون آزمون امکان پذیر نیست و دفترچه انتخاب رشته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در این رشته ارائه نشده است .

   • Elahe
    ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۵

    سلام من معدلم ۱۴ هست رشت هنرستانم کامپیوتر بوده می تونم وارد رشت پرستاری بدون کنور بشم؟

    • کارشناس ارشد
     ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۱

     سلام وقتتون بخیر رشته پرستاری بدون کنکور ارائه نمیشود

  • فاطمه
   ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

   سلام وقت بخیر تاریخ ثبت نام کی هست؟!
   و تکلیف ما که واقعت نمیدونستیم ک سوابق تاثیر داره و غفلت کردیم و نخوندیم چی؟!
   یعنی ما تو این کشور دیگه هیچ سهمی نداریم؟!

 27. امیر
  ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۴

  سلام میخام بدونم بدون کنکور میتونم برم دانشگاه ازاد رشته پرستاری بخونم؟

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۷

   با سلام و وقت بخیر
   جهت ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور و همچنین اطلاع از شرایط ثبت نام با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

  • فاطمه
   ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۷

   سلام وقت بخیر تاریخ ثبت نام کی هست؟!
   و تکلیف ما که واقعت نمیدونستیم ک سوابق تاثیر داره و غفلت کردیم و نخوندیم چی؟!
   یعنی ما تو این کشور دیگه هیچ سهمی نداریم؟!

   • moshaverarshad
    ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵

    سلام دفترچه رشته های بدون کنکور هنوز اعلام نشده از سنجش پیگیری کنید

 28. سارا
  ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۵

  سلام هنوزم ثبت نام پرستاری بدون کنکور امکان پذیره ؟

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام جهت اطلاع از کد محل رشته ها با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 29. Fatemeh
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۰

  سلام ببخشید هرچی تماس می گیرم وصل نمیشه
  میشه بگید چ طوری باید ثبت نام کرد؟

 30. ماریا
  ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۱

  سلام امسال هم بدون کنکور پذیرش میشه در رشته پرستاری؟

 31. بهار
  ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۶

  سلام ،تکلیف ما دهه شصتیا چی میشه که شرط سنی داره هیچ جا نمیتونیم ثبت نام کنیم

  • dr-naqizade
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام و وقت بخیر
   بخاطر تعهد به خدمت است

 32. آیدا
  ۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۷

  من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی منایع آب هستم. به چه طریقی میتونم برای رشته پرستاری بدون کنکور شرکت اقدام کنم؟

  • irantahsil
   ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۶

   جهت ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 33. hasti
  ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹

  سلام. من رشتم انسانیه الا میخام پرستاری بدپن کنکور بخونم. شرایطش چیه

 34. ...
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵

  ببخشید از طریق سامانه ینی چجوری بابد ثبت نام کنیم؟

  • irantahsil
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۶

   سلام جهت ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 35. نوشین
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶

  رشته ی فیزیوتراپی هم جز رشته های بدون کنکورتون هست؟؟؟؟؟ و برای رشته های بدون کنکوردر چه شهر هایی میتونیم تحصیل کنم ؟؟..

 36. نوشین
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳

  سلام میخواستم شرایط ثبت نام مامایی بدون کنکور رو بدونم…..لطفا اگه میشه زود بهم جواب بدین

  • irantahsil
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۲

   سلام جهت آگاهی دقیق از شرایط ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 37. Hossein
  ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶

  تماس گرفتم ولی به کارشناس وصل نمیشه

  • ایران تحصیل
   ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳

   ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور 97 فقط از طریق سامانه می باشد و به علت تعدد کاربران خطوط مشغول است

  • اسدي
   ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۴

   هر چقدر تماس ميگيرم ميگه امكان پذير نيست

   • irantahsil
    ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۷

    برای ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید در صورتی شلوغی مجددا تماس بگیرید

    • حمزه لو
     ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۷

     سلام من رشتم تجربیه کنکور که دادم پرستاری آزاد آوردم ولی انتخاب رشته که کردم تو اولویتام پرستاری رو نزدم میخواستم بدونم میتونم بدون انتخاب رشته پرستاری ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۶

   سلام تماس بگیرید کارشناسامون پاسخگو هستند

ایران تحصیل
تماس با مشاور