پروژه کسری خدمت

پروژه کسری خدمت راهی است برای افرادی که امکان گذراندن دوران سربازی و خدمت نظام وظیفه خود را در یگان ها ندارند. تا سال های قبل تنها امکان دریافت پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان برای مشمولان خدمت نظام وظیفه وجود داشت. افراد بسیاری در حال حاضر به دنبال اطلاع از این موضوع هستند که آیا امکان انجام پروژه کسر خدمت لیسانس و پروژه کسری خدمت حین سربازی نیز برای افراد مشمول خدمت نظام وظیفه وجود دارد یا خیر؟ البته در این میان هستند کسانی که به دنبال خرید پروژه کسری خدمت سربازی هستند که به نظر کار پسندیده و معقولی به نظر نمی رسد و فرد مشمول خود زحمتی برای انجام آن نکشیده است.

 

در این بخش اطلاعات مفصلی را در رابطه با پروژه کسر خدمت در اختیار شما عزیزان مشمول خدمت سربازی قرار می دهیم. اطلاعاتی که با دریافت آن ها می توانید تصمیم معقول تر و مناسب تری برای دریافت پروژه کسر خدمت بگیرید.

 

 

جهت اطلاع از نحوه اخذ پروژه کسر خدمت سربازی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

پروژه کسر خدمت لیسانس

 

 

در مورد پروژه کسری خدمت چه تعریفی می توان ارائه داد؟

پروژه کسر خدمت به پروژه ای علمی اطلاق می شود که از طرف یکی از نهادهای انتظامی یا نظامی به شما به عنوان یک فرد مشمول داده می شود.

در حقیقت، با انجام پروژه کسر خدمت قسمتی از دوران خدمت سربازی خود را پیش از اعزام به پادگان ها یا سازمان های دولتی جهت گذراندن امریه در محیط های علمی می گذرانید.

خبر خوش این که با انجام پروژه کسر خدمت می توانید از مدت خدمت سربازی خود کم کنید و مجبور به گذراندن دو سال تمام از عمر خود در خدمت نظام وظیفه نباشید.

یکی دیگر از مزایای دریافت پروژه کسری خدمت این است که شما امکان گذراندن مدتی از دوران سربازی خود را در محیط های غیر نظامی و دور از فعالیت های رزمی را دارید.

هر یک از افراد واجد شرایط دریافت پروژه کسر خدمت امکان انجام یک یا حتی دو پروژه را در طول مدت خدمت سربازی خود را دارند.

این قبیل از افراد در نهایت می توانند با توجه به زمان مورد نیاز برای انجام آن پروژه به مدت 2 الی 19 ماه از مدت سربازی خود کم کنند.

البته توجه داشته باشید که این کم کردن از مدت خدمت سربازی به این معنی است که هر فرد سرباز به مدت 2 الی 19 ماه از انجام کارهای رزمی و حضور در پادگان های نظام وظیفه معاف است و به معنای رایج کسری خدمت نیست.  

 

 

آیا گذراندن دوره آموزشی برای افراد دریافت کننده پروژه کسری خدمت الزامی است؟

شاید در این جا این سؤال برای شما دوستان و عزیزان مطرح شود که آیا تمامی افراد دریافت کننده پروژه کسری خدمت الزاماً باید دوره آموزشی معمول قبل از سربازی را بگذرانند یا نه الزامی برای این امر نیست؟

در پاسخ باید عرض کنیم که هر فرد دریافت کننده پروژه کسر خدمت لزوماً باید دوره آموزشی را نیز بگذرانند.

شاید بپرسید که این افراد باید دوره آموزشی را در کجا بگذرانند؟ در جواب باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که هر فرد مشمول باید دوره آموزشی خود را در همان یگانی بگذراند که پروژه کسر خدمت را از آن جا دریافت کرده است.

به عنوان مثال، در صورتی که هر فرد پروژه کسر خدمت خود را از دانشگاه امام حسین به عنوان مرکزی وابسته به سپاه دریافت کرده است الزاماً باید دوره آموزشی خود را نیز در مرکزی وابسته به سپاه بگذراند.

 

 

مزیت های دریافت پروژه کسری خدمت چیست؟

دریافت پروژه کسری خدمت چه پروژه کسری خدمت لیسانس و چه ارشد و دکتری با مزیت های زیادی برای هر یک از افراد و مشمولان خدمت نظام وظیفه همراه است.

در ادامه با ذکر مزیت های مهم و قابل توجه دریافت پروژه کسری خدمت برای دوره لیسانس و یا سایر مقاطع تحصیلی همراه و هم قدم شما عزیزان هستیم.

 

 

پروژه کسری خدمت حین سربازی

 

 

. انجام خدمت نظام وظیفه به صورت کاملاً‌ تخصصی

در صورت دریافت پروژه کسری خدمت برای دارندگان مدارک مختلف تحصیلی هر فرد به آسانی می توانید از حضور در پادگان های خدمت نظام وظیفه به مدت 2 الی 19 ماه تمام معاف شود و نگرانی از بابت انجام کارهای سنگین رزمی نداشته باشد.

توجه داشته باشید که مدت زمان دریافت کسری خدمت بسته به کیفیت انجام کار و همین طور گستردگی و نوع موضوع انتخاب شده برای پروژه دارد.

در واقع، این موضوع به وسیله مسئولین امر مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد و بعد در سامانه نظام وظیفه ثبت می شود.

 

 

. انجام تحصیل و خدمت به طور همزمان

با دریافت پروژه کسر خدمت سربازی در طول دوران تحصیل در یکی از دو مقطع ارشد و دکتری باشد به سادگی می توانید دوران خدمت سربازی و تحصیل در دانشگاه را در کنار هم داشته باشید و از مزیت های آن بهره مند شوید.

 

 

. گذراندن دوره خدمت سربازی به صورت تخصصی

در صورت دریافت پروژه کسر خدمت امکان گذراندن دوران خدمت سربازی خود در زمینه مورد تخصص را دارید.

در این صورت، علاوه بر این که از انجام فعالیت های رزمی و نظامی دور بوده اید کشور هم می تواند از توانایی های علمی شما بهره بگیرد.

 

 

شرایط لازم برای دریافت پروژه کسر خدمت نظام وظیفه چیست؟

آیا می دانید که دریافت پروژه کسر خدمت سربازی تحت شرایطی برای هر یک از افراد صورت می گیرد؟

آیا می دانید چه شرایطی برای این امر در نظر گرفته شده است؟

در این بخش، با ذکر شرایط لازم برای دریافت پروژه کسر خدمت سربازی در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم و به طور مفصل در این رابطه با شما صحبت می کنیم.

. برای دریافت پروژه کسر خدمت سربازی فرد لزوماً‌ باید دانش آموخته و یا دانشجوی یکی از دو مقطع دکتری و یا کارشناسی ارشد باشد.

. امکان دریافت پروژه کسر خدمت سربازی نهایتاً‌ تا یک سال بعد از فراغت از تحصیل در دانشگاه برای هر یک از افراد وجود دارد.

. فرد به هیچ وجه نباید غیبت غیر موجه داشته باشد و در این صورت امکان دریافت پروژه کسر خدمت برای وی نیست.

مگر این که هر فرد مشمول با توجه به قوانین و مقررات وضع شده نظام وظیفه اقدام به موجه کردن غیبت خود و در نتیجه دریافت پروژه کسر خدمت کند.

 

 

مدارک لازم برای دریافت پروژه کسر خدمت شامل چه مواردی می شود؟

آیا اطلاعی از مدارک لازم برای دریافت پروژه کسر خدمت دارید؟ آیا می دانید هر فرد برای دریافت پروژه کسر خدمت باید چه مدارکی را آماده کند؟

در ادامه با ذکر لیست شماری از مدارک لازم برای دریافت پروژه کسر خدمت در خدمت شما عزیزان هستیم.

. ارائه کپی از آخرین مدرک تحصیلی فرد مشمول

. تحویل چهار قطعه عکس از فرد مشمول در اندازه 4×3

. ارائه دو برگ کپی و همین طور اصل کارت ملی فرد مشمول

. تحویل اصل شناسنامه شخص مشمول خدمت نظام وظیفه و همین طور دو سری کپی از تمامی صفحه های آن

. ارائه رزومه فارسی که حداکثر در پنج خط نوشته شده باشد.

 

 

 

پروژه کسر خدمت نظام وظیفه تنها برای مشمولان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری اعمال می شود و برای افراد دارای مدرک کارشناسی تنها در شرایط خاص است

آیا امکان گرفتن پروژه کسر خدمت لیسانس هم برای افراد و متقاضیان وجود دارد؟

شاید این سؤال برای شما دوست عزیز مشمول هم مطرح شود که آیا امکان گرفتن پروژه کسر خدمت لیسانس نیز برای افراد مشمول وجود دارد یا خیر؟

یعنی یک فرد سربازی می تواند برای دریافت پروژه کسر خدمت لیسانس همچون سایر مقطع تحصیلی یعنی ارشد، دکتری و پسا دکتری اقدام کند؟

در جواب باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که بله امکان دریافت پروژه کسر خدمت لیسانس نیز برای افراد میسر است.

اما این امر یعنی دریافت پروژه کسر خدمت لیسانس تنها در یک صورت برای آن ها میسر است.

آن هم این که فرد مورد تأیید بنیاد ملی نخبگان قرار گرفته باشد.

پس ملاحظه می کنید که افراد دارای مدرک لیسانس تنها در این صورت می توانند برای دریافت پروژه کسری خدمت اقدام کنند و اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان برای آن ها فرصتی است که در محیط های رزمی حضور نداشته باشد.

دقت داشته باشید که هر فرد بعد از دریافت پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان باید پروژه های تحقیقاتی را در انواع شرکت های پژوهشی و خارج از یگان انجام دهد.

افرادی که مؤفق به دریافت پروژه کسر خدمت نظام وظیفه از جمله پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان می شوند به آسانی می توانند از مزایا و حقوق بالاتری در مقایسه با سایر متقاضیان و افراد مشمول بهره مند شوند.

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تری در رابطه با پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان هستید می توانید با مشاوران ما در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند اطلاعاتی دقیق و کامل را در رابطه با پروژه کسری خدمت بنیاد نخبگان در اختیار شما دوستان و عزیزان قرار دهند.

پس هر آن چه را که باید در مورد پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان بدانید را از مشاوران خبره و زبده ما دریافت کنید.

 

 

آیا امکان دریافت پروژه کسری خدمت حین سربازی هم برای افراد وجود دارد؟

شاید این سؤال برای شما دوست عزیز مشمول خدمت نظام وظیفه هم مطرح شود که آیا امکان دریافت پروژه کسری خدمت حین سربازی هم برای هر یک از افراد مشمول وجود دارد یا خیر؟

اگر به آسانی می توان برای دریافت پروژه کسری خدمت حین سربازی اقدام کرد این امر تحت چه شرایطی انجام می گیرد؟

در جواب به این سؤال مهم باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که خیر هیچ فردی امکان دریافت پروژه کسری خدمت حین سربازی را ندارد.

اما از این موضوع که امکان دریافت پروژه کسری خدمت حین سربازی برای هر فرد مشمول وجود دارد یا خیر فعلاً‌ اطلاعاتی در دست نیست و باید منتظر تصمیم مسئولین امر در این رابطه باشیم.

 

 

آیا در حین تحصیل امکان استفاده از پروژه کسر خدمت برای فرد وجود دارد؟

همان گونه که بالاتر نیز خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کردیم امکان دریافت پروژه کسری خدمت حین سربازی برای هیچ یک از افراد وجود ندارد.

اما در این میان این سؤال مطرح می شود که آیا این امر در حین تحصیل نیز برای فرد میسر است یا خیر؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما افراد مشمول عرض کنیم که با توجه به تأکید مقام معظم رهبری در رابطه با پیشرفت علمی کشور و تولید دانش هر فرد می تواند برای دریافت پروژه کسری خدمت در حین تحصیل اقدامات لازم را انجام دهد.

این نوع از کسری خدمت به وسیله سیستم های ارتباطی بنیاد نخبگان سازمان وظیفه عمومی ناجا و همین طور بنیاد نخبگان ستاد کل نیروهای مسلح به ثبت می رسد.

 

 

نکاتی طلایی در رابطه با پروژه کسر خدمت

در این قسمت با ذکر نکاتی مهم و طلایی در رابطه با پروژه کسر خدمت در خدمت شما عزیزان و همراهان عزیز هستیم.

. اگر شما دوست عزیز مشمول مؤفق به تحویل پروژه در سر موعدی مشخص نشوید این پروژه به وسیله سازمان نظام وظیفه کنسل می شود و دیگر نمی توانید بر روی آن پروژه کار کنید.

در نتیجه، هیچ کسری خدمتی به شما دوست عزیز از طرف سازمان نظام وظیفه به شما تعلق نمی گیرد.

مگر این که، عذر موجهی برای عدم تحویل آن ارائه کنید و یا در زمان قانونی تعیین شده بتوانید مهلت انجام پروژه را تمدید بفرمایید.

. پس از اتمام دوران پروژه کسری خدمت تحت شرایطی خاص می توانید زمان اعزام به خدمت خود را عقب بیندازید.

 

 

خرید پروژه کسری خدمت را فراموش کنید…

دوستان عزیز حتی اگر امکان خرید پروژه کسری خدمت سربازی هم برای شما به عنوان یک فرد مشمول وجود داشته باشد باز هم هر طور فکر کنید خرید پروژه کسری خدمت امری پسندیده و درست به نظر نمی رسد.

در نتیجه، توصیه اکید ما این است که خرید پروژه کسری خدمت را به طور کل فراموش کنید و حتی به خرید پروژه کسری خدمت فکر هم نکنید.

 

 

برای آشنایی با شرایط استفاده از پروژه کسر خدمت نظام وظیفه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

قانون جدید معافیت تحصیلی

معافیت سربازی خالکوبی

شرایط معافیت پزشکی دندان

پروژه کسری خدمت

پروژه کسری خدمت چیست؟ 

پروژه کسری خدمت به پروژه ای گفته می شود که از جانب یکی از نهاد های نظامی و یا انتظامی به فرد مشمول داده می شود.

شرایط دریافت پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان چیست؟ 

برای اطلاع از شرایط دریافت پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید.

آیا امکان خرید پروژه کسری خدمت وجود دارد؟

خیر. پیشنهاد می کنیم که اصلاً به این موضوع فکر هم نکنید.

آیا امکان دریافت پروژه کسری خدمت حین سربازی وجود دارد؟ 

خیر. این امر برای سربازان میسر نیست.

آیا می توانم پروژه کسر خدمت لیسانس را دریافت کنم؟ 

این کار تنها در صورت داشتن شرایطی خاص برای شما مقدور است.