تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد 98

ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد 1400

ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

فرصت ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد 1400 و همچنین ویرایش اطلاعات ثبت نام ارشد از امروز فراهم شدبه اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رسانیم جهت ویرایش اطلاعات خود و تغییر اولویت های انتخاب رشته می توانند از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره و ثبت نام آزمون ارشد 9099072952 (بدون گرفتن کد و صفر )تماس حاصل نمایند.

پیرو درخواست مکرر داوطلبانی که از ثبت نام کنکور ارشد بازمانده بودند و یا متقاضیانی که به علت ورود اشتباه اطلاعات نیاز به ویرایش اطلاعات کارشناسی ثبت نام کارشناسی ارشد داشتند سازمان سنجش از امروز 28 بهمن ماه لغایت سه روز کاری امکان ویرایش ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد را فراهم نموده است شایان ذکر است ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد برای متقاضیانی که در درج معدل در و یا اطلاعات شخصی در فرم های ثبت نام کنکور کارشناسی به دلیل بی دقتی یا عدم اطلاعات کافی دچار اشتباه شده اند یا اولویت های انتخاب رشته خود را به درستی وارد ننموده اند الزامی می باشد.

 

ثبت نام مجدد کنکور ارشد 98

ثبت نام مجدد کنکور ارشد

 

متقاضیان محترم جهت ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد – اطلاع از منابع کنکور کارشناسی ارشد – ویرایش اطلاعات کنکور کارشناسی ارشد با مرکز مشاوره سازمان تماس بگیرند.

شماره تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت با شماره های زیر

9099072952 (تماس از سراسر کشور)

 

 

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد 1400

یکی از عوامل مؤثر در قبولی کنکور کارشناسی ارشد معدل مقطع کارشناسی است برای همین منظور سازمان سنجش فرصتی بسیار مهمی و مناسبی را در اختیار دانشجوی سال آخر کارشناسی هستند قرار داده تا میانگین واحد های پاس شده را تا آخرین فرصت در فرم شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وارد کنند دانشجویان می توانند در تاریخ ( 28 بهمن ماه )توضیع کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد اقدام کنند.

متقاضیان می توانند کلیه مراحل آزمون ( ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد – انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد و تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد ) را به مشاوران برتر مرکز ایران تحصیل بسپارند متقاضیان گرامی میتوانند برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد و آگاهی از شرایط و ضوابط ثبت نام با مرکز مشاوره سازمان سنجش تماس حاصل نمایند.

 

 

زمان و برخی شرایط ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد 1400

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد از یکشنبه 99/11/28 آغاز می شودو تا چهارشنبه 99/12/01 ادامه خواهد داشت برای ثبت نام در آزمون آمادگی های لازم را داشته باشید و مدارک ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد را آماده کنید. ضمنا ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد بصورت کاملا الکترونیکی می باشد اگر مایلید می توانید از طریق مرکز مشاوره سازمان – ایران تحصیل با شماره تماس 9099072952 نیز ثبت نام خود را انجام دهید و از رشته های موجود- نحوه ی ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد – رتبه قبولی در کنکور کارشناسی ارشد – منابع آزمون بودجه بندی سوالات – شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و… نیز آگاه شوید.

تمامی دانش آموختگان مقطع کارشناسی پیوسته – ناپیوسته و دانشجویانی که دارای مدرک معادل می باشند می توانند برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد اقدام کنند.زمان فارغ التحصیلی برای دانشجویان ورودی مهرماه تا 99/6/31 خواهد بود پذیرفته شدگان قطعی رشته های دوره روزانه سال 1399 چه در دانشگاه های روزانه ثبت نام کرده باشند جه نکرده باشند اجازه ثبت نام در انتخاب رشته های روزانه امسال را نخواهند داشت با توجه به ادغام ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تمامی دانشجویان یک سوال و یک پاسخنامه خواهند داشت.

 

منابع کنکور کارشناسی ارشد 1400

باید به این نکته مهم دقت داشت که مطالعه دروس ، ضرایب رشته مورد نظر بسیار تاثیر گزار است بنابر این توصیه می شود قبل از هر اقدامی اطلاعات دقیقی در مورد ضرایب رشته مورد نظر کسب کنید برای آگاهی از این ضرایب و تاثیر آن ها در رشته ی مورد نظر و برای معرفی بهترین منابع آزمون کنکور ارشد و کتاب های تستی و کمک آموزشی می توانید با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

امکان ثبت نام بدون کنکور نیز در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری بصورت استعدادهای درخشان وجود دارد.

متقاضیان محترم میتوانند برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری – آگاهی از منابع و ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری – زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد با مرکز مشاوره سازمان تماس بگیرند.

شماره تماس از سراسر کشورفقط از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952 (تماس از سراسر کشور) پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب.

 

مطالب مفید :

ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور

ثبت نام کنکور ارشد سراسری

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

پذیرش پردیس های بین المللی

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

نحوه ی ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد

نظرات

  1. drnaqizade
    ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۲

    سلام و وقت بخیر در صورتی که امکان ویرایش باش بله

ایران تحصیل
تماس با مشاور