ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1402 + راهنما جامع

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۲
ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نحوه و زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت اعلام شد. بر این اساس، داوطلبانی که قبلا موفق به نام نویسی نشده و یا فرم ثبت نامی آن ها نیازمند اصلاح می باشد، می توانند در زمان های مقرری که در این مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد، با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به تصحیح اطلاعات خود اقدام نمایند. گفتنی است که مهلت های ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت در چهار بازه زمانی قابل انجام است و مهلت های در نظر گرفته شده قابل تمدید نیست.

بنابراین، متقاضیان گرامی می توانند با مراجعه و پیگیری سامانه ایران تحصیل، از جدیدترین اطلاعیه های منتشر شده در این زمینه آگاه و اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین، چنانچه نیازمند هر گونه راهنمایی یا مشاوره در حیطه مطالعه، برنامه ریزی قبولی و یا آگاهی از تازه ترین اخبار کنکور ارشد وزارت بهداشت بودید، می توانید با همکاران ما در ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

زمان ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1402

وزارت بهداشت به عنوان متصدی برگزار کننده آزمون های علوم پزشکی، شرایطی را فراهم آورده است تا دانش آموختگان رشته های پزشکی و پیراپزشکی در صورت تمایل، در مقطح کارشناسی ارشد نیز به تحصیل بپردازند. از این رو، این سازمان هر ساله یک بازه زمانی خاص را جهت اعلام علاقه مندی و انجام نام نویسی داوطلبان در نظر می گیرد.

برای این امر لازم است که ابتدا متقاضیان با دقت دفترچه کنکور ارشد وزارت بهداشت را مطالعه نموده و موارد لازم را با دقت تکمیل نماید. با توجه به لزوم صحت اطلاعات وارد شده، اگر شخصی در وارد کردن هر کدام از موارد اشتباهی نموده باشد، این امکان فراهم شده تا به ویرایش فرم خود بپردازند.

 

اطلاعیه 

در صورت مشاهده هر گونه مغایرت با واقعیت، فرد متخلف شناخته شده و از قبولی و پذیرش او جلوگیری می شود.

 

در خصوص زمان ویرایش کنکور ارشد وزارت بهداشت باید بگوییم طبق روند انجام شده در سال های گذشته چهار بازه زمانی برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت در نظر گرفته می شود و متقاضیان می توانند در این فرصت ها اصلاحات لازم را انجام دهند بنابراین این روند در مورد آزمون سال 1402 نیز صدق می کند. در ادامه به طور جداگانه هریک از بازه های زمانی را ذکر می کنیم.

 

زمان اصلاح فرم ثبت نام ارشد وزارت بهداشت

 

اولین مهلت ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

نخستین زمان ویرایش کنکور ارشد وزارت بهداشت به طور همزمان با مهلت نام نویسی قانونی انجام می شود. بطوریکه در این بازه زمانی داوطلبان می توانند علاوه بر انجام نام نویسی و فرم تقاضانامه خود، برای مشاهده، کنترل و ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت اقدام نمایند.

 

اطلاعیه

اصلاحات در این مرحله هیچ گونه محدودیتی نداشته و متقاضیان می توانند هر کدام از موارد را تغییر داده یا ویرایش نمایند.

 

طبق اطلاعیه های منتشر شده بر روی سایت سازمان سنجش پزشکی احتمالا زمان ثبت نام آزمون سال تحصیلی 1403-1402 در اواخر دی ماه سال جاری می باشد اما زمان دقیق ثبت نام هفته آخر دی ماه اعلام خواهد شد. با این وجود، دوستان گرامی می توانند جهت کسب جدیدترین اخبار در این زمینه با مشاوران و کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل نمایند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت کلیک کنید.

 

دومین مهلت ویرایش کنکور ارشد وزارت بهداشت

پس از پایان یافتن زمان ثبت نام ارشد وزارت بهداشت معمولا برای رفاه آن دسته از داوطلبانی که به دلایل مختلف موفق به نام نویسی نشده اند، یک مهلت مجدد در نظر گرفته می شود. این مهلت تمدید شده به مدت دو تا سه روز می باشد.

علاوه بر این، هر کدام از متقاضیانی که فرم آن ها نیازمند تصحیح و ویرایش است نیز مجاز به اعمال تغییرات لازم خواهند بود و  همچنین افرادی که هزینه را واریز کرده اما نتوانسته بودند ثبت نام نمایند نیز می توانند به تکمیل مدارک ثبت نام ارشد وزارت بهداشت بپردازند.

به دلیل آنکه هنوز هیچ اطلاعیه ای در این خصوص منتشر نشده است، نمی توان تاریخ دقیقی را برای آن معرفی نمود. اما به محض مشخص شدن این تاریخ، مقاله به روز رسانی خواهد شد.

 

سومین مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت 

حدود یک ماه بعد پایان یافتن مهلت ثبت نام اولیه، وزارت بهداشت یک زمان دیگر را جهت ثبت نام مجدد کنکور ارشد در اختیار علاقه مندان قرار می دهد و احتمالا این مهلت در نیمه دوم فروردین ماه 1402 باشد اما هنوز تاریخ دقیقی برای این کار مشخص نشده است و با مشخص شدن تاریخ دقیق سومین مهلت ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت، در این مقاله اطلاعات رسانی های لازم انجام خواهند شد.

 

اطلاعیه 

در سومین مهلت ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت چه داوطلبانی که قبلا نام نویسی نکرده اند و چه آنهایی که فرمشان نیازمند اصلاح و ویرایش می باشد، می توانند برای این امر اقدام نمایند. به ویژه آن دسته از متقاضیانی که معدل خود را وارد نکرده یا معدل آن ها نیازمند تغییر است، می بایست در این مرحله موارد لازم را درج کنند. 

 

لزوم مطالعه دفترچه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

 

چهارمین مهلت ویرایش ثبت نام ارشد وزارت بهداشت

آخرین بازه زمانی مجاز جهت ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت ، همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه می باشد که بر اساس روال هر ساله این کارت حدود دو الی سه روز قبل از برگزاری آزمون قابل دانلود می باشد. بنابراین، متقاضیان می توانند قبل از دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت برخی از موارد خاص را در فرم تقاضانامه ثبت نام تغییر دهند. با توجه به اطلاعیه های سایت سازمان سنجش پزشکی 4 و 5 خردادماه سال 1402 این آزمون برگزار می شود و چهارمین مهلت ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت در هفته اول خردادماه خواهد بود.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت کلیک کنید.

 

ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت استعدادهای درخشان

افرادی که ضمن برخورداری از شرایط لازم مایل به ثبت نام در استعداد درخشان وزارت بهداشت هستند نیز بایستی در زمان های مشخص شده مدارک خود را ارائه و فرم تقاضانامه را تکمیل نمایند. برای این دسته از متقاضیان نیز مهلتی جهت ویرایش اطلاعات وارد شده در نظر گرفته شده است.

همچنین، داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده اند نیز در زمان ویرایش ثبت نام استعدادهای درخشان ارشد وزارت بهداشت می توانند نام نویسی خود را انجام دهند. این تاریخ در سال 1401 برای تمامی متقاضیان از 29 تیر ماه شروع شد و تا 1 مردادماه ادامه داشت و برای ویرایش اطلاعات استعدادهای درخشان وزارت بهداشت نیز تاریخ 28 و 29 تیرماه در نظر گرفته شده بود. احتمال می رود این زمان برای سال 1402 نیز در همین بازه قابل انجام باشد اما با توجه به مشخص نبودن ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت برای داوطلبان استعدادهای درخشان سال آتی هنوز نمی توان تاریخ مشخصی را معرفی نمود و به محض اعلام تاریخ دقیق، مقاله حاضر به روز رسانی خواهد شد.

 

اطلاعیه

برای انجام ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت، تمامی متقاضیان استعدادهای درخشان با آزمون و بدون آزمون که در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت نموده اند، بایستی کد رهگیری اخذ شده را در سایت مرکز سنجش پزشکی وارد کرده و موارد مذکور را اعمال نمایند.

 

مراحل ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت

همانطور که قبلا نیز اشاره شد، نه تنها ثبت نام، بلکه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت نیز به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی انجام می گیرد. برای این منظور، داوطلبانی که قبلا نام نویسی کرده اند، برای اصلاح به پرتال شخصی خود وارد و موارد لازم را ویرایش کنند.

لازم به ذکر است که، داشتن کد پیگیری که قبلا در هنگام ثبت نام دریافت نموده اید، در چنین مواردی الزامی است. در مورد افرادی که هیچ گونه ثبت نامی نکرده اند، می بایست فرایند اصلی از ابتدا تا انتها طی شود. حال برای اشنایی بیشتر، راهنمای ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت را به صورت تصویری شرح می دهیم.

 

 • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش پزشکی شوید و پس از وارد شدن به صفحه اصلی بر روی گزینه ” کارشناسی ارشد” و سپس ” ارشد” کلیک کنید. همچنین، می توانید لینک های فعال قرار گرفته در سایت با عنوان ” ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت را انتخاب نمایید.

 

سایت سنجش پزشکی

 

 • اگر می خواهید برای اولین بار ثبت نام کنید، بر روی گزینه ” ثبت نام جدید و پرداخت هزینه آزمون”، و اگر قصد اصلاح دارید، بر روی ” ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام” کلیک کنید.

 

اصلاح فرم ثبت نام ارشد وزارت بهداشت

 

 • در صفحه بعد، برای ویرایش در کادر مربوطه کد رهگیری که قبلا دریافت کرده اید را وارد کنید.

 

وارد کردن کد زهگیری ثبت نام آزمون وزارت بهداشت

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت روانشناسی کلیک کنید.

 

نکات مربوط به ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

حال که با زمان ویرایش کنکور ارشد وزارت بهداشت آشنا شدید، بهتر است چند نکته مهم را برای شما عزیزان مطرح کنیم.

 • همه داوطلبان مجاز هستند تا در صورت برخورداری از شرایط لازم، سهمیه بومی را نیز انتخاب نمایند.
 • منظور از محل اخذ تعهد، استان بومی می باشد و هیچ ربطی به محل پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد ندارد.
 • اگر متقاضی در هنگام ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت به صورت عمدی یا سهوی، معدل خود را به اشتباه وارد کند، متخلف محسوب خواهد شد و عواقب آن متوجه خود شخص است.
 • بعد از اینکه هزینه نام نویسی آزمون واریز شد، در زمان ویرایش کنکور ارشد وزارت بهداشت ، متقاضی می بایست ابتدا کد ملی خود را وارد کرده و سپس با کلیک بر روی گزینه ثبت نام جدید، مبلغ مورد نظر را واریز نماید.
 • داوطلبان استعدادهای درخشان در هر دو شکل با آزمون و بدون آزمون، باید مطابق با اطلاعیه ها و زمانبندی اعلام شده برای ثبت نام سهیمه خود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه نمایند.
 • متقاضیان استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان مانند سایر داوطلبان، یک فرم انتخاب رشته محل خواهند داشت.
 • چنانچه داوطلب سهمیه استعدادهای درخشان به دانشگاه معرفی شده و در سامانه ثبت نام را انجام دادند، تغییر سهمیه آن ها به هیچ وجه امکانپذیر نمی باشد.
 • زمانبندی های اعلام شده برای همه مراحل برگزاری آزمون ارشد مربوطه به شرایط کنونی است و ممکن است که در آینده دچار تغییر شود. در این صورت، این زمان ها متعاقبا به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت ژنتیک پزشکی کلیک کنید.

 

چه کسانی مجاز به ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت هستند؟

برای بسیاری از داوطلبان این سوال پیش می آید که در چه صورت و چه کسانی می توانند ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت را انجام دهند. در پاسخ باید بگوییم که خوشبختانه محدودیت چندانی در این زمینه وجود ندارد. برای اطلاع دقیق تر همه موارد مجاز ذکر شده از سوی سامانه سنجش پزشکی را قید می کنیم.

 • آن دسته از داوطلبانی که در مرحله نخست موفق به ثبت نام نشده اند.
 • متقاضیانی که هزینه نام نویسی را واریز کرده، اما به علت تمام شدن مهلت نتوانستند ثبت نام خود را تکمیل کنند.
 • افرادی که ثبت نام را انجام داده، اما در برخی از موارد نیازمند اصلاح یا ویرایش می باشند.

 

شرایط آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج کنکور وزارت بهداشت ارشد کلیک کنید.

 

شرایط ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

برای همه افرادی که قصد ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت را داشته و یا قرار است که برای اولین بار نام نویسی کنند، لازم است که از شرایط عمومی و اختصاصی مطلع باشند. اهمیت این امر در آن است که نیاز به ویرایش کمتر بوده و داوطلب با مشکلات احتمالی روبرو نخواهد شد.

شرایط عمومی شامل تمام مواردی است که برای همه آزمون ها ضروری می باشند و به همین دلیل از ذکر آن ها خودداری می کنیم. اما در ادامه شرایط اختصاصی را مرور خواهیم کرد.

 • داوطلب دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری عمومی گروه پزشکی باشد.
 • متقاضیانی که در حال تحصیل می باشند و دانشجو به شمار می روند، بایستی برای شرکت در آزمون، نهایتا تا 30 شهریور فارغ التحصیل شده و مدرک خود را دریافت نمایند. در غیر این صورت مجاز به شرکت نمی باشند.
 • فارغ التحصیلان رشته های حوزه سلامت دانشگاه های علمی کاربردی مورد تایید وزارت بهداشت نیستند.
 • عدم اشتغال به تحصیل در زمان نام نویسی یا ویرایش اطلاعات کنکور ارشد وزارت بهداشت در مقطع کارشناسی ارشد و یا مقاطع تحصیلی دیگر.
 •  اگر شخصی در یکی از دانشگاه های کشور در دوره کارشناسی ارشد از تحصیل محروم شده یا انصراف داده باشد، در صورتی که با دانشگاه محل تحصیل خود تسویه حساب کند، می تواند برای ثبت نام اقدام نماید.
 • اگر داوطلبی در یکی از دوره های روزانه یا شهریه پرداز ارشد وزارت بهداشت پذیرفته شود، در صورت ثبت نام نکردن نیز مجاز به شرکت در آزمون سالهای بعد نخواهد بود.
 • اگر داوطلب دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد دوره های روزانه و رایگان بوده و قصد ثبت نام مجدد در آزمون را داشته باشد، در صورتی می تواند در رشته های رایگان وزارت بهداشت شرکت کند که شهریه بپردازد.
 • به هیچ کدام از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، بورسیه تعلق نمی گیرد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد شرایط کنکور وزارت بهداشت کلیک کنید.

 

مدارک لازم برای ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

آن دسته از داوطلبانی که در زمان ویرایش ثبت نام  کنکور ارشد وزارت بهداشت قصد ثبت نام دارند، لازم است همان مدارکی که در تاریخ ثبت نام اولیه خواسته شده است را ارائه دهند. از این رو، مدارک لازم نیز تفاوتی ندارد. برای اطلاع بیشتر، در زیر این مدارک را ذکر می نماییم.

 • اسکن عکس پرسنلی (3*4) که در سال جاری تهیه شده است.
 • اسکن شناسنامه و کارت ملی
 • اسکن مدرک مقطع کارشناسی و ریز نمرات و یا مدارک نشان دهنده فارغ التحصیلی فرد. توجه داشته باشید که اگر فرد دانشجوی دوره کارشناسی بوده باشد، بایستی مدرک خود را نهایتا تا پایان شهریور اخذ نماید. در غیر این صورت فاقد شرایط شرکت تکمیل ظرفیت کنکور وزارت بهداشت شناخته شده و قبولی او لغو خواهد شد و تا یکسال از شرکت در آزمون کنکور کارشناسی ارشد محروم می شود.
 • اسکن مدارک مربوط به متقاضیان سهمیه بومی مناطق محروم
 • اسکن فرم استشهاد برای داوطلبان سهمیه بومی مناطق محروم
 • اسکن شناسنامه و کارت ملی همسر و والدین برای داوطلبان سهمیه بومی مناطق بومی
 • اسکن مدارک ٥ سال اقامت داوطلب در آن استان مخصوص متقاضیان سھمیه بومی مناطق محروم

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد رشته های مورد نیاز جذب هیات علمی وزارت بهداشت کلیک کنید.

 

مشاوره ویرایش اطلاعات ارشد وزارت بهداشت

گرچه زمان ویرایش ثبت نام کنکور وزارت بهداشت 1401 به پایان رسیده است، اما شاید ارائه برخی نکات و توصیه ها برای سال 1402 خالی از لطف نباشد.

 • ابتدا اینکه قبل از وارد کردن اطلاعات در فرم تقاضانامه، حتما یک بار از قبل آن را در فرم دستی موجود در دفترچه راهنما یادداشت کنید و در هنگام مراجعه به سامانه آن ها را منتقل نمایید.
 • مدارک خود را از قبل از هر گونه اقدام برای ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت بررسی کنید و از درستی و کامل بودن آن ها مطمئن شوید.
 • در وارد کردن مواردی همچون معدل دقت بسیار بالایی داشته باشید چرا که در دفترچه راهنمای ثبت نام بارها در این مورد تذکر داده شده و اگر داوطلبی معدل خود را اشتباه وارد نماید، بعدا دچار مشکل خواهد شد.
 • قبل از اینکه ثبت نام را نهایی کنید، حتما یک بار فرم را بررسی کنید.
 • چنانچه از سهمیه شهدا، جانبازان یا ایثارگران استفاده می کنید، کد 12 رقمی را از قبل تهیه کنید.

 

سهمیه مازاد استعدادهای درخشان رشته های پرستاری کارشناسی ارشد

 

اخبار پیرامون ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

استفاده از سهمیه مازاد استعدادهای درخشان رشته های پرستاری کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲

طبق مصوبه سال ۹۷ مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور و آیین‌ نامه تسهیل ادامه تحصیل دانشجویان استعدادهای درخشان به مقاطع بالاتر وزارت بهداشت، دانشجویان استعدادهای درخشان می توانند با توجه به حذف شرط ارائه دو سال سابقه کار بالینی با مدرک کارشناسی برای چهار رشته مجموعه پرستاری واجدین شرایط این رشته ها طبق آیین نامه مذکور و در صورت احراز شرایط بدون نیاز به ارائه سابقه کار از تسهیلات این آیین نامه استفاده نمایند و در آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ شرکت کنند.

لازم به ذکر دانش آموختگان سال ۹۸ به بعد که واجد شرایط این آیین‌ نامه باشند و تاکنون از این تسهیلات استفاده نکرده باشند نیز می توانند بدون نیاز به سابقه مورد نظر و با توجه به شرایط لازم برای یکبار از سهمیه بدون آزمون فقط در سال ۱۴۰۲ و از سهمیه با آزمون در یکی از آزمون های سال ۱۴۰۲ یا سال ۱۴۰۳ استفاده کنند. البته لازم به ذکر است رعایت سایر شرایط آیین نامه و شرایط آزمون به قوت خود همچنان باقی هستند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد رشته های کنکور ارشد وزارت بهداشت کلیک کنید.

 

خلاصه مطالب

در این مقاله ابتدا به زمان ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۲ پرداختیم و بیان کردیم معمولا چهار بازه زمانی برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت در نظر گرفته می‌شود که متقاضیان می‌توانند در این فرصت ها اصلاحات لازم را انجام دهند.

اولین مهلت این ویرایش هیچ گونه محدودیتی ندارد و تمامی متقاضیان می توانند هر کدام از موارد مورد نظر خود را تغییر دهند یا ویرایش نمایند. همانطور که گفته شد نخستین زمان ویرایش کنکور ارشد وزارت بهداشت به طور همزمان با مهلت نام نویسی قانونی انجام می شود و علاوه بر نام نویسی داوطلبان می توانند فرم تقاضانامه خود را مشاهده، کنترل و ویرایش نمایند.

طبق اطلاعیه های منتشر شده برروی سازمان سنجش پزشکی احتمالاً زمان ثبت نام سال تحصیلی ۱۴۰۲ در اواخر دی ماه سال جاری می باشد اما زمان دقیق آن در هفته آخر دی ماه اعلام خواهد شد و به این دلیل که هنوز هیچ اطلاعیه ای در خصوص دومین مهلت ویرایش کنکور ارشد وزارت بهداشت منتشر نشده است نمی توان تاریخ دقیق برای آن معرفی نمود اما به محض مشخص شدن این تاریخ مقاله به روز رسانی خواهد شد.

با توجه به مقاله فوق احتمالا سومین مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام وزارت بهداشت در نیمه دوم فروردین ماه می باشد. چهارمین مهلت ویرایش ثبت نام ارشد وزارت بهداشت نیز همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه در هفته اول خرداد ماه خواهد بود.

علاوه بر این در متن مقاله ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت استعدادهای درخشان را بررسی کردیم و مراحل این ویرایش را به صورت تصویری مطرح کردیم. همچنین کسانی که مجاز به ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت هستند را مورد بررسی قرار داده و نکات مربوط به ویرایش ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت را ذکر کردیم.

افزون بر این شرایط ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت و لیست مدارک لازم برای این ثبت نام را برای مشاهده شما در این مقاله قرار دادیم. امیدواریم این مقاله برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد اما در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با مشاوران ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید.

 

 

برای دریافت فایل pdf مقاله کلیک کنید.

 

 

 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت وجود دارد؟

بله اما تنها معدل قابل اصلاح می باشد. 

آیا افرادی که قبلا ثبت نام نکرده اند، می توانند در مهلت ویرایش ثبت نام ارشد وزارت بهداشت برای این امر اقدام نمایند؟

بله. این مهلت برای این گونه داوطلبان نیز در نظر گرفته شده است.

برای ویرایش ثبت نام کنکور ارشد بهداشت باید به چه سایتی مراجعه کنیم؟

متقاضیان لازم است برای این منظور به سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه فرمایند.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  پایدار
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

  سلام، وقت بخیر

  من متقاضی سهمیه استعداد درخشان با آزمون هستم و هنوز فارغ‌التحصیل نشدم

  برای ويرايش معدل باید ، معدل ۸ ترم رو بزنم یا ۷ ترم؟
  ( معدل ۸ ترم رو دارم)

  • Avatar photo
   bagheri
   ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

   با سلام اخرین معدلی که دارید را وارد کنید

تماس با مشاور