ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

پذیرش سپاه کرج – پذیرش سرباز در سپاه کرج

از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
پذیرش سپاه کرج

پذیرش سپاه کرج

پذیرش سپاه کرج برای انجام خدمت سربازی باشد یا به صورت استخدام سپاه کرج به عنوان کادر مانند دیگر مراکز گزینش سپاه می باشد لذا متقاضیان محترم کرج می توانند با تکمیل مدارک خود بر اساس استان محل زندگی و شرایط تأهل خود برای استخدام در سپاه کرج اقدام کنند . جهت اطلاع از نحوه پذیرش سربازی در سپاه کرج و اطلاع از شرایط استخدام در سپاه کرج از خدمات مشاوره تخصصی نظام وظیفه ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از شرایط استخدام در سپاه کرج و نحوه پذیرش خدمت نظام وظیفه در سپاه کرج جهت خدمت سربازی چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره های 9099075307 و 9099075307

 

نحوه پذیرش سپاه کرج

انجام خدمت سربازی یا همان پذیرش سربازی در سپاه کرج مقداری با شرایط اخذ امریه سربازی در سپاه کرج متفاوت است. زیرا پذیرش سرباز در سپاه کرج برای انجام خدمت سربازی زیر نظر نیروهای مسلح کرج است که خدمت آن 21 ماه می باشد ولی امریه سربازی سپاه کرج 24 ماه است.

برای پذیرش خدمت سربازی در سپاه کرج مدرک خاصی مورد نیاز نمی باشد و مشمولین باید عضو بسیج آن هم به صورت فعال در کرج باشند و همچنین داشتن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج دارای نمره مثبت می باشد. یعنی اگر فردی در کرج دوره تکمیلی بسیج را طی کرده باشد از امتیاز مثبتی بهره مند خواهد شد.

 

شرایط پذیرش در سپاه کرج

اما باید گفت برای پذیرش سپاه کرج دارا بودن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج هرگز الزامی نمی باشد و می توان گفت در کرج اختیاری است اما این را باید گفت که سه ماه کسری خدمت در کرج به همراه خواهد داشت. ولی گروهی از سپاه های کرج مانند سپاه کرج بزرگ هستند که یکی از شروط خود را دارا بودن برگه دوره تکمیلی بسیج کرج می دانند اما به جرأت می توان گفت که برای پذیرش سپاه کرج این کار اختیاری است اما کسری خدمت دارد . این کسری خدمت البته جدا از کسری خدمت بسیج فعال کرج می باشد و به مجموع کسری خدمت ها اضافه خواهد شد.

اما این احتمال می رود که اگر مشمولی دارای برگه تکمیلی بسیج باشد شرایط بهتری برای پذیرش سپاه کرج و یا استخدام در سپاه کرج خواهند داشت و ممکن است با درصد بیشتری بتوان گفت که پذیرش سپاه کرج خواهد شد. ولی با توجه به اینکه در حال حاضر انجام دوره های تکمیلی بسیج کرج نسبت به سال های گذشته کم شده است این احتمال می رود که در سال 97 از الزامات پذیرش سرباز در سپاه کرج برداشته شود و تنها به عضویت بسیجی فعال بسنده کنند و شاید حتی در آینده در کرج این مورد از بالا بردن شانس هم کم کند و حتی کسری خدمتی که برای دوره تکمیلی در نظر گرفته بودند نیز حذف گردد. کلیه سوالات پذیرش سرباز سپاه کرج – استخدام رسمی در سپاه کرج و .. را می توانید از مشاوران مرکز سوال نمایید.

 

تاریخ و زمان پذیرش سپاه کرج

تاریخ پذیرش سپاه کرج در سال 97 همانند دیگر نیروهای مسلح می باشد زیرا برنامه اعلامی اعزام به خدمت سربازان مربوط به نظام وظیفه می باشد و فراخوان هر دوره از سوی سازمان نظام وظیفه ناجا کرج اعلام می شود و افراد با توجه به مراجعه به دفاتر پلیس +10 کرج می توانند برگ سفید یا همان برگ معرفی به مراکز آموزش را دریافت کنند که در داخل آن برگه محل و نیروی خدمتی آنان مشخص خواهد شد و چنانچه پذیرش سپاه کرج شده باشند نیز در داخل آن برگه مشخص خواهد شد. بر این اساس خواهد بود که اگر مشولین لیسانس یا فوق لیسانس یا دکتری در کرج باشند تاریخ تاریخ جذب سرباز در سپاه اول ماه های زوج خواهد بود مثلا اول اردیبهشت ،‌یا اول تیر یا اول شهریور می باشند. و اگر فوق دیپلم،‌ دیپلم یا زیر دیپلم در کرج باشند 19 هرماه خواهد بود. بر همین اساس نیز ماه های اعزام به خدمت سپاه برای شهر کرج نیز به همین شکل می باشد.

برای پذیرش سپاه کرج مشمولین عزیز می توانند بعد از ارسال دفترچه خدمت سربازی و گرفتن برگ سبز اعزام به خدمتشان با مراجعه به دفاتر منابع نیروی انسانی نیروی زمینی سپاه یا قرارگاه خاتم الانبیا یا سپاه های استانی یا نواحی بسیج یا نسبت به درخواست پذیرش سرباز وظیفه سپاه کرج اقدام نمایند تا خدمت سربازی خود را در سپاه بگذرانند. مراجعه به سپاه منطقه هیچ گونه تضمینی برای پذیرش در سپاه کرج نخواهد بود.

متقاضیان خدمت در نواحی مقاومت بسیج کرج نزدیک محل سکونت خود می توانند با مراجعه به معاونت نیروی انسانی کادر ناحیه کرج و تکمیل فرم پذیرش و پس از تایید فرمانده ناحیه کرج با در دست داشتن مدارک :برگه پذیرش ،برگه اعزام به خدمت ،گواهی عضویت بسیج کرج و… دوماه قبل از تاریخ اعزام به منابع نیروی انسانی وظیفه سپاه کرج مراجعه نمایند و در صورت داشتن شرایط اولیه و تکمیل نشده سهمیه آن دوره در کرج ، به پذیرش سپاه در بیایند. نحوه پذیرش سرباز در ارتش در شهر کرج نیز به همین صورت می باشد.

 

مدارک لازم برای پذیرش یا استخدام در سپاه کرج

در پایان به مراحل گرفتن پذیرش و یا استخدام در سپاه کرج اشاره می کنیم

ابتدا دفترچه خود را جهت استخدام در سپاه کرج پست کنید.

پس از آنکه دفترچه را پست کردید پس از چند روز برگ سبز پذیرش در کرج برای شما آماده است و حالا می توانید با در دست داشتن مدارکی که در پایین آورده شده است به مراکز سپاه کرج مراجعه کرده و در صورت داشتن سهمیه جذب اقدامات اولیه پذیرش شما در سپاه کرج صورت گرفته و مدارک ذیل را از نامبرده درخواست می نمایند:

الف) اصل و کپی برگه اعزام

ب) کپی شناسنامه و کارت ملی

ج) اصل و کپی کارت بسیج فعال یا عادی کرج

د) اصل و کپی کارت دوره تکمیلی در بسیج کرج

ه)سابقه بسیج در کرج

براساس اعلام پلیس+10، افرادی که پیش از ورود به غیبت با بسیج کرج همکاری کرده‌ اند، برای مدت عضویت آنان، کسر خدمت سربازی در سپاه کرج محاسبه می‌ شود، ولی برای آن دسته از افرادی که در زمان غیبتشان عضو بسیج فعال کرج بوده اند کسر خدمت به آن ها تعلق نخواهد گرفت.

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره رایگان سربازی اطلاع ازنحوه پذیرش سرباز یا استخدام در سپاه کرج و چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس فقط با شماره 9099075307 ( استان کرج) و یا 9099075307 پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه کرجکانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه کرج

کانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه کرج

 

مطالب مرتبط :

تاثیر معافیت پزشکی در استخدام

سامانه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی کرج

معافیت پزشکی دیسک کمر

مراحل اخذ معافیت کفالت مادر در کرج

امریه سربازی کرج

شرایط معافیت سربازی سه برادری

سوالات پذیرش سرباز در سپاه کرج

معافیت پزشکی چشم

استخدام در سپاه کرج

پذیرش سپاه کرج98

پذیرش سرباز در سپاه کرج

3/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

4 دیدگاه دربارهٔ «پذیرش سپاه کرج – پذیرش سرباز در سپاه کرج»

 1. Avatar photo امید اسحاقی گفت:

  سلام وقت بخیر و عرض ادب بنده میخواستم استخدام سپاه بشم و سابقه فعالیت در بسیج رو دارم و از همه لحاظ دوست دارم تو سپاه باشم
  میشه راهنمایی کنید سن ۳۶ و میزان تحصیلات هم زیر دیپلم دیپلم هست

  1. Avatar photo isaei گفت:

   سلام تا 40 سالگی امکان پذیرش در سپاه وجود دارد

 2. Avatar photo سعید اشرفیان گفت:

  آیا سپاه نیروی فنی تخصصی استخدامی دارد؟

  1. Avatar photo dr-naqizade گفت:

   سلام بله استخدام میکند
   جهت اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام سپاه کرج با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور