ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۲

ویرایش اطلاعات کنکور کاردانی به کارشناسی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زمان و نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۲ مشخص شد. داوطلبانی که در زمان اولیه نام نویسی، فرم تقاضانامه را تکمیل و کد رهگیری دریافت کرده اند، در صورت نیاز به اصلاح یا تغییر مورد یا موارد وارد شده می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش، برای ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. همچنین، در این بازه زمانی امکان ثبت نام مجدد کنکور کاردانی به کارشناسی برای آن دسته از متقاضیانی که قبلا نام نویسی نکرده اند، وجود دارد.

در ادامه خواهیم دید که روش ویرایش ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی چیست و چه مراحلی لازم است. همچنین، چنانچه در این زمینه با سوال یا مشکلی مواجه شدید، می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان مجرب ایران تحصیل راهنمایی دریافت نمایید.

 

 

به منظور آگاهی از زمان و روش ویرایش اطلاعات کنکور کاردانی به کارشناسی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

ویرایش اطلاعات کنکور کاردانی به کارشناسی برای چه مواقعی است؟

 

 

ویرایش اطلاعات کنکور کاردانی به کارشناسی برای چه مواقعی است؟

 

افرادی که در زمان های مقرر برای ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی اقدام می کنند، بایستی در وارد کردن اطلاعات خواسته شده با دقت عمل نمایند. چرا که اگر هر کدام از بندهای فرم تقاضانامه به طور عمدی یا سهوی اشتباه وارد شود، متخلف شناخته می شود و حتی در صورت پذیرش از تحصیل وی ممانعت به عمل خواهد آمد.

اما ممکن است در مواردی داوطلبان به دلایل مختلف مورد یا مواردی را به غلط وارد کند و نیازمند اصلاح آن باشد.

سازمان سنجش برای چنین مواقعی تدبیری اندیشید است تا متقاضیان بتوانند مجددا با ورود به پرتال شخصی خود، به اصلاح و ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته بپردازند.

 

 

جهت دانلود مستقیم دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

زمان ویرایش اطلاعات کنکور کاردانی به کارشناسی

فرصتی که معمولا برای ویرایش ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی در نظر گرفته می شود، در زمان اولیه نام نویسی و یا مهلت تمدید است.

برای آزمون سال جاری نیز، متقاضیان توانستند تا در تاریخ 23 الی 30 خرداد که به ثبت نام اولیه اختصاص داده شده بود، بعد از تکمیل فرم خود برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته اقدام کنند.

همچنین، بر اساس اطلاعیه ایی که اخیر در سازمان مربوطه منتشر گردید، برای رفاه حال داوطلبانی که در بازه زمانی معین شده موفق به نام نویسی نشده بودند، تا تاریخ 4 تیر، ثبت نام مجدد کنکور کاردانی به کارشناسی را انجام داده و ضمنا آن دسته از افرادی که قبلا نام نویسی کرده اند نیز در صورت نیاز فرم خود را مشاهده یا اصلاح کنند.

 

 

جهت آشنایی با ویرایش اطلاعات کنکور سراسری وارد لینک شوید.

 

 

نحوه ویرایش ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

برای افرادی که قصد ویرایش اطلاعات کنکور کاردانی به کارشناسی و یا ثبت نام مجدد در آزمون این دوره را دارند در تاریخ های مشخص، لینک فعالی در سازمان سنجش قرار داده می شود که بایستی با کلیک بر روی آن امر مربوطه را انجام داد. بدین منظور لازم است که مراحل زیر طی گردد. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که حتما در بازه زمانی تعیین شده برای اصلاح اقدام کنید، چرا که بعد از آن دیگر به هیچ وجه امکان انجام این مورد وجود نخواهد داشت.

 • وارد کردن لینک سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و ورود به صفحه اصلی. سپس منوی کاردانی به کارشناسی که در سمت راست قرار دارد کلیک نمایید.

 

ویرایش ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

 

 

 • لینک فعال ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته ۱۴۰۲ را انتخاب کنید.

 

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته

 

 • به بخش ویرایش اطلاعات که در کادر ” قبلا ثبت نام نموده ام” است وارد شوید.

 

ثبت نام مجدد کنکور کاردانی به کارشناسی

 

 • بعد از ورود به پنل شخصی خود، تغییرات لازمه را در اطلاعات اعمال کرده و در نهایت دکمه تایید را لمس کنید تا فرایند تکمیل گردد.

 

 

برای آشنایی با منابع کنکور کاردانی به کارشناسی وارد لینک شوید

 

 

توصیه های مهم در خصوص ویرایش ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

 • هر کدام داوطلبان مجاز خواهند بود تا حداکثر 5 بار ویرایش ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی را اعمال کنند.البته این مورد مربوط به زمان ثبت نام اولیه است. اما در موعد نام نویسی مجدد می توان نهایتا 10 بار به ویرایش پرداخت.

 

 • به طور معمول همزمان با مهلت دریافت کارت ورود به جلسه نیز یک بار دیگر فرصت برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته داده می شود.

 

 • در طی فرایند ویرایش از زدن دکمه back خودداری کنید چرا که در این صورت دوباره به مرحله اولیه بر می گردید.

 

 • قبل از ورود به صفحه ویرایش بهتر است که مدارک خود را آماده نمایید تا از اشتباه احتمالی جلوگیری به عمل آید.

 

 • مواردی همچون کد رشته امتحانی و یا شهرستان محل حوزه امتحان قابل ویرایش نیستند.

 

 

برای دریافت دفترچه کاردانی ناپیوسته بدون آزمون آزاد بر روی لینک کلیک کنید

 

 

فراموشی کد رهگیری جهت ویرایش ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

پر واضح است که برای ورود به پرتال شخصی و انجام ویرایش اطلاعات کنکور کاردانی به کارشناسی ، داشتن کد رهگیری که قبلا در هنگام ثبت نام دریافت نموده اید، اجباری خواهد بود. در غیر اینصورت ورود غیر ممکن خواهد بود. اما در برخی از اوقات ممکن است که فرد به این کد دسترسی نداشته باشد.

دلیل چنین مسئله ایی می تواند به دو دلیل باشد، فراموش کردن شماره پرونده و کد پیگیری، یا عدم مشاهده کد رهگیری یا شماره پرونده در هنگام نام نویسی.

راهکار حل این مسئله بسیار ساده بوده و کافی است که متقاضی به سامانه پاسخگویی مراجعه کرده و فرم مربوط به عضویت در سایت/ورود به سیستم را تکمیل کند.

سپس، با انتخاب درخواست جدید، بر روی گزینه آزمون ثبت‌نام و انتخاب رشته دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته  کلیک نماید. در مرحله بعد منوی ” دریافت شماره پرونده و کد پیگیری ثبت‌نام” را انتخاب نموده و با درج سریال ثبت نام، در کمترین فاصله زمانی شماره پروندع و کد پیگیری را دریافت کنید.

 

 

برای آگاهی از زمان صدور کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی لینک قرمز را لمس کنید

 

 

ویرایش در زمان دریافت کارت ورد به جلسه کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

یکی دیگر از فرصت هایی که جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته داده شده است، مربوط به زمان دریافت کارت ورود به جلسه می باشد. برای آزمون سال جاری، تاریخ 22 مرداد به منظور دریافت کارت ورود به جلسه اعلام شده و متقاضیان می توانند علاوه بر اخذ این کارت، یک بار دیگر به اصلاح فرم نام نویسی بپردازند. البته در این مهلت، دیگر امکان ثبت نام مجدد کنکور کاردانی به کارشناسی وجود دارد.

نکته قابل ذکر آن است که برای شرکت دررشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی، نیازی به دریافت کارت ورود به جلسه نداشته و در صورت نیاز به ویرایش اطلاعات کنکور کاردانی به کارشناسی مجاز خواهند بود تا در تاریخ 19 الی 22 مرداد برای این امر اقدام کنند.

گفتنی است که این داوطلبان امکان نام نویسی و انتخاب رشته مجدد را در مهلت مقرر ( 19-22 مرداد) خواهند داشت. همچنین، بهتر است برای اعمال تغییرات، ابتدا اصلاحیه دفترچه را مطالعه کنید.

 

 

به منظور آشنایی با زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی به لینک مربوطه رجوع نمایید 

 

 

مشاوره ویرایش ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی

با توجه به آنکه دلیل عمده نیاز به ویرایش اطلاعات کنکور کاردانی به کارشناسی ، اشکال در درست وارد کردن مدارک مورد نیاز است. به یاد داشته باشید که حتما قبل از تکمیل فرایند نام نویسی ابتدا دفترچه را به دقت مطالعه کنید و سپس اقدامات لازم را انجام دهید. برای مثال، اینکه در چه صورت جزء مشمولان سهمیه شهدا و ایثارگران، مناطق محروم و … خواهید بود. برای رفاه حال متقاضیان گرامی در زیر مهم ترین مدراک لازم برای ثبت نام را ذکر می کنیم.

 • کارت ملی و شناسنامه
 • وریز مبلغ جهت خرید اعتباری و دریافت سریال
 • درج کد و نام مجموعه ثبت نامی
 • درج معدل دوره کاردانی
 • درج کد رشته تحصیلی مربوطه مقطع کاردانی و کد موسسه دریافت مدرک
 • درج کد پیگیری سهمیه ایثارگران و رزمندگان
 • وارد کردن کد 13 رقمی برای داوطلبان غیر ایرانی
 • وارد کردن کد پستی محل سکونت، کد و عنوان شهرستام جهت تعیین حوزه امتحانی

 

 

به منظور آشنایی با هزینه انصراف از دانشگاه آزاد کاردانی، کارشناسی و ارشد لینک قرمز را لمس کنید

 

 

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی

با توجه به آنکه زمان برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال جاری نزدیک است، دریافت کارت ورود به جلسه نیز یکی از مراحل مهم پیش رو است. حتما بعد از دریافت کارت مندرجات آن را با دقت مطالعه کنید.

اگر در هر کدام از موارد ذکر شده، تناقضی با اطلاعات واقعی مشاهده کردید، می توانید برای رفع نقص آن اقدام نمایید.

رفع نقص در چنین موارد به دو روش اینترنتی و حضوری صورت می پذیرد. برای مثال، وجود نقص در اطلاعاتی همچون نام‌ و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، معدل فراغت از تحصیل، کد و عنوان رشته تحصیلی، سال تولد، استان بومی، گزینه علاقه‌مندی و …، تنها با انتخاب گزینه ویرایش در سایت سازمان سنجش رفع می شود.

اما برای بندهای مربوط به جنسیت، معلولیت، دین و زبان امتحانی بایستی به باجه های رفع نقص در مرکز استان خود رجوع نمایید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست رشته های کنکور کاردانی به کارشناسی وارد شوید.

 

 

مشاوره ویرایش ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

گر چه در متن بالا توضیحات لازم جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته داده شد. اما با این حال، احتمال دارد که برخی از داوطلبان با مشکلاتی در این زمینه مواجه شوند که نیازمند رفع فوری آن باشند.

در این میان یک نکته مهم را نیز در نظر باشید. آن هم اینکه در نوبت ویرایش در نظر گرفته شده، نهایت دقت را در وارد کردن اطلاعات خود به کار ببرید. بخصوص، برای داوطلبانی که قصد شرکت در رشته های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی را دارند، وارد کردن معدل دقیق اهمیت بسزایی دارد. اکیدا توصیه می شود که معدل دقیق را که در مدرک فارغ التحصیلی درج شده است را درج نمایید. چرا که در وجود نقص، حتی پذیرش فرد لغو می شود و جای هیچ گونه اعتراضی نیست.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش کردیم تا با ارائه همه اطلاعات لازم در مورد ویرایش اطلاعات کنکور کاردانی به کارشناسی ، متقاضیان گرامی را با روند انجام این کار بخوبی آشنا کنیم.

با این حال، همکاران و مشاوران ما در سامانه ایران تحصیل این آمادگی را دارند تا در اسرع وقت پاسخگوی هر گونه ابهام شما باشند. شماره های درج شده در جدول زیر از ساعت 8 صبح الی 12 شب در همه روزهای هفته در اختیار شما دوستان گرامی خواهد بود.

 

 

جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام و رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

شهریه دانشگاه علمی کاربردی – مقطع کارشناسی ناپیوسته و پیوسته

کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور 

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه آزاد – کاردانی و کارشناسی

ویرایش اطلاعات کنکور کاردانی به کارشناسی

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ویرایش اطلاعات ویرایش اطلاعات کنکور کاردانی به کارشناس سال جاری چه زمانی است؟

در آزمون سال جاری نیز، متقاضیان توانستند تا در تاریخ 23 الی 30 خرداد که به ثبت نام اولیه اختصاص داده شده بود برای ویرایش ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام کنند.

آیا در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه نیز می توان اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته را ویرایش کرد؟

بله، در این مهلت نیز امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد.

آیا افرادی که قبلا ثبت نام نکرده اند، می توانند در مهلت ثبت نام مجدد کنکور کاردانی به کارشناسی برای این امر اقدام نمایند؟

بله. این مهلت برای این گونه داوطلبان نیز در نظر گرفته شده است.

برای ویرایش ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی به کجا مراجعه کنیم؟

متقاضیان لازم است برای این منظور لازم است که به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

 

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)