ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

پذیرش سپاه تهران – پذیرش سرباز در سپاه تهران

از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
پذیرش سپاه تهران

پذیرش سپاه تهران

پذیرش سپاه تهران برای انجام خدمت سربازی باشد یا به صورت استخدام سپاه تهران به عنوان کادر مانند دیگر مراکز گزینش سپاه می باشد لذا متقاضیان محترم تهران می توانند با تکمیل مدارک خود بر اساس استان محل زندگی و شرایط تأهل خود برای استخدام در سپاه تهران اقدام کنند . جهت اطلاع از نحوه پذیرش سربازی در سپاه تهران و اطلاع از شرایط استخدام در سپاه تهران از خدمات مشاوره تخصصی نظام وظیفه ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از شرایط استخدام در سپاه تهران و نحوه پذیرش خدمت نظام وظیفه در سپاه تهران جهت خدمت سربازی چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره های 9099075307 و 9099075307

 

نحوه پذیرش سپاه تهران

انجام خدمت سربازی یا همان پذیرش سربازی در سپاه تهران مقداری با شرایط اخذ امریه سربازی در سپاه تهران متفاوت است. زیرا پذیرش سرباز در سپاه تهران برای انجام خدمت سربازی زیر نظر نیروهای مسلح تهران است که خدمت آن 21 ماه می باشد ولی امریه سربازی سپاه تهران 24 ماه است.

برای پذیرش خدمت سربازی در سپاه تهران مدرک خاصی مورد نیاز نمی باشد و مشمولین باید عضو بسیج آن هم به صورت فعال در تهران باشند و همچنین داشتن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج دارای نمره مثبت می باشد. یعنی اگر فردی در تهران دوره تکمیلی بسیج را طی کرده باشد از امتیاز مثبتی بهره مند خواهد شد.

 

شرایط پذیرش در سپاه تهران

اما باید گفت برای پذیرش سپاه تهران دارا بودن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج هرگز الزامی نمی باشد و می توان گفت در تهران اختیاری است اما این را باید گفت که سه ماه کسری خدمت در تهران به همراه خواهد داشت. ولی گروهی از سپاه های تهران مانند سپاه تهران بزرگ هستند که یکی از شروط خود را دارا بودن برگه دوره تکمیلی بسیج تهران می دانند اما به جرأت می توان گفت که برای پذیرش سپاه تهران این کار اختیاری است اما کسری خدمت دارد . این کسری خدمت البته جدا از کسری خدمت بسیج فعال تهران می باشد و به مجموع کسری خدمت ها اضافه خواهد شد.

اما این احتمال می رود که اگر مشمولی دارای برگه تکمیلی بسیج باشد شرایط بهتری برای پذیرش سپاه تهران و یا استخدام در سپاه تهران خواهند داشت و ممکن است با درصد بیشتری بتوان گفت که پذیرش سپاه تهران خواهد شد. ولی با توجه به اینکه در حال حاضر انجام دوره های تکمیلی بسیج تهران نسبت به سال های گذشته کم شده است این احتمال می رود که در سال 97 از الزامات پذیرش سرباز در سپاه تهران برداشته شود و تنها به عضویت بسیجی فعال بسنده کنند و شاید حتی در آینده در تهران این مورد از بالا بردن شانس هم کم کند و حتی کسری خدمتی که برای دوره تکمیلی در نظر گرفته بودند نیز حذف گردد. کلیه سوالات پذیرش سرباز سپاه تهران – استخدام رسمی در سپاه تهران و .. را می توانید از مشاوران مرکز سوال نمایید.

 

تاریخ و زمان پذیرش سپاه تهران

تاریخ پذیرش سپاه تهران در سال 97 همانند دیگر نیروهای مسلح می باشد زیرا برنامه اعلامی اعزام به خدمت سربازان مربوط به نظام وظیفه می باشد و فراخوان هر دوره از سوی سازمان نظام وظیفه ناجا تهران اعلام می شود و افراد با توجه به مراجعه به دفاتر پلیس +10 تهران می توانند برگ سفید یا همان برگ معرفی به مراکز آموزش را دریافت کنند که در داخل آن برگه محل و نیروی خدمتی آنان مشخص خواهد شد و چنانچه پذیرش سپاه تهران شده باشند نیز در داخل آن برگه مشخص خواهد شد. بر این اساس خواهد بود که اگر مشولین لیسانس یا فوق لیسانس یا دکتری در تهران باشند تاریخ تاریخ جذب سرباز در سپاه اول ماه های زوج خواهد بود مثلا اول اردیبهشت ،‌یا اول تیر یا اول شهریور می باشند. و اگر فوق دیپلم،‌ دیپلم یا زیر دیپلم در تهران باشند 19 هرماه خواهد بود. بر همین اساس نیز ماه های اعزام به خدمت سپاه برای شهر تهران نیز به همین شکل می باشد.

برای پذیرش سپاه تهران مشمولین عزیز می توانند بعد از ارسال دفترچه خدمت سربازی و گرفتن برگ سبز اعزام به خدمتشان با مراجعه به دفاتر منابع نیروی انسانی نیروی زمینی سپاه یا قرارگاه خاتم الانبیا یا سپاه های استانی یا نواحی بسیج یا نسبت به درخواست پذیرش سرباز وظیفه سپاه تهران اقدام نمایند تا خدمت سربازی خود را در سپاه بگذرانند. مراجعه به سپاه منطقه هیچ گونه تضمینی برای پذیرش در سپاه تهران نخواهد بود.

متقاضیان خدمت در نواحی مقاومت بسیج تهران نزدیک محل سکونت خود می توانند با مراجعه به معاونت نیروی انسانی کادر ناحیه تهران و تکمیل فرم پذیرش و پس از تایید فرمانده ناحیه تهران با در دست داشتن مدارک :برگه پذیرش ،برگه اعزام به خدمت ،گواهی عضویت بسیج تهران و… دوماه قبل از تاریخ اعزام به منابع نیروی انسانی وظیفه سپاه تهران مراجعه نمایند و در صورت داشتن شرایط اولیه و تکمیل نشده سهمیه آن دوره در تهران ، به پذیرش سپاه در بیایند. نحوه پذیرش سرباز در ارتش در شهر تهران نیز به همین صورت می باشد.

 

مدارک لازم برای پذیرش یا استخدام در سپاه تهران

در پایان به مراحل گرفتن پذیرش و یا استخدام در سپاه تهران اشاره می کنیم

ابتدا دفترچه خود را جهت استخدام در سپاه تهران پست کنید.

پس از آنکه دفترچه را پست کردید پس از چند روز برگ سبز پذیرش در تهران برای شما آماده است و حالا می توانید با در دست داشتن مدارکی که در پایین آورده شده است به مراکز سپاه تهران مراجعه کرده و در صورت داشتن سهمیه جذب اقدامات اولیه پذیرش شما در سپاه تهران صورت گرفته و مدارک ذیل را از نامبرده درخواست می نمایند:

الف) اصل و کپی برگه اعزام

ب) کپی شناسنامه و کارت ملی

ج) اصل و کپی کارت بسیج فعال یا عادی تهران

د) اصل و کپی کارت دوره تکمیلی در بسیج تهران

ه)سابقه بسیج در تهران

براساس اعلام پلیس+10، افرادی که پیش از ورود به غیبت با بسیج تهران همکاری کرده‌ اند، برای مدت عضویت آنان، کسر خدمت سربازی در سپاه تهران محاسبه می‌ شود، ولی برای آن دسته از افرادی که در زمان غیبتشان عضو بسیج فعال تهران بوده اند کسر خدمت به آن ها تعلق نخواهد گرفت.

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره رایگان سربازی اطلاع ازنحوه پذیرش سرباز یا استخدام در سپاه تهران و چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس فقط با شماره 9099075307 ( استان تهران) و یا 9099075307 پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه تهرانکانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه تهران

کانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه تهران

 

مطالب مرتبط :

تاثیر معافیت پزشکی در استخدام

سامانه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی تهران

معافیت پزشکی دیسک کمر

مراحل اخذ معافیت کفالت مادر در تهران

امریه سربازی تهران

شرایط معافیت سربازی سه برادری

سوالات پذیرش سرباز در سپاه تهران

معافیت پزشکی چشم

استخدام در سپاه تهران

پذیرش سپاه تهران98

پذیرش سرباز در سپاه تهران

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور