ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

پذیرش سپاه اهواز – پذیرش سرباز در سپاه اهواز

از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
پذیرش سپاه اهواز

پذیرش سپاه اهواز

پذیرش سپاه اهواز برای انجام خدمت سربازی باشد یا به صورت استخدام سپاه اهواز به عنوان کادر مانند دیگر مراکز گزینش سپاه می باشد لذا متقاضیان محترم اهواز می توانند با تکمیل مدارک خود بر اساس استان محل زندگی و شرایط تأهل خود برای استخدام در سپاه اهواز اقدام کنند . جهت اطلاع از نحوه پذیرش سربازی در سپاه اهواز و اطلاع از شرایط استخدام در سپاه اهواز از خدمات مشاوره تخصصی نظام وظیفه ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از شرایط استخدام در سپاه اهواز و نحوه پذیرش خدمت نظام وظیفه در سپاه اهواز جهت خدمت سربازی چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره های 9099075307 و 9099075307

 

نحوه پذیرش سپاه اهواز

انجام خدمت سربازی یا همان پذیرش سربازی در سپاه اهواز مقداری با شرایط اخذ امریه سربازی در سپاه اهواز متفاوت است. زیرا پذیرش سرباز در سپاه اهواز برای انجام خدمت سربازی زیر نظر نیروهای مسلح اهواز است که خدمت آن 21 ماه می باشد ولی امریه سربازی سپاه اهواز 24 ماه است.

برای پذیرش خدمت سربازی در سپاه اهواز مدرک خاصی مورد نیاز نمی باشد و مشمولین باید عضو بسیج آن هم به صورت فعال در اهواز باشند و همچنین داشتن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج دارای نمره مثبت می باشد. یعنی اگر فردی در اهواز دوره تکمیلی بسیج را طی کرده باشد از امتیاز مثبتی بهره مند خواهد شد.

 

شرایط پذیرش در سپاه اهواز

اما باید گفت برای پذیرش سپاه اهواز دارا بودن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج هرگز الزامی نمی باشد و می توان گفت در اهواز اختیاری است اما این را باید گفت که سه ماه کسری خدمت در اهواز به همراه خواهد داشت. ولی گروهی از سپاه های اهواز مانند سپاه اهواز بزرگ هستند که یکی از شروط خود را دارا بودن برگه دوره تکمیلی بسیج اهواز می دانند اما به جرأت می توان گفت که برای پذیرش سپاه اهواز این کار اختیاری است اما کسری خدمت دارد . این کسری خدمت البته جدا از کسری خدمت بسیج فعال اهواز می باشد و به مجموع کسری خدمت ها اضافه خواهد شد.

اما این احتمال می رود که اگر مشمولی دارای برگه تکمیلی بسیج باشد شرایط بهتری برای پذیرش سپاه اهواز و یا استخدام در سپاه اهواز خواهند داشت و ممکن است با درصد بیشتری بتوان گفت که پذیرش سپاه اهواز خواهد شد. ولی با توجه به اینکه در حال حاضر انجام دوره های تکمیلی بسیج اهواز نسبت به سال های گذشته کم شده است این احتمال می رود که در سال 97 از الزامات پذیرش سرباز در سپاه اهواز برداشته شود و تنها به عضویت بسیجی فعال بسنده کنند و شاید حتی در آینده در اهواز این مورد از بالا بردن شانس هم کم کند و حتی کسری خدمتی که برای دوره تکمیلی در نظر گرفته بودند نیز حذف گردد. کلیه سوالات پذیرش سرباز سپاه اهواز – استخدام رسمی در سپاه اهواز و .. را می توانید از مشاوران مرکز سوال نمایید.

 

تاریخ و زمان پذیرش سپاه اهواز

تاریخ پذیرش سپاه اهواز در سال 97 همانند دیگر نیروهای مسلح می باشد زیرا برنامه اعلامی اعزام به خدمت سربازان مربوط به نظام وظیفه می باشد و فراخوان هر دوره از سوی سازمان نظام وظیفه ناجا اهواز اعلام می شود و افراد با توجه به مراجعه به دفاتر پلیس +10 اهواز می توانند برگ سفید یا همان برگ معرفی به مراکز آموزش را دریافت کنند که در داخل آن برگه محل و نیروی خدمتی آنان مشخص خواهد شد و چنانچه پذیرش سپاه اهواز شده باشند نیز در داخل آن برگه مشخص خواهد شد. بر این اساس خواهد بود که اگر مشولین لیسانس یا فوق لیسانس یا دکتری در اهواز باشند تاریخ تاریخ جذب سرباز در سپاه اول ماه های زوج خواهد بود مثلا اول اردیبهشت ،‌یا اول تیر یا اول شهریور می باشند. و اگر فوق دیپلم،‌ دیپلم یا زیر دیپلم در اهواز باشند 19 هرماه خواهد بود. بر همین اساس نیز ماه های اعزام به خدمت سپاه برای شهر اهواز نیز به همین شکل می باشد.

برای پذیرش سپاه اهواز مشمولین عزیز می توانند بعد از ارسال دفترچه خدمت سربازی و گرفتن برگ سبز اعزام به خدمتشان با مراجعه به دفاتر منابع نیروی انسانی نیروی زمینی سپاه یا قرارگاه خاتم الانبیا یا سپاه های استانی یا نواحی بسیج یا نسبت به درخواست پذیرش سرباز وظیفه سپاه اهواز اقدام نمایند تا خدمت سربازی خود را در سپاه بگذرانند. مراجعه به سپاه منطقه هیچ گونه تضمینی برای پذیرش در سپاه اهواز نخواهد بود.

متقاضیان خدمت در نواحی مقاومت بسیج اهواز نزدیک محل سکونت خود می توانند با مراجعه به معاونت نیروی انسانی کادر ناحیه اهواز و تکمیل فرم پذیرش و پس از تایید فرمانده ناحیه اهواز با در دست داشتن مدارک :برگه پذیرش ،برگه اعزام به خدمت ،گواهی عضویت بسیج اهواز و… دوماه قبل از تاریخ اعزام به منابع نیروی انسانی وظیفه سپاه اهواز مراجعه نمایند و در صورت داشتن شرایط اولیه و تکمیل نشده سهمیه آن دوره در اهواز ، به پذیرش سپاه در بیایند. نحوه پذیرش سرباز در ارتش در شهر اهواز نیز به همین صورت می باشد.

 

مدارک لازم برای پذیرش یا استخدام در سپاه اهواز

در پایان به مراحل گرفتن پذیرش و یا استخدام در سپاه اهواز اشاره می کنیم

ابتدا دفترچه خود را جهت استخدام در سپاه اهواز پست کنید.

پس از آنکه دفترچه را پست کردید پس از چند روز برگ سبز پذیرش در اهواز برای شما آماده است و حالا می توانید با در دست داشتن مدارکی که در پایین آورده شده است به مراکز سپاه اهواز مراجعه کرده و در صورت داشتن سهمیه جذب اقدامات اولیه پذیرش شما در سپاه اهواز صورت گرفته و مدارک ذیل را از نامبرده درخواست می نمایند:

الف) اصل و کپی برگه اعزام

ب) کپی شناسنامه و کارت ملی

ج) اصل و کپی کارت بسیج فعال یا عادی اهواز

د) اصل و کپی کارت دوره تکمیلی در بسیج اهواز

ه)سابقه بسیج در اهواز

براساس اعلام پلیس+10، افرادی که پیش از ورود به غیبت با بسیج اهواز همکاری کرده‌ اند، برای مدت عضویت آنان، کسر خدمت سربازی در سپاه اهواز محاسبه می‌ شود، ولی برای آن دسته از افرادی که در زمان غیبتشان عضو بسیج فعال اهواز بوده اند کسر خدمت به آن ها تعلق نخواهد گرفت.

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره رایگان سربازی اطلاع ازنحوه پذیرش سرباز یا استخدام در سپاه اهواز و چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس فقط با شماره 9099075307 ( استان اهواز) و یا 9099075307 پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه اهوازکانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه اهواز

کانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه اهواز

 

مطالب مرتبط :

تاثیر معافیت پزشکی در استخدام

سامانه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی اهواز

معافیت پزشکی دیسک کمر

مراحل اخذ معافیت کفالت مادر در اهواز

امریه سربازی اهواز

شرایط معافیت سربازی سه برادری

سوالات پذیرش سرباز در سپاه اهواز

معافیت پزشکی چشم

استخدام در سپاه اهواز

پذیرش سپاه اهواز98

پذیرش سرباز در سپاه اهواز

1/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

7 دیدگاه دربارهٔ «پذیرش سپاه اهواز – پذیرش سرباز در سپاه اهواز»

 1. Avatar photo دانیال گفت:

  سلام
  اگه کسی نقص عضو یا دوتا انگشت دسش قطع شده میتونه استخدام سپاه بشه

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   باعرض سلام خدمت شما.
   امکان قبولی در آن بسیار پایین میباشد.

 2. Avatar photo رامین گفت:

  سلام خسته من ۱۶ سالمه رشته انسانی میتونم برم سپاه پاسداران

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام حداقا

 3. Avatar photo سید گفت:

  با سلام بنده ب نحوه ی خودم و از طرف اهالی محل و مردم استان از نیروهای سپاه پاسداران و بسیج تشکر میکنیم واقعا چند وقته میبینیم گشت های سپاه دوباره فعال شده و امنیت و برخورد با سارقین در استان اعمال شده خیلی ممنونیم از فرماندهی محترم سپاه واقعا خدا قوت ب ایشان و نیروهایشان بده خدا کنه همینجوری ادامه بدن در سال های قبل واقعا در استان خوزستان امنیت مردم توسط سارقین بهم خورده بود ولی الان خیلی بهتر شده باتشکر

 4. Avatar photo فبی گفت:

  با سلام قبل از چند هفته پسر عموم تو بقایی پذیرش زدن براش گفتن ک تمام سپاه پذیرش برات زد
  اما ارتش افتاد
  من سوال دارم برج۹۹/۱۲سپاه پذیرش برای ما میزنه یا ن بقایی

 5. Avatar photo هادی آراسته شاهراه گفت:

  اززحمتتان تشکرمی کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور