تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
ورود به سایت همگام با گوشی

ورود به سایت همگام با گوشی + لینک ورود مستقیم | ایران تحصیل

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۰
ورود به سایت همگام با گوشی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سایت همگام یکی از سامانه‌های دانش‌آموزی است که جهت تسهیل امور دانش‌آموزان و همچنین هوشمندسازی روند تحصیل و آموزش معلمان راه‌اندازی شد. این سامانه چند سالی است که تحت نظارت وزارت آموزش‌ و پرورش به ارائه خدمات الکترونیکی می‌پردازد و دانش‌آموزان تمام مقاطع، دبیران کادر اجرایی مدارس، پرسنل آموزش‌ و پرورش و حتی اولیای دانش‌آموزان می‌توانند از امکانات گسترده این سامانه استفاده کنند.

هدف از ایجاد این سامانه تسریع خدمت‌رسانی و یکپارچه کردن دسترسی دانش‌آموزان به امکانات اینترنتی تحصیلی است. دسترسی به سامانه همگام از طریق تبلت، کامپیوتر و گوشی امکان‌پذیر است، اما برای استفاده از برنامه دانش‌آموزی و ورود به سامانه نیاز به آشنایی با بخش‌های مختلف و نحوه استفاده از آن در نسخه موبایل است. به همین دلیل در ادامه  ارائه راهنمای ورود به سایت همگام با گوشی  را ارائه خواهیم کرد.

 

 

ورود به سامانه همگام

آشنایی با سایت همگام

سایت همگام به نشانیwww.hamgam.medu.ir یکی از پلتفرم های آموزش و پرورش برای دسترسی دانش‌آموزان به خدمات مختلف تحصیلی و آموزشی است. در این پلتفرم کاربران می‌توانند با توجه به نیاز خود از آن استفاده نمایند. توجه داشته باشید که امکان استفاده از برخی ویژگی‌های این سامانه مانند ثبت‌نام در المپیادهای دانش‌آموزی صرفاً در بازه زمانی مشخصی امکان‌پذیر می باشد.

 

 

اطلاعیه

برای ورود به سایت همگام مدارس و دریافت کارنامه نشانی hamgam.medu.ir را در آدرس بار جستجو کنید. برای ورود به سامانه نیاز به رمز همگام دارید. اگر رمز همگام را گم یا فراموش کرده اید، میتوانید رمز خود را بازیابی و دریافت مجدد کنید.

 

 

امکانات سامانه هنگام

هدایت تحصیلی: یکی از بخش‌های سامانه همگام هدایت تحصیلی است که متقاضیان ورود به  پایه دهم می‌توانند به تناسب هدف استعداد و شرایط خود بهترین رشته را انتخاب کنند. در همین راستا دانش‌آموز باید با مراجعه به سامانه همگام هدایت تحصیلی پایه نهم نسبت‌ به تکمیل فرم مربوط اقدام کنند و مشاوران مدارس می توانند با استفاده از این فرم و سایر آزمون‌های مشاوره‌ای تصمیم نهایی را بگیرند. باید این نکته توجه داشته باشید که مشاوران مدرسه می‌توانند دانش‌آموز را برای انجام آزمون غربالگری همگام و آزمون سلامت روان همگام نیز به این سایت هدایت کنند.

 

ورود به سامانه همگام با موبایل

 

 

برای آشنایی با نحوه بارگذاری فایل در همگام بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

برگزاری المپیادهای دانش‌آموزی: یکی از دیگر امکانات این سامانه نام‌نویسی برای المپیادهای دانش‌آموزی متوسطه دوم از میان افراد واجد شرایط در بازه زمانی مشخص است که صرفاً از طریق پرتال سامانه هنگام صورت می‌گیرد. ثبت‌نام برای آزمون تیزهوشان، ثبت‌نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، نام‌نویسی آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم، از طریق سایت hamgam.medu.ir انجام می‌شود.تمامی متقاضیان می‌توانند نحوه دریافت رمز ورود را از طریق این سایت و اطلاعات کسب کنند.

سایر امکانات سایت همگام: کاربران می‌توانند از قسمت پرسش‌ و پاسخ، نسبت‌ به ارائه ابهامات و سوالات خود به‌ صورت آنلاین اقدام نموده و در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ را دریافت کنند.

به‌ علاوه تمامی دانش‌آموزان می‌توانند فرآیندهای دیگری را از طریق سایت همگام را انجام دهند از جمله:

 • شرکت در جشن جشنواره جوان خوارزمی
 • ثبت‌نام در مسابقات مختلف علمی و فرهنگی
 • اخذ کارنامه از سایت
 • مشاهده برنامه کلاسی و هفتگی
 • شرکت در آزمون آنلاین سایت همگام
 • دریافت بیمه دانش‌آموزی
 • برررسی نقاط ضعف
 • تشویقی ها
 • حضور و غیاب کلاس‌ها
 • مشاهده کارنامه تخلفات انضباطی
 • ارسال تکالیف 

 

 

اطلاعیه

کلیه کاربران سامانه دانش آموزی همگام می توانند در صورت نیاز به کسب راهنمایی برای ورود و استفاده از خدمات سامانه همگام دانش آموزی با شماره تلفن های اعلام شده در سایت همگام  تماس حاصل فرمایند. 

 

 

راهنمای ورود به سایت همگام با گوشی

همان‌طور که گفتیم هریک از کاربران می‌توانند با ثبت اطلاعات خود در این سامانه وارد آن شوند. گفتنی است رمز عبور همگام توسط مدیران مدارس و سایر اعضای اجرایی آموزش‌ و پرورش تعیین می گردد. بنابراین لازم است دانش آموزان قبل‌ از ورود حضوراً به مراکز آموزشی مربوطه مراجعه و رمز را دریافت کنند. اما کاربران جهت ورود به سایت همگام با گوشی باید مطابق مراحل زیر اقدام نمایند.

 

 

1- ابتدا از طریق گوشی وارد مرورگر شده و سایت همگام را وارد کنید. اولین صفحه نتایج را باز کرده و وارد شوید.

 

روش ورود به سایت همگام با گوشی

2- در این مرحله کد ملی و رمز عبور را وارد نمایید.

 

وارد شدن به سایت همگام

 

3- از بین لیست ارائه شده، بخش ” آزمون های مشاوره ای ” را پیدا کنید و وارد آن شوید.

 

ورود به همگام با گوشی

 

4- اکنون بر روی شرکت در آزمون خودارزیابی کلیک کنید.

 

ورود به سامانه همگام از طریق گوشی

 

5- بعد از اینکه وارد صفحه شدید، صفحه نمایش خود را بر روی حالت افقی قرار دهید.

 

روش ورود به سامانه همگام با گوشی

 

6- سپس آیکون شرکت در آزمون خودارزیابی لمس کنید.

نحوه ورود به سامانه همگام با گوشی

 

7- در این بخش، قسمت آیکون کتابخانه را مطابق تصویر انختاب نمایید تا وارد بخش آزمون ها شوید.

چگونگی ورود به سایت همگام با گوشی

8- در این بخش ابتدا گوشی خود را به حالت عمومدی برگردانید و سپس قسمت “جواب سوالات ” را انتخاب کنید.

 

ورود به همگام با گوشی موبایل

 

9- در ادامه با ورود به بخش پرسشنامه، به سوالات هر آزمون جواب دهید. همه آزمون ها را به همین صورت انجام دهید.

 

وارد شدن به سایت همگام از طریق گوشی

10- در پایان با جواب دادن به تمامی سوالات، بر روی کلمه ثبت کلیک کنید تا پاسخ همه آزمون های شما ثبت شوند.

 

نحوه وارد شدن به همگام با گوشی

جدیدترین اخبار سایت همگام

تاکنون یک میلیون دانش آموز در سایت همگام ثبت نام کرده اند

معاون فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه بخش مهمی از برنامه‌های اوقات فراغت تابستان با توجه به انتخاب زنجان به عنوان ستاد اجرایی فعالیت‌های تابستانی در زنجان به صورت ملی پیش بینی می شود، گفت: یک میلیون دانش‌آموز در سامانه همگام ثبت نام کردند.

 

امکان شرکت دانش‌آموزان در کلاس‌های فعالیت‌های تابستانی

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از اداره کل فرهنگی و هنری: بعد از آن شبکه شاد با ایجاد پنجره ای در صفحه اصلی شاد “پایگاه تابستانی من را ” مثل “مدرسه من “را ایجاد کرد، با انتقال اطلاعات از سامانه همگام به شاد، شبکه شاد قادر خواهد بود طبق کلاس‌های تعریفی در سامانه همگام توسط مدیران، پایگاه‌های تابستانی گروه‌های کلاسی را ایجاد و در دسترس قرار دهد. 

 

 

چگونگی وارد شدن به سامانه همگام با گوشی

 

 

جهت اطلاع بیشتر از  آزمون آنلاین سایت همگام بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله به بررسی نحوه ورود به سایت همگام با گوشی پرداختیم. دانش‌آموزان می‌توانند وارد سامانه همگام شوند و در آزمون‌های تعبیه شده شرکت نمایند. این سامانه که با هدف تسهیل دسترسی دانش‌آموزان به خدمات دانش‌آموزی راه اندازی شده‌ است، دانش‌آموزان می‌توانند به بسیاری از امکانات سامانه دسترسی داشته باشند. چنانچه در خصوص ورود به سامانه همگام  سوالی داشته باشید، می‌توانید با کارشناسان مجرب ما در ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سامانه همگام چیست؟

سامانه همگام به نشانی hamgam.medu.ir به منظور تسهیل انجام امور مختلف آموزشی و تحصیلی مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم طراحی شده است.

چه کسانی می توانند از سامانه همگام استفاده کنند؟

دانش آموزان، کادر اجرایی مدارس، پرسنل آموزش و پرورش و حتی اولیای محصلان می توانند با درج نام کاربری و رمز عبور خود وارد این سامانه شوند.

دانش آموزان چگونه می توانند نسبت به دریافت رمز عبور همگام خود اقدام کنند؟

دریافت رمز عبور همگام دانش آموزی به صورت حضوری و از طریق مراجعه به مدیریت مدرسه امکان پذیر می باشد.

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور